Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. >
 4. Tabletky na rast vlasov TRX2
 
Doprava zdarma
Tabletky na rast vlasov TRX2
zoom_in
 
 • aktivuje rast vlasov (otvorenie draslíkových kanálov - Carnipure tantrát)
 • Spomalenie až zastavenie vypadávania vlasov
 • Výrazné zlepšenie štruktúry vlasov a hrúbky
...viac

Bežná cena: 77 €​
Vaša cena: 69,50 €      2,3€ /deň
Doprava zdarma
schedule 4 týždne liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

vitaminy -5%: Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vlasový aktivátor

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vlasový aktivátor
Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Alernatíva Ako náhradu odporúčame tabletky na rast vlasov Folimax Pro
90tab. ( 4 týždne liečby )

Upozornenie: Tento produkt je vyradený z predaja. Ako náhradu odporúčame zakúpiť vitamíny na vlasy Folivital Pro

Zloženie Množ.
L - karnitín tantrát (Carnipure tantrate) 800mg
Chlorid draselný 191mg
L - leucín 150mg
Izoleucín 75mg
Valín 75mg
Niacín 40mg
Zinok 15mg
Biotín 15mcg
Selén 75mcg

Tabletky na rast vlasov TRX2 je liek vytvorený na základe posledných vedeckých zistení o príčinách vypadávania vlasov. Kombinácia účinných látok pôsobí na molekulárnej úrovni a aktívne zabraňuje vypadávaniu vlasov a tiež napomáha obnoviť rast vlasov.

Indikácia TRX2

 • TRX2 je špeciálne vytvorený pre pacientov  trpiacich vypadávaním vlasov v skorom štádiu až po silnejšie vypadávanie vlasov.
 • Vhodný pre mužov aj ženy

Ako tabletky na rast vlasov TRX2 účinkujú

Ako prvý z dostupných liekov obsahuje kombináciu draslíka, vetvených aminokyselín a niacínu – účinný komplex stimulujúci draslíkové kanály.

Draslíkové kanály sú malé póry tvoriace proteínové štruktúry, ktoré riadia transport živín cez membránu vlasového folikulu buniek. Ako dochádza k strate vlasov, funkcia kanálov draslíka sa znižuje. Dôsledkom  je zhoršený membránový potenciál a prerušený transport živín do vlasov - čo má za následok zmenšovanie folikulov a rednutie  vlasov. Tabletky na rast vlasov TRX2 využíva tieto vedecké poznatky o vypadávaní vlasov a prichádza s elegantným riešením: Stimulácia draselných kanálov vo vlasových folikuloch.

Aké výsledky môžem očakávať?

 • Spomalenie až zastavenie vypadávania vlasov
 • Výrazné zlepšenie štruktúry vlasov a hrúbky
 • Pomalý, ale stály opätovný rast vlasov, vrátane kritických oblastí, ako čelné plochy a vrch hlavy. Pre väčšinu pacientov podstupujúcich liečbu TRX2 sú prvé zlepšenia viditeľné po období 3-5mesiacov; kozmeticky významné výsledky zvyčajne rozpoznať po 8-10 mesiacoch. Výsledky a doba odozvy sa môžu líšiť a vzťahujú sa na Vašom individuálnom metabolizme
 • Neboli zistené žiadne závažné vedľajšie účinky. Žiadne hormonálne účinky. Užívanie je úplne bez rizík.

Čo neočakávať?

 • Okamžité výsledky. Pre úspech liečby vypadávania vlasov liekom TRX2 je rozhodujúca pravidelnosť a dostatok času.
 • TRX2 je liečba vypadávania vlasov špeciálne určená pre mužov a ženy, ktoré trpia vypadávaním vlasov - muži (Norwoodova škála 1-4), ženy (Lodwigova skála 1-2). Účinky pri pokročilejších štádiách vypadávania vlasov budú menej výrazné.

Fotky pred a po

Dávkovanie

Užite 3 tabletky denne, najlepšie  pred jedlom. Môžete užiť 3 tabletky počas dňa alebo aj všetky 3 spolu naraz.

Zloženie

Draslík, Carnipure tantrát (L – karnitín L - tantrát), vetvené aminokyseliny (L – leucín, izoleucín, valín), Niacín.

Liek neobsahuje glutén, konzervačné látky. Vhodný aj pre vegetariánov. Neobsahuje látky, ktoré by mohli nepriaznovo ovplyvniť tehotenstvo alebo kojenie.

Technické údaje

Uzatvárateľná fľaša
90 potiahnutých  tabliet
Bez zápachu
Neobsahuje farbivá

O firme Oxford Biolabs

Oxford Biolabs bola založená v septembri 2009 bývalými vedcami z Oxfordskej univerzity a je založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným v Anglicku a Walese. Oxfordská univerzita je jedným z popredných svetových centier pre biochemický výskum a komercializáciu nových technológií. Poslaním firmy je rozvíjať nové zdravotné a kozmetické terapie  a pomôcť ľuďom zostať mladí a fit dlhšie a zlepšiť ich kvalitu života. Oblastí záujmu: alopécia androgenetická, pigmentácia vlasov, omladenie a starostlivosť o pleť. Oxford Biolabs v súčasnosti pôsobí v štyroch krajinách. Výrobky sú  vyvinuté a vyrobené v Nemecku.

Bližšie informácie o spôsobe účinku

Nedávny objav, že iónovo draselné kanály existujú vo vnútri dermálnej papily buniek ľudských vlasových folikulov, ukázal nový smer  pre výskum liečby vypadávania vlasov. Iónovo draselné kanály sú zapojené do širokej škály ochorení od hepatitídy C po cukrovku. Tieto malé pórové štruktúry tvorené bielkovinami riadia transport draselných iónov cez membránu vlasového folikulu a sú nevyhnutné pre udržanie plnej biologickej aktivitu a funkcie folikulov.

Vedci preukázali, že ako ľuďom začnú vypadávať vlasy, funkcia draslíkových kanálov vo vlasových folikuloch sa znižuje. Výsledkom je narušený membránový potenciál a prerušený iónový transport cez bunkové membrány vlasového folikulu - čo má za následok zmenšovanie folikulov a rednutie vlasov.

Na základe tohto výskumu, TRX2 prichádza s riešením pre stimuláciu rastu vlasov na molekulárnej úrovni:  Oživenie  iónových draselných kanálov vo vlasových folikuloch.

Tabletky na rast vlasov TRX2 je doplnok, ktorý  sa skladá z prírodných látok, ktoré naše telo bežne vyrába na dostatočnej úrovni pre zdravé vlasy. Ak však dochádza k strate vlasov, tieto hodnoty nie sú dostačujúce. TRX2 je patentovaná zmes bežných metabolitov, o ktorých sa v laboratórnych testoch zistilo, že pomáhajú znižovať vypadávanie vlasov a podporujú zdravý rast vlasov nasledovnými spôsobmi:

 1. Zachovaním membránového potenciálu vlasových folikulov
 2. Stimuláciou draslíkových kanálov
 3. Obnovením draslíkových kanálov, ich  aktivity a funkčnosti
 4. Hyperpolarizáciou vlasových folikulov

Zvyšovanie energetickej hladiny vo vlasovom vačku

V roku 2007 bolo výskumom preukázané, že L-karnitín-L-tartrát podporuje rast vlasov; čo naznačuje, že L-karnitín stimuluje rast vlasov zvýšením delenia vlasových buniek a znížením tzv. bunkovej smrti - apoptózy vo folikulárnych buniek. Tabletky na rast vlasov TRX2 sú prvý produkt, ktorý využíva draslík a L-karnitín ako súčasť svojich účinných látok pre liečbu vypadávanie vlasov.

Výskum ukazuje, že L-karnitín-L-tartrát stimuluje rast vlasov zvýšením dodávok energie do vlasových buniek. Táto energia je tiež potrebná pre plné biologickú aktivitu draslíkových kanálov vo vlasových folikuloch

Udržanie potenciálu bunkovej membrány vlasových folikulov

Membránový potenciál je výsledkom rozdielnych napätie medzi vnútorným a vonkajším povrchom membrány danej bunky. Bunky zdravého vlasového folikulu (obsahujúce dostatočné množstvo draslíkových kanálov) majú maximálny membránový potenciál, udržujúc najvyššiu úroveň biologickej aktivity. Avšak, ako dochádza k strate vlasov, membránový potenciál týchto buniek je znížený - v dôsledku poškodenia funkčnosti draslíkových kanálov vo vlasovom folikule.

Tabletky na rast vlasov TRX2 obsahujú zlúčeninu, ktorá stimuluje syntézu kardiolipinu, kľúčovú zložku plazmatickej membrány buniek vlasových folikulov. Kardiolipin hrá kľúčovú úlohu v udržiavaní potenciálu a integrity membrán buniek vlasových folikulov. Stručne povedané, TRX2 poskytuje vhodné prostredie pre draslíkové kanály a vlasové bunky tak pracujú s maximálnou efektivitou.

Stimulácia de novo syntézy draslíkových kanálov vo vlasových folikuloch

Draslíkové kanály nájdené v ľudských vlasových folikuloch sa skladajú z troch hlavných zložiek aminokyselín: L-leucín, izoleucín a valín (často označované ako BCAA).

Začlenením týchto zložiek do lieku TRX2, tím výskumníkov úspešne našiel spôsob, ako doplniť membránový potenciál vlasových buniek a stimulovať syntézu nových draslíkových kanálov v rámci vlasových folikulov.

Stimulácia činnosti draselných kanálov

Fyziologicky sú draslíkové kanály vlasových folikulov riadené intracelulárnou hladinou nukleotidov (napr. ATP a ADP). Z tohto dôvodu, elektrická aktivita membrány danej bunky je spojená s jeho metabolizmom – tento vzťah ovláda mnoho rôznych bunkových funkcií.

TRX2 obsahuje niekoľko zdrojov ATP. Aktivuje transport vysoko energetických živín do mitochondrií, kde je nakoniec premenený na ATP. Táto energia revitalizuje draslíkové kanály a je nevyhnutná pre reguláciu transportu iónov cez bunkové membrány.

Podpora rastu vlasov u hyperpolarizáciou vlasových folikulov

TRX2 komplex je svojim účinkom podobný liečbe minoxidilom, nakoľko má niekoľko vlastností známych ako otvárače draslíkových kanálikov. Hyperpolarizáciou plazmatických membránach vlasového folikulu, TRX2 zväčšuje scvrknuté folikuly - čo má za následok zväčšenie hrúbky a hustoty vlasov v priebehu liečby.

TRX2 obsahuje prírodné zlúčeniny, kyselinu nikotínovú, ktorá je štrukturálne príbuzná látke minoxidil. V kombinácii s inými zlúčeninami v TRX2, kyselina nikotínová pomáha udržať draslíkové kanály otvorené v priebehu času, a podporuje rast zdravých folikulov.

Identifikovanie správnej kombinácie prírodných ingrediencií bola zložitá úloha. Špecializovaný tím vedcov navrhol niekoľko nových výskumných metód špeciálne pre účely zameranie draselno – iónových kanálov pre rast vlasov. Po vyskúšaní stovky rôznych formulácií stopových prvkov, vedci dospeli ku vzorcu, ktorý obsahuje presné množstvo jedinečných a výkonných zložiek. Produkt TRX2 chráni vlasové bunky pred poškodením a degradáciou.

Nižšie sú uvedené niektoré z konkrétnych prospešných účinkov pozorovaných na bunkovej úrovni:

Bunková úroveň

 • Zvýšený membránový potenciál dermálnej papily buniek vo vlasovom vačku
 • De novo syntéza draslíkových kanálov
 • Rozšírené draselného kanála, zvýšenie aktivity
 • Hyperpolarizácia vlasových folikulov

Tento výrobok je špeciálne navrhnutý pre pacientyov, ktorí trpia vypadávaním vlasov (Norwoodova škála 1-4).

Vizuálne účinky liečby:

 • Zastavenie vypadávania vlasov
 • Podpora rastu vlasov - vrátane čelnej oblasti a  oblasti na temene hlavy
 • Viditeľne silnejšie a hrubšie vlasy
Tabletky na rast vlasov TRX2
4.4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 5 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
3x
1x
1x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.