Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Vankúš proti vráskam

Vankúš Le Petite Pillowette Biela | Proti otlačeným vráskam na tvári | Bavlna | 48x25cm
 
Akcia
Doprava zdarma
vankúš proti vráskam
zoom_in
 
 • Pomáha odstraňovať vrásky na tvári vytvorené počas spánku
 • Zabraňuje tvorbe kruhov pod očami
 • Bráni poškodeniu umelých mihalníc počas spánku
 • Príjemný a pohodlný spoločník na cesty
 • Vymeniteľná obliečka
...viac

Bežná cena: 55 €​
Vaša cena: 40 €
Doprava zdarma

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam
Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
48x25cm

Aj Vás trápi Vás niektorý z týchto problémov?

Nepekné vrásky spôsobené spánkom na boku tváre

Časté nesprávne uloženie hlavy na bežnom vankúši vedie k tvorbe trvalých vrások v oblasti čela, očí, nosa aj úst. Váha hlavy porušuje tlakom tkanivá na tvári a časom dochádza k ochabnutiu tvárových svalov.

Opuchnutá tvár a kruhy pod očami po prebudení

Prebúdzate sa ráno s opuchnutou tvárou alebo vačkami pod očami? Je to spôsobené zlou polohou hlavy počas spánku, nedostatočným okysličením buniek a hromadením toxínov. Náprava je jednoduchá.

Poškodené umelé mihalnice počas spánku

Nesprávna poloha hlavy na vankúši môže neprirodzene ohnúť Vaše mihalnice alebo poškodiť umelé mihalnice. Nočné krémy a séra nepôsobia počas celej noci, pretože ich utriete do vankúša. Vieme ako na to.

Bolesti krku po spánku

Zlá poloha hlavy a krku počas spánku spôsobuje bolesti krčnej chrbtice. Rovnako aj pri odpočinku v kresle počas cestovania, sledovania TV alebo čítania je nutné dbať na správnu polohu chrbtice. Máme riešenie.

Ako vznikajú vrásky počas spánku?

Vedeli ste, že spánok na tvári je druhá najčastejšia príčina predčasného starnutia pokožky tváre? Hlava váži okolo 3 až 4,5 kg - táto váha pôsobí  na tvár a počas spánku na bežnom vankúši, spôsobuje a napomáha k vzniku niektorých vrások ako aj poškodzuje svalové štruktúry na tvári. Svaly na tvári budú oslabenejšie a ochabnutejšie a pôsobením gravitácie bude tvár vyzerať skôr unavenejšie a staršie.

"Spánok na boku s tvárou natlačenou na vankúši spôsobí stláčanie pokožky a krátkodobé vrásky. Pri zlej polohe tváre počas spánku sa časom tieto vrásky stanú trvalými. Spánok na správnom vankúši určite predíde tvorbe vrások spôsobených tlakom počas spánku." -- Dr. Nissan Pilest - totaldermacology.com

Vankúš zabráni vzniku vrások počas spánku

Vankúš proti vráskam je revolučný produkt v oblasti starostlivosti o pleť a v boji proti vráskam. Napomáha zamedzovať vzniku vrások počas noci, umožňuje lepší priechod kyslíka do tela nosom, napomáha úľave od bolesti a je aj vhodnou pomôckou pre lepšie zotavenie z estetických chirurgických zákrokov.

Špeciálny zahnutý tvar zabezpečí, že sa počas noci zvyšky krémov alebo sér proti vráskam, ktoré používate, nezotrú do vankúša ani pri spaní na boku.

Unikátny patentovaný dizajn podporuje správnu polohu hlavy počas spánku pričom sa tvár počas spánku alebo odpočinku nedotýka vankúša.  Toto riešenie zabráni stláčaniu tkanív a svalov na tvári a čele, čím zamedzuje tvorbu vrások počas spánku.

Vankúš proti vráskam je naplnený hypoalergénnymi syntetickými vláknami tej najvyššej kvality, ktoré čiastočne imitujú pocit páperového vankúša a zároveň sú dostatočne pružné. Patentovaný tvar s dvojitým výrezom umožňuje spánok na oboch stranách bez nutnosti hýbať s vankúšom.

Vankúš proti vráskam má rozmery 48,3cm x 25,4cm x 7,6cm. Vankúš je vytvorený tak aby mohol byť použitý súčasne s Vašim vankúšom – položíte ho jednoducho navrch. Je možné ho jednoducho preložiť a použiť aj počas cestovania ako opierku za krk počas sedenia pre optimálnu oporu krčnej chrbtice.

Vankúš dodávame v luxusnom bielom saténovom prevedení , ktoré si zamilujete. Použitý materiál je lahodiaci na dotyk a sľubuje príjemné zaspávanie. Satén je veľmi jemný k pokožke a aj k vlasom. Vlasy aj pokožka sa po ňom ľahko kĺžu a to znamená menej vrások a menej poškodených vlasov.

Použitie

Vankúš je určený ako doplnok na Váš súčasný vankúš. Tvár umiestnite do výrezu, hlava sa bude opierať o vankúš spánkovou časťou, lícom a sánkou. Tvár sa nebude vankúša dotýkať.

Výhody používania vankúša proti vráskam

 1. Najdôležitejšia výhoda je, že pomáha chrániť tvár počas spánku na boku. Vankúš proti vráskam, zabraňuje takémuto poškodeniu, pretože vďaka zahnutému dizajnu, tvár “visí” vo vzduchu a nedotýka sa vankúša.
 2. Výborná voľba ako cestovný vankúš - menšie rozmery a možnosť vankúš zložiť, ho umožňujú použiť ako oporu krku počas cestovania vo vlaku, aute alebo lietadle. Samozrejme ako opora krku môže byť použitý aj doma pri pozeraní TV alebo čítaní.
 3. Výborný ako vankúš na použitie pre bezproblémové zotavenie sa z kozmetických zákrokov. Chráni tvárovú časť pred poškodením počas spánku na boku.
 4. Zlepšuje prívod kyslíka počas spánku, čo napomáha lepšej obnove buniek a odstráneniu toxínov. Veľkým bonusom je eliminácia opuchnutej tváre po zobudení.

Technické údaje:

Rozmery: Šírka: 48,3cm , Výška: 25,4cm, Hrúbka: 7,6cm
Farba: biela
Výplň: hypoalergénne syntetické vlákna.
Pranie: Obliečka je vymeniteľná.

Spustením videa súhlasíte s podmienkami používania služby Youtube.
vankúš proti vráskam
4.3
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 3 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
2x
0x
1x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 17.12.2019

Dobrý deň, s vankúšom som spokojná, ale chcela by som dokúpiť aj obliečku. Neviem, kde by som dostala? Ďakujem

Obliečky k vankúšu výrobca nevyrába ale odporúča ho prať cely takto: Vankúš vložte do sieťkového vrecka a perte spolu s obliečkami. Po praní ho mechanicky vysušte.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.