close
Úvod > Vypadávanie vlasov > Vitamíny na vlasy >Vitamíny na vlasy Foligain...
 
Vitamíny na vlasy Foligain
zoom_in
 
Komplex najdôležitejších vitamínov v správnych dávkach pre rast zdravých vlasov. ...viac

Bežná cena:42 €​
Vaša cena: 39 €      iba 0,65€ /deň
schedule až na 8 týždňov liečby
(AKCIA -5% Konečná cena: 37,05 €)

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vlasový aktivátor
Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
120tbl ( až na 8 týždňov liečby )
Výrobca: Foligain
Zloženie Množ.
Niacin 40mg
Vitamin B-6 30mg
Kyselina listová 200mcg
Biotín 1000mcg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová ) 30mg
Jód 150mcg
Zinok 15mg
Meď 3mg
Ginko biloba extrakt (50:1, 24% flavonidných glokozidov, 6% terpen laktónov) 100mg
Saw palmetto extrakt (25% sterolov a mastných kyselín) 320mg
Extrakt zo žihľavy (4:1) 300mg
Beta sitosterol (Vegapure FS) 100mg
Taurín 100mg
Extrakty z rastliny Jaborandi (Pilocarpus) 100mg
Extrakt z koreňa ženšenu (5% ginsenosidy) 50mg

Vitamínový komplex na vlasy Foligain dodá všetky potrebné výživné látky pre zdravý rast vlasov. Pôsobí proti vypadávaniu vlasov. Prisprieva k lepšej kvalite vlasov a elasticite.
Posiluje jemné a vypadávajúce vlasy. Výborne regeneruje vlasy poškodené kozmetickými prípravkami, dlhodobou liečbou.

Komplex vitamínov na vlasy Foligain je potravinový doplnok, ktorý kombinuje najznámejšie vitamíny v ich najúčinnejšej forme, potrebné pre rast zdravých vlasov. Výsledkom je naozaj účinný, čisto prírodný zdroj výživných látok pre Vaše vlasy.

  • Kombinuje to najlepšie z tradičnej rastlinnej liečby spolu s modernými vedeckými poznatkami.
  • Poskytuje tak bohatý zdroj výživných látok,  potrebných pre zdravie vlasov.
  • Tento komplex vitamínov na vlasy účinkuje priamo na koreň problému s riedkymi, jemnými, poškodenými a vypadávajúcimi vlasmi - detoxifikuje pečeň, ktorá je potrebná pre zdravú pokožku
  • Zlepšuje kvalitu krvi, ktorá priamo súvisí so zdravými vlasmi.

Ako komplex vitamínov na vlasy účinkuje?

Komplex vitamínov pre vlasy pomáha vytvárať štruktúru a zvyšuje silu rednúcich vlasov pomocou mixu vitamínov a esenciálnych mastných kyselín. Je to špeciálna účinná formula, ktorá podporuje samotnú výstavbu vlasov, pokožky a nechtov.

Zloženie vitamínov na vlasy Foligain

Vitamíny na vlasy Foligain sú kombináciou vitamínov, minerálov, DHT blokátorov a ďalších zložiek, ktoré podporujú rast hrubších a zdravších vlasov.

Ginko biloba extrakt – posiluje prúdenie krvi do dôležitých okrajových častí ľudského tela cez jemné kapiláry – takto priamo zasahuje aj pokožku hlavy. Krv nesie kyslík, ktorý so sebou prináša výživné látky ako vitamíny E a A, čím posiluje pokožku novou energiou.

Saw palmetto extrakt – známy prírodný DHT blokátor. Účinkuje tak, že ruší hormonálne signály DHT (dihydrotestost.), ktorý poškodzuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly sa pod vplyvom DHT zmenšujú a tak vlasy vyrastajú jemnejšie a slabšie.  Tento proces sa nazýva miniaturizácia vlasových folikulov a pokiaľ sa nelieči, vedie k úplnému vypadnutiu vlasu, pričom nový vlas už nenarastie. V súčasnosti, je DHT zodpovedná za asi 95% všetkých prípadov vypadávania vlasov. Zvyčajne muži a ženy, ktorým vypadáva viac vlasov, majú geneticky vrodenú produkciu väčšieho množstva DHT a väčšiu citlivosť buniek na DHT.

Extrakt zo žihľavy – žihľava je odpradávna používaná rastlina pre obnovenie zdravia a krásy vlasov. Pozitívne účinky žihľavy sa prejavia ako vo vnútri tela tak aj na tele. Žihľava je bohatá na vitamíny a minerály, ktoré pozitívne vplývajú na cvlasy ale aj elkový telesný stav. Žihľava spôsobí, že Vaše vlasy budú rásť, budú sa leskúť, zhrubnú a stmavnú. Ako pridaný bonus budeta mať čistejšiu pokožku a pevnejšie nechty. (Žihľava na vlasy - výhody a účinky)

Kyselina listová –  táto látka môže aj prispieť k tomu, že si Vaše vlasy udržia dlho svoju farbu a nezačnú šedivieť. Ak jej má telo dostatok, dokáže produkovať  zdravú pokožku, nechty a vlasy.

Biotín – jedna z hlavných súčastí tvorby vlasu. Úlohu zohráva aj pre celkové zdravie pokožky a nechtov.

Jód – účinkuje na štítnu žľazu, ktorá priamo ovplyvňuje vlasové folikuly.

Zinok – bez zinku a a iných príbuzných minerálov, sú vlasy oslabené, lámu sa a rastú veľmi pomaly. Zinok zlepšuje reprodukciu buniek, unožňuje lepší rast tkanív a rýchlejšiu nápravu poškodených tkanív. 

Meď – pomáha vytvárať hemoglobín  a prenášať kyslík v krvi. Strava s nedostatkom medi oslabuje schopnosť krvi dostať potrebné živiny ku vlasovým korienkom.  Ak vlasy nedostávajú potrebné minerály a vitamíny – vypadávajú. Množstvo vypadnutých vlasov teda často závisí na nedostatku medi v tele.

Niacín – vplyvom tejto látky sa cievy a kapiláry rozširujú – takto sa zlepšuje cirkulácia krvi aj v pokožke hlavy, čo prispieva k lepšej výžive korienkov a zdravším vlasom.

Vitamín B6 – priaznivo účinkuje proti vypadávaniu vlasov. Rovnako pomáha vytvárať melanín – pigment, vďaka ktorému majú naše vlasy farbu.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová)- zabraňuje vypadávaniu vlasov a priaznivo pôsobí proti šediveniu vlasov.

Beta sitosterol – je to extrakt z rastlín, používaný na zastavenie vypadávania vlasov u mužov aj u žien. Má anti-androgénne účinky, vďaka ktorým pôsobí proti hormónom, ktoré sú zodpovedné za mužské a ženské dedičné vypadávanie vlasov. Pokiaľ sa užíva vo forme tabliet, bolo preukázané, že najlepšie účinkuje na zastavenie vypadávania vlasov u tých mužov a žien, ktorí len nedávno zaznamenali zvýšené vypadávanie vlasov. Je menej účinný u ľudí, ktorí majú už vypadané vlasy po dobu viacerých rokov.

Taurín – v roku 2006 výskumníci z Francúzska potvrdili, že ak je vlasový folikul zásobovaný taurínom, zvyšujú sa šance na “prežitie” folikulu a rovnako blokuje účinky látky TGP, ktorá zabraňuje rastu vlasov.

Extrakty z rastliny Jaborandi(pilocarpus pinnatifolius) – zlepšuje kvalitu vlasov a posiluje ich proti lámavosti. Napomáha k prirodzenému lesku vlasov.

Extrakt z koreňa ženšenu – užívanie ženšenu prináša mnoho výhod medzi ktoré patrí  zlepšenie cirkulácie krvi, čo pomáha hlavne ľuďom so slabo vyživenými vlasovými folikulmi. Ženšen pomáha odstraňovať toxíny, ktoré upchávajú vlasové folikuly a tak zapríčiňujú spomalený rast vlasov.

Ďalšie zložky: Kalcium karbonát, mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, kyselina stearová, stearan horečnatý, Ethocel 20 Std Premium

Dávkovanie:

2 tablety foligain denne. Najlepšie 1 ráno a 1 večer po jedle.

Kontraindikácie:

Užívanie vitamínov na vlasy Foligain nespôsobuje žiadne ťažkosti pacientom pri dodržaní doporučených dávok a spôsobu užívania.

Technické informácie:

Obsah: 120 pevných tabliet
Obal: Plastové krabička
Vôňa: bez vône

O firme Foligain

Firma je založená v USA a špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitných doplnkov výživy na zlepšenie zdravia. Celosvetovo si získala uznanie za kvalitu svojich produktov a spokojnosť zákazníkov s výrobkami. Na trhu pôsobí od roku 2003 a odvtedy zastáva popredné miesto medzi inovátormi v oblasti doplnkov výživy.

Vitamíny na vlasy Foligain

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy poštou:

1.6€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy kuriérom: 3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
  • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
  • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 6 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
4x
0x
0x
2x
0x

Vitamíny na vlasy Foligain recenzie zákazníkov

Spokojnosť:80.0% Hodnotení:7
Agi, 29rokov : Zázračné vitamíny
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Musim povedať že tieto vitamíny su zázračne.. Beriem len prve balenie a vlasy mi narastli o dosť veľky kúsok.... vždy mi rástli rychlejšie ale toto je fakt rýchlosť... už musím odtríhať... vlasy sú take pevnejšie... ale treba si aj správny šampón vybrať.... niečo s obsahohom saw palmetta je tiež osvedčené u mňa.

Urýchľuje rast vlasov Spevňuje vlasy

maria, 52rokov : Spokojnosť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Som spokojná s týmito vitamínmi, dcére tiež pekne zaberajú. Liečime sa nimi niečo cez mesiac a výsledky sú pekne viditeľné.

Zlapšia kvalitu vlasov a aj nechtov

Miloš, 41rokov : Vyborny komplex vitaminov
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Zabral dobre, pokukujem este po vitaminoch foligain tiez z tejto stranky.

zlepsi kvalitu vlasov obmedzi vypadavanie

Lucia, 24rokov : Foligain
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tento produkt účinkuje, prvý mesiac som vyskúšala tablety Foligain, urobila som mesiace pauzu a následne začala užívaž tablety Folimax. Z tohoto testu som zistila, že FOLIGAIN zabral, vlasy prestali padať , no akonáhle som urobila pauzu , tak padanie sa opäť začalo v takom istom množstve ako predtým. Následne som začala užívať FOLIMAX-tam už bol účinok omnoho menší, vlasy mi padali po celú dobu užívania (resp. 1 mesiac). A padajú ďalej cca 100-150 vlasov denne. Teraz som začala užívať Saw Palmetto. Takže som zvedavá aký bude účinok. Každopádne s FOLIGAIN zabral.

Alexander, 33rokov : Foligain a Saw Palmetto
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Douzival som Saw Palmetto tbl. a z Foligainu mam asi necelych 20tbl., Cize uzivam tabletky na podporu folikulov asi 5 mesiacov, ale zial u mna k zlepseniu teda nedoslo. Okrem toho pouzivam sampon Revivogen asi tristvrte roka. Sampon je dobry, ale neviem ci ta cena nie je premrstena vzhladom ktomu ze ziadne zhustnutie vlasov som nezaznamenal. Odmasti vlasy vyborne, ale tuto sluzbu mi spravi aj obycajny brezovy sampon za necele 2E ale iste obdobie som mal zase az suche mapy na pokozke aj nutkanie skrabat hlavu. Mozna to bolo sposobene tym, ze vlasy som si umyval skor teplou vodou nez vlaznou, ktora sa odporuca. U mna zatial daleko za ocakavanie tieto produkty. Ak sa stav zmeni budem informovat.

M, 35rokov : Vlasy
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Na základe pozitívnych recenzií sa plánujem kúpiť manželovi tablety Foligain a šampón Revivogen. Následne napíšem ako to všetko účinkovalo na nás:)

zatiaľ nevyskúšané

neviem

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 16.07.2019

Dobry den, chcem sa opytat nie je ucinejsie Saw palmetto 1000 ako vitaminy na vlasy foligan kedze je tam slabsia koncentracia saw palmetto ? Nejedna sa mi o cenu ten rozdiel niekoľko euro nie je problem len sa mi jedna o kvalitu a ucinnost

Foligain obsahujú menej saw palmetta ale zato obsahujú veľké množstvo iných vitamínov a minerálov v dobrých koncentráciách pre vlasy. Saw palmetto 1000 obsahuje iba extrakt bez ďalších vitamínov, čo môže byť nevýhoda.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 17.05.2018

dobry den som zena na materskej dovolenke a este kojim 6 mesiac ale uz len vecer si trocha pocucka strasne mi padaju vlasy chcela by som sa spytat ci ich mozu brat zeny ked koja alebo musim pockat kym prestanem uplne a potom mozem? za odpoved dakujem

Vitamíny Foligain obsahujú saw palmetto takže neodporúčame brať ani počas kojenia. Vhodné sú napríklad vitamíny pre mamičky Folivital Pro Mama.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 10.05.2018

Dobry den, prosim vas tabletky foligain su na hormonalnej baze?
Co znamena ze premiena testosteron v korienkoch?obsahuje hormony ta tabletka?

Produkt neobsahuje žiadne hormóny. Testosterón v korienkoch sa považuje za príčinu vypadávania vlasov. Saw palmetto obsiahnuté v tabletke spôsobuje zníženiu tvorby testosterónu - čím sa v prípade dedičného vypadávania vlasov výrobca snaží zastaviť vypadávanie vlasov.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 11.5.2017

Mozem uzivat Foligain aj ked som v 7.mesiaci tehotenstva?dakujem

Informácia od výrobcu je taká, že tento produkt obsahuje saw palmetto, ktoré by mohlo vplývať na hladiny hormónov a preto pre úplnú istotu odporúčajú konzultáciu s lekárom. My odporúčame v tomto prípade radšej zvolit produkt vitamíny na vlasy určený špeciálne pre tehotné ženy a ženy po pôrode Folivital Pro Mama.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.