Úvod > > Tabletky na rýchle chudnutie Oxotrin

Tabletky na rýchle chudnutie Oxotrin

60tbl ( na 1 mesiac liečby )
Výrobca: Nutrigen Laboratories

Zdieľať

Lajkovať

Bežná cena:51 €​
Vaša cena: 45 €    iba 1,5€ /deň
( na 1 mesiac liečby )
TOP AKCIA -30% Konečná cena: 31,5 €

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia chudnutie
Na sklade
Nakupovať môžete aj bez registrácie
Často kupované výhodné balenie Zobraziť ďalšie 3 výhodné balenia
Super kombinácia na chudnutie. Ako bonus EXTRA dávka antioxidantov. 1 balenie Acai Berry zdarma.
Cena samostatne: 71,7 €
Cena spoločne: 54,42 €
Zloženie Množ.
Glukomannan 90% 100mg
Kofeín 84mg
Acetyl-L-Karnitín 50mg
L-tyrozín 50mg
Extrakt z malín 10:1 500mg
Zelená káva 40:1 1000mg
Africké mango 10:1 250mg
Capsicium 8:1 100mg
Riasa Bladderwrack 5:1 50mg
Chróm pikolinát 68mcg

Tabletky na rýchle chudnutie Oxotrin obsahujú patentovanú termogenickú zložku, ktorá výrazne urýchľuje metabolizmus a je vhodná na zdravé chudnutie. Tieto tabletky na chudnutie mnohonásobne urýchlia úbytok váhy a tuku.

Hlavné výhody:

 • Znižuje chuť do jedla
 • Bez JOJO efektu
 • Efektívny a bezpečný liek na zdravé chudnutie
 • Urýchľuje metabolizmus a spotrebu energie

Unikátne zloženie je extrémne efektívne na urýchlenie metabolizmu, následkom čoho dochádza k rýchlejšiemu úbytku hmotnosti. Tabletky na chudnutie Oxotrin dokážu naviac potlačiť chuť do jedla. Oxotrin je prírodný a bezpečný liek na rýchle a zdravé chudnutie.

Oxotrin obsahuje viacero zložiek, ktoré prispievajú k znižovaniu hmotnosti, lepšiemu a rýchlejšiemu fungovaniu metabolizmu a v kombinácii so zdravým stravovaním a primeraným pohybom výrazne urýchlia úbytok hmotnosti.

Jednotlivé zložky spolu pôsobia termogenicky - termogenická aktivita podľa vedeckých štúdií urýchľuje metabolizmus a napomáha zdravému chudnutiu. Počas primeraného stravovania a pohybu dokonca urýchli spaľovanie tukov a úbytok hmotnosti až trojnásobne. Termogenické účinky boli potvrdené viacerými klinickými štúdiami. Oxotrin urýchľuje spaľovanie tukov pričom zachováva nezmenenú štruktúru svalov.

Tabletky na chudnutie s termogenickým účinkom pomohli znížiť váhu

Zloženie

Glucomannan 90% - vláknina extrahovaná z koreňov rastliny Konjac (elephant yam, zmijovec). Často sa používa v liekoch na chudnutie, pretože spomaľuje vstrebávanie cukrov a tukov z tráviaceho traktu. Napomáha udržiavať hladinu cukrov a cholesterolu v norme. Po použití v žalúdku zväčší svoj objem a vyvoláva pocit nasýtenosti, čím zabraňuje častej konzumácii, čo vedie k úbytku hmotnosti.

Viac tu: Koreň zmijovca konjakového a chudnutie

Kofeín – má stimulujúci účinok, urýchľuje metabolizmus a napomáha spaľovaniu tukov

Viac tu: Pomôže kofeín pri chudnutí?

Acetyl-L-karnitín – aminokyselina, ktorá hrá dôležitú úlohu v procese chudnutia. Umožňuje premieňať viac tukov na energiu, čím zabraňuje ukladaniu viac tukov a tak podporuje chudnutie. Liečba touto látkou tiež napomáha znižovať chuť do jedla.

Viac tu: Ako efektívny je acetyl L-karnitín pri chudnutí?

L-tyrozín – ďalšia aminokyselina, ktorá potláča chuť do jedla a zlepšuje funkciu štítnej žľazy. Vedci veria, že je špeciálne účinný pri chudnutí zvýšenej hmotnosti spôsobenej stresom.

Extrakt z malín – používa sa v tzv. “spaľovačoch tukov”, pretože podľa niektorých výskumov funguje ako urýchľovač metabolizmu. Výsledky testov potvrdzujú, že táto látka urýchľuje rozklad tukov a pomáha v tele uvoľňovať viac hormónu Adiponektínu, o ktorom sa vedci domnievajú, že hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní správneho metabolizmu a hladiny cukru v tele.

Viac tu: Bobuľovité ovocie povzbudí metabolizmus a odstráni brušný tuk

Zelená káva - Kľúčovou zložkou zelenej kávy je kyselina chlorogenová. Je to bezpečný a efektívny rastlinný extrakt, ktorý pomáha s dosiahnuť nižší obsah tuku v tele. Udržiava rovnováhu hladiny cukru v krvi po jedle. Podporuje glukózovú toleranciu a zdravú koncentráciu lipidov. Absorbuje glukózu z čriev.

Viac tu: Extrakt zo zelenej kávy. Efektívny nástroj na chudnutie

Africké mango – výskumy preukázali významné zlepšenie pri liečbe diabetu a obezity. Napomáha zvýšeniu tzv. termogenézy – rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

Viac tu: Africké mango a chudnutie

Capsicium – pre svoje priaznivé účinky je extrakt z papričiek často používaná prísada tabletiek na chudnutie. Medzi najhlavnejšie účinky patrí tzv. termogenický efekt. Zvyšuje telesnú teplotu a metabolizmus, čím umožňuje spaľovať telu viac tukov.

Viac tu: Chilli papričky na chudnutie

Bladderwrack riasa extrakt – podporuje aktivitu štítnej žľazy. Nesprávne fungujúca štítna žľaza môže byť príčinou nadváhy, pretože okrem iného kontroluje správne fungovanie metabolizmu, tvorbu energie a telesnej teploty. Riasa obsahuje jód, ktorý je potrebný pre bezchybné fungovanie štítnej žľazy.

Viac tu: Je bladderwrack (chaluha bublinatá) pri chudnutí efektívna?

Chróm pikolinát – podľa výskumov tento minerál napomáha udržiavať vyrovnanú hladinu cukru v krvi, ktorá je dôležitá pri každej zdravej diéte. Znižuje objem tukov v tele a znižuje chuť na vysoko-kalorické jedlá.

Viac tu: Chudnutie a chróm pikolinát

Časté otázky:

Ako tabletky na chudnutie pomáhajú znižovať hmotnosť?

Obsiahnuté látky zvyšujú účinnosť základných termogenických enzýmov, ktoré spaľujú tuk. Zvýšenie aktivity týchto enzýmov urýchli metabolizmus a tak telo spaľuje tuky rýchlejšie. Spoločne urýchlia spaľovanie tukov a chudnutie až o 200% v porovnaní s placebom.

Koľko kíl môžem schudnúť ak budem užívať tabletky na chudnutie?

Tabletky na chudnutie by mali byť užívané popri vhodnej strave a primeranému pohybu, pretože to je ten najzdravší spôsob ako schudnúť. Výsledky klinických štúdii na ľuďoch s nadváhou ukázali, že pri správnej strave a pohybe bolo možné schudnúť od 3 až do 11 kíl v priebehu 8 týždňov. Pričom až 80% z toho bolo tvorené tukom. Chudnutie priemerne 1 kilo za týždeň sa považuje za zdravé avšak rýchlejšie chudnutie nie je telu prospešné a zvyčajne končí nabratím hmotnosti na pôvodnú úroveň.

Ako tabletky na chudnutie ovplyvnia moju chuť do jedla? Je to liek na znižovanie chuti do jedla?

Tabletky fungujú omnoho efektívnejšie ako lieky na znižovanie chuti do jedla. Je to termogenická látka, čo znamená, že pomôže telu premeniť uložený tuk na tepelnú energiu a tak znižuje hmotnosť omnoho rýchlejšie ako keby ste iba znížili prísun kalórií. Nepotrebujete drastické obmedzovanie jedálnička ak užívate tieto tabletky na chudnutie.

Musím zmeniť stravu počas užívania tabletiek na chudnutie?

Mnoho ľudí priberá, pretože jedia nevhodnú stravu alebo jedia príliš veľa. Pokiaľ sa stravujete americkým spôsobom života, bude potrebné stravu mierne upraviť aby ste pomohli telu dostať sa do stavu, kedy môže začať spaľovať tuky. Obmedzenie prísunu kalórií je kľúčové pri každej diéte ale nemusí to byť vždy bolestivý proces. Odporúča sa znížiť prísun kalórií na 1800 denne, jesť 4- 5 jedál denne a rozdeliť stravu na približne 45 % karbohydrátov, 35% proteínov a 30% tukov.

Musím cvičiť ak beriem tabletky na chudnutie?

 Cvičenie alebo pohyb je neoddeliteľnou súčasťou každého programu na chudnutie z viacerých dôvodov.

 • Umožňuje telu páliť viac kalórií
 • Pomáha udržiavať a zvyšuje množstvo svalov v tele a tak zvyšuje rýchlosť metabolizmu
 • Spevňuje svaly a pomôže Vám vyzerať lepšie pri zníženej hmotnosti
 • Napomáha srdcovo-cievnemu systému s obehom krvi, následkom čoho sa dostáva viac výživných látok do svalov a orgánov, čo napomáha procesu pálenia tukov
 • Pomáha Vám cítiť sa a vyzerať lepšie, čo je motivácia aby ste v tomto procese pokračovali.

Množstvo cvičenia je celkom na Vás ale podstatné je sa hýbať. Dokonca aj obyčajná chôdza 3 krát týždenne výrazne zvyšuje šance na úspech.

Čo ak prestanem užívať tabletky na chudnutie po dosiahnutí cieľovej váhy? Vráti sa moja váha nazad?

Tbletky pomáhajú urýchľovať chudnutie tak, aby ste dosiahli úbytok hmotnosti rýchlejšie a pritom zdravo. Kľúčom k udržaniu správnej váhy je dodržiavanie princípov zdravej stravy a pohybu. Tieto prvky udržiavajú telo v rovnováhe a zaručia dlhodobé udržanie správnej hmotnosti.

Prečo sú tieto tabletky na chudnutie také efektívne?

Tabletky obsahujú viacero účinných látok, ktoré urýchľujú metabolizmus a tak urýchľujú spaľovanie tukov. Jedlo ktoré zjete sa teda premení na energiu rýchlejšie a neostane v tele kde by mohlo byť uskladnené v podobe tuku. Všetky látky v tabletách sú starostlivo vybraté a namiešane pre maximálnu účinnosť na urýchlenie metabolizmu a spaľovanie tukov.

Užívanie tabliet tiež zvýši hladinu energie počas diét a udrží fyzický výkon. Bojujú s nadváhou z rôznych uhlov ale základom zostáva urýchlenie metabolizmu pre bezpečné spaľovanie tukov.

Dávkovanie

Odporúčané množstvo – 1 tableta na chudnutie 2x denne, najlepšie s jedlom. Podľa možností  neužívajte tablety po 17 hodine večer.

Neodporúča sa pre mladistvých a tehotné alebo dojčacie ženy.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov novej éry - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Produkty spoločnosti sú obľúbené vďaka jej úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Nutrigen Laboratories  pokrýva množstvo oblastí vrátane: problémov s vlasmi, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com a www.oxotrin.sk

Často vyhľadávané výrazmi: Oxotim, Tabletky Oxotrim, Chudnutie Oxotrim, Oxotrin

Prejsť na začiatok stránky

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 11.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 11.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy:

1.6(hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér DPD - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 11.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy:

3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Gopay - platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.

Tabletky na rýchle chudnutie Oxotrin recenzie zákazníkov

Tabletky na rýchle chudnutie Oxotrin Spokojnosť:99% Hodnotení:18
Pridať hodnotenie
Viera, 25rokov : viditeľný výsledok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po niekoľkých týždňoch užívania badám viditeľný efekt.Schudla som o 3kg a keby som pridala pohyb, určite by to bolo ešte lepšie. V užívaní budem pokračovať a dúfam, že aj pridám cvičenie.

potláča chuť k jedlu a učinkuje bez námahy

Lucia Belanská, 28rokov : celkom pozitívne vysledky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Musím teda uznať, že tieto tabletky na chudnutie dodajú človeku energie na celý deň :) Odkedy som ich začala užívať, tak beham lietam po dome a stále musím niečo robiť. Pravdepodobne aj to je jeden z účinkov, čomu sa celkom teším lebo mám sedavé zamestnanie a po práci mi aj tak nezostávalo energie na pohyb doma. Začala som sa teda trošíčku hýbať, nejesť večer až toľko ako som zvykla a užívam 3 tablety denne ako je predpísané. Za celý deň tiež zjem menej ako obvykle, pretože aj keď cítim trošku hlad, nejako nemám potrebu sa ísť najesť. Zaujímavý pocit. Po 2 týždňoch užívania tabliet na chudnutie môžem určite povedať, že majú na mňa dobrý účinok a váha ide pekne dolu. Dokonca sa cítim aj zdravšie. Ďakujem a odporúčam každému, kto sa pasoval s chudnutím dlhé roky a nie a nie ísť s váhou dolu.

menšia chuť do jedla hlavne večer,
dodá energiu

Petronela, 23rokov : tabletky ktoré fungujú
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Je to supeeeeer vecička. Spaľuje tuk na miestach kde som nemohla ani za boha schudnúť. Každý kto má problém s chudnutím okamžite povinne zakúpiť :)) ja sa už vojdem do šiat mojej mladšej sestry:)

chudnem - funguje - zaručene

Michaela, 36rokov : celkom ucinne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Celkom dobre tabletky. Znizuju apetit ale treba pamatat na to ze treba pit vela vody pocas dna. Inak spokojnost

spomaluje apetit

laura, 42rokov : Dobre účinkuje na potlačenie chuti do jedla
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po niekoľkých týždňoch užívania vidím, že produkt účinkuje pravdepodobne tak, že potlačí apetít. Cítim sa aj najedená počas dňa. Váha ide pomaličky dolu čo je pozitívum. Určite budem objednávať preventívne na udržanie hmotnosti.

potláča chuť do jedla, pocit naplneného žalúdka

Andrej, 33rokov : nefungovalo to
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

asi mám zlý metabolizmus, mne to nepomohlo vôbec, ale ako čítam som asi jediný, čo už ostáva mi len cvičiť.

nemá účinok

Zajac, 37rokov : tabletky na chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

asi najlepšie tabletky na chudnutie na trhu. Doporučujem.

fungujú

Milada, 41rokov : Taký priemer
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

S týmito tabletkami som sa rozhodla chudnúť, pretože ma zaujali účinky a popis. Mám 120kg a zatiaľ ich užívam týždeň. Po čase by som sa rada dostala na 90kg. Výsledky zatiaľ veľmi nepozorujem uvidím, čo sa bude diať po dlhšom čase.

Zatiaľ nepozorujem

Ninka, 24rokov : chudnutie bez namahy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

welmi podareny vyroboq. Beriem ho 2 mesiace a schudla som 7 qíl. Citim sa a wyzeram o moooc moc lepsie :*

Kamila, 44rokov : talbety na chudutie
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

kúpila som si ich pred týždňom, zatiaľ žiadna zmena. Will see, čo prinesie čas...

Miso, 34rokov : Schudol som
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Cez leto som si zlomil nohu a vdaka sedeniu doma a zlym stravovacim navykom som nabral na vahe zopar kil. Tabletky na chudnutie zabrali super, samozrejme som sa trochu musel hybat ale uz som schudol vacsinu nabratej vahy. Chut na maskrty tiez presla a pripisujem to prave tymto tabletkam. Super produkt

znizi chut na sladkosti a maskrty,
funguje

Natália, 34rokov : Tablety na schudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

tabletky mi zabrali až po druhej krabičke, ale efekt sa postupne dostavuje. Nemohla som schudnúť, lebo mám postihnutú jednu nohu a neviem veľmi športovať. Toto je super cesta ako schudnúť. Vedľajšie účinky nemá :) ďakujem, že som vďaka Vám znovu krásna.

Tomi, 28rokov : Oxotrin tabletky na chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Mám vážny problém, mám nadváhu 20 kíl. To sa veľmi zle chudne. Vďaka tomuto lieku som schudol bez väčšieho úsilia viac ako 6 kíl za mesiac a pol. Začínam vyzerať normálne :) dokonca sa mi v parku pozdravila slečna. Vďaka určite beriem ďalšie balenia.

Miška, 29rokov : naozaj účinkujú
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tak tieto tabletky sú fantastické na nakopnutie chudnutia. Nie som nejaká obézna ale potrebovala som zhodiť zopár kíl navyše a za krátky čas sa to podarilo:) mariam 165cm a váha šla za asi mesiac užívania z 65 na 60. Skvelé a odporúčam každému. Ďakujem!

chudnutie v krátkom čase

Marek, 34rokov : chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

s týmto liekom na chudnutie som schudol až 15 kg. Je to neuveritelne. Zaručene funguje.

účinkujú

bluebird, 27rokov : Tabletky na chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

xcem mat  taku postavu ako ma Christina Perry,milujem ju, urobim preto vsetko( mam aj rovnaku kerku ako ona). S tymito tabletkami som schudla najviac, kupim si dalsie balenie. Schudla som 3kg :)

skvelé

lolitka, 25rokov : zazacne tabletky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

potrebovala som schudnut lebo som dostala moznost zarabat ako tanecnicka v jednom bare. Brala som tieto pipulky 3 mesiace a samoska, že som pritom vela tancovala a mám sexi ploche brusko, ktore mi zaraba.
Ak by ste sa chceli prist pozriet tak Siofok- Balaton: Beach Bar. SeeYa

Milada, 48rokov : jednoduche chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

S tabletkami na chudnutie Oxotrin mam velmi dobru skusenost, pomohli mi zhodit 6 kilogramov za mesiac a pol. Ked k nim pridam trosku pohybu je to dokonaly zabijak na tuky. Ak chcete schudnut vyskusajte ho, mne pomohol.

ucinkuje chudnutie bez velkej namahy

toci sa mi trochu hlava

David, 31rokov : Chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

rozhodol som sa pre trochu menej komercnu znacku ... To co reklamuju v telke zvacsa nefunguje a iba sa to predava... Ukazuje sa, ze som mal pravdu; chudnem bez námahy a cvičenia. Mudrym patri svet, co si budeme klamat. 

chudutie bez namahy