Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. >
 4. Krém proti vráskam Viterol.A (tvár-krk)
 
krém proti vráskam na tvár a krk
krém proti vráskam na tvár a krk
zoom_in
 
 • Výborný na vyhladenie a zjemnenie vrások
 • Zvyšuje hydratáciu a pružnosť pokožky
 • Stimuluje produkciu kolagénu
 • Okamžite vsiakne do pokožky
...viac

Bežná cena: 35 €​
Vaša cena: 33 €      Iba 0,5€ /deň
schedule na celých 8 týždňov liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam
Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
>
30ml ( na celých 8 týždňov liečby )

Krém proti vráskam Viterol.A predstavuje najnovšiu zbraň v boji proti prejavom starnutia pokožky na tvári a krku. Aktívne zložky sú vďaka patentovanej technológii nanokapslí (nanosómy), bezpečne doručené a uvoľnené až v potrebných vrstvách pokožky, čím sú dosiahnuté  výsledky porovnateľné s injekčnou aplikáciou. Bez vedľajších účinkov a alergických reakcií. Bez lekárskeho predpisu.

Krém proti vráskam Viterol.A viditeľne pozdvihne, spevní ochabnutú pokožkuzvýši produkciu kolagénu v pokožke. Výsledkom nie je iba odstránenie vrások ale pokožka, ktorá vyzerá celkovo mladšie a zdravšie. Účinky sú podložené 15 rokmi výskumu a klinickými testami.

Účinky:

 • Vyhladzuje a zjemňuje pokožku
 • Zvyšuje hydratáciu a pružnosť pokožky
 • Napomáha obnovovať bunky v pokožke
 • Stimuluje produkciu kolagénu
 • Ochraňuje pokožku pred účinkami voľných radikálov
 • Zbavuje pokožku kožných pigmentových škvŕn (spôsobených vekom) znížením produkcie melanínu na miestach aplikácie

Problém

Jedným typom vrások sú aj mimické vrásky. Tieto vrásky vznikajú opakovaným pohybom svalov na tvári. Spočiatku sú jemné a dočasné ale časom sa prehlbujú a na tvári zostávajú. Vrásky okolo očí (smiech, žmúrenie), medzi obočím (hnev, sústredenie)  alebo vrásky okolo úst (smiech) sú stále viac výraznejšie, pretože pohyby svalov na tvári sa neustále opakujú. Naviac, s pribúdajúcim vekom pokožka produkuje menej kolagénu (kolagén tvorí základ pokožky a je aj dôležitý pre udržanie jej pružnosti a pevnosti ), čo vedie k stenšeniu pokožky a vo všeobecnosti k jej vysúšaniu a k tvorbe vrások.

Riešenie

Pomocou moderných vedeckých poznatkov a nového účinného zloženia je možné zabrániť tvorbe nových vrások a výrazne zjemniť už existujúce mimické vrásky. Testy preukázali, že zložky v kréme proti vráskam Viterol.A, dokážu napomôcť zrelaxovať svaly na tvári tak, aby nedochádzalo k častým sťahom (podobne ako botox), ktoré sú príčinou vytvárania vrások. Naviac, účinné látky podporujú tvorbu nového kolagénu v pokožke, čo v konečnom dôsledku vedie k mladšiemu vzhľadu pokožky.

Ako krém proti vráskam Viterol.A funguje?

Základom je vysokovstrebateľný gél Viatrozene 16 %. Hlavná zložka gélu je tvorená peptidmi (aktívne zložky kolagénu) doplnenými o biaoktívne rastlinné výťažky. Gél účinkuje viacerými spôsobmi: Pomáha uvoľniť svaly v mieste aplikácie (podobným spôsobom ako botox), čím sa spomalí prehlbovanie a tvorbu mimických vrások. Aktivuje tvorbu kolagénu v pokožke, čím sa pokožka stáva pevnejšou a pružnejšou. Tiež zvyšuje hydratáciu pokožky a ochraňuje ju pred nepriaznivými účinkami voľných radikálov vytvorených ultrafialovými (UV-A a UV-B) lúčmi.

Maximálne účinky sú dosiahnuté vďaka špeciálnej technológii prenosu aktívnych látok pomocou mikročastíc tzv. nanosómov. Nanosómy sú 200x menšie ako ľudská bunka, vďaka čomu sa dostanú hlboko do tkanív kože, kde uvoľňujú aktívne látky s účinnosťou porovnateľnou s injekčnou aplikáciou.

Aktívne látky podporujú aktivitu lymfatického systému, zvyšujú hydratáciu a elasticitu pokožky, zabraňujú škodlivým účinkom okolia a zjemňujú pokožku. Pokožka tak vyzerá viditeľne zdravšie, je jemnejšia a pevnejšia s vyhladenejšími vráskami. Krém Viterol.A nepôsobí iba na zjemnenie vrások, je to spôsob celkového omladenia pokožky. Výsledkom používania bude mladší vzhľad.

Viterol.A – porovnanie s inými spôsobmi odstránenia vrások.

Botox

Botox –botulotoxín je toxín, ktorý sa vpichuje injekčne do svalov v pokožke na tvári. Vplyvom tejto látky sú svaly paralyzované. Sťahy svalov nie sú možné a svaly sa uvoľnia. Takýmto spôsobom sa vrásky na tvári zjemnia. Botox je účinný, ale iba dočasný spôsob vyhladenia vrások – po približne 4 mesiacoch jeho účinok mizne. Tiež hrozia vážne vedľajšie účinky ako paralyzovaná tvár alebo padajúce viečka, pokiaľ nie je procedúra vykonaná profesionálne.

Kolagénové injekcie

Vypĺňanie vrások kolagénom je obľúbená metóda vyhladenia vrások.  Kolagén sa injekčne dopraví do pokožky, kde vyplní vrásky. Zlepšenie trvá približne po dobu 3 mesiacov. U niektorých ľudí sa môže prejaviť alergia na kolagén v podobe opuchov.

Kyselina hyalurónová – restylane

Ďalší populárny spôsob na vyhladenie vrások. Kyselina hyalurónová sa vpichuje do pokožky a výsledky trvajú približne pol roka. Medzi vedľajšie účinky patrí začervenanie alebo opuchy.

Viterol.A

Vďaka unikátnemu zloženiu, pôsobí na pokožku vo viacerých smeroch. Patentované mikročastice – nanonsómy (200x menšie ako ľudské bunky) v ktorých sú obalené účinné látky, preniknú hlboko do kožných tkanív – porovnateľne s injekčnou aplikáciou. Nanosómy uvoľňujú v koži svoj obsah po dobu až 12-15hodín. Vďaka tomu sa dostanú hlbšie do spodných vrstiev pokožky, kde sa tvoria vrásky – vďaka tomuto faktu má krém proti vráskam Viterol A jedinečnú výhodu oproti bežným krémom. Nezáleží a tom ako účinné sú jednotlivé zložky v kréme, pokiaľ nie sú schopné preniknúť cez pokožku do jej spodných vrstiev, ich účinok bude minimálny.  V spodných vrstvách pokožky sa nachádza sieťkolagénových a elastínových vlákien – v týchto vrstvách sa tvoria vrásky. Krém proti vráskam Viterol.A účinkuje na miestach, kde je najviac potrebný.

Fotky pred a po

Výrazne zjemnenie vrások na tvári.

Odstránenie pigmentových škvŕn na tvári.

Výsledky testov

Klinické testy na ženách vo veku  25-54 rokov, po 4 týždňovej liečbe  ukázali nasledovné výsledky:

 • 52% zvýšenie vlhkosti v tkanivách pokožky
 • 61% zvýšenie schopnosti udržať vodu v tkanivách kože
 • 22% nárast pružnosti pokožky

Návod na použitie

Krém proti vráskam Viterol.A sa nanáša 1x denne pred spánkom na umytú tvár. Naneste jemnú vrstvu gélu na miesta s vráskami.

Technické informácie

Objem:30ml
Konzistencia: okamžite vstrebateľný gél
Farba: svetlá/bez umelých farbív
Vôňa: bez vône/neparfumovaná

O firme

DS Laboratories patrí medzi svetovú špičku v oblasti produktov starostlivosti o pokožku a vypadávanie vlasov. Firma pôsobí v USA jej snahou je vyvíjať produkty nekompromisnej kvality a účinnosti. Svetový úspech a uznanie aj v odborných kruhoch si vyslúžila hlavne pre mnohé technologické inovácie a prínos nových postupov a účinných látok do kozmetického priemyslu

Viatrozene gél 16%

Pentapeptid 18 – neuropeptid s podobnými účinkami ako Botox. Uvoľňuje svaly na mieste aplikácie, čím spevňuje pokožku  a znižuje hĺbku vrások spôsobených mimickými svalmi.

Dipeptid diaminobutyrol benzylamid diacetát – syntetický peptid s účinkom podobným hadiemu jedu. Uvoľňuje kontrakcie svalov.

Palmitoyl tripeptid-5 – vysoko bioaktívny peptid so schopnosťou stimulovať syntézu kolagénu v pokožke a tak vyhladzovať každý typ vrások na tvári. Má spevňujúce a hydratačné účinky. Zvažuje sa jeho použitie v produktoch na zväčšenie pier ako náhrada za kolagénové injekcie do pier.

Palmitoyl tetrapeptid-3 – syntetický peptid, ktorý zvyšuje pevnosť a elasticitu pokožky a znižuje zápal (inflamáciu). Spevnenie tkanív v okolí očí vedie k zníženiu opuchov. Odstránenie zápalu vedie k potlačeniu červenkastých škvŕn, ktoré sú často sprievodným znakom poškodených tkanív. Zápal je prirodzená odpoveď imunitného systému v oblasti poškodených tkanív. Vzniká tak, že v danom mieste telo presne nadávkuje látku, ktorá funguje ako spúšťač hojenia. Tento systém je však so starnutím tela stráca na presnosti a produkuje túto látku aj v prípadoch, kedy nie je reálny dôvod. Vedie to k oslabeniu schopnosti tela obnovovať poškodené tkanivá.

Tetradecyl urea trifluoroacetát – tripeptid, ktorý pôsobí špeciálne na spevnenie ovisnutej pokožky. Stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronovej, ktorá je dôležitou súčasťou pokožky.

Butylén glykol – organická molekula, ktorá pomáha zadržiavať vlhkosť v pokožke a zabezpečuje jej hydratáciu.

Teprenón –  biomolekula, ktorá predlžuje životnosť buniek pokožky až o 1/3

Lecitín – udržiava vlhkosť v pokožke, drží mastné zložky a napomáha ochraňovať celistvosť tkanív a zabraňuje ich poškodeniu.

Kyselina ferulová – super antioxidant, chráni pokožku pred nepriaznivými účinkami slnečného žiarenia ( ultrafialovým žiarením), ktoré je hlavnou príčinou starnutia pokožky.

Extrakt z hľuzy zemnej mandle – šáchor (cyperus esculentus/tigernut) -  bohatý zdroj vzácnych živín, obsahuje vitamíny B, C, E. Výskum ukázal, že bioaktívne látky z extraktu blahodárne pôsobia na zlepšenie elasticity pokožky.

Ibištek pižmový extrakt (Hibiscus Abelmoschus) – zlepšuje pružnosť pokožky a spojivových tkanív.

Ovos siaty extrakt (avena sativa kernel extract) – bohatý na vitamíny B1, B2 a vitamín D. B vitamíny dodávajú pokožke žiarivý, zdravší výraz a vitamín D pôsobí na zvýšenie metabolizmu kožných buniek.

Extrakt z cibuliek narcisu (narcissus tazetta extract) – výskumy ukázali, že predlžuje životnosť buniek a posiluje prirodzenú obranyschopnosť pokožky voči vonkajším vplyvom.

Kôpor voňavý extrakt (Peucedanum graveolens) – nová zložka v kozmetických prípravkoch. Stimuluje aktivitu enzýmov, ktoré sú kľúčové pre tvorbu elastínu v pokožke a tak dodávajú pokožke pružnosť a odďaľujú jej starnutie.

Extrakt z červených morských rias (Red Marine Algae/ Ahnfeltia Concinna) – zvláčňuje pokožku, zvyšuje jej pevnosť a elasticitu. Zlepšuje bunkovú obnovu. Vedecké štúdie preukázali aj vplyv na potláčanie začervenanej pokožky.

Extrakt zo zelených jabĺk (Malus domestica) – bohaté na výživné látky a proteíny. Extrakt z jabĺk stimuluje obnovu buniek pokožky, predlžuje ich životnosť a spomaľuje starnutie pokožky.

Za ako dlho je možné vidieť výsledky?

Už po prvom týždni pravidelného používania bude pokožka viditeľne jemnejšia a pevnejšia. Krém aj postupne zjemňuje vrásky a odstraňuje škvrny na pokožke spôsobené slnkom ako aj malé nedokonalosti na pokožke.  Pravidelné používanie počas ďalších týždňov povedie k omnoho viac viditeľným a presvedčivejším výsledkom.

Prečo je potrebné počas dňa používať opaľovací krém?

Pokožka sa počas liečby obnovuje a vyžaduje si väčšiu ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia – čo je v podstate aj hlavný dôvod predčasného starnutia pokožky.

Aký je vhodný vek pre liečbu krémom proti vráskam Viterol.A?

Odporúčaný vek je okolo 30 rokov u mužov aj žien. Je to vek, kedy sa u väčšiny ľudí začínajú viditeľne prejavovať známky starnutia pokožky.

Aké sú vedľajšie účinky používania krému proti vráskam?

U ľudí s citlivou pokožkou sa môže prejaviť jemné podráždenie počas prvých dní používania. Ak sa Vám stane tento prípad, aplikujte krém menej často počas prvých dní.

Môže krém proti vráskam Viterol.A spôsobiť alergiu alebo podráždenie?

Viterol.A je hypoalergénny produkt. Znamená to, že u väčšiny ľudí nepôsobí žiadne alergické reakcie. Ľudia, ktorí sú precitlivelí na niektorú zložku v produkte, by mali prestať používať krém a poradiť sa s lekárom.

Môžem sa opaľovať alebo používať samoopaľovacie krémy počas liečby Viterolom A?

Neodporúča sa dlhodobé opaľovanie, pretože slnečné lúče nepriaznivo vplývajú na pokožku a sú hlavným dôvodom predčasného starnutia pleti.

Môžu používať krém proti vráskam Viterol.A aj tehotné ženy?

Liečbu počas tehotenstva neodporúčame. Počas tehotenstva prechádza telo mnohými hormonálnymi zmenami. Pokožka je viac citlivá a zraniteľná ako inokedy. Odporúčame počkať s liečbou až po skončení tehotenstva. Dojčiace ženy môžu Viterol A používať.

Ako dlho sa môže používať krém proti vráskam Viterol.A?

Dĺžka liečby je individuálna. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov odporúčame pravidelné používanie aspoň po dobu 30 dní. Po tejto dobre je vhodné pokračovať pre udržanie výsledkov.

krém proti vráskam na tvár a krk
krém proti vráskam na tvár a krk
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 2 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
2x
0x
0x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.