Biome platobné možnosti

O nás

biome.sk - zdravie, krása a lepší pocit. Kozmetika aj proti vypadávaniu vlasov a doplnky výživy

Od roku 2009 sa špecializujeme na predaj špičkových produktov najvyššej kvality z oblasti vypadávania vlasov, produktov proti vráskam, starostlivosti o pokožku a špecifických výživových doplnkov ako prípravky na chudnutie alebo doplnky pre starostlivosť o prsia a mnohé ďalšie.

Produkty do našej ponuky vyberáme po dôkladnej analýze ich efektívnosti, jednoduchosti použitia a s obsahom vedecky overených zložiek.

Tisícky verných zákazníkov sú dôkazom, našej kvalitnej ponuky a vynikajúceho zákazníckeho servisu. Denne radíme množstvu zákazníkov s ich špecifickými problémami a snažíme sa odporučiť čo najvhodnejšie produkty.

Sme oficiálnym distribútorom americkej značky DS laboratories pre Slovensko a Česko a tiež aj ďalšej americkej značky Nutrigen Laboratories.

Náš cieľ

Sprostredkovať zákazníkom cestu pre dosiahnutie spokojnejšieho života.  Prinášame inovatívne značky a produkty vytvorené na základe najnovších technologických poznatkov, spĺňajúcimi aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Náš tím

Sme tu pre Vás


Miroslav Cesnau, Veronika Lorincová
Zákaznícka podpora


Paulína Marišová, Beata Maliariková
Sklad


Ing. Erika Beňková
Ekonomické oddelenie

PharmDr. Adriana Botošová – externý zdravotný poradca, tvorba obsahu

Firma detaily

Prevádzkovateľ obchodu:
Nutrigen Laboratories Inc., org. zl.
Grösslingová 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovensko
IČO:50 136 437

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri okresného súdu Bratislava I, Vložka číslo: 3201/B

Sklad:
FHB Group - Biome
Priemyselná 1637/3
900 21 Svätý Jur

bankové spojenie:

IBAN:CZ9420600000000001187815
SWIFT:CITFCZPPXXX

História

Lieky proti vypadávaniu vlasov , vývoj biome

Zakladatelia biome.sk, tak ako mnoho ľudí, trpeli problémami s vypadávaním vlasov. Veľmi dobré výsledky zaznamenali s produktmi od americkej spoločnosti DS Laboratories. Časom sa ich vedomosti o vlasových problémoch prehĺbili, narastal záujem o nové poznatky a výskum z tejto oblasti.  Na základe pozitívnych skúseností a s myšlienkou pomôcť ľuďom trpiacim podobným problémom, vznikol v roku 2009 obchod biome.sk so sortimentom orientovaným na vlasové problémy. S pribúdajúcim množstvom zákazníkov a ich narastajúcimi požiadavkami aj v iných esteticko – kozmetických oblastiach, obchod rozšíril svoje pôsobenie aj na špecifickú dermálnu kozmetiku a výživové doplnky.

Prečo nakupovať u nás


Inovatívne produkty

Netestované na zvieratách

Odporúčané odborníkmi

Overené výsledky

Excelentný zákaznícky servis

Snažíme sa čo najlepšie pomôcť a informovať našich zákazníkov. Pokiaľ máte otázky týkajúce sa samotnej objednávky, jednotlivých produktov alebo si neviete vybrať vhodný produkt, radi Vám pomôžeme a poradíme. Ku všetkým produktom sa snažíme poskytnúť dostatočné informácie o účinkoch, zložení a aplikácii / užívaní. V našej náučnej knižnici/blogu, v spolupráci s externými odborníkmi z oblasti medicíny, farmácie a výživy, pripravujeme a uverejňujeme doplňujúce články s informáciami o produktoch a jednotlivých zložkách a súvisiacou tématikou.

Produkty s overeným účinkom

Našim cieľom je ponúkať produkty, s ktorými budú naši zákazníci spokojní. Snažíme sa vyberať produkty s obsahom vedecky potvrdených zložiek aby bola zaistená čo najvyššia účinnosť.

Odporúčané odborníkmi

Produkty DS Laboratories odporúča aj uznávaná talianská vedkyňa a dermatologička Dr. Antonela Tosti, MD – O šampońe Revita hovorí - „Je to najlepší šampón na prevenciu a liečbu vypadávania vlasov. Obsahuje kofeín, ktorý stimuluje rast vlasov a bojuje proti negatívnym účinkom mužského pohlavného hormónu vo folikuloch. Pokiaľ Vám vypadáva viac vlasov ako je bežné a vlasy sa prerieďujú – Revita je ten najlepší šampón.“

Rýchlosť doručenia

Vaša objednávka je spracovaná, odoslaná a doručená v diskrétnom balení  a v čo najkratšom možnom termíne. Sklad je takmer vždy (na 99%) vybavený dostatočným množstvom produktov aj pre prípadný zvýšený odber.

Diskrétne balenie

Balíky od nás sú diskrétne zabalené. Nemusíte sa báť, že niekto zistí, čo ste si objednali. Všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Záruka spokojnosti

Garantujeme kvalitu a množstvá účinných látok uvedených na obaloch produktov.  Ak sa rozhodnete produkt vrátiť, peniaze Vám do 30 dní zašleme nazad. Našim cieľom je odoslať všetky objednávky do 24 hodín (počas pracovných dní) a rovnako odpovedať na všetky emaily do 24 hodín.

Bezpečnosť a súkromie

Pri nákupe na našich stránkach máte istotu, že Vaše osobné údaje sú v bezpečí  a utajené pred zrakmi nepovolaných osôb.

Zabezpečenie súkromia zákazníkov je naša top priorita. Za žiadnych okolností nebudeme zdieľať alebo predávať prístup k osobným údajom zákazníkov. Ako chránime Vaše súkromie?

Výhody pre zákazníkov

  • 3-5% zľava pri nákupe 2 a viac ako 2 rovnakých produktov
  • Cenovo zvýhodnené balíčky produktov a akcie
  • Rýchly servis a odoslanie