Úvod > O nás

O nás

V tomto obchode nakupujem pravidelne a som vždy spokojný. Či je to kvalita výrobkov alebo služieb. Tovar často odošlú v deň objednávky, čo ma príjemne prekvapilo. 

Peter, Prievidza

Ďalšie referencie zákazníkov

Sme distribútor a online predajca špičkových produktov najvyššej kvality z oblasti krásy a zdravia. Našim cieľom je sprostredkovať zákazníkom čo najkvalitnejšiu možnú cestu pre dosiahnutie zdravšieho a spokojnejšieho života.  Usilujeme sa priniesť inovatívne značky a ich produkty, ktoré kombinujú prvky tradičnej medicíny s najnovšími technologickými poznatkami a ktoré určite splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Náš tím

  • Ing. Erika Beňková - Ekonomické oddelenie

  • Miroslav Cesnau - Zákaznícka podpora

  • Michal Kišo - Sklad

  • Paulína Marišová- Sklad

Rýchlosť doručenia

Vaša objednávka je spracovaná, odoslaná a doručená v diskrétnom balení  a v čo najkratšom možnom termíne. Sklad je takmer vždy (na 99%) vybavený dostatočným množstvom produktov aj pre prípadný zvýšený odber.

Záruka 100% spokojnosti

Garantujeme kvalitu a množstvá účinných látok uvedených na obaloch produktov.  Ak sa rozhodnete produkt vrátiť, peniaze Vám do 30 dní zašleme nazad. Našim cieľom je odoslať všetky objednávky do 24 hodín (počas pracovných dní) a rovnako odpovedať na všetky emaily do 24 hodín.

Bezpečnosť

Stránky, kde sú zadávané všetky osobné údaje počas objednávky sú zabezpečené bezpečnostným certifikátom RapidSSL. Pri nákupe na našich stránkach máte istotu, že Vaše osobné údaje sú v bezpečí  a utajené pred zrakmi nepovolaných osôb.

Súkromie

Zabezpečenie súkromia zákazníkov je naša top priorita. Za žiadnych okolností nebudeme zdieľať alebo predávať prístup k osobným údajom zákazníkov. Ako chránime Vaše súkromie?

Výhody pre zákazníkov

  • 3-5% zľava pri nákupe 2 a viac ako 2 rovnakých produktov
  • Cenovo zvýhodnené balíčky produktov a akcie
  • Rýchly servis a odoslanie

Ďakujeme!

Ďakujeme, že ste si nás vybrali pre Váš nákup a tešíme sa plnenie Vašich potrieb v oblasti krásy a zdravia. Želáme spokojné nakupovanie a veľa zdravia a spokojnosti pre Vás a Vašich blízkych.

Prevádzkovateľ obchodu:
Nutrigen Laboratories Inc., org. zl.
Grösslingová 4
Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
Slovensko
IČO:50 136 437

bankové spojenie:
Česká spořitelna, a.s.,
IBAN:CZ0208000000001927331213
SWIFT:GIBACZPX


Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri okresného súdu Bratislava I, Vložka číslo: 3201/B

Sklad:

FHB - biome.sk
Mlynské luhy 29
82105 Bratislava

Vďaka spokojnosti našich zákazníkov sme získali prestížny certifikát od spoločnosti heureka.sk. Medzi naše hlavné priority patrí snaha o profesionálnu a rýchlu komunikáciu a čo najrýchlejšie dodanie tovaru. Sme radi, že si to všimli aj naši zákazníci a oceňujú našu prácu.
Chránime osobné údaje našich zákazníkov. Tento certifikát je zárukou, že stránky, kde zákazníci vypĺňajú svoje osobné údaje, sú zabezpečené pred zneužitím. 
Považujeme za samozrejmé, že zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí za tovar, ktorý si zakúpili a rozhodli sa ho vratiť neotvorený a nepoužitý.

Referencie zákazníkov
Začal som tu nakupovať na odporúčanie známeho. Tovar som našiel rýchlo a mohol som si prečítať o ňom množstvo informácií. Dodanie bolo rýchle a bezproblémové. Želám veľa zdaru a určite sa o Vás zmienim aj ostatným. 

Alex, Žilina

Ďalšie referencie zákazníkov