Biome platobné možnosti

Referencie zákazníkov

Máte veľmi dobré produkty. Komunikácia bola veľmi príjemná a celkovo som spokojná. Určite budem u Vás nakupovať aj naďalej. 

Peťa, Trnava

Prehľadný obchod, kvalitné prípravky a rýchle jednanie sú pre mňa základ nákupu cez internet. Zatiaľ som nepostrehol žiadne negatívum. Určite budem tento obchod odporúčať. 

Pavol, Bratislava

Začal som tu nakupovať na odporúčanie známeho. Tovar som našiel rýchlo a mohol som si prečítať o ňom množstvo informácií. Dodanie bolo rýchle a bezproblémové. Želám veľa zdaru a určite sa o Vás zmienim aj ostatným. 

Alex, Žilina

Chcela by som sa poďakovať za prejavenú ochotu a pomoc pri výbere produktov. Tiež hodnotím pozitívne seriózny prístup a rýchle spracovanie mojej objednávky. 

Miriam, Námestovo

Dobrý deň! Už som mala tú možnosť si u Vás objednať tieto produkty a bola som veľmi spokojná. Hlavne jednoduché kroky objednávky a balíček skutočne prišiel do 3 prac.dní. Zatiaľ veľká spokojnosť. S pozdravom Katka 

Katka, Bratislava

Vaše stránky sú úplne super. Je ľahké si všetko prezrieť a hlavne sa mi páči rýchla dodávka tovaru. Ďakujem, som veľmi spokojná. :-) 

Iveta, Prešov

Príjemne ma oslovila kvalita komunikácie a odbornosť. Dostatočné vedomosti o predávaných produktoch sú pre mňa zárukou, že tovar dostanem zo správnych rúk. Oceňujem aj pomoc pri výbere produktov. Vrelo odporúčam aj ostatným. 

Jarmila, Michalovce

Super rýchly eshop. Dobre vyzerá a ponúka zaujímavé produkty. Komunikácia je promptná a ústretová. So veľmi spokojný. 

Miloš, Turzovka

V tomto obchode nakupujem pravidelne a som vždy spokojný. Či je to kvalita výrobkov alebo služieb. Tovar často odošlú v deň objednávky, čo ma príjemne prekvapilo. 

Peter, Prievidza

Veľmi si cením množstvo informácií o produktoch a doplňujúcich informácií v článkoch na Vašej stránke. Pomohli mi pri výbere pre môj problém. Dodanie tovaru bolo tiež na jednotku. Skvele zabalené a doručené za pár dní. Odporúčam. 

Adam, Bratislava