Biome platobné možnosti

Referencie zákazníkov

Dobrý deň! Už som mala tú možnosť si u Vás objednať tieto produkty a bola som veľmi spokojná. Hlavne jednoduché kroky objednávky a balíček skutočne prišiel do 3 prac.dní. Zatiaľ veľká spokojnosť. S pozdravom Katka 

Katka, Bratislava

Príjemne ma oslovila kvalita komunikácie a odbornosť. Dostatočné vedomosti o predávaných produktoch sú pre mňa zárukou, že tovar dostanem zo správnych rúk. Oceňujem aj pomoc pri výbere produktov. Vrelo odporúčam aj ostatným. 

Jarmila, Michalovce

Prehľadný obchod, kvalitné prípravky a rýchle jednanie sú pre mňa základ nákupu cez internet. Zatiaľ som nepostrehol žiadne negatívum. Určite budem tento obchod odporúčať. 

Pavol, Bratislava

V tomto obchode nakupujem pravidelne a som vždy spokojný. Či je to kvalita výrobkov alebo služieb. Tovar často odošlú v deň objednávky, čo ma príjemne prekvapilo. 

Peter, Prievidza

Veľmi si cením množstvo informácií o produktoch a doplňujúcich informácií v článkoch na Vašej stránke. Pomohli mi pri výbere pre môj problém. Dodanie tovaru bolo tiež na jednotku. Skvele zabalené a doručené za pár dní. Odporúčam. 

Adam, Bratislava

Začal som tu nakupovať na odporúčanie známeho. Tovar som našiel rýchlo a mohol som si prečítať o ňom množstvo informácií. Dodanie bolo rýchle a bezproblémové. Želám veľa zdaru a určite sa o Vás zmienim aj ostatným. 

Alex, Žilina

Super rýchly eshop. Dobre vyzerá a ponúka zaujímavé produkty. Komunikácia je promptná a ústretová. So veľmi spokojný. 

Miloš, Turzovka

Máte veľmi dobré produkty. Komunikácia bola veľmi príjemná a celkovo som spokojná. Určite budem u Vás nakupovať aj naďalej. 

Peťa, Trnava

Vaše stránky sú úplne super. Je ľahké si všetko prezrieť a hlavne sa mi páči rýchla dodávka tovaru. Ďakujem, som veľmi spokojná. :-) 

Iveta, Prešov

Chcela by som sa poďakovať za prejavenú ochotu a pomoc pri výbere produktov. Tiež hodnotím pozitívne seriózny prístup a rýchle spracovanie mojej objednávky. 

Miriam, Námestovo


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.