Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Chudnutie
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Prírodné diuretikum HydroOut
Prírodné diuretikum HydroOut | Formovanie tela | Podpora chudnutia | Efekt odvodnenia | Prírodné zloženie | 90tbl.
 
 
 • Trápi Vás pocit zavodnenia? Uľahčuje telu zbaviť sa prebytočnej vody (prírodné diuretikum)
 • Zlepšuje formovanie svalov, čím tvaruje postavu
 • Podporuje procesy súvisiace s redukciou množstva telesného tuku
 • Má pozitívny účinok na telesnú imunitu
 • Obsahuje množstvo cenných polyfenolov a ďalších fytochemikálií
 • Obsahuje vysokokvalitné výťažky z rastlín
 • Podporuje normálne fungovanie močového ústrojenstva (obličky, mechúr)
 • Podporuje reguláciu množstva vody a elektrolytov v tele
 • Zlepšuje vzhľad pleti, nechtov a vlasov

Bežná cena: 23 €​
Vaša cena:
17,00 €
Iba 0,57 €/deň
90tbl. schedule Na 30 dní používania

Skladom - Odosielame okamžite

Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Akcia -30%
42,72 € 29,90 €
Tabletky na chudnutie Fatburner eXtreme
Tabletky na chudnutie Fatburner eXtreme | Urýchlenie spaľovania tukov | Stimulácia metabolizmu | Zlepšenie fyzickej a mentálnej aktivity | Potlačenie chuti do jedla | Prírodné zloženie
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
42 hodnotení
17,30 €
Krém na strie SlimCode
Krém na strie SlimCode | Prevencia strií | Zjemnenie strií | Prsia, stehná, brucho, zadok | Regenerácia pokožky
O produkte

Preč s prebytočnou vodou

Hydro Out diuretikum je výživový doplnok najvyššej kvality. Obsahuje prísady, ktoré sa využívajú pri redukčných diétach. Pomáha zbaviť sa nadbytočnej vody v tele. Pozostáva z vysokošpecifických extraktov, ktoré v synergii podporujú vyformovanie tela a chudnutie. Navyše zlepšujú pocit pohody vďaka zmenám k lepšiemu pocitu zo seba.
Pocit nafúknutia?
Často býva poslednou fázou formovania postavy a dosiahnutie efektu „odvodnenia“. Ide o zbavenie sa nepotrebnej vody z tela. Dôležitý prvok na tejto ceste je správny výdaj moču, zdravé obličky a zachovanie elektrolytickej rovnováhy. Hlavných faktorom v tomto kontexte sú optimálne hladiny sodíka. Mnohé preparáty zo skupín diuretík nemajú „blahodárny“ účinok, pretože receptúra a jednotlivé prísady neboli vyberané s dôrazom na vhodnosť pre telo aj ducha. Hydro Out diuretikum sa výborne hodí medzi prípravky s bylinnými štandardizovanými výťažkami. Vďaka Hydro Out diuretiku sa zbavíte problému označovanému ako „efekt podkožnej vody“. Takto môžete opäť nadobudnúť stratené sebavedomie.

100% prírodné zloženie

Výťažok z listov žihľavy – rastlina, ktorá sa už dlho používa kvôli jej zdraviu prospešným účinkom. Vykazuje silné protizápalové účinky, ale hlavne podporuje správne fungovanie prostaty aj močového systému.

Výťažok z koreňa púpavy lekárskej (z toho 3% flavonoidov) – rastlina, ktorú si ľudia často pletú s púpavou obyčajnou, ktorá nemá toľko zdraviu prospešných vlastností. Púpava lekárska sa kvôli jej diuretickým účinkom často pridáva do prípravkov určených na odstránenie nadbytočného množstva vody z tela. Je dobrým zdrojom draslíka a bohatým zdrojom polyfenolových zlúčenín.

Výťažok zo semien guarany (z toho 2% kofeínu) – semená guarany sú známe pre ich vysoký obsah kofeínu. Ten považujú mnohí ľudia za jednu z najlepších močopudných látok. Je to však omyl. Napriek faktu, že je kofeín slabé diuretikum, sú práve teofylín a teobromín, ktoré guarana tiež obsahuje, hlavným dôvodom pre zaradenie do zmesi Hydro Out.

Výťažok z nadzemných častí zlatobyľu – zlatobyľ je rastlina známa pre svoje diuretické účinky. Často sa používa pri zápaloch močového ústrojenstva. Zlepšuje fungovanie obličiek a normalizuje rovnováhu elektrolytov a vody. Dokáže znížiť tlak krvi a zlepšiť trávenie.

Výťažok z brusníc (z toho 10% proantokyanidínov) – brusnice sú zdrojom bioflavonoidov, fenolových zlúčenín a mnohých cenných protizápalových a antioxidačných fytochemikálií. Brusnice sa veľmi často využívajú pri liečbe alebo prevencii problémov močového ústrojenstva, pri zápale močového mechúra, regulácii správneho pH moču. Majú tiež výrazný diuretický účinok.

Výťažok z listov zeleného čaju (z toho 50% polyfenolov) – výťažok zo zeleného čaju obsahuje veľké množstvá polyfenolov, ktoré majú výrazný antioxidačný účinok. Dokážu vychytávať voľné radikály, ktoré sú zodpovedné za urýchľovanie procesu starnutia. Vďaka tomu pomáha výťažok zo zeleného čaju zmierniť a dokonca oddialiť starnutie. Navyše, výťažok zo zeleného čaju podporuje imunitný systém, proces spaľovania tukov, pomáha stimulovať odbúravanie tukových buniek a bráni ich opätovnému zväčšovaniu.

Výťažok z prasličky roľnej (z toho 7% kremíku) – praslička roľná je jednou z najstarších rastlín planéty. Je známa prospešnými vlastnosťami pre pleť, vlasy a nechty. Obsahuje cenné polyfenoly a organické kyseliny. Často sa využíva pri problémoch močového ústrojenstva. Rovnako ako ostatné použité rastliny, aj praslička má diuretický účinok a zároveň znižuje tlak krvi.

Vitamín B6 (vo forme pyridoxalo-5-fosfátu, P-5-P) – ide o najlepšiu biologicky dostupnú formu vitamínu B6 pre ľudské telo. Podporuje množstvo fyziologických funkcií, je zásadný pre správne fungovanie všetkých orgánov v tele.

Odporúčané užívanie

Užívajte jednu dávku (3 tobolky) denne. Výživový doplnok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte doplnok stravy ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa dodržiavať vyvážené stravovanie a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek z prísad. Doplnok stravy nemôžu užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí.

Výživový doplnok vo forme toboliek. Obsahuje kofeín. Nie je určený na užívanie pre deti a tehotné ženy (v jednej dávke obsahuje 55 mg kofeínu). Neužívajte spolu s inými produktami s obsahom kofeínu či inou látkou s podobnými účinkami.

Prírodné diuretikum HydroOut
Veľkosť dennej dávky: 3 tbl
Počet dávok v balení: 30
Účinné látky1 dávkaRVH%*
Výťažok zo žihľavy350 mg**
Výťažok z koreňa púpavy350 mg**
- z toho flavonoidy (3%)10,5 mg**
Výťažok zo semien guarany250 mg**
- z toho kofeín (22%)55 mg**
Výťažok zo zlatobýľu200 mg**
Výťažok z brusníc200 mg**
- z toho proantokyanidínov (10%)20 mg**
Výťažok z listov zeleného čaju200 mg**
- z toho polyfenolov (50%)100 mg**
Výťažok z prasličky roľnej150 mg**
- z toho kremíku (7%)10,5 mg**
Vitamín B618 mg1286%
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého človeka(8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Výživový doplnok. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.
Ďalšie zložky: Výťažok z listov žihľavy, výťažok z koreňa púpavy (3% flavonoidov), výťažok zo semien guarany (22% kofeínu), výťažok z rôznych častí zlatobýľu, výťažok z brusníc (10% proantokyanidínov), výťažok z listov zeleného čaju (50% polyfenolov), výťažok z prasličky roľnej (7% kremíka), obal tobolky (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý, červený oxid železitý, azorubín – tento môže mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť u detí), vitamín B6. Produkt môže obsahovať mlieko (laktózu), sóju, arašidy, iné orechy, sezam, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 10 hodnotení
5 Výrazný účinok
10x
4 Čiastočný účinok
0x
3 Slabší účinok
0x
2 Neviem posúdiť
0x
1 Žiadny účinok
0x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.