Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre mužov
 4. >
 5. Erekcia
 6. >
 7. Tabletky
 8. >
 9. Tabletky na erekciu Viafil XR

Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexná podpora zdravej erekcie | Prírodné zloženie | Bez vedľajších účinkov | 60tbl.
 
Tabletky na podporu erekcie
Obr. vľavo - penis bez erekcie, špongiovité telieska nie sú naplnené krvou. Obr.
 
 • 100% prírodná alternatíva na problémy s erekciou
 • Nová vylepšená patentovaná zmes účinných látok špeciálne vytvorená pre komplexnú podporu zdravej erekcie u mužov. (stimulácie nervového systému, podpora kardiovaskulárneho systému, dostatočný prísun krvi do genitálií)
 • Zloženie tabliet obsahuje látky, ktoré zvyšujú hladiny oxidu dusíka v krvi a aj blokátor enzýmu PDE5.(potrebné pre zdravú erekciu)
 • Bez nepríjemných vedľajších účinkov.
 • Doplnok výživy bez predpisu

Bežná cena: 37 €​
Vaša cena:
29,90 €
Iba 0,50 €/deň
60tbl. schedule Na 60 dní používania

Vypredané. Očakávané naskladnenie:28.06
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
26 hodnotení
Akcia -10%
24,00 € 21,60 €
Šampón Revita 205ml.
Šampón Revita | Proti vypadávaniu vlasov | Posilňujúci | Podpora rastu vlasov | Proti rednutiu vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
8 hodnotení
25,50 €
Saw Palmetto extrakt 320 (prostata) 60tbl.
Saw Palmetto extrakt 320 | Problémy s prostatou | Zväčšená prostata
O produkte
Muž sa usmieva. Problém so slabou erekciou má vyriešený. Má zdravú erekciu a všetko funguje ako má. Aj vďaka tabletkám na erekciu.

Tabletky na erekciu Viafil sú prírodná alternatíva liekov na poruchy erekcie na trhu. Viafil obsahuje novú vylepšenú patentovanú zmes účinných látok a je špeciálne vytvorený pre podporu zdravej erekcie u mužov. Použité exotické rastliny a afrodiziaká tiež prispievajú k zlepšeniu sexuálneho výkonu a libida.

Obnovenie uspokojivej erekcie znamená:

 • zvýšený prísun krvi do genitálií (väčšia tvrdosť)
 • predĺženie trvania erekcie
 • bez vedľajších účinkov

Komplexná podpora zdravej erekcie

Erekcia (naplnenie penisu krvou) nastane až po presne danom a zložitom slede udalostí. K poruchám erekcie môže dôjsť hocikedy, keď niektorá z udalostí (impulzy z mozgu, chrbtice a okolia penisu a následnú odozvu vo svaloch, tkanivách, cievach a žilách v blízkosti penisu) neprebehne v poriadku.

Tabletky na erekciu Viafil XR sa zameriavajú na problémy so slabou erekciou komplexne.

Slabú erekciu spôsobuje nedostatočné rozšírenie ciev penisu - špongiovité telieska penisu sa nenaplnia dostatočne krvou. Počas zdravej erekcie sa cievy na základe sexuálnej stimulácie rozširujú vďaka pôsobeniu oxidu dusíka (NO). Je teda potrebné zabezpečiť jeho dostatočné množstvo v krvi.

Ďalším dôvodom slabého prekrvenia je aj enzým fosfodiesteráza-5 (PDE5). Tento kontroluje prietok krvi do penisu a jeho blokovaním dochádza k silnejšej a dlhšej erekcii. Na podobnom princípe účinkujú aj tabletky na erekciu na predpis (Viagr.).

Zloženie tabliet obsahuje látky, ktoré zvyšujú hladiny oxidu dusíka v krvi a aj blokátor enzýmu PDE5.

Krátke trvanie erekcie aj nedostatočné prekrvenie penisu môže byť následkom oslabeného prenosu dôležitých impulzov z mozgu, potrebných pre naštartovanie a udržanie uspokojivej erekcie. Tabletky na erekciu preto obsahujú látky, ktoré pôsobia ako stimulanty nervového systému a zvyšujú vnímavosť na sexuálnu stimuláciu.

Tabletky na erekciu Viafil a ich komplexný účinok na telo - stimulácia nervového systému, podpora kardiovaskulárneho systému a zvýšený prísun krvi do genitálií.

Tabletky obsahujú širokú škálu exotických extraktov, ktoré ovplyvňujú prísun krvi do genitálií, látky podporujúce kardiovaskulárny systém, prírodné afrodiziaká, ďalej látky povzbudzujúce a dodávajúce energiu a látky udržiavajúce normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu.

Zloženie nie je syntetické, obsahuje výlučne prírodné výťažky a napomáha a podporuje prirodzené funkcie, ktoré spúšťajú a udržiavajú erekciu. To všetko bez vedľajších účinkov. Viafil bol špeciálne vyvinutý pre maximálny efekt na mužoch pri zachovaní maximálnej bezpečnosti. Užívatelia Viafilu si pochvaľujú prvotriedne sexuálne zážitky, zlepšenie sebavedomia a schopnosť mať viac stykov počas krátkeho obdobia.

Tabletky na erekciu Viafil sú naozaj komplexná podpora zdravej erekcie a prispievajú k správnemu a zdravému fungovaniu erekcie u mužov.

Viafil XR - 60 kapsúl
Veľkosť 1 dávky: 1 kaps
Počet dávok v balení: 60
Účinné látky 1 dávka (1 kaps) RVH%*
Kórejský ženšen 40:1 (80% ginsenocidov) 2000 mg **
Muira Puama 4:1 200 mg **
Maca 10:1 200 mg **
Amla 4:1 140 mg **
Senovka Grécka 33:1 107,5 mg **
Huba Reishi 4:1 100 mg **
Bobule hlohu 100 mg **
Ginkgo Biloba 50:1 100 mg **
Horny Goat Weed 5:1 15 mg **
Catuaba 4:1 12,5 mg **
Zinok citrát 10 mg 100%
Piperín 95% 5 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Návod na použitie
Odporúčané dávkovanie je užiť 1 tabletku denne. Zároveň užite 30-40 minút pred stykom 1 tabletku.
Alergény
Neobsahuje alergény.
Upozornenie
Výživový doplnok, kapsuly. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Slabá alebo zhoršená erekcia - dôvody

Ako prebieha erekcia? Muži dosiahnu erekciu, ak mozog vyšle nervové signály cez miechu do žíl a hladkej svaloviny v penise. Žily, ktoré zásobujú penis krvou, sa rozšíria a hladké svaly, ktoré kontrolujú prietok krvi do špongiovitých teliesok v penise sa uvoľnia a umožnia prúdiť krvi dovnútra. Čím viac krvi sa dostáva do penisu, tým je erekcia silnejšia. Zvyšujúci sa tlak v penise spôsobí stlačenie žíl, ktorými odteká krv z penisu a erekcia je kompletná.

Penis sa navráti do pôvodného stavu vtedy, keď sa v penise uvoľní tlak a umožní krvi dostať sa zo špongiovitých teliesok.

Obr. vľavo - penis bez erekcie, špongiovité telieska nie sú naplnené krvou. Obr. vpravo - penis je naplnený krvou a dosiahol erekciu.
Obr. vľavo - penis bez erekcie, špongiovité telieska nie sú naplnené krvou. Obr. vpravo - penis je naplnený krvou a dosiahol erekciu.

Erektilná dysfunkcia

Mávate niekedy problémy s erekciou a jej udržaním? Pozorujete, že máte problém s dosiahnutím a udržaním erekcie dostatočne dlho na to, aby ste mali uspokojivý sexuálny život? Je možné, že trpíte erektilnou dysfunkciou alebo dokonca impotenciou. Týmito poruchami trpí množstvo mužov. S pribúdajúcim vekom sú zmeny v erekcii normálne a to je práve oblasť, kde môže pomôcť príroda – rastlinné výťažky vo forme tabliet na erekciu.

Vec, ktorú si môžete povšimnúť je, že potrebujete silnejšiu stimuláciu na dosiahnutie erekcie. Rovnako sa stáva, že budete potrebovať viac času na dosiahnutie ejakulácie a sila ejakulácie sa bude s pribúdajúcim vekom znižovať. Takéto zníženie sexuálnej odozvy je bežné.

Týmto problémom trpí mnoho mužov. Vlastne až polovica všetkých mužov medzi 40 a 70 rokom života trpí do určitej miery erektilnou dysfunkciou.

Zníženie libida a výkonnosti - úbytok sexuálnej energie súvisí s úbytkom mužského pohlavného hormónu (testost.), ku ktorému u mužov dochádza s pribúdajúcim vekom. Približne od 30. roku života sa tento hormón v mužskom tele vytráca, v priemere ide o 2% ročne. V 50 je jeho hladina približne na úrovni 55% v porovnaní s mladým mužom.

U mladších mužov sa tiež vyskytujú problémy s erekciou. S pribúdajúcim vekom je však slabá erekcia omnoho častejšia. Graf
U mladších mužov sa tiež vyskytujú problémy s erekciou. S pribúdajúcim vekom je však slabá erekcia omnoho častejšia.

Kvalita erekcie a vek

Adolescenti až po 40 rokov života

Ak je muž mladý, erekciu dosiahne často veľmi jednoducho a bez námahy. Erekcia príde rýchlo a po ejakulácii je možné mať ďalší styk už po veľmi krátkom čase. Ako muž starne, sexuálne reakcie sa spomaľujú. Môžete stratiť schopnosť dosiahnuť erekciu, ejakuláciu a tiež bude dlhšie trvať, kým budete môcť mať opäť sexuálny styk. Problémy s erekciou nie sú vždy závislé od veku, napriek tomu je spojitosť s vekom veľmi výrazná.

Vek od 40 do 70 rokov

Pravdepodobne je už potrebná silnejšia stimulácia na dosiahnutie erekcie a Vaša erekcia je slabšia. Ako starnete, máte čoraz väčší problém udržať erekciu dostatočne dlho. Často to môže mať aj negatívny dopad na sexuálny život.

Nad 70 rokov

Šanca, že Vás postihnú problémy s erekciou, je veľká. Napriek tomu sú muži od 70 do 80 rokov, ktorí vedú zdravý sexuálny život.

Najčastejšie príčiny slabej erekcie

 • Poškodenie nervov, ciev, hladkých svalov alebo tkanív, často následkom choroby
 • Choroby ako diabetes, poškodenie obličiek, chronický alkoholizmus, skleróza, arteroskleróza, poruchy tepien, srdcovo cievne poruchy alebo nervové poruchy (až v 70% prípadov).
 • Chirurgický zákrok, špeciálne radikálna prostatektómia môže poškodiť nervy a žily v blízkosti penisu
 • Poranenie penisu, miechy, prostaty, močového mechúra alebo panvy
 • Lieky – napríklad tabletky na vysoký tlak, antihistaminiká, antidepresíva, sedatíva alebo lieky na potlačenie chuti do jedla.
 • Psychické faktory. Patrí sem stres, úzkosť, pocit viny, depresia, nízke sebavedomie alebo strach zo sexuálneho zlyhania. Tieto faktory sú príčinou 10-20% všetkých prípadov erektilnej dysfunkcie.

Medzi ďalšie možné príčiny patrí fajčenie, ktoré negatívne ovplyvňuje cirkuláciu krvi v žilách a tepnách. Rovnako môže byť príčinou aj hormonálna porucha ako nedostatok mužského pohlavného hormónu (testoster.).

Účinné látky na podporu erekcie

Panax ginseng (Kórejský ženšen )

Havná účinná zložka ženšenu sú tzv. ginsenosidy. Výskumy preukázali, že zlepšuje produkciu oxidu dusíka (NO), ktorý je dôležitý pre zdravú erekciu, pretože rozširuje cievy v penise, čo umožní lepšiu erekciu.

Tento druh ženšenu je účinný na zlepšenie sexuálneho výkonu aj libida. Užívanie ženšenu je bezpečné, pretože na rozdiel od chemikálií, nespôsobuje hormonálne zmeny v tele.

Ginko

Ginko biloba zvyšuje hladiny oxidu dusíka (NO) v krvi, čím rozšíruje žíly a tak zlepšuje prúdenie krvi – za to sú zodpovedné terpenoidy (napríklad ginkolidy). Zároveň je ginko mocným antioxidantom. Práve preto je používané na zlepšenie zdravia žíl – a to je potrebné a dôležité jednak pre pamäť, aj pre dosiahnutie dobrej erekcie.

Krpčiarka pestrá (Epimedium)

Krpčiarka pestrá (horny goat weed, epimedium) pochádza z Číny a ďalších ázijských krajín.

Jej hlavna zložka Icariin, účinkuje podľa výskumov  ako blokátor enzýmu fosfodiesteráza-5 (PDE5). PDE5 kontroluje prietok krvi do penisu a preto blokovanie tohto enzýmu zlepšuje erekciu. Na podobnom princípe účinkujú aj tabletky na erekciu na predpis(Viagr).

Táto rastlina sa už stovky rokov používa na nabudenie libida.

Muira puama

Rôzne byliny a rastliny sa na zvýšenie fyzickej a sexuálnej výkonnosti používali už odpradávna. Do tejto skupiny patrí aj muira puama. Môže poskytnúť jeden z najúčinnejších prírodných liečebných postupov pre podporu zdravej erekcie a obnovenie libida.

Účinkuje ako nervový stimulant a zvyšuje vnímavosť na sexuálnu stimuláciu.

Maca

Maca je juhoamerická rastlina pôvodom z pohoria Ánd. Má dlhú históriu využitia ako afrodiziakum, používali ju obyvatelia z okolitých krajín. V poslednej dobe sa o jej vlastnosti čoraz viac zaujíma tradičná medicína. Maca dokáže zvýšiť energetické hladiny a sexuálny apetít u mužov aj u žien.

Amla

Amla alebo indický egreš je prírodným afrodiziakom a pomáha prirodzene predchádzať impotencii a sexuálnemu ochabnutiu.

Senovka grécka

Senovka grécka (botanický názov Trigonella foenum-graecum),  má významný pozitívny účinok na libido a môže pomôcť telu udržiavať normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu (testoster.). Kľúčom pre sexuálne zdravie človeka sú obsiahnuté saponíny. Saponíny sú fytochemikálie, ktoré majú aj antimikrobiálne a protirakovinové vlastnosti, a tiež dokážu znížiť hladiny cholesterolu.

Lesklokôrovka obyčajná (huba reishi)

V Číne ju označujú ako „bylinu duchovnej potencie“. Táto rastlina obsahuje množstvo látok, ktoré dokážu vylepšiť celkový imunitný systém. Tieto huby dokážu vylepšiť sexuálne funkcie, podporiť plodnosť a zvýšiť sexuálnu túžbu aj sexuálny apetít. Reishi sú účinné pri liečbe dysfunkcií obličiek, ktoré môžu spôsobovať sexuálne problémy.

Bobule hlohu

Hloh obecný (hawthorn) je rastlina, ktorá sa používa na úľavu od kardiovaskulárnych problémov ako ozdravenie žilových stien, posilnenie žíl, znižovanie hladiny cholesterolu či vysokého krvného tlaku. Hloh je bohatý na antioxidanty a bioflavonoidy, ktoré podporujú zdravie kardiovaskulárneho systému a krvného obehu, čím sa priamo posilňuje a predlžuje erekcia, pretože umožňuje väčší prietok krvi do penisu.

Catuaba

Catuaba je rastlina z Brazílie a Peru. Používa sa na zvýšenie sexuálnej túžby a apetítu u mužov a bojuje s problémami sexuálnej výkonnosti. Catuaba pôsobí ako povzbudzujúca látka, ktorá zmierňuje únavu, nervozitu a znižuje problémy so spánkom (bez negatívnych účinkov kofeínu). Obsahuje tri alkaloidy, označované ako catuabín A, B a C. Všetky stimulujú nervový systém a zlepšujú sexuálne funkcie.

Zinok

Zinok je prvok, ktorý reguluje rad enzýmov a hormónov. Prispieva k tvorbe mužského pohlavného hormónu (testoster.) a preto jeho nízke hladiny sú spájané so slabou erekciou. Vegetariáni sú na tieto problémy náchylnejší kvôli zníženej biologickej dostupnosti zinku a kvôli väčšiemu príjmu fytátov zo strukovín a celých zŕn, ktoré viažu zinok a brzdia jeho vstrebávanie.

Piperín

Táto látka nachádzajúca sa v čiernom korení, preukázateľne zlepšuje biologickú dostupnosť niektorých byliniek. Piperín má aj medicínske vlastnosti a má aj antioxidačný, protizápalový a protinádorový potenciál.

Tabletky na erekciu - najčastejšie otázky

Čo je Viafil?

Tabletky na podporu erekcie Viafil sú silná zmes látok, ktorá napomáha tlačiť krv do penisu počas sexuálneho vzrušenia. Prírodné extrakty stimulujú tvorbu oxidu dusíka, ktorý zapríčiňuje rozširovanie ciev a uvoľňovanie hladkých svalov v okolí penisu, čo vedie k erekcii.

U mužov, tieto tabletky na erekciu môžu zlepšiť prúdenie krvi do oblasti genitálií a napomôcť silnejším a tvrdším erekciám, ktoré trvajú dlhšie. Pozitívne vplýva aj na zvýšenie výkonnosti.

Porovnanie Viafilu a iných liekov na porúch erekcie

Viafil je čisto prírodný zdroj na zlepšenie tvorby oxidu dusíka v tele. Iné lieky presmerujú oxid dusíka, ktorý už v tele je, čo je spojené s možnými vedľajšími účinkami. Viafil prináša prirodzenejší spôsob bez vedľajších účinkov spájaných so syntetickými liekmi.

Sú tabletky nebezpečné pre zdravie? A čo vedľajšie účinky?

Na rozdiel od syntetických liekov, pri užívaní týchto tabliet na zlepšenie erekcie nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. Viafil je tiež bezpečný pre zdravie. Látky a prísady použité v tomto lieku sú považované za bezpečné a zároveň efektívne.

Ovplyvní užívanie tabliet môj krvný tlak?

Tabletky na erekciu Viafil napomáhajú telu vytvárať oxid dusíka. Oxid dusíka pomáha rozširovať steny ciev, čím sa dosiahne lepšia cirkulácia krvi v tele. Táto vlastnosť môže napomôcť pri predchádzaní infarktu. Tiež pri zmierňovaní vysokého tlaku, zlepšení výkonnosti, zlepšení erekcií, znižovaní tlaku krvi a znižovaní rizika výskytu infarktu.

Účinné látky v tabletkách nepôsobia na zvýšenie krvného tlaku. Krvný tlak dokonca zlepšujú.

Ak máte otázky ohľadom užívania akýchkoľvek liekov, odporúčame poradiť sa s lekárom ešte predtým ako ich začnete užívať.

Sú tabletky vhodné pre mužov v každom veku?

Viafil je vhodný pre mužov v každom veku. U starších mužov a mužov s vysokým krvným tlakom alebo iným závažným ochorením, však odporúčame poradiť sa o vhodnosti jeho užívania s lekárom.

Návod na použitie

Odporúčané dávkovanie je užiť 1 tabletku denne. Zároveň užite 30-40 minút pred stykom 1 tabletku.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobca tzv.nutraceutík a kozmeceutík - výživových doplnkov novej generácie. Snahou o dosiahnutie absolútnej kvality, si vyslúžila uznanie a spokojnosť zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: mužských problémov, problematických vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Viafil XR pre mužov 60tab.
Veľkosť dennej dávky: 1 tbl
Počet dávok v balení: 60
Účinné látky1 dávka
Kórejský ženšen 40:1 (80% ginsenocidov)2000 mg
Muira Puama 4:1200 mg
Maca 10:1200 mg
Amla 4:1140 mg
Senovka Grécka 33:1107,5 mg
Huba Reishi 4:1100 mg
Bobule hlohu100 mg
Ginkgo Biloba 50:1100 mg
Horny Goat Weed 5:115 mg
Catuaba 4:112,5 mg
Zinok citrát10 mg
Piperín 95%5 mg
Výživový doplnok. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.
Ďalšie zložky: Múka z hnedej ryže, Magnézium stearát, Želatína

Môžem bezpečne užívať Viafil XR , keď sa liečim na vysoký krvný tlak? / jedna tableta denne. / Vďaka za info.

Áno, môžete. Viafil XR neovplyvňuje krvný tlak

local_libraryOdborný poradca biome.sk

Po užití Viagry mám za niekoľko minút nepríjemne začervenanú pokožku na hrudi a aj v tvári a necítim sa tak veľmi príjemne. Tiež sa mi upcháva nos. Ako je to s týmito tabletkami?

Viafil obsahuje iba prírodné zložky a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, je možné ho užívať bezpečne.

local_libraryOdborný poradca biome.sk
4,47
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 15 hodnotení
5 Výrazný účinok
11x
4 Čiastočný účinok
2x
3 Slabší účinok
1x
2 Neviem posúdiť
0x
1 Žiadny účinok
1x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.