Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Rast vlasov
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Tabletky na podporu rastu vlasov Revita
Revita tabletky na vlasy | Posilnenie a podpora rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | Zlepšenie kvality vlasov | Prírodné zloženie | Bez receptu | 30tbl.
 
Novinka
Tabletky na podporu rastu vlasov Revita
zoom_in
 
 • Obsahuje výživové zložky na posilnenie a podporu rastu vlasov.
 • Patentovaný vzorec pomáha chrániť pred oxidačným pôsobením .
 • Pomáha pri udržiavaní kvality vlasov, dodáva silu a zlepšuje pružnosť vlasov a podporuje ich rast.
 • DHT látky β-Sitosterol a Daidzein blokujú premenu testosterónu na DHT prostredníctvom inhibície 5α-reduktázy. DHT je hlavnou príčinou miniaturizácie vlasových folikulov, ktorá spôsobuje rednutie a vypadávanie vlasov u mužov a žien.
 • Zloženie obsahuje všetky dôležité látky pre vlasy - zinok, železo, biotín, keratín a mnohé ďalšie.
...viac

AKCIA!: 29 € 27,55 €
schedule Balenie na 4 týždne liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

3% množstevná zľava (2 rovnaké):Množstevná zľava 3% (2 rovnaké produkty)

5% množstevná zľava (rovnaké 3 a viac):Množstevná zľava 5% (rovnaké 3 a viac)

vitaminy -5%: Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vlasový aktivátor

Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)

Množstevné zľavy

ks.cena za ks.
127,55
2 26,68 (zľava -3%)
3 a viac26,10 (zľava -5%)
30tbl. ( Balenie na 4 týždne liečby )

Tablety na podporu rastu vlasov Revita® sú výživovým doplnkom, ktorý obsahuje výživové zložky na posilnenie a podporu rastu vlasov. Patentovaný vzorec obsahujúci zinok, ktorý prispieva k syntéze bielkovín a tiež pomáha chrániť pred oxidačným pôsobením . Spolu s biotínom, ktorý premieňa živiny na energiu a pomáha pri udržiavaní vlasov. Keratín dodáva silu a zlepšuje pružnosť vlasov, zatiaľ čo železo dodáva kyslík do vlasového korienku a pomáha znižovať vypadávanie vlasov. Podporuje ich zdravší rast bez kompromisov.

100% nutraceutikum

Zloženie z prírodných zložiek na zlepšenie rastu vlasov. Prelomový vzorec s látkami blokujúcimi DHT β-Sitosterol a Daidzein blokujú premenu testosterónu na DHT prostredníctvom inhibície 5α-reduktázy. DHT je hlavnou príčinou miniaturizácie vlasových folikulov, ktorá spôsobuje rednutie a vypadávanie vlasov u mužov a žien.

Redukcia vypadávania vlasov

Železo dodáva kyslík do koreňov vlasov a pomáha redukovať vypadávanie vlasov. Patentovaný vzorec obsahujúci zinok, ktorý prispieva k syntéze bielkovín a pomáha chrániť pred oxidačným poškodením, spolu s biotínom, ktorý premieňa živiny na energiu a pomáha pri udržiavaní vlasov. Pomáha tiež metabolizmu folikulárnych jednotiek.

PODPORTE RAST VLASOV!

Tablety na podporu rastu vlasov Revita® sú výživovým doplnkom, ktorý poskytuje dôležité živiny na posilnenie a podporu rastu vlasov. Dodajte vašim vlasom pevnosť a pružnosť.

Podpora rastu vlasov

Je klinicky dokázané, že prírodné zložky zlepšujú rast vlasov. Vlasy sú plnšie, hrubšie, pružnejšie a odolnejšie.

Zlepšenie kvality

Navrhnuté na zlepšenie pevnosti, textúry, lesku a česania vlasov.

Prírodný efekt

100% nutraceutické roztoky vyrobené bez liekov z lekárskych štandardizovaných prísad.

Pre koho sú tabletky Revita určené?

 • Muži aj ženy, ktorí majú problém s vypadávaním vlasov
 • Muži aj ženy, ktorí majú problém s rednutím vlasov
 • Pacienti po transplantácii, ktorí chcú stimulovať transplantované aj existujúce folikuly pre maximálny rast vlasov

12 KĽÚČOVÝCH ZLOŽIEK PODPORUJÚCICH RAST VLASOV

Genistein

Genistein je silný sójový vedľajší produkt používaný na každodennú starostlivosť a vylepšenie vlasov a pokožky.

β-sitosterol

B-sitosterol účinkuje tak, že blokuje DHT v tele a zmierňuje vypadávanie vlasov.

Výťažok z lucerny

Výťažok z lucerny je plný vitamínov a pomáha telu vytvárať nové bunky, vďaka čomu je vynikajúci pre ľudí trpiacich vypadávaním vlasov.

Horčík

Horčík zabraňuje hromadeniu vápnika na pokožke hlavy a predchádza tvorbe šupín a vypadávaniu vlasov.

Kanadská vŕba

Vŕba kanadská je prirodzene sa vyskytujúca botanická rastlina so silnými protizápalovými vlastnosťami.

Prokyanidín B2

Tento fytochemický koncentrát, ktorý sa nachádza v šupke nezrelých jabĺk, pôsobí ako silný antioxidant. Chráni bunky pred voľnými radikálmi. Štúdie ukazujú, že po nepretržitom používaní dochádza k zväčšeniu priemeru vlasov o takmer 80% a zvýšeniu celkového počtu vlasov.

Daidzein

Daidzein je silný sójový derivát - ideálny na udržiavanie a podporu zdravej pokožky, vlasov a pokožky hlavy.

Železo

Železo dodáva vlasovému korienku kyslík a pomáha redukovať vypadávanie vlasov.

Zinok

Zinok je minerál, ktorý hrá úlohu vo viac ako 300 metabolických funkciách vrátane reprodukcie buniek, využitia bielkovín a udržiavania hormonálnej rovnováhy. Je nevyhnutný v procese tvorby kolagénu a pomáha vyvážiť oleje v pokožke hlavy.

Melatonín

Melatonín je prírodný hormón, ktorý môže podporovať rast vlasov aj spomaliť ich vypadávanie.

Biotín

Nevyhnutný vo vode rozpustný vitamín B-komplexu, je jedným zo stavebných prvkov zdravých vlasov potrebných pre metabolizmus mastných kyselín a aminokyselín. Bohatá hladina biotínu pre zdravie vlasov pomáha vlasy posilňovať a bojovať proti suchým, lámavým vlasom a tiež redukuje vypadávanie vlasov.

Vitamín D

V klinických štúdiách sa ukázalo, že vitamín D podporuje zdravie pokožky a vlasových folikulov a podporuje ich opätovný rast. Nedostatok tohto dôležitého vitamínu sa môže podpísať na zdraví vlasov, čo vedie k ich oslabnutiu. Pomáha taktiež v boji proti stresu.

Doporučené špičkovými dermatológmi

Dr. Paloma Borregón

Dermatologička
Španielsko

Tablety Revita sú perfektnou možnosťou liečby vypadávania vlasov. Vďaka zložkám, ako je vitamín D, izoflavóny, zinok, biotín a železo, posilňuje rast vlasov. Tablety Revita tiež obsahujú ďalší skvelý antioxidant, ktorý je dôležitý pre tvorbu vlasových folikulov. Odporúčam svojim pacientom užiť jednu tabletu denne, najlepšie v noci, pretože melatonín pomôže k lepšiemu spánku.

Dr. Antonella Tosti

Profesorka dermatológie
Spojené štáty Americké

Tablety Revita obsahujú všetky najlepšie zložky na prevenciu a obnovu vlasov proti poškodeniu androgénmi, výživovými nedostatkami a oxidačným stresom.

Dr. Agustina Segurado

Dermatologička

Španielsko

Tablety Revita obsahujú známe účinné látky, ako sú biotín a železo, ktoré sú známe svojimi vysokými účinkami na zdravie vlasov, nechtov. Vďaka ich kombináciou s novými zložkami antioxidantov, ako genisteín, zinok a melatonín, zvyšujú kvalitu vlasov, ich objemu, textúry a lesku pre lepšie pôsobenie na zdravie vlasov a nechtov.

Dr. Abril Martinez

Špecialistka na transplantáciu vlasov

Mexico

Tablety Revita majú jedno z najkompletnejších zložení zameraných na všetky možné cesty pri liečení dedičného (androgénnej alopécie) a dočasného (telogénnej alopécie) vypadávania vlasov

Dávkovanie

 • Užívajte jednu tabletu denne s dostatočným množstvom tekutiny.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Doplnky výživy neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu.
 • Uschovajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Daidzein 75 mg Beta-sitosterol 75 mg extrakt z lucerny (Medicago Sativa) 50 mg horčík (ako oxid horečnatý) 20,5 mg 5% extrakt z kanadskej vŕby (Fireweed) (Epilobium Angustifolium L.) 20 mg Jablkový extrakt (Malus Pumila Mill.) 20 mg Biochanín A 10 mg Železo (ako glukonát železnatý) 4 mg 29% Zinok (ako glukonát zinočnatý) 3,75 mg 38% Melatonín 1 mg Biotín 300 mcg 100% vitamín D (ako cholekalciferol) 400 Ul 100%

Všetky zložky: Daidzein, beta-sitosterol, extrakt z lucerny (Medicago Sativa), glukonát železnatý, oxid horečnatý, glukonát zinočnatý, extrakt z epilobia (epilobium angustifolium l.), Extrakt z jabĺk (malus pumila mill), suchý extrakt zo sóje (glycín soja), Biochanín A, cholekalciferol (vitamín D3), melatonín, biotín (vitamín H), okysľovač (E341), objemové činidlo (E460), protispekavé látky (E470B, E551, E570), zahusťovadlá (E464, E466), laktóza, farbivá (E171, E110).

Tabletky na podporu rastu vlasov Revita

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.