Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre mužov
 4. >
 5. Vypadávanie vlasov
 6. >
 7. Séra
 8. >
 9. Vlasový aktivátor Foligain (10% trioxidil) pre mužov

Vlasový aktivátor Foligain (10% Trioxidil) | Pre mužov | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | 59ml
 
Novinka
Vlasový aktivátor Foligain (10% trioxidil) pre mužov
 
 • špeciálna receptúra určená pre mužov s rednúcimi, stenčujúcimi sa vlasmi
 • klinicky overená účinnosť pri prevencii a liečbe vypadávania vlasov
 • obsahuje 10% trioxidil – trojitá účinnosť pre viditeľné výsledky
 • využíva prelomovú technológiu liposferickej mikroemulzie
...viac

Bežná cena: 39 €​
Vaša cena: 33 €      Iba 0,56€ /deň
schedule až 8 týždňov liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

aktivatory -5%:Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj šampón

Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
59ml ( až 8 týždňov liečby )

Foligain - 10% komplex s trojitým účinkom proti vypadávaniu vlasov u mužov

Charakteristika produktu

Prelomový prípravok s 10% obsahom trioxidilu určený špeciálne pre mužov navrhnutý tak, aby spevnil a zahustil vlasy a podporoval celkové zdravie vlasovej pokožky.

 • špeciálna receptúra určená pre mužov s rednúcimi, stenčujúcimi sa vlasmi
 • klinicky overená účinnosť pri prevencii a liečbe vypadávania vlasov
 • obsahuje 10% trioxidil – trojitá účinnosť pre viditeľné výsledky
 • využíva prelomovú technológiu liposferickej mikroemulzie
 • receptúra podporujúca spevnenie a zahustenie rednúcich vlasov
 • systém moisture-lock v sebe uzamkne všetky živiny, ktoré sa tak dostanú priamo do vlasovej pokožky a tým podporujú jej zdravie
 • ľahká aplikácia
 • prísady testované v rámci klinických výskumov a testov
 • bez parabénov, bez sulfátov, bez ftalátov

Prečo zvoliť Foligain s Trioxidilom?

Rozlúčte sa s riedkymi, jemnými vlasmi a privítajte pevné a zdravé vlasy!

Foligain Tripple Action Complete Formula – 10% Trioxidil proti vypadávaniu vlasov u mužov v sebe ukrýva najúčinnejšiu zmes trioxidilu v 10% koncentrácii. Účinná látka trioxidil je vyvinutá tak, aby cielila na vlasy od korienkov až ku končekom. Vlasom dodáva hustotu, plnosť a pevnosť a navracia im celkovú mladistvú vitalitu.

Technológia liposferickej mikroemulzie dodáva vlasom aj vlasovej pokožke exkluzívny komplex Trioxidil v 10% koncentrácii. Receptúra obsahuje aj dôležité výživné látky určené priamo pre vlasy, ako je biotín podporený Trichogénom, tiež Procapil, peptidy medi, výťažok z hrachových klíčkov. Takto vzniklo skutočne komplexné riešenie na spevnenie rednúcich vlasov.

Všetky prísady prešli prísnym testovaním a výskumom s cieľom zabezpečiť najlepšiu možnú podporu zdravia vlasovej pokožky.

Účinná látka Trioxidil – klinicky overená prevencia vypadávania vlasov

Iba prípravky Foligain obsahujú Trioxidil, výživný komplex s trojitým účinkom, vyvinutý tímom odborníkov na starostlivosť o vlasy. Obsahuje prírodné bioaktívne zložky, o ktorých sa klinicky dokázalo, že zmierňujú vypadávanie vlasov a podporujú zdravie vlasovej pokožky.

Trioxidil bol vyvinutý a zdokonalený odborníkmi a tvorcami Foligain, aby dodal vlasom aj vlasovej pokožke kľúčové výživné látky a botaniká. Tie sú určené špeciálne pre zdravšie a hustejšie vlasy. Trioxidil je obohatený o patentovanú technológiu, ktorá uzamyká bioaktívne zložky, čím podporuje ich účinnosť a udržanie vlahy v pokožke.

Receptúra s postupným uvoľňovaním navyše zaručuje, že všetky účinné látky aplikované na vlasovú pokožku prenikajú rovnomerne do hĺbky, čím sa maximalizuje ich sila a účinnosť.

Pevnejšie, hustejšie, plnšie vlasy

Podpora a spevnenie vlasov, ktoré pôsobia hustejšie, samotné vlasy sú pevnejšie a hrubšie

Určené pre jemné, rednúce vlasy

Bioaktívne prísady pre zdravé vlasy od korienkov až ku končekom

Podpora zlepšenia zdravia vlasovej pokožky

Len zdravá vlasová pokožka poskytuje to správne prostredie pre rast zdravých vlasov. Technológia Moisture-Lock uzamyká vo vlasovej pokožke potrebné živiny aj vlhkosť.

Ako dosiahnuť čo najlepšie výsledky

Používajte spolu s Šampónom proti padaniu vlasov pre mužov Foligain (2% trioxidil) a Kondicionérom proti padaniu vlasov pre mužov Foligain (2% trioxidil).

Spôsob použitia

Na vlasovú pokožku aplikujte 4 streknutia raz denne, 3 až 5 krát do týždňa. Naneste priamo na oblasť postihnutú vypadávaním vlasov. Vmasírujte bruškami prstov jemne do vlasovej pokožky, masírujte niekoľko minút. Následne si umyte ruky mydlom. Na hlave nechajte pôsobiť minimálne 4 hodiny, prípravok však nie je potrebné zmývať.

Prísady

Propylénglykol, voda, butylénglykol, dextrán, acetyl tetrapeptid-3, výťažok z kvetov ďateliny (Trifolium Pratense), polysorbát 80, glycerín, hydrolyzované jojobové estery, kyselina citrónová, výťažok z koreňa ženšenu (Panax Ginseng), arginín, acetyl tyrozín, výťažok z koreňa lopúcha (Arctium Majus), hydrolyzované sójové proteíny, polyquaternium-11, PEG-12 dimetikón, pantotenát vápenatý (Calcium Pantothenate), glukonát zinočnatý (Zinc Gluconate), niacínamid, ornitín HCl, citrulín, glukozamín HCl, biotín, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, apigenín, kyselina oleanolová, biotinoyltripeptid-1, kyselina mliečna (Lactic Acid), mliečne proteíny, peptidy medi, výťažok z listov aloe vera (Aloe Barbadensis), alantoín, výťažok z hrachových klíčkov (Pisum Sativum), výťažok zo saw palmetta (Serenoa Serrulata), výťažok z prasličky (Equisetum Arvense), lecitín, retinylpalmitát (vitamín A), tokoferol (vitamín E), askorbylpalmitát (vitamín C), pantenol (vitamín B5), fenoxyetanol.

Neobsahuje parabény, sulfáty ani ftaláty. Nebol testovaný na zvieratách.

Klinická štúdia zameraná na zhodnotenie účinnosti Trioxidol komplexu v režime liečby vypadávania vlasov pomocou šampónu, kondicionéru a lokálneho ošetrenia s obsahom Trioxidilu pre mužov a pre ženy

V roku 2019 prebehla klinická štúdia týkajúci sa účinnosti Trioxodilu. Použitá metodika zahŕňala hodnotenie klinických expertov aj sebahodnotenie zúčastnených osôb. Počas trvania štúdie jej účastníci tiež sledovali množstvo vlasov, ktoré sa lámali pri česaní.

Testovania sa zúčastnilo 30 mužov a 30 žien z radov dobrovoľníkov, vo veku 18-75 rokov. Všetci zúčastnení trpeli rednutím vlasov, prípadne subjektívne hodnotili svoje vlasy ako suché a krehké.

Klinická štúdia prebiehala počas 120 dní, teda 4 mesiacov.

Účastníci testov používali šampón, kondicionér a lokálne ošetrenie s obsahom Trioxidilu určené pre mužov a ženy. Šampón a kondicionér na vlasy aplikovali najmenej 3 až 5 krát týždenne. Lokálne ošetrenie potom denne podľa pokynov na použitie.

Závery klinickej štúdie

Hodnotené atribúty vlasov (lesk, objem, hrúbka, hebkosť a zdravie vlasovej pokožky) sa v štatistickom meradle v každom mesačnom hodnotení počas celého štvormesačného hodnotenia zlepšovali. Významne sa zlepšila pevnosť vlasov, tiež počet vlasov zachytený na makrofotografii sa medzi východiskovou a konečnou hodnotou významne zvýšil. V priebehu štyroch mesiacov sa tiež znížilo množstvo zlomených vlasov a zvýšilo množstvo neporušených vlasov.

Dotazník zameraný na sebahodnotenie účastníkov testovania rovnako indikoval veľmi priaznivé reakcie vo všetkých hodnoteniach, a to počas celých 4 mesiacov. To naznačuje, že aj samotní účastníci vnímali produkty s obsahom Trioxidilu veľmi priaznivo.

Trioxidil v číslach

 • o 180% viac objemu vo vlasoch v priebehu 4 mesiacov
 • 98% účastníkov hlási úspešnosť pri upokojení, zmiernení podráždenia na vlasovej pokožke
 • 75% účastníkov udáva zlepšenie v počte zdravých vlasov už po 2 mesiacoch, 85% účastníkov po 4 mesiacoch
 • o 76% zlepšenie padania vlasov po 4 mesiacoch (z dôvodu lámania vlasov)
 • výrazné zlepšenie hebkosti a lesku vlasov už po 2 mesiacoch
Vlasový aktivátor Foligain (10% trioxidil) pre mužov

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.