Biome platobné možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. >
  4. Chlorella
 
Chlorella
 
Prírodná superpotravina bohatá na bielkoviny. Ideálna na detoxikáciu organizmu....viac

Bežná cena: 24 €​
Vaša cena: 18,30 €      Iba 0,18€ /deň
schedule až 3 mesiace liečby

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Detox a očista organizmu
Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Alernatíva Odporúčame vyskúšať aj riasu Spirulina
400 tab. ( až 3 mesiace liečby )

Chlorella: Naozajstné superjedlo prírody!

  • Ideálna na detoxikáciu tela - pomáha odstrániť z tela ťažké kovy a iné pesticídy
  • Zlepšuje tráviaci systém, vrátane zmierňovania zápchy
  • Vyrovnáva pH organizmu
  • Pomáha odstrániť zápach z úst.

Chlorella – čo je to?

Chlorella je zelená, jednobunková, sladkovodná mikroskopická riasa, ktorá je v spodnej časti planetárneho potravinového reťazca už viac ako 2,5 miliardy rokov.

Výživná hodnota Chlorelly je odlišná od všetkých ostatných potravín. Obsahuje 60% bielkovín, 19 rôznych aminokyselín, vrátane všetkých podstatných,  plus najmenej 12 dôležitých vitamínov a 11 minerálnych látok. Obsah chlorofylu riasy Chlorelly je 2% až 3%, čo je vyššia než akýkoľvek iný zdroj známy u rastlín. Chlorella obsahuje tiež 76ppm (jednotiek na milión)  germánia.

Nukleové kyseliny DNA a RNA sa prirodzene vyskytujú na niektorých  z najvyšších úrovní v Chlorelle. Najhodnotnejšia zložka chlorelly sa nazýva – rastový faktor chlorelly. Aj keď nie sú ešte úplne známe účinky, vieme, že urýchľuje rast organizmov. Žiadna iná potravina neobsahuje v tak málo objeme toľko zdraviu prospešných látok.

Aké výsledky môžete očakávať, keď začnete užívať chlorellu?

Užívanie Chlorelly je vhodné počas detoxikácie organizmu – bolo preukázané, že odstraňuje ťažké kovy a ďalšie syntetické látky z tela. Tento proces trvá asi 3 až 6 mesiacov po začatí užívania chlorelly na odstránenie ťažkých kovov.

Ďalším účinkom je zlepšenie trávenia, najmä ak máte zapáchajúci dych alebo zápchu – na odstránenie tohto problému postačia malé dávky.

Chlorella – ako sa užíva?

Chlorellu možno užívať kedykoľvek počas dňa. Môže byť užitá naraz malých dávkach v priebehu dňa, čo je výhodnejšie. Ráno je tiež vhodná doba na užitie chlorelly.  Nikdy však tesne pred alebo po pití kávy alebo energetických nápojov, pretože kofeín má veľmi nepriaznivý vplyv na tráviaci proces.

Chlorella spôsobuje, že baktérie zodpovedné za trávenie v našich žalúdkoch - laktobacily, zvyšujú svoju aktivitu až 4-násobne.  To je dôvod, prečo je najlepšie vziať si tabletku chlorelly s jedlom. Chlorella teda pomáha s trávením  a čo je dôležitejšie, aj lepšiemu vstrebávaniu živín.

Môže sa chlorella kombinovať aj s ďalšími vitamínmi?

Užívanie multivitamínových doplnkov neuškodí ale nie je to potrebné. Chlorella v kombinácii s vhodnou stravou  obsahuje široké spektrum dôležitých vitamínov.

Môžu užívať chlorellu aj deti?

Áno. V skutočnosti bolo preukázané, že Chlorella podporuje rýchlejší rast u detí. Tiež posilňuje ich imunitný systém.  V štúdiách s identickými dvojčatami, jedno dvojča užívajúce chlorellu rástlo rýchlejšie a bolo oveľa zdravšie a malo oveľa menej prípadov prechladnutia alebo chrípky ako dvojča, ktoré chlorellu neužívalo. Deti môžu užívať jednu štvrtinu až jednu polovicu dávky pre dospelých .

Zloženie

Viac ako polovicu chlorelly tvoria bielkoviny (19 aminokyselín). Ďalej obsahuje vitamíny B skupiny, C, A, E vitamín, potásium a ďalšie minerály, ktoré telo ľahko absorbuje.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 1 až 5g za deň. Začnite s užívaním 4 tabliet denne, najlepšie počas jedla.

Technické informácie

Balenie obsahuje 400 tabliet.   1 tableta obsahuje 250mg čistého extraktu z riasy Chlorella.

Chlorella
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 7 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
7x
0x
0x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.