Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Detox organizmu
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Spirulina 60tbl.
Tabletky Spirulina | Detoxikácia | Antioxidant | Trávenie | 60 tabl.
 
Spirulina
 
Pre efektívnu detoxikáciu a zlepšenie tráviaceho traktu...viac

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena: 14,30 €      Iba 0,25€ /deň
schedule 1 mesiac liečby

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Detox a očista organizmu
Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60 tabl. ( 1 mesiac liečby )

Spirulina: Účinnejší vnútorný prirodzený čistiaci a detoxikačný systém

 • Zlepšuje zdravie tráviaceho traktu
 • Zefektívňuje  detoxikačné procesy  v tele
 • Posilňuje imunitný systém
 • Podporuje kardiovaskulárne funkcie a zdravý cholesterol
 • Zaisťuje antioxidačnú ochranu proti chorobám

Spirulina – čo je to?

Spirulina je jednobunková rastlina pochádzajúca z modro-zelenej riasy, ktorá je nesie názov podľa svojho špirálovitého tvaru. Riasy sú staré formy života zodpovedné za výrobu a udržanie našej atmosféry okysličenej. Spirulina rastie v sladkých a vnútrozemských vodách. Vzhľadom k tomu, že je tak nízko, v potravinovom reťazci, je doslova nabitá rôznymi živinami a energiou.

Spirulina poskytuje 20 krát viac bielkovín na aker než sója. Spirulina je výborným zdrojom stráviteľných bielkovín. Skladá sa z 70% bielkovín (v porovnaní s hovädzím mäsom 22%), 5% tuku (dobré tuky), a žiaden cholesterol (je to rastlina). Spirulina obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok, vrátane B-12, čo je základná živiny pre zdravé nervy a tkanív, ktoré vegetariáni musia vyhľadávať. Beta-karotén, ktorý obsahuje Spirulina je desaťkrát koncentrovanejší než mrkva. Pre tých, ktorí nejedia niekoľko porcií zeleniny každý deň, je Spirulina ideálny doplnok, pretože poskytuje silný antioxidant beta karotén, ktorý napomáha podporiť obranyschopnosť organizmu. Spirulina obsahuje osem esenciálnych aminokyselín, esenciálne mastné kyseliny, gamma kyselina linolenovú a fytonutrienty.

Ako spirulina účinkuje?

Výživoví ​​lekári vysvetľujú, že hlavným prínosom užívania spiruliny je zlepšenie metabolizmu a podpora imunitného systému. Keď je imunitný systém v strese alebo ohrozený, odoberá z tela metabolickú energiu. Ľudia s nerovnovážnym imunitným systémom často cítia málo energie a chronickú únavu. Užívanie doplnku Spirulina môže pomôcť vyrovnať imunitný systém a uvoľniť viac metabolickej energie na samoliečenie a vstrebávanie živín.

Fytonutrienty zodpovedné za posilnenie imunitného systému, sú beta-karotén, fytocyanín a polysacharidy. Beta-karotén je silný antioxidant, môže chrániť telo pred voľnými radikálmi a oxidačným poškodením. Spirulina stimuluje nielen imunitný systém, ale tiež môže zvýšiť schopnosť tela vytvárať nové krvinky a byť efektívnejšie proti a napádajúcim baktériám.

Chlorofyl je zeleno sfarbená molekula v rastlinách, zodpovedná za absorpciu slnečnej energie pre fotosyntézu. Zaujímavé je, že molekula chlorofylu v rastlinách je chemicky podobná hemoglobínu v ľudskej krvi. Jediný rozdiel medzi týmito dvoma molekulami je, že centrálny atóm v chlorofyle je horčík, zatiaľ čo u ľudí je to železo. Pri užívaní Spiruliny, chlorofyl môže detoxikovať a čistiť krv a pečeň a napomáhať pri budovaní červených krviniek a oprave tkanív. V tele sa po určitom čase hromadia toxíny a prírodné odpadové produkty z chemických látok a znečistenia prostredia. Detoxikačný, proces čistenia vnútorného systému, pomáha telu zbaviť sa škodlivých chemických látok, ktoré môžu prispievať k vzniku únavy, chorôb, bolestí a zlému tráveniu.

Spirulina je vynikajúcim diétnym zdrojom esenciálnych mastných kyselín kyselina gama-linolénovej. Medzi ďalšie známe potraviny bohaté na gama linolénovej kyseliny patrí materské mlieko, olej z boráku lekárskeho, olej z pupalky dvojročnej a čierne ríbezle. Po spracovaní v tele je gama linolénová kyselina transformovaná na prospešné hormónom podobné zlúčeníny nazývané prostaglandíny. Prostaglandíny ovplyvňujú funkciu prakticky každého systému v tele. Tieto molekuly sa používajú pre reguláciu zápalu, bolesti, na krvný tlak, rovnováhu tekutín a zrážanie krvi. Prostaglandíny majú takisto vplyv na produkciu hormónov a ich funkciu.

Dávkovanie

Štandardná dávka spiruliny na deň sa pohybuje od 1 – 3 gramov. Odporúča sa začať s užívaním 1 g – teda 2 kapsuly denne, najlepšie počas jedla.

Zloženie

 Kapsula obsahuje 500mg organickej riasy spirulina.

Technické údaje

Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Spirulina

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.