Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Chudnutie
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Goji Berry 60tbl.
Tabletky 100% Goji Berry | Antioxidant | Imunita | Chudnutie | 60tbl.
 
Goji
 
Superovocie plné antioxidantov. Má mnohé zdravotné účinky a posilňuje imunitu

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena:
13,30 €
Iba 0,22 €/deň
60tbl. schedule Na 60 dní používania

Vypredané
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 hodnotení
Akcia -20%
27,00 € 21,60 €
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé chudnutie | Proti starnutiu | Fantastický zdroj antioxidantov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
92 hodnotení
Akcia -30%
45,00 € 31,50 €
Tabletky na chudnutie Oxotrin 60tbl.
Tabletky Oxotrin 530mg. | Zdravé chudnutie | Metabolizmus | Spaľovanie tukov | Bez jojo efektu
O produkte
Goji dopĺňa stravu o polysacharidy a množstvo antioxidantov, ktoré podporujú imunitný systém, ochraňujú telo pred škodlivými vplyvmi okoli a pozitívne ovplyvňujú celkový fyzický stav. Výborný doplnok stravy počas detoxikácie alebo chudnutia.

Goji Berry sú bohaté na antioxidanty, ktoré pomáhajú posilniť imunitné funkcie. Vhodné pre mužov aj ženy.

 • Chráni pečeň
 • Zlepšuje zrak
 • Zlepšuje sexuálne funkcie a plodnosť
 • zlepšuje krvný obeh
 • Podporuje dlhovekosť

Čo sú Goji bobule?

Vedci zistili, Goji Berry je jedným z najviac nutrične hodnotných ovocí na zemi. Goji bobule, tiež nazývané wolfberries, boli pestované v himalájskych údoliach stovky rokov. Tradičná čínska ľudová medicína používa Goji na vyliečenie rôznych chorôb. Goji bobule sa tiež dlho používajú v rôznych ázijských jedlách, ako ingediencie alebo ozdoby.

Ako účinkujú Goji bobule?

Chudnutie: Goji bobule majú vlastnosti, ktoré pomáhajú ovplyvňovať hladinu cukru v krvi a chuť k jedlu. Vláknina tvorí 21 % hmotnosti goji. Potraviny s vysokým obsahom vlákien priaznivo ovplyvňujú  hladiny cukru v krvi. Bobule sú tiež dobrým zdrojom chrómu, minerálu, ktorý tiež pomáha pri kontrole hladiny cukru v krvi. Chróm môže tiež pomôcť zachovať svalovú hmotu počas chudnutia. Svaly spália viac kalórií ako tuk, podporujú účinnejší metabolizmus, čím sa zabraňuje priberaniu na váhe.

Goji bobule obsahujú špeciálne polysacharidy, ktoré posilňujú imunitný systém a sú zodpovedné za kontrolu najdôležitejších obranných systémov Vášho tela. Vedci pripisujú väčšinu z výborných zdravotných vlastností Goji týmto špeciálnym polysacharidom.

Ochrana DNA: Škody na našej DNA otvárajú dvere všetkých možných ochorení a urýchľujú starnutie. V priebehu života, je naša DNA je poškodená voľnými radikálmi generovanými ako vedľajší produkt normálneho metabolizmu a pôsobením toxínov. Hoci naše telá sú vybavené tak, aby sa neustále opravovali, môžu sa stať ochromené príliš veľkým množstvom voľných radikálov, najmä keď starneme. To má za následok predčasnú smrť zdravých buniek, ktoré môžu prispievať k rôznym degeneratívnym ochoreniam.

Sexuálne zdravie: Znížená sexuálna funkcia nie je nevyhnutnou súčasťou starnutia. Nižší sexuálny apetít u mužov aj žien, môže byť spojený so zníženou produkciu testosterónu. Goji bobule môžu pomôcť tým, že zvýšia produkciu testosterónu v tele. V Ázii, goji bobule sú tradične považované za silné sexuálne tonikum. Okrem toho, kustovnica pôsobí ako všeobecné tonikum na zlepšenie celkovej vytrvalosti, nálady a pohody. Tieto faktory môžu tiež pomôcť znížiť stres. Všetky tieto výhody prispievajú k zdravému sexuálnemu životu.

Energia: goji bobule posilňujú systém a pomáha telu vysporiadať sa so stresom. To tiež podporuje zdravú funkciu nadobličiek, ktoré majú tendenciu  sa prepracovať v čase krízy. Predpokladá sa, že Goji harmonizuje funkcie celého tela, čo má za následok zvýšenú vytrvalosť, silu a energiu.

Zdravie očí: goji berry obsahuje dva kľúčové živiny pre zdravý zrak: zeaxantín a luteín. Tie sú sústredené v strede sietnice a chránia oko proti najčastejším problémom súvisiacim s vekom zraku, vrátane makulárnej degenerácie, kataraktu a diabetickej retinopatie. Voľné radikály tiež útočia na oči, a zeaxantín a luteín chránia proti tomuto poškodeniu. Výskum v Číne preukázal, že konzumácia goji bobulí môže znížiť poškodenie sietnice voľnými radikálmi.

Goji plody sú bohaté na antioxidanty, najmä karotenoidy, ako sú beta-karoténu a zeaxantín. Jedným z kľúčových úloh zeaxantínu je chrániť očnú sietnicu tým, že absorbuje modré svetlo a pôsobí ako antioxidant. V skutočnosti, zvýšený príjem zeathanthinu môže znížiť riziko vzniku vekom podmienenej makulárnej degenerácie -je najčastejšou príčinou straty zraku a slepoty u ľudí nad 65 rokov. Goji plody obsahujú 19 aminokyselín, ktoré sú stavebnými kameňmi bielkovín, vrátane všetkých ôsmich nevyhnutné pre život. Žiadna iná rastlina neobsahuje takéto množstvo živín. Goji sú tiež lepší zdroj vitamínu C než pomaranče, citróny alebo limety.

Zloženie

Goji berry extrakt 2000mg extraktu v 1 tablete (500mg 4:1) . Balenie obsahuje 60 tabliet.

Dávkovanie

1 tableta denne.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

4,8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 6 hodnotení
5 Výrazný účinok
4x
4 Čiastočný účinok
1x
3 Slabší účinok
0x
2 Neviem posúdiť
1x
1 Žiadny účinok
0x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.