Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Chudnutie
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Tabletky na chudnutie Oxotrin

Tabletky Oxotrin 530mg. | Zdravé chudnutie | Metabolizmus | Spaľovanie tukov | Bez jojo efektu | 60tbl
 
Akcia -30%
Tabletky na chudnutie
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)
zoom_in
 
 • 100% prírodný účinok - chudnite bez jojo efektu
 • Špeciálne zloženie pre potlačenie chuti do jedla
 • Patentovaná termogenická zložka pre urýchlenie metabolizmu
 • Zdravé chudnutie pre mužov aj ženy
 • Unikátny komplex bylín a prírodných látok pre lepšie a rýchlejšie fungovanie metabolizmu
 • Mnohými zákazníkmi potvrdené výrazne urýchlenie úbytku hmotnosti až niekoľkonásobne
...viac

AKCIA!: 45 € 31,50 €      iba 1,5€ /deň
schedule dávka na 1 mesiac

Aktívne zľavy

Chudnutie 2 a viac produktov : Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia chudnutie

Darčeková zľava Oxotrin -30% :

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia chudnutie
Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60tbl ( dávka na 1 mesiac )
Tabletky na chudnutie bez yoyo efektu, ktoré znižujú chuť do jedla.

Tabletky na chudnutie Oxotrin obsahujú patentovanú termogenickú zložku, ktorej úlohou je výrazne urýchiť metabolizmus.  Aj preto je vhodná na zdravé chudnutie pre mužov aj ženy.

Čo je zdravé chudnutie:

 • chudnutie bez JOJO efektu
 • bezpečné chudnutie pre každého
 • rýchlejší metabolizmus a spotreba energie
 • rýchlejšie spaľovanie tukov, a súčasne zachováva nezmenenú štruktúru svalov
 • menšia chuť do jedla

Dobre fungujúci metabolizmus pre zdravé chudnutie

Metabolizmus je proces premeny jedla na energiu, ktorú telo potrebuje pre fungovanie. Nesprávne fungujúci alebo spomalený metabolizmus môže byť jednou z príčin ukladania tuku a nadváhy.

Unikátny komplex bylín a prírodných látok v tabletkách na chudnutie Oxotrin podporuje lepšie a rýchlejšie fungovanie metabolizmu a v kombinácii so zdravým stravovaním a primeraným pohybom môže výrazne urýchliť úbytok hmotnosti až niekoľkonásobne.

Špeciálne zloženie v tabletkách na chudnutie Oxotrin spôsobuje termogenický efekt - dôležitú zložkou zdravého chudnutia, ktorá urýchľuje metabolizmus a napomáha lepšie spaľovať tuky.

Prírodná zložka Glukomannan dokáže účinkovať ako prostriedok na potlačenie chuti do jedla.

Tabletky na chudnutie Oxotrin sú 100% prírodný a bezpečný doplnok výživy pre všetkých, ktorí chcú zdravo chudnúť.

Termogenický efekt

Telo spaľuje viac kalórií a tukov. Je dosiahnutý pôsobením zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na metabolizmus. Niektoré z nich simulujú hladiny adrenalínu, ktorý urýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov. Výskumy ukazujú, že účinnejšie sú kombinácie viacerých látok s termogenickým účinkom.

Zloženie Množ.
Glukomannan 90% 100mg
Kofeín 84mg
Acetyl-L-Karnitín 50mg
L-tyrozín 50mg
Extrakt z malín 10:1 500mg
Zelená káva 40:1 1000mg
Africké mango 10:1 250mg
Capsicium 8:1 100mg
Riasa Bladderwrack 5:1 50mg
Chróm pikolinát 68mcg
Zdravé chudnutie je 100% bezpečné, bez yoyo efektu, zlepšuje spaľovanie tukov a metabolizmus a znižuje apetít.
Mladá žena stojí na váhe a teší sa, že schudla. Schudla zdravo aj s pomocou tabliet na chudnutie Oxotrin

Ako dochádza k chudnutiu?

Chudnutie (pre zlepšenie zdravia a zmenu výzoru) je vedomý proces znižovania telesnej hmotnosti. Chudnutie nastáva ak človek príjme menej kalórii (energie) ako jeho telo spotrebuje. Následne si zvyšok potrebnej energie telo zoberie z uložených zásob – z tuku.

Zdravé chudnutie je pre telo bezpečné, zlepšuje metabolizmus a spaľovanie tukov, je dlhodobé a bez Yo-Yo efektu (opätovného naberania tuku).

Vhodným výživovým doplnkom je možné dicieliť zdravé chudnutie

Tabletky na chudnutie - účinky prírodných látok

Glucomannan 90% - vláknina extrahovaná z koreňov rastliny Konjac (elephant yam, zmijovec). Často sa používa v liekoch na chudnutie, pretože spomaľuje vstrebávanie cukrov a tukov z tráviaceho traktu. Napomáha udržiavať hladinu cukrov a cholesterolu v norme. Po použití v žalúdku zväčší svoj objem a vyvoláva pocit nasýtenosti, čím zabraňuje častej konzumácii, čo vedie k úbytku hmotnosti.

Viac tu: Koreň zmijovca konjakového a chudnutie

Kofeín – má stimulujúci účinok, urýchľuje metabolizmus a napomáha spaľovaniu tukov

Viac tu: Pomôže kofeín pri chudnutí?

Acetyl-L-karnitín – aminokyselina, ktorá hrá dôležitú úlohu v procese chudnutia. Umožňuje premieňať viac tukov na energiu, čím zabraňuje ukladaniu viac tukov a tak podporuje chudnutie. Liečba touto látkou tiež napomáha znižovať chuť do jedla.

Viac tu: Ako efektívny je acetyl L-karnitín pri chudnutí?

L-tyrozín – ďalšia aminokyselina, ktorá potláča chuť do jedla a zlepšuje funkciu štítnej žľazy. Vedci veria, že je špeciálne účinný pri chudnutí zvýšenej hmotnosti spôsobenej stresom.

Extrakt z malín – používa sa v tzv. “spaľovačoch tukov”, pretože podľa niektorých výskumov funguje ako urýchľovač metabolizmu. Výsledky testov potvrdzujú, že táto látka urýchľuje rozklad tukov a pomáha v tele uvoľňovať viac hormónu Adiponektínu, o ktorom sa vedci domnievajú, že hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní správneho metabolizmu a hladiny cukru v tele.

Viac tu: Bobuľovité ovocie povzbudí metabolizmus a odstráni brušný tuk

Zelená káva - Kľúčovou zložkou zelenej kávy je kyselina chlorogenová. Je to bezpečný a efektívny rastlinný extrakt, ktorý pomáha s dosiahnuť nižší obsah tuku v tele. Udržiava rovnováhu hladiny cukru v krvi po jedle. Podporuje glukózovú toleranciu a zdravú koncentráciu lipidov. Absorbuje glukózu z čriev.

Viac tu: Extrakt zo zelenej kávy. Efektívny nástroj na chudnutie

Africké mango – výskumy preukázali významné zlepšenie pri liečbe diabetu a obezity. Napomáha zvýšeniu tzv. termogenézy – rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

Viac tu: Africké mango a chudnutie

Capsicium – pre svoje priaznivé účinky je extrakt z papričiek často používaná prísada tabletiek na chudnutie. Medzi najhlavnejšie účinky patrí tzv. termogenický efekt. Zvyšuje telesnú teplotu a metabolizmus, čím umožňuje spaľovať telu viac tukov.

Viac tu: Chilli papričky na chudnutie

Bladderwrack riasa extrakt – podporuje aktivitu štítnej žľazy. Nesprávne fungujúca štítna žľaza môže byť príčinou nadváhy, pretože okrem iného kontroluje správne fungovanie metabolizmu, tvorbu energie a telesnej teploty. Riasa obsahuje jód, ktorý je potrebný pre bezchybné fungovanie štítnej žľazy.

Viac tu: Je bladderwrack (chaluha bublinatá) pri chudnutí efektívna?

Chróm pikolinát – podľa výskumov tento minerál napomáha udržiavať vyrovnanú hladinu cukru v krvi, ktorá je dôležitá pri každej zdravej diéte. Znižuje objem tukov v tele a znižuje chuť na vysoko-kalorické jedlá.

Viac tu: Chudnutie a chróm pikolinát

Tabletky na chudnutie - časté otázky

Ako tabletky na chudnutie pomáhajú pri znižovaní hmotnosti?

Obsiahnuté látky napomáhajú zvýšiť účinnosť základných termogenických enzýmov, ktoré spaľujú tuk. Zvýšenie aktivity týchto enzýmov urýchľuje metabolizmus, a tak telo spaľuje tuky rýchlejšie.

Koľko kíl môžem schudnúť ak budem užívať tabletky na chudnutie?

Tabletky na chudnutie by mali byť užívané popri vhodnej strave a primeranom pohybe, pretože to je ten najzdravší spôsob ako schudnúť. Pri správnej strave a pohybe je možné schudnúť od 3 až do 11 kíl v priebehu 8 týždňov. Pričom až 80% tvorí úbytok tuku samotného.

Za zdravé sa považuje chudnutie priemerne 1 kilo za týždeň. Rýchlejšie chudnutie nie je telu prospešné a zvyčajne končí opätovným nabratím hmotnosti na pôvodnú úroveň.

Ako tabletky na chudnutie ovplyvnia moju chuť do jedla?

Termogenická látka pomáha telu premeniť uložený tuk na tepelnú energiu, a tým znižuje hmotnosť omnoho rýchlejšie ako samotné zníženie prísunu kalórií. Preto tiež nie je nutné drastické obmedzovanie jedálnička alebo chutí.

Musím zmeniť stravu počas užívania tabletiek na chudnutie?

Mnoho ľudí priberá, pretože jedia nevhodnú stravu alebo jedia príliš veľa. Pokiaľ váš jedálniček pozostáva hlavne z hotových jedál a rýchloobčerstvenia, bude potrebné stravovanie upraviť, aby ste pomohli telu dostať sa do stavu, kedy môže začať spaľovať tuky.

Obmedzenie prísunu kalórií je kľúčové pri každej diéte, ale nemusí to byť vždy bolestivý proces. Odporúča sa znížiť prísun kalórií na 1800 denne, jesť 4- 5 jedál denne a rozdeliť stravu na približne 45 % uhľohydrátov, 35% proteínov a 20% tukov.

Musím cvičiť ak beriem tabletky na chudnutie?

Cvičenie alebo pohyb je neoddeliteľnou súčasťou každého programu na chudnutie, a to z viacerých dôvodov.

 • Umožňuje telu páliť viac kalórií.
 • Pomáha udržiavať svalovú hmotu a zvyšuje množstvo svalov v tele a tak zvyšuje rýchlosť metabolizmu.
 • Spevňuje svaly a pomôže Vám pri zníženej hmotnosti vyformovať postavu.
 • Napomáha srdcovo-cievnemu systému s obehom krvi, následkom čoho sa dostáva viac výživných látok do svalov a orgánov, čo napomáha procesu pálenia tukov.
 • Pomáha Vám cítiť sa lepšie a vyzerať lepšie, čo je motivácia, aby ste v tomto procese pokračovali.

Množstvo cvičenia je celkom na Vás, ale podstatné je hýbať sa. Dokonca aj obyčajná chôdza 3 krát týždenne výrazne zvyšuje šance na úspech.

Čo ak prestanem užívať tabletky na chudnutie po dosiahnutí cieľovej váhy? Vráti sa moja váha nazad?

Účinné látky vo výživovom doplnku Oxotrin pomáhajú urýchľovať chudnutie tak, aby ste dosiahli úbytok hmotnosti rýchlejšie a pritom zdravo. Kľúčom k udržaniu správnej váhy je dodržiavanie princípov zdravej stravy a pohybu. Tieto prvky udržiavajú telo v rovnováhe a zaručia dlhodobé udržanie správnej hmotnosti.

Prečo sú tieto tabletky na chudnutie také účinné?

Tabletky obsahujú viacero účinných látok, ktoré majú za úlohu urýchľovať metabolizmus, a tak urýchľovať spaľovanie tukov. Jedlo, ktoré zjete, sa teda premení na energiu rýchlejšie a neostane v tele, kde by mohlo byť uskladnené v podobe tuku. Všetky látky v tabletách sú starostlivo vybraté a namiešané pre maximálnu účinnosť na urýchlenie metabolizmu a spaľovanie tukov.

Užívanie tabliet tiež napomáha zvýšiť hladinu energie počas diét a udrží fyzický výkon. Tabletky bojujú s nadváhou na viacerých líniách, ale základom zostáva urýchlenie metabolizmu pre bezpečné spaľovanie tukov.

Je možné schudnúť aj zdravo. Koľko ste schudli zistíte jednoducho pomocou metra na hrudníku, bruchu a stehnách.

Dávkovanie

Odporúčané množstvo – 1 tableta na chudnutie 2x denne, najlepšie s jedlom. Podľa možností  neužívajte tablety po 17 hodine večer.

Neodporúča sa pre mladistvých a tehotné alebo dojčacie ženy.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov novej éry - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Produkty spoločnosti sú obľúbené vďaka jej úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Nutrigen Laboratories  pokrýva množstvo oblastí vrátane: problémov s vlasmi, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com a www.oxotrin.sk

Často vyhľadávané výrazmi: Oxotim, Tabletky Oxotrim, Chudnutie Oxotrim, Oxotrin

Tabletky na chudnutie
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)
Tabletky na chudnutie - termogenický účinok (výsledky pred po)

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.7
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 57 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
41x
2x
2x
10x
2x

Oxotrin na chudnutie 60tbl. recenzie zákazníkov

Spokojnosť:83.7% Hodnotení:59
Michaela, 38rokov : top výrobok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vynikajúci prostriedok na chudnutie.Objednávam ho už dlhšiu dobu. Teraz som si pridala aj 2ks acai berry-výhodné balenie na chudnutie.

Tomáš, 56rokov : spokojnost
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

S pomocou tabliet Oxotrin sa mi podarilo schudnut za mesiac 5kg bez vacsej namahy. Nastartovalo ma to.Idem pokracovat.

Dara, 48rokov : pekny vysledok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Pekny vysledok.6kg schudnut za mesiac sa mi ani nesnivalo.Dakujem.

Edita, 39rokov : skutočné chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vďaka tomuto produktu som sa naštartovala na chudnutie.V priebehu mesiaca som schudla 5 kíl! Nádhera.Doporučujem.

Dana, 37rokov : osvedčené
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

V prípade potreby siahnem na tieto tabletky.Vždy som s nimi bolo spokojná.

Etela, 42rokov : spokojnosť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Výborný účinok. Som spokojná.

Používam s:
Tamara, 33rokov : osvedčené
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tieto tabletky na chudnutie som už užívala a priniesli mi pekný úbytok na váhe.Keďže som za dlhšie obdobie niečo pribrala,začínam s užívaním opäť.

Ladislav, 46rokov : úspešne pokračujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vďaka tomuto produktu som pár kíl už schudol a ďalej pokračujem.Hoci prichádzajú vianočné sviatky,dúfam, že v kúre obstojím.

Ľuba, 29rokov : zatial neviem posudit
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Je takt, ze potlacaju chut do jedla.Zatial vsak nevidim vysledok a neviem posudit,lebo uzivam len kratko.

Janka, 34rokov : OK
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Výborné tabletky na naštartovanie diéty.

Miriam, 52rokov : postupne z váhy ubúda
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Užívam už druhé balenie.Veľké pokroky som nezaznamenala. Ale pri tej mojej obrovskej váhe, aspoň niečo.

Rudo, 49rokov : doporucujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Dosiahol som pekny ubytok na vahe.Treba pridat pohyb a davku trpezlivosti.

Amália, 53rokov : osvedčené
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Už viac ráz som užívala tieto tabletky. Bola som spokojná.Dostali ma približne na požadovanú váhu. Objednala som zase, lebo po sviatkoch ich určite využijem.

Erika, 37rokov : chudnutie
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Úbytok na váhe. To je ono, čo potrebujem.Dúfam, že som našla to pravé.

Peter, 49rokov : doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Výborné tabletky. Schudol som,síce nie toľko koľko som chcel, ale určite doporučujem.

Nataša, 22rokov : chudnem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Pomocou tabliet oxotrin som už schudla keď som to potrebovala.Teraz som si dala menšiu prestávku, ale už idem ďalej pokračovať.

Pavla, 26rokov : funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Už ani nesledujem koľko kíl schudnem, len viem ,že po balení oxotrinu zapnem svoju obľúbenú sukňu aj nohavice.

Vlado, 42rokov : chcem schudnut
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Kolegyne z prace ma naviedli na oxotrin. Dali sme sa vsetci na take kolektivne chudnutie. Dufam, ze to s nimi vydrzim a tieto tablety mi k tomu tiez pomozu.

Používam s:
Ivana, 36rokov : mne pomáha
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Výborné tabletky na chudnutie. Ja ich používam v kombinácii s Goji. Vždy mi pomôžu. Doporučujem.

Michal, 48rokov : účinný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Podarilo sa mi schudnúť za mesiac pre mňa neuveriteľných 5 kíl.Aby to išlo lepšie, tak som samozrejme trochu upravil aj stravu.Som prekvapený výborným výsledkom a len ľutujem, že som nezačal už skôr.

Samuel, 33rokov : ocakavam dobry vysledok
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Po precitani hodnoteni a teda vacsinou kladnych na ucinok vyrobku, som si ho tiez objednal.Potrebujem schudnut par kil.Zatial som si urcil kuru na mesiac,cize jedno balenie a potom uvidim.

Ondrej, 41rokov : chcem schudnúť
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Lekár mi odporúčal schudnúť niekoľko kíl.Cítim to aj ja sám. Po dlhšom hľadaní som našiel Oxotrin.Objednal som hneď dve balenia a začínam s kúrou.Dúfam, že žiadaný účinok sa prejaví.

Katarína, 27rokov : chudnutie ide
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Pri používaní týchto tabliet som po čase zbadala menšiu chuť k jedlu a za mesiac som schudla krásne 4 kg a to bez väčšieho pohybu. Cítim sa výborne a všetkým doporučujem.Plánujem ešte ďalej pokračovať.

pavlína, 33rokov : tabletky ma nesklamali
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Oxotrin ma nikdy nesklamal, ked som potrebovala upravit vahu.Tabletky mam odskusane a podla potreby s k nim vraciam.

Viliam, 47rokov : pomáha chudnúť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Oxotrin mi pomohol znížiť váhu o 4 kila za mesiac. Sprvu som tomu neveril, ale je to fakt.

Erika, 36rokov : funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Už dávnejšie som sa chystala zhodiť pár kíl.Je pravda, že mám sedavé zamestnanie a pohyb skoro žiadny.Ubrala som niečo na strave a hlavne pridala Oxotrin+Acai Berry.Vďaka tejto kombinácii sa mi podaril krásny kúsok. Schudla som 5 kíl.Verím, že váhu si udržím.

Vlasta, 28rokov : chudnutie
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Objednala som oxotrin+zelenu kavu. Od pondelka zacinam chudnut.Potom napisem aj hodnotenie,lebo teraz neviem posudit.

Kika, 24rokov : Ako doplnok funguje
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Kupila som si tento produkt spolu s kamaratkou, ja som k tomu pridala aj keto stravu a pohyb, nepotrebovala som nejak extra chudnut skor vyformovat postavu, co sa mi podarilo, produkt ma dokazal zo zaciatku nakopnut, "zaplnit" zaludok a potlacit chut. Kamaratka sa spolahla len na tieto tabletky, nezmenila nic a vysledky ma minimalne. Takze funguje ako podporna barlicka, ale treba aj nieco urobit preto - pohyb a strava, tabletky za vas neschudnu.

Romana, 36rokov : dobrý pocit
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po mesiaci užívania som schudla 4kg.Užívala som to s tabletami Acai Berry ako doporučenú kombináciu.Spočiatku je to zvláštny pocit, že človek nepociťuje hlad a cíti sa v pohode.Neskôr však je to už normálne.Doporučujem.

Používam s:
Erika, 34rokov : chudnutie bez problému
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

S oxotrinom mám dobré skúsenosti. Používam ho už dlhšie a schudnúť s ním nie je problém.

Denisa, 45rokov : vyskúšam
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Potrebujem schudnúť pár kíl,preto som hľadala na stránkach akýsi produkt na chudnutie.Z toho veľkého množstva ma najviac oslovil práve tento-produkt pre zdravé chudnutie Oxotrin.Je o ňom uverejnených dostatok informácií a taktiež dobré hodnotenia od zákazníkov.

zatiaľ neviem posúdiť

Tobias, 38rokov : ucinkuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vyborny vyrobok. Skutocne som prekvapeny. Podarilo sa mi schudnut niekolko kil za kratky cas. Budem pokracovat,lebo vidim dobry vysledok.

Vlado, 40rokov : účinkuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Produkt účinkuje. Som spokojný.

Monika, 39rokov : zacinam
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Zatial neviem posudit. Zacala som uzivat pred tyzdnom.Mensiu chut k jedlu som vsak uz zbadala.

Lucia Belanská, 28rokov : celkom pozitívne vysledky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Musím teda uznať, že tieto tabletky na chudnutie dodajú človeku energie na celý deň :) Odkedy som ich začala užívať, tak beham lietam po dome a stále musím niečo robiť. Pravdepodobne aj to je jeden z účinkov, čomu sa celkom teším lebo mám sedavé zamestnanie a po práci mi aj tak nezostávalo energie na pohyb doma. Začala som sa teda trošíčku hýbať, nejesť večer až toľko ako som zvykla a užívam 3 tablety denne ako je predpísané. Za celý deň tiež zjem menej ako obvykle, pretože aj keď cítim trošku hlad, nejako nemám potrebu sa ísť najesť. Zaujímavý pocit. Po 2 týždňoch užívania tabliet na chudnutie môžem určite povedať, že majú na mňa dobrý účinok a váha ide pekne dolu. Dokonca sa cítim aj zdravšie. Ďakujem a odporúčam každému, kto sa pasoval s chudnutím dlhé roky a nie a nie ísť s váhou dolu.

menšia chuť do jedla hlavne večer, dodá energiu

Mária, 48rokov : som spokojná
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

S prípravkom som bola spokojná. Po využívaní dávky sa dostavil príjemný výsledok. Schudla som pekných pár kíl.Preto som si teraz znovu objednala.

Viera, 25rokov : viditeľný výsledok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po niekoľkých týždňoch užívania badám viditeľný efekt.Schudla som o 3kg a keby som pridala pohyb, určite by to bolo ešte lepšie. V užívaní budem pokračovať a dúfam, že aj pridám cvičenie.

potláča chuť k jedlu a učinkuje bez námahy

Patrik, 43rokov : vraj dobry-skusim
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Ked to tolkym pomohlo ako citam v hodnoteniach,tak snad to pomoze aj mne.Skutocne je problem si vybrat akysi produkt z tolkeho mnozstva, co trh ponuka.Moj priatel pred casom oxotrin uz uzival aj mne ho teda doporucil.

soffia, 30rokov : zle
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

Jedine co sposobuju je neskutocna bolest hlavy a vela energie. Po asi 4 dnovom vysadeni, nakolko nastala neskutocna bolest hlavy, som bola ospala a pocas dna uplne bez energie.

Energia

Silna bolest hlavy, krutenie hlavy, po vysadeni bolesti prestali POMALICKY ale ustali

Ella, 26rokov : čakám dobrý výsledok
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Objednala som hneď dve balenia, lebo plánujem schudnúť tak do 10 kg. V tomto rozhodnutí ma ovplyvnilo jednak zloženie výrobku a tiež hodnotenia zákazníkov.Dúfam, že to tentokrát vyjde.

Petronela, 23rokov : tabletky ktoré fungujú
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Je to supeeeeer vecička. Spaľuje tuk na miestach kde som nemohla ani za boha schudnúť. Každý kto má problém s chudnutím okamžite povinne zakúpiť :)) ja sa už vojdem do šiat mojej mladšej sestry:)

chudnem - funguje - zaručene

Michaela, 36rokov : celkom ucinne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Celkom dobre tabletky. Znizuju apetit ale treba pamatat na to ze treba pit vela vody pocas dna. Inak spokojnost

spomaluje apetit

laura, 42rokov : Dobre účinkuje na potlačenie chuti do jedla
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po niekoľkých týždňoch užívania vidím, že produkt účinkuje pravdepodobne tak, že potlačí apetít. Cítim sa aj najedená počas dňa. Váha ide pomaličky dolu čo je pozitívum. Určite budem objednávať preventívne na udržanie hmotnosti.

potláča chuť do jedla, pocit naplneného žalúdka

Andrej, 33rokov : nefungovalo to
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

asi mám zlý metabolizmus, mne to nepomohlo vôbec, ale ako čítam som asi jediný, čo už ostáva mi len cvičiť.

nemá účinok

Zajac, 37rokov : tabletky na chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

asi najlepšie tabletky na chudnutie na trhu. Doporučujem.

fungujú

Milada, 41rokov : Taký priemer
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

S týmito tabletkami som sa rozhodla chudnúť, pretože ma zaujali účinky a popis. Mám 120kg a zatiaľ ich užívam týždeň. Po čase by som sa rada dostala na 90kg. Výsledky zatiaľ veľmi nepozorujem uvidím, čo sa bude diať po dlhšom čase.

Zatiaľ nepozorujem

Ninka, 24rokov : chudnutie bez namahy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

welmi podareny vyroboq. Beriem ho 2 mesiace a schudla som 7 qíl. Citim sa a wyzeram o moooc moc lepsie :*

Kamila, 44rokov : talbety na chudutie
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

kúpila som si ich pred týždňom, zatiaľ žiadna zmena. Will see, čo prinesie čas...

Miso, 34rokov : Schudol som
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Cez leto som si zlomil nohu a vdaka sedeniu doma a zlym stravovacim navykom som nabral na vahe zopar kil. Tabletky na chudnutie zabrali super, samozrejme som sa trochu musel hybat ale uz som schudol vacsinu nabratej vahy. Chut na maskrty tiez presla a pripisujem to prave tymto tabletkam. Super produkt

znizi chut na sladkosti a maskrty,
funguje

Natália, 34rokov : Tablety na schudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

tabletky mi zabrali až po druhej krabičke, ale efekt sa postupne dostavuje. Nemohla som schudnúť, lebo mám postihnutú jednu nohu a neviem veľmi športovať. Toto je super cesta ako schudnúť. Vedľajšie účinky nemá :) ďakujem, že som vďaka Vám znovu krásna.

Tomi, 28rokov : Oxotrin tabletky na chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Mám vážny problém, mám nadváhu 20 kíl. To sa veľmi zle chudne. Vďaka tomuto lieku som schudol bez väčšieho úsilia viac ako 6 kíl za mesiac a pol. Začínam vyzerať normálne :) dokonca sa mi v parku pozdravila slečna. Vďaka určite beriem ďalšie balenia.

Miška, 29rokov : naozaj účinkujú
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tak tieto tabletky sú fantastické na nakopnutie chudnutia. Nie som nejaká obézna ale potrebovala som zhodiť zopár kíl navyše a za krátky čas sa to podarilo:) mariam 165cm a váha šla za asi mesiac užívania z 65 na 60. Skvelé a odporúčam každému. Ďakujem!

chudnutie v krátkom čase

Marek, 34rokov : chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

s týmto liekom na chudnutie som schudol až 15 kg. Je to neuveritelne. Zaručene funguje.

účinkujú

bluebird, 27rokov : Tabletky na chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

xcem mat  taku postavu ako ma Christina Perry,milujem ju, urobim preto vsetko( mam aj rovnaku kerku ako ona). S tymito tabletkami som schudla najviac, kupim si dalsie balenie. Schudla som 3kg :)

skvelé

lolitka, 25rokov : zazacne tabletky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

potrebovala som schudnut lebo som dostala moznost zarabat ako tanecnicka v jednom bare. Brala som tieto pipulky 3 mesiace a samoska, že som pritom vela tancovala a mám sexi ploche brusko, ktore mi zaraba.
Ak by ste sa chceli prist pozriet tak Siofok- Balaton: Beach Bar. SeeYa

Milada, 48rokov : jednoduche chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

S tabletkami na chudnutie Oxotrin mam velmi dobru skusenost, pomohli mi zhodit 6 kilogramov za mesiac a pol. Ked k nim pridam trosku pohybu je to dokonaly zabijak na tuky. Ak chcete schudnut vyskusajte ho, mne pomohol.

ucinkuje chudnutie bez velkej namahy

toci sa mi trochu hlava

David, 31rokov : Chudnutie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

rozhodol som sa pre trochu menej komercnu znacku ... To co reklamuju v telke zvacsa nefunguje a iba sa to predava... Ukazuje sa, ze som mal pravdu; chudnem bez námahy a cvičenia. Mudrym patri svet, co si budeme klamat. 

chudutie bez namahy

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 7/05/2019

Ako dlho mozem uzivat oxotrin? Po mesiaci vidim zlepsenie ale chcela by som schudnut este viac.

Oxotrin má prírodné zloženie, takže je ho možné užvať aj dlhodobo. Určite sa ale nespoliehajte iba na samotné tabletky. Pomôžu aktivovať metabolizmus ale odporúčame aj upraviť stravu a pridť trošku pohybu. Potom bude zmena naozaj viditeľná.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 01/05/2019

Mozem uzivat tieto tabletky aj ked som tehotna?

Počas tehotenstva a ani počas dojčenia by sme užívanie určite neodporúčali. Pre istotu odporúčame poradiť sa s lekárom.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 18/03/2019

Kedy je najlepsie tabletky uzivat?

Výrobca uvádza 2 tablety denne v priebehu dňa ideálne pred  17 hodinou po jedle. pravdepodobne pretože obsahujú aj kofeín a môžete mať problém so zaspávaním. Viacero zákazníkov ale uvádza, že im naopak lepšie zaberajú keď ich užívajú pred spaním.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.