Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Kruhy pod očami
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém na tmavé kruhy pod očami
Krém Eyecircle | Tmavé kruhy pod očami | Zosvetľujúci efekt | Hydratácia | 15ml
 
Krém na tmavé kruhy pod očami
 
 • Účinná látka Haloxyl pôsobí na viditeľné odstránenie tmavých kruhov pod očami
 • Neutralizuje vzhľad tmavej pigmentácie
 • Posilní a rozjasní citlivú oblasť okolo očí
 • Výskumy preukázali zníženie viditeľnosti tmavých kruhov pod očami o viac ako o 60%
...viac

Bežná cena: 44 €​
Vaša cena: 39,95 €      Iba 0,66€/deň
schedule až na 8 týždňov liečby

Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
15ml ( až na 8 týždňov liečby )

Krém na tmavé kruhy pod očami Eyecircle s účinnou látkou Haloxyl je určený na viditeľné odstránenie tmavých kruhov pod očami. “Oči pandy” ako sa hovorovo označujú tmavé kruhy pod očami, sú často spôsobené krvným sérom unikajúcim z kapilár pod očami. Účinná látka Haloxyl “čistí“ krvné zrazeníny a zosvetľuje pokožku pod očami.

Indikácia

 • Na tmavé kruhy pod očami
 • Zosvetľujúci efekt
 • Pre mužov aj ženy

Ako účinkuje krém na tmavé kruhy pod očami?

Väčšina ľudí si myslí, tmavé vačky pod očami vznikajú ako príznak únavy, úzkosti, stresu alebo nedostatku spánku. Tieto kruhy alebo opuchy sú zvyčajne dôsledkom zlého prekrvenia, čo spôsobuje menej okysličenej krvi a namodralý vzhľad. Avšak ľudia veľmi často trpia tmavo hnedými až černastými kruhmi pod očami. Táto trvalá zmena farby je spôsobená krvnými zrazeninami z krvného séra, ktoré  uniklo z jemných kapilár v oblasti pod očami.

Krém proti tmavým kruhom pod očami Eyecircle  pracuje s kombináciou látok, ktorá tiež zahŕňa aktívnu látku Haloxyl. Haloxyl neutralizuje vzhľad tmavej pigmentácie spôsobenej bilirubínom (biologický produkt rozpadu červeno sfarbeného krvného farbiva) a železa. Krém tiež obsahuje zmes prírodných vitamínov, kožných zosvetľovačov a hydratačné zložky, ktoré  posilnia a rozjasnia citlivú oblasť okolo očí.

Tmavé kruhy pod očami

Tmavé kruhy pod očami tiež prispievajú k unavenému a opotrebovanému vzhľadu tváre. Ako človek starne, tenká pleť okolo očí sa stáva ešte tenšia, a tuk, ktorý udržiava kožu napnutú, zmizne. Koža je neustále tenšia a dokonca je možné cez ňu vidieť jemné cievy. Ako človek starne, obehový systém pod očami začína prepúšťať krvné sérum. Vzniká  tzv. degradácia hemoglobín, čo sa prejaví na pokožke modro-červeným sfarbením.

Ja preto potrebné sa zamerať na stenčujúcu sa kožu pod očami, cirkuláciu,  degradácia hemoglobínu a posilnenie kapilár v oblasti pod očami.

Vedecké štúdie

Haloxyl redukuje viditeľnosť tmavých kruhov pod očami až o 60%. V štúdii bol 22 dobrovoľníčkam aplikovaný gél obsahujúci Haloxyl okolo spodného obrysu oka. Pod druhé oko  bolo aplikované placebo (látka bez účinku). Tento test prebiehal po dobu 56 dní. Účinok na zosvetľovanie tmavých kruhov pod očami bol hodnotený pomocou analýzy obrazu. Zmeny vo farebných parametroch boli namerané,  čo potvrdilo zníženie viditeľnosti tmavých kruhov pod očami o viac ako o 60%.

Infra-orbitálne tiene alebo "tmavé kruhy pod očami" sú spôsobené hromadením hemoglobínu a farebných produktov rozkladu (biliverdínu, bilirubínu a železa) v dermis a epidermis. Odstránenie tmavých kruhov pod očami funguje teda takto: Látka Chrysin stimuluje enzým (UGT1A1), čo vedie ku vyčisteniu bilirubínu. N-hydroxysukcinimid spôsobí, že je železo z krvi rozpustné, čo umožňuje, aby boli krvné zrazeniny odplavené  z oblastí pod očami.

Účinné látky

Haloxyl: Revolučná látka zložená z peptidov, ktorá pomáha zbaviť sa tmavých kruhov pod očami, rozložením červených krviniek z uniknutého krvného séra v pokožke pod očami. Tiež posilňuje kožu v postihnutej oblasti. Pokožka sa stáva menej transparentnou a svetlejšou.

Waltheria Indica (extrakt z listov) a komplex ovocných kyselín: kombinácia účinných látok, ktorá sa používa ako prírodný zosvetľovač pokožky a tiež pomáha pri znižovaní pigmentácie. To navyše umožňuje hladšiu a jemnejšiu pokožka.

Návod na použitie

Po vyčistení tváre, jemne naneste krém na tmavé miesta pod očami. Pred spaním naneste a vmasírujte malé bodky (veľkosti ryžového zrniečka) smerom zvnútra von. Odporúča sa dlhodobejšie používanie – minimálne 5-6 týždňov pre dosiahnutie viditeľných výsledkov.

O firme Skin Doctors

Firma Skin Doctors je popredným predstaviteľom vo vývoji a propagácii prevratných, kozmeticko-farmaceutických produktov (kozmeceutiká) - alternatív k chirurgickým zákrokom. Firma pôsobí vo viac ako 50 krajinách. Výrobky Skin Doctors sú založené na najmodernejších zložkách , vyvinutých v spolupráci s poprednými výskumnými ústavmi a kozmetickými chirurgami. Motto firmy: žiadne ihly, žiadna bolesť!

Čo sú to kozmeceutiká? Sú kozmetické prípravky, ktoré obsahujú zložky, určené nielen na zlepšenie vzhľadu, ale tiež majú pozitívny fyziologický účinok na bunkovej úrovni. Poskytujú trvalé prínosy a uspokoja potreby krásy ako aj zdravotné potreby.

Voda (Aqua), Propylén glykoll , Caprylic/ Capric Triglyceride, Glyceryl Stearát SE, Glycerin,Steareth-20, Hydroxysuccinimid, Chrysin, Palmitoyl  Oligopeptid, Palmitoyl Tetrapeptid-3, Isopropyl Myristát , Dimethicon, Cetearyl Alcohol, PEG-20 stearát, Sodium Hyaluronát, Mannitol, Sodium Gluconát, Kyselina citrónová, Citrát sodný, Waltheria Indica (Waltheria) extrakt z listu, Dextrin, Kyselina ferulová , Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Methylparabén,  Ethylparabén, Butylparabén, Propylparabén, Isobutylparabén, Butyrospermum Parkii (Bambucké maslo), Lecitín, Triethanolamín, Carbomer, Disodium EDTA.
Krém na tmavé kruhy pod očami
4.2
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 5 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
2x
2x
1x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.