Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Kolagén - vrásky a pleť

Beauty kolagén CollageniQ | 100% čistý prírodný kolagén | Elasticita | Pružnosť | Proti vráskam | 60tbl
 
Kolagénové tabletky
Kolagénové tabletky na pleť
zoom_in
 
 • 100% prírodný kolagén z rýb
 • Spomaľuje prejavy starnutia
 • Udržiava pokožku elastickú
 • Má priaznivý vplyv na vlasy a vlasové folikuly
 • Ochraňuje svalové tkanivá
 • Zlepšuje zdravie kĺbov
...viac

AKCIA!: 15 € 14,25 €      Iba 0,5€ /deň
schedule až na 2 mesiace užívania

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60tbl ( až na 2 mesiace užívania )

Tablety so 100% kolagénom dopĺňajú potrebné zásoby kolagénu do organizmu, čím podporujú zdravie a pružnosť pokožky, funkciu kĺbov a spojivového tkaniva.

Indikácia

 • Pre mužov aj ženy, ktorí chcú spomaliť prejavy starnutia
 • Udržiava pokožku elastickú
 • Má priaznivý vplyv na vlasy a vlasové folikuly
 • Ochraňuje svalové tkanivá
 • Zlepšuje zdravie kĺbov

Čo je to kolagén?

Kolagén je proteín z ktorého sa skladajú biele vlákna (kolagénové vlákna) pokožky, šliach, kostí, chrupaviek a ďalších spojivových tkanív. Inými slovami – kolagén je prírodný proteín, z ktorého je tvorená podstatná časť sústavy podporujúcej telo a je to základná zložka v tvorbe spojivových tkanív. Ľudské telo doslova drží spolu iba vďaka spojivovým tkanivám.

Vďaka kolagénu si zachovávajú jednotlivé orgány a tkanivá svoju silu a pružnosť.  Kolagén tvorí až 25% z celkovej váhy proteínov v ľudskom tele. Približne 75% z našej pokožky je tvorenej kolagénom a celkovo asi 30% ľudského tela je vytvoreného z kolagénu. Kolagén je súčasťou šliach, väzivových tkanív, kĺbov, svalov, vlasov, pokožky a aj samotných orgánov v tele. Kolagén je teda neoddeliteľnou a veľmi potrebnou súčasťou ľudského organizmu.

Prečo užívať kolagén?

Znižuje prejavy starnutia -  prirodzená produkcia kolagénu dramaticky klesá s pribúdajúcim vekom. Tento proces nie je nárazový ale prejavuje sa postupne. Produkcia kolagénu sa začína znižovať okolo 25 roku života a naberá na rýchlosti v 30tke a 40tke. Slabá produkcia kolagénu je očividná najviac ešte v staršom veku.  Slabá produkcia kolagénu je jednou z príčin starnutia. Kolagén má okrem svojich podporných vlastností aj schopnosť podporovať rast a hojenie skoro všetkých telesných tkanív.  

Kolagén sa stal známy v tzv. kolagénovej injekcii, ktorá pomáha ženám mať plnšie a hrubšie pery. Kolagénové tabletky  však majú omnoho širšie využitie.Mnoho problémov spôsobených starnutím je práve dôslednom nedostatočnej produkcie kolagénu. S pribúdajúcim vekom sa proces tvorby kolagénu spomaľuje a pružnosť pokožky sa stráca.

Nedostatok kolagénu v celom tele spôsobuje stuhnutosť a bolesti kĺbov a svalov – čo sú časté sprievodné znaky pribúdajúceho veku. Bez kolagénu sa celé ľudské telo doslova pomaly rozpadá.

Výskumy potvrdili, že v čase, keď sa dostaneme do veku štyridsiatich rokov, naše telo produkuje len asi polovicu z kolagénu, ktorý potrebujeme.

Výhodou kolagénových tabliet oproti injekciám a krémom je, že sa vstrebávajú do tela cez žalúdok do krvného obehu, takže telo sa v podstate samo rozhodne, kde kolagén využije. Kolagénové tablety sa najčastejšie užívajú aby pomohli spomaliť tvorbu vrások a vylepšili kvalitu pokožky. Kolagén však je tiež veľmi užitočný pre zmiernenie stuhnutosti kĺbov a svalov a bolesti. Je prospešný aj pre udržiavanie svalovej hmoty a zlepšuje kvalitu vlasov a aj nechtov. Často sa stáva, že ľudia, ktorí užívajú kolagénové tablety badajú zlepšenie fyzickej pohody celkovo.

Kolagén je dôležitý aj ako prevencia proti vzniku strií a proti ďalšiemu rozširovaniu strií. Pokožka bez dostatočného množstva kolegénu nie je pružná, čo má za následok trhanie pokožky a vznik jaziev - strií.

Úloha vitamínu C pri tvorbe kolagénu

Úloha vitamínu C v tvorbe kolagénu je v interakcii s aminokyselinami v rámci kolagénových buniek. Do týchto aminokyselín pridáva vodík a kyslík, aby sa mohli podieľať na výrobe kolagénu. Ak sa vám nedostáva správne množstvo vitamínu C, produkcia kolagénu sa bude spomaľovať. Pokles tvorby kolagénu nespôsobí iba to, že bude pokožka náchylnejšia na vznik vrások, môže byť tiež náchylnejšia na tvorbu podliatín a modrín.

Zloženie v dávke

400mg čistého kolagénu (kolagén z rýb)
vitamín C 80mg
vitamín B3 (niacín) 16mg

Návod na použitie

Užite denne 2 tabletky na prázdny žalúdok. Zapite pohárom vody.

Tablety môžu byť užívané denne. Je dôležité mať na pamäti, že začať vidieť pozitívne účinky tabletiek, treba užívať pravidelne po dobu niekoľkých týždňov.

Technické údaje

Obsah:60 tabliet
1 dávka obsahuje: 400mg čistého kolagénu (kolagén z rýb), vitamín C 80mg, vitamín B3 (niacín) 16mg
Vôňa: bez vône
Farba: biela

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov budúcnosti - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť sa teší vysokej obľúbenosti vďaka svojmu úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Kolagénové tabletky
Kolagénové tabletky na pleť
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 22 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
15x
2x
2x
2x
1x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 10.03.2019

chcem sa spýtať či je produkt - Kolagén vrásky a pleť prírodný a či ho môžem užívať aj v tehotenstve. Ďakujem

Áno je to prírodný produkt. Kolagén pochádza z rýb a produkt obsahuje aj vitamín C, pre väčšiu účinnosť / urýchlenie syntézy kolagénu.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 30/07/2019

Dobrý večer kolagénové tablety sa majú uživat ráno 2 naraz nalačno alebo v priebehu dňa- ráno - večer ?

Informácie, že kolagén je najlepšie užívať ráno nalačno, pretože žalúdočné šťavy znižujú jeho účinok alebo iba večer, pretože v noci sa pokožka obnovuje - nie sú podložené. Takže kolagénové tablety môžete užívať kedy Vám to vyhovuje najlepšie. Stačí dodržať množstvo.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.