Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Celulitída
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém proti celulitíde

Krém proti celulitíde | Vyhladenie pokožky | Detox pokožky | 200ml | Crevil Laboratories
 
Akcia -20%
Ako odstrániť celulitídu? Pomôžte si krémom
Krém proti celulitíde
Výsledky používania krému proti celulitíde pred po
Výsledky používania krému proti celulitíde pred po
Krém na odstránenie celulitídy
Krém na odstránenie celulitídy
Krém na odstránenie celulitídy
zoom_in
 
 • Prelomový krém s 3 násobným účinkom na potačenie prejavov celulitídy
 • Zlepšuje cirkuláciu krvi a mikro cirkuláciu
 • Zmierňuje bolesť a únavu nôh a modriny
 • Detoxikácia pokožky
 • Prvé výsledky po 2 týždňoch
...viac

Bežná cena:39 €​
Vaša cena: 29 €      Iba 1,03€ /deň
schedule na celé 4 týždne liečby
(AKCIA 20% zľava)

Aktívne zľavy

Krém proti celulitíde -3% : Zľava pri nákupe 2 produktov

Krém proti celulitíde -5% : Zľava pri nákupe 3 a viac produktov

2xkrém celulitída = zdarma acai berry : Kúp si 2 krémy proti celulitíde a získaj zdarma 1 balenie acai berry 2000

Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
200ml ( na celé 4 týždne liečby )
Krém proti celulitíde s troj násobným účinkom

Krém proti celulitíde Total Repair je liečebný krém na odstránenie celulitídy a nahromadeného podkožného tuku, ktorého vynikajúce účinky boli dosiahnuté vďaka serióznemu farmaceutickému výskumu a výsledky boli potvrdené aj v klinických testoch.

 • Napomáha odstraňovať tuk a prejavy celulitídy - tzv. pomarančovú kožu.
 • Odstraňuje z tkanív prebytočné tekutiny.
 • Zlepšuje cirkuláciu krvi a mikro cirkuláciu na postihnutých miestach
 • Zmierňuje bolesť a únavu nôh a modriny.

Účinný krém proti celulitíde s trojitým účinkom. Unikátne vlastnosti aktívnych látok napomáhajú:

 • odvodňovať problémové oblasti
 • budovať pevnejšie tkanivo v pokožke
 • zlepšovať hustotu a pevnosť pokožky.

Krém proti celulitíde Total Repair Vám pomôže vytvarovať a zároveň spevniť problémové partie. Zlepšuje ohybnosť a elasticitu pokožky, regeneruje pokožku a napomáha jej byť jemnejšou a zároveň pevnou.

Ako krém proti celulitíde funguje?

Pomáha odčerpať  toxíny a tekutiny zadržiavané v lymfatickom systéme, ktoré sú po uvoľnení  spracované v obličkách.
Najúčinnejšie vedecky testované látky v najväčšej koncentrácii sa dostanú do pokožky a priamo do tkanív kože, kde je zadržiavaný prebytočný tuk a vytvára sa celulitída. Po aplikácii, účinné látky aktívne dlhodobo pôsobia, čím je zabezpečená nepretržitá liečba. S postupujúcou liečbou sa pokožka javí hladšia a dochádza aj k celkovej redukcii rozmerov na mieste aplikácie.
Používanie krému proti celulitíde prináša okrem estetického odstránenia problému aj výhodu očisty a detoxifikácie pokožky, čím sa zlepšuje celkové zdravie pokožky.

Približne 89% užívateľov zaznamená rýchly ústup prejavov celulitídy. Asi 90% z nich neustále preventívne používa tento krém vďaka výborným výsledkom.
Výsledky liečby sú dlhotrvajúce – postačia 2 až 3 30-dňové kúry ročne.
Rýchly účinok – prvé výsledky v zmene kvality kože je možné pozorovať už po 2 týždňoch liečby.

Fotky pred a po liečbe

Ako vzniká celulitída?

Tzv. pomarančová pokožka sa prejavuje preto, lebo jednotlivé podkožné vrstvy nie sú dostatočne pevné a sú porušené. Na obrázku vľavo je viditeľné zahustenie a spevnenie štruktúry pokožky po liečbe. Výsledkom je viditeľne hladšia pokožka.

Čo je to celulitída?

Je to stav pokožky, kedy je na určitých miestach viditeľné, že obsahujú podkožný tuk, čo sa prejavuje nepravidelnými hrbolčekmi na pokožke. Dermatológovia sa zhodujú, že celulitídou trpí až 90% žien. Medzi hlavné dôvody, prečo celulitída vzniká sa radia

 • hormonálne príčiny
 • genetika – gény najčastejšie predurčujú, či bude mať človek celulitídu. Od génov závisí, rýchlosť metabolizmu, rozloženie tukov pod pokožkou alebo aktivita krvného obehu.
 • nesprávna životospráva – ľudia, ktorí jedia mnoho tučných jedál, soli a jedia málo vláknin, sú viac náchylní mať celulitídu.
 • štýl obliekania - príliš úzke oblečenie zabraňujúce krvnému obehu

Ako celulitídu odstrániť?

Kedže je celulitída nerovnomerne rozložený tuk pod pokožkou + nahromadené toxíny v dôsledku nedostatočnej cirkulácie v problémových partiách, je potrebné sa usilovať o zmenšenie množstva tohto tuku a zvýšenie cirkulácie aby sme odstránili toxíny.

Dôkaz: Ako zistiť či krém proti celulitíde pôsobí?

Po krátkom čase liečby krémom postrehnete častejšie nutkanie k močeniu a tmavšiu farbu moču ako zvyčajne. Je to jasný znak toho, že telo sa pomocou pôsobenía účinných látok zbavuje nahromadených toxínov a uložených tukových zásob. Okrem toho začne byť pokožka na miestach aplikácie výrazne hladšia a tento stav sa bude zlepšovať s pokračujúcou liečbou.

Aktívne látky v kréme

Guarana (extrakt z jadierok) – obsahuje veľké množstvo kofeínu. Kofeín je známy tým, že zlepšuje odstránenie vody z pokožky a vyhladzuje ju. Stimuluje cirkuláciu krvi a napomáha odplavovaniu nahromadených tukov z pokožky. Mnohé vedecké štúdie potvrdili, že kofeín má schopnosť aktívne pôsobiť proti uloženým tukovým bunkám a zlepšovať vzhľad pokožky. Krém obsahuje aktívnu formu kofeínu. Je účinnejšia až o 68% ako štandardne formy kofeínu používané v bežných krémoch proti celulitíde. Ľahšie prenikne do hlbších vrstiev kože a uloženého tuku.

Garcínia kambodžská – tropická rastlina známa pre svoj priaznivý vplyv na telo. Medzi jej priaznivé účinky patrí aj zlepšenie krvného obehu v problémových partiách, čo je vynikajúce pre odstránenie celulitídy.

Brečtan popínavý extrakt (Ivy - Hedera helix) Brečtan je stále zelená rastlina rastúca najčastejšie v západných, stredných a južných častiach Európy. Extrakt z listov účinne ochraňuje cievy a zvyšuje ich priepustnosť. Dokáže tak zmenšovať opuchy, ktoré sú prítomné v počiatočných štádiách celulitídy. Ďalej spôsobuje úľavu pre lymfatický systém - rozpúšťa lipidy, takže nahromadené zásoby tukov sa môžu dostať opäť do krvného obehu. Sú spotrebované ako zdroj energie alebo vylúčené telom. Táto vlastnosť pozitívne vplýva na odstránenie prejavov celulitídy ako aj strií.

Fucus Vesiculocus – Patrí do rodiny hnedých morských rias. Často používaná v kozmetickom priemysle pre svoj vysoký obsah živín, ktoré majú na pokožku vysoko zvláčňujúci a hydratačný efekt.

Praslička roľná – v kozmetike často používaná pre svoje výborné účinky pri rozkladaní uložených tukov v pokožke. Zlepšuje cirkuláciu v pokožke a zároveň ju odvodňuje. Napomáha pri omladzovaní pokožky a jej aktívne zložky naše telo využíva aj pri syntéze kolagénu – látky, ktorá je v pokožke obsiahnutá vo veľkom množstve.

Spiraea Ulmaria (Túžobník brestový extrakt z kvetu) – extrakt má spevňujúci účinok na pokožku.

Sezamový olej – vyznačuje sa hojivými a hydratačnými účinkami. Má antioxidačné vlastnosti vďaka vitamínu E. Spôsobuje aj omladzovanie pokožky.

Časté otázky:

Ako dlho potrvá kým sa prejavia účinky?
Zlepšenie v kvalite a textúre pokožky je často možné pozorovať už po prvom týždni používania krému proti  celulitíde. Po prvom mesiaci liečby zaznamená mnoho pacientov aj celkové zoštíhlenie. Odporúča sa každodenná liečba podobu najmenej jedného mesiaca.
Môže byť krém proti celulitíde používaný ako masážny krém?
Áno, krém proti celulitíde môže byť použitý na masážne účely. Vstrebáva sa však veľmi rýchlo.
Dostavia sa výsledky rýchlejšie ak budem používať krém proti celulitíde častejšie ako 1 krát za deň?
nie je nutné používať častejšie ako 1krát za deň.  Po aplikácii účinkuje 12 až 15 hodín. Stačí ho teda používať 1 krát za deň na celulitídou postihnuté miesta ..
Môže sa výskyt celulitídy alebo nahromadeného tuku vrátiť po liečbe?
Liečba krémom proti celulitíde má výhodu dlhotrvajúcich účinkov. Počas prvého roku liečby sa odporúčajú 3 kúry krémom proti celulitíde pre vynikajúce výsledky. Ďalšia liečba podľa potreby. Avšak zlé stravovanie, sedavý životný štýl alebo genetika môžu byť príčinou opätovného výskytu celulitídy.
Ako dlho potrvá odstránenie celulitídy?
Väčšina žien dosiahne dobré výsledky po 1-2 mesiacoch liečby. Prejavy celulitídy sa zmenšujú postupne a dĺžka liečby je individuálna.
Je možné používať krém proti celulitíde aj na tvár?
Nie. Pokožka tváre je omnoho citlivejšia ako pokožka v oblasti nôh, stehien alebo zadku. Pre tieto oblasti je krém primárne určený.
Prečo u niektorých ľudí nastane zoštíhlenie rýchlejšie?
Každé telo reaguje na liečbu iným tempom. Pacienti s viac nahromadeným tukom zvyčajne pozorujú zoštíhlenie rýchlejšie.
Prečo je tak ťažké dostať brucho opäť do dobrého stavu?
Brušné svaly môžu byť oslabené kvôli operácii, tehotenstvu alebo slabému pohybu. Ochabnutie svalov môže byť nesprávne považované za tuk, čo je dôvod, prečo ani po silných diétach nedôjde u takéhoto človeka k zoštíhleniu.
Počas liečby krémom proti celulitíde je moč tmavší a močenie častejšie. Je to v normálne?
Áno. Krém proti celulitíde spôsobuje, že uložené toxíny a tuky sa uvoľnia a rozpustia. Sú potom spotrebované ako energia alebo vylúčené z tela v moči.   
Je nutné sa vyvarovať používaniu hydratačných krémov na miestach liečby?
Podľa výskumov, hydratačné produkty zanechávajú na pokožke vrstvu, ktorá bráni dokonalému vstrebaniu nanosomov, ktoré obsahujú účinné liečivé látky, čím znižujú efektivitu liečby. Odporúča sa používať neutrálne mydlo.
Pomôže krém proti celulitíde aj s úbytkom hmotnosti?
Áno, krém proti celulitíde pomáha odstraňovať  prejavy celulitídy a uložený tuk na chrbte, bruchu, bokoch, kolenách a každej časti, kde ho aplikujete. Spôsobuje tak zoštíhlenie aj bez agresívnych postupov ako liposukcia. Pre celkové zníženie hmotnosti je však najlepší pohyb a cvičenie.
Spôsobuje krém podráždenie alebo alergickú reakciu?
Nie. Krém proti celulitíde je hypoalergénny, čo znamená, že nespôsobuje u väčšiny ľudí alergickú reakciu. Pokiaľ zaregistrujete nezvyčajnú reakciu kože, odporúča sa konzultácia u lekára.
Farba krému sa jemne líši od balenia k baleniu. Je to v poriadku?
Áno. Extrakty z rastlín majú rozdielne odtiene v závislosti od ročného obdobia, kedy sú nazbierané. Extrakty sú vo vysokých koncentráciách a neobsahujú žiadne umelé farbivá.
Môže používať krém každý?
Krém proti celulitíde nie je určený pre tehotné a kojacie ženy.
Môže krém uľaviť od bolesti nôh?
Krém stimuluje krvnú a aj lymfatickú cirkuláciu v nohách a celom tele. Znižuje tak hromadenie tekutín a spôsobuje celkovú úľavu.
Je krém proti celulitíde vhodný aj pre tehotné ženy?
Neodporúča sa používať krém počas tehotenstva. Tehotným ženám s neodporúča používať akékoľvek lieky na chudnutie a ani samotné chudnutie akýmkoľvek spôsobom.
Môžu používať ženy počas kojenia?
Nie je známe, či sa látky z krému dostanú do materského mlieka. Odporúčame poradiť sa s lekárom o liečbe.

Návod na použitie

Aplikujte 1-2 krát denne krúživým pohybom na problémové miesta. Masírujte, až dokým sa gél úplne nevstrebe.

Technické údaje:

Objem:200ml
Obal:Plastová tuba
Farba:priehľadná
Príjemná vôňa, po vstrebaní bez vône

Vhodné pre všetky typy pokožky, dermatologicky testované, ph neutrálne

1. Aqua
2. Isopropyl Alcohol
3. Propylene Glycol
4. Dimethicone
5. Paulinia Cupana (Guarana) Seed Extract
6. Garcinia Cambogia Fruit Extract
7. Hedera Helix (Ivy) Extract
8. Fucus Vesiculocus Extract
9. Equisetum Arvense Extract
10. Spiraea Ulmaria Flower Extract
11. Sesame Indicum Seed Oil
12. Carbomer
13. Parfum
14. Sodium Hydroxide
15. Benzyl Salicylate
16. Citronellol
17. Coumarin
18. Eugenol
19. Hexyl Cinnamal
20. Butylphenyl Methylpropional
21. Limonene
22. Linalool
23. Alpha-Isomethyl Ionone
24. Phenylpropanol
25.Methylisothiazolinone
Krém proti celulitíde
Výsledky používania krému proti celulitíde pred po
Výsledky používania krému proti celulitíde pred po
Krém na odstránenie celulitídy
Ako odstrániť celulitídu? Pomôžte si krémom
Krém na odstránenie celulitídy
Krém na odstránenie celulitídy

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 36 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
23x
8x
4x
0x
1x

Krém proti celulitíde recenzie zákazníkov

Spokojnosť:87.0% Hodnotení:37
Lenka, 38rokov : krém proti celulitíde
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

neviem či mi to nefungovalo alebo som si to len nevšimla nič som nerobila a iba sa natirala a tie hnusne kopčeky pod kožou mám stále. Dúfam, z eto zaberie, dám tomu ešte šancu.

málo viditeľý účinok

Amika, 27rokov : krém proti celulitide
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

..som mladá a pomaranče mám aj na rukách, začala som športovať ale moja pokožka nie je doat pevnaa pružná. Dúfam, že mi tento krém pomôže...

neviem

neviem

Paulíka, 27rokov : gel proti celulitide
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

mať celulitídu je ozaj obťažujúce. Teraz v lete som to pocítila,  nie som nejaká tlstoska, ale mám celulitídu vzadu na stehnách... Takže zmena na plaváreň chcem už vyzerať normálne.

Katka, 23rokov : krem na cellitidu
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

po natreti mam pokozku hebku a vlacnu, celulitida pomaly mizne. Velmi sa tesin a odporucam vsetkym babam.

hebka a vlacna pokozka

Elena_M, 27rokov : krém proti celulitíde
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Krém použitivam už 7 týždeň a už sú viditeľné pokroky, pomaranče z môjho zadku postupne miznú. Hmotnosť mi tiež klesla, ale to bude možno aj tým,že som začala cvičiť. Vrelo ho odporúčam.

viditeľné zlepšenie

Radka, 24rokov : krém proti celulitíde
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

celulitídu som mala na stehnách, teraz už nemám žiadnu krém proti celulitíde mi veľmi pomohol, podkožn tuk vymizol a mám pekné stehá aj zo zadej strany.

VlaDkka, 28rokov : celulitida mizne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

pred polrokom som ho začala používať a som nesmierne spokojna. Teraz ideme s manželom na svadobnú cestu a ja mám krásne stehná na pláž.

funguje - celulitida mizne

nema ziadne

Veronika, 32rokov : pokroky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Krém som si kúpila na odporúčanie nevesty, krém mi pomohol po dvoch mesiacoch užívania sa moja pokožka spevnila a kôra pod mojou pokožkou mizne. Cvičím málo, lebo sa nemôžem veľmi namáhať, ale napriek tomu krém funguje.
Okrem toho krém veľmi dobre hydratuje pokožku a robí mi ju hladšiu.

hydratácia, odstraňuje celulitídu, dlho vydrží

žiadny

Diana, 27rokov : celulitida prec
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

krem pouzivam takmer polroka za ten cas sa moja pokozka skoro vsade napruzila a je bez znamok pomarancovej koze. Idem to skusit aj na zadok.

Dana, 39rokov : perfektny krem proti celulitide
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

tento krém proti celulitíde mi pomohol mám už 4 balenie. Ozaj je dobrý a nerobí žiadne šúľance. Oceňujem nízku cenu a kvalitu.

nerobia sa sulance

Marika, 30rokov : Funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

krém používam už tretím mesiacom a musím povedať, že som viac než spokojná. Krém funguje výborne.

spokojnosť

Marcela, 32rokov : gel zabranujuci celulitide
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

mám už síce cez 30, ale stále si rada dám krátku sukňu a tie krátery na stehnách treba zničiť, začala som používať tento krém len nedávno, ale moja pokožka je o moc pružnejšia a hlavne vláčnejšia. Snáď to bude len a len napredovať.

pružnejšia pokožka

Zara, 24rokov : výborný krém
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

škoda, že toto nie je aj ako telové mlieko, je to veľmi účinné a celulitida mi postupne mizne. Páči sa mi, že je bez vône a zápachu. Supr

nevonia ani nesmrdí nešúla sa rýchle vstrebávanie

škoda, že to nie je aj ako telové mlieko

Jessica, 35rokov : krém proti celulitíde
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Celulitída sa u mňa objavila iba nedávno, hneď som začala zháňať pomoc, toto je prvý produkt, ktorý som vyskúšala a ako zázrakom funguje. Veľmi pekne ďakujem.

výrobok funguje

dlhšie sa vstrebáva do pokožky

jana, 31rokov : očákavam výrazné zlepšenie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Krém používam zatiaľ štvrtý týždeň.Za tento čas pozorujem pevnejšiu a hladšiu pokožku.Tiež sa mi zmiernila únava nôh a očakávam ešte výraznejšie odstránenie pomaranč. kôry.

ľahká vstrebateľnosť a veľmi príjemná vôňa

cena

Barbora, 41rokov : účinný krém
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tento krém mi poradila kolegyňa v práci, s tým, že u nej fungoval, a ešte, že na stehná a zadok pomáha cvičiť drepy. A tak som to skombinovala, krém mi už bude končiť, a účinky sú skvelé, až som sama prekvapená, jednak na obvod mám menšie stehná, a kožu na nich vôbec už nemám takú kôrovitú, pekne mi zjemnela a je celá taká vyrovnanejšia a našponovaná.

balenie dlho vydrží

timea, 34rokov : celulitida na zadku sa zlepsila
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Liecim si tymto kremom celulitidu 4 mesiace. Hlavne zadok. Za tento cas mozem povedat ze vyrazne celulitida ustupila, hlavne to odstranilo tie nepekne hrbolceky. Odporucam

rychlo sa vstrebe do pokozky,
ucinkuje proti celulitide

miniem ho rychlo,
nedostupny v lekarnach

Alica, 35rokov : vyborny gel proti celulitide!
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tento gel je fantasticky. Za sebou mam uz skusanie mnozstva kremov a gelov ale tento je zatial ten naj. Funguje presne ako sa pise, mocim castejsie a beriem to tak ze je to znak ze to funguje. Moje stehna spevneli viac ako ked som mala cas a chodievala som do fitka. Teraz sa mozem uz aj pozriet do zrkadla a nnie som znechutgena z toho co vidim pretoze to tu celulitidu celkom dobre odstranilo. Zatial krem pouzivam 6 tyzdnov. Vrelo odporucam kazdemu

zredukuje celulitidu na stehnach

castjsie mocenie

Patricia, 42rokov : U mna spokojnost
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Skusila som uz asi vsetky kremy proti celulitide co sa daju zohnat. Skoda ze som tento nevyskusala ako prvy, bola by som usetrila kopec penazi. Dobre vonia, super sa rozotiera a pokozka sa mi po par tyzdnoch uzivania zacala viditelne vyhladzovat. Necakam zazraky ale pravdu povediac zostala som prekvapena z ucinku. Vrelo odporucam

Rychlo sa vstrebe Dobra vona Vyhladi kozu

barbora, 38rokov : Pekne vyhladi pokozku
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Neverila som ze nejaky krem moze zabrat proti celulitide. Asi po mesiaci som zacala registrovat viditelne vyhladenejsiu pokozku na bokoch s ktorymi mam neustale problemy. Krem inak vydrzi celkom dlho takze mi postacia max 3 na cely rok. Vsetkym kamoskam som preposlala link. Dakujem!

Vyhladi pokozku Dlho vydrzi

Majka, 32rokov : pomáha
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Používam tento krém už vyše pol roka, a som veľmi spokojná. Zo začiatku som účinok moc nepostrehla, pokožka sa iba napla, ale teraz po dlhdobom užívaní sa mi koža vyhladzuje na zadku aj stehnách, vidím to aj podľa fotiek, takže som spokojná, poslala som link kamoškám, môžem iba odporučiť :)

vyhladzuje a pomáha

Veronika77, 38rokov : prvé balenie
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Ja som sa troška bála hlavne toho častého močenia, ale je to blbosť, teda, aspoň u mňa to tak vôbec nefunguje. Končím prvé balenie a zatiaľ som spokojná, podľa mňa netreba čakať nič prevratné, ale postopum času to určite príde. Zatiaľ to vyzerá dobre, pokožka na stehnách je pevnejšia a neni taká drsná. Idem si objednať ďalší, som zvedavá.

vyhladzuje pokožku

Darina Babuliaková, 39rokov : priemer
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Tento krém proti celulitíde nie je žiadna veľká sláva. Priznám sa, čakala som viac. Pokožka je jemná a hydratovaná a trošku prižnejšia ale inak veľké zmeny s celulitídou to u mňa nezanechalo. Suma sumárum, po všetkých krémoch proti celulitíde, ktoré som vyskúšala, patrí tento do lepšieho priemeru hlavne vďaka priaznivej cene a nejakým tým výsledkom na pokožkw

zanechá pokožku pružnú,
príjemná vôňa

u mňa nefunguje proti celulitíde

Kristina, 37rokov : Iba boky
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Trpim celulitidou na zadku a bokoch. Na zadku ma to stve viac a natierala som zadok teda poctivo, nevidim vobec ziadny rozdiel. Zato boky ktore som pretrela iba obcas skoro uplne zostali vyhladene. Nerozumiem tomu vobec. Ale aspon teda nejaky vysledok.

odstrani celulitidu na bokoch,
lahko sa natiera

nie na zadku

Nati, 44rokov : Dobry gel proti celulitide
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Naozaj dobry gel proti celulitide, asi zatial jeden z top. Chodim castejsie na wc ale podla navodu to znamena za krem funguje. Pouzivam ho 6 tyzdnov a som zatial s vysledkami velmi spokojna. Stehna sa mi zdaju odost hladsie co sa mi nepodarilo ani intenzivnym cvicenim 3x do tyzdna. Urcite odporucam vetkym babam ktorym nepomaha ani cvicenie proti celulitide.

odstrani celulitidu vyhladi pokozku dobra vona

Miriama, 40rokov : krém a cvičenie
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Mne pomohlo cvičenie+ tento krém, po mesiaci vidím zmeny hlavne na stehnách, kožu mám jemnejšiu a nemá také tie hrboľčeky. Takže som spokojná, baby, ale myslím, že bez cvičenia to tak nepomôže.

zmizli hrboľčeky

ada, 33rokov : malo vyrazne
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Teda neviem co robim zle alebo preco to u mna nefunguje az tak. Dobrala som prve balenie, pokozku mi to tak vyhladilo ale tie hrbolceky celulitidy su tam stale ked pokozku spucim medzi prstami. Tak teraz neviem ci mam pokracovat dalej alebo co. Inak sa krem super rychlo vstrebe a pokozka je vlacna.

vlacnejsia pokozka,
rychlo sa vstrebe

mne to proti hrbolcekom moc nepomohlo

erika, 33rokov : Zlepsenie na stehnach
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Trosku mi pride ze sa skor minie ako sa tu uvadza ale inak som prijemne prekvapena. Velmi dobre sa vstrebava a pri porovnani so stavom celulitidy na stehnach ako som mala predtym, vidim zlepsenie. Pokozka ani nie je o moc jemnejsia ale je urcite hladsia a rovnejsia. Celkovo si myslim ze ten kofein v tomto kreme proti celulitide ma vyznam.

Odstrani celulitidu v problematickych partiach na stehnach ale na zadku nie

rychlo sa minie

Dana, 43rokov : spokojnosť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Krém som po mesiaci doužívala a hneď som si objednala ďalší, lebo konečne po nejakom kréme vidím účinky. Musím priznať, že aj cvičím. Ale nejaké silnejšie močenie som napríklad nezaregistrovala, možno len tmavší moč. Krém som používala hlavne na stehná, najprv sa mi zdalo, že sa nič nedeje, no po zmeraní stehien som zistila, že mi z nich zmizli 3cm, čo bolo super.To bolo asi po dvoch týždňoch. A pokožka je pekná, hladká a celulitída mi už pri svetle nie je vidieť, len keď si silno stlačím pokožku. Pred tým som ju videla aj keď som si ju nestláčala. Takže účinok je dobrý a pokračujem ďalej.

dobre sa rozotiera, pekne vonia, vydrží asi mesiac /podľa toho čo si natierate/, viditeľný a hmatateľný účinok

možno cena, ale keď sa zamyslím koľko som minula na ostatné krémy a nič, tak potom ani cena nie je mínusom

Anna, 44rokov : Celulitida vyrazne ustupila
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tento krem proti celulitide pouzivam treti mesiac. Od zaciatku som mala taku napnut[ pokozku na miestach s celulitidou. Co ma vsak potesilo bol druhy mesiac. Celulitida pomalicky zacala ustupovat a teraz mozem s istotou povedat ze vyrazne ustupila. Zo vsetkych kremov proti celulitide je tento top. Dakujem

pomoze odstranit celulitidu dobra vona

Denisa, 44rokov : Príjemne prekvapená
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Nepíšem často takéto hodnotenia ale tento krát mi to nedalo lebo som bola naozaj veľmi príjemne prekvapená účinkom. Trošku som sa obávala toho častého močenia ale nie je to nič strašné. To čo ma ale prekvapilo bola naozaj viditeľná zmena pokožky. Mala som dosť strašnú celulitídu na zadku a stehnách. Takú, že ju bolo vidnno aj cez trošku vypasované nohavice z jemnej látky. Pomohlo mi trošku cvičenia a natieranie sa týmto krémom každý večer. Pokožka rozhodne spevnela a vyrovnala sa alebo ako to mám nazvať. Paráda, som spokojna veľmi.

Maximálna účinnosť proti celulitíde. Krásne vonia. Rýchlo sa vstrebe.

žiadny mínus nie je dostatočný v porovnaní s tým ak Vám krém proti celulitíde naozaj pomože s celulitídou.

Ludmila, 43rokov : zmena k lepsiemu
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Mam 38 rokov a geneticky velmi vyraznu celulitidu. Hrbolceky a kopceky po stehnach. Prvy mesiac pouzivania som bola uplne nadsena, tie najhlbsie jamky sa zacali zmensovat ale potom akoby utal a uz to dalej nevyhladzuje celulitidu. Neviem ci kremu pouzivam malo alebo naopak vela ale uz je to treti mesiac a uz sa to nezlepsuje. na druhej strane sa to ani nezhorsuje, je to tak o polovicu lepsie ako to bolo. Spokojna som ale nie je to dokonale.

Zaberalo to prvy mesiac

Zuzka T., 39rokov : čo čakať?
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Čo ja viem, nie je to žiadna sláva, ale je pravda, že som vyskúšala už milión krémov proti celulitíde, a tento je zatiaľ najlepší, koža mi po ňom ostáva jemná a napnutá. Neviem, jedno balenie bolo asi málo, idem objednať druhé, a hádam dlhším používaním sa ukážu lepšie výsledky

zjemnenie

Hana, 35rokov : Iba napne pokozku
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Ja ho pouzivam druhy mesiac ale celulitidu mam stale rovnaku. Pokozka je sice jemnejsia a je napnuta pekne ale zeby odstranil celulitidu to nepozorujem. Mne asi ziaden krem proti celulitide nezaberie. Neviem uz co mam robit. Aspon ze napol tu pokozku.

pokozka je napnuta

mne celulitidu neodstranil

Veronika, 26rokov : sklamanie
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

Zbytocne vyhodene peniaze pokozka je len hladsia a to som kazdy den po hodine cvicila sklamanie na plnej ciare

Vyhladenie pokozky

Vydrzal mi len dva tyzdne a nie cely mesiac a to som si davala naozaj malo toho kremu.cakala som od toho viac

dida82, 32rokov : super krém proti celulitíde
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Pre mňa funguje výborne, minula som dve balenia a výsledky stoja zato. Vedľajšie účinky neboli vôbec žiadne, ani častejšie močenie ako sa tu uvádza. Dokonca krém nie je ani nijako parfumovaný čo je pre mňa ďalšia výhoda. Jednoznačne odporúčam ako prevenciu ale aj na odstranenie príznakov celulitídy.

neparfumovaný, rchlo vsiakne, účinkuje

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.