Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Celulitída
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém proti celulitíde

Krém proti celulitíde | Vyhladenie pokožky | Detox pokožky | 200ml.
 
Akcia -20%
Ako odstrániť celulitídu? Pomôžte si krémom
Krém proti celulitíde
Výsledky používania krému proti celulitíde pred po
Výsledky používania krému proti celulitíde pred po
Krém na odstránenie celulitídy
Krém na odstránenie celulitídy
Krém na odstránenie celulitídy
 
 • Prelomový krém s 3 násobným účinkom na potlačenie prejavov celulitídy
 • Zlepšuje cirkuláciu krvi a mikro cirkuláciu
 • Zmierňuje bolesť a únavu nôh a modriny
 • Detoxikácia pokožky
 • Prvé výsledky po 2 týždňoch

31,00 €
Ušetríte 20%
Vaša cena:
24,80 €
Iba 0,83 €/deň
200ml. schedule Na 30 dní používania

Vypredané
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
42 hodnotení
17,30 €
Krém na strie SlimCode
Krém na strie SlimCode | Prevencia strií | Zjemnenie strií | Prsia, stehná, brucho, zadok | Regenerácia pokožky
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
92 hodnotení
Akcia -30%
45,00 € 31,50 €
Tabletky na chudnutie Oxotrin 60tbl.
Tabletky Oxotrin 530mg. | Zdravé chudnutie | Metabolizmus | Spaľovanie tukov | Bez jojo efektu
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 hodnotení
Akcia -20%
27,00 € 21,60 €
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé chudnutie | Proti starnutiu | Fantastický zdroj antioxidantov
O produkte
Krém proti celulitíde s troj násobným účinkom

Krém proti celulitíde Total Repair je liečebný krém na odstránenie celulitídy a nahromadeného podkožného tuku, ktorého vynikajúce účinky boli dosiahnuté vďaka serióznemu farmaceutickému výskumu a výsledky boli potvrdené aj v klinických testoch.

 • Napomáha odstraňovať tuk a prejavy celulitídy - tzv. pomarančovú kožu.
 • Odstraňuje z tkanív prebytočné tekutiny.
 • Zlepšuje cirkuláciu krvi a mikro cirkuláciu na postihnutých miestach
 • Zmierňuje bolesť a únavu nôh a modriny.

Účinný krém proti celulitíde s trojitým účinkom. Unikátne vlastnosti aktívnych látok napomáhajú:

 • odvodňovať problémové oblasti
 • budovať pevnejšie tkanivo v pokožke
 • zlepšovať hustotu a pevnosť pokožky.

Krém proti celulitíde Total Repair Vám pomôže vytvarovať a zároveň spevniť problémové partie. Zlepšuje ohybnosť a elasticitu pokožky, regeneruje pokožku a napomáha jej byť jemnejšou a zároveň pevnou.

Ako krém proti celulitíde funguje?

Pomáha odčerpať  toxíny a tekutiny zadržiavané v lymfatickom systéme, ktoré sú po uvoľnení  spracované v obličkách.
Najúčinnejšie vedecky testované látky v najväčšej koncentrácii sa dostanú do pokožky a priamo do tkanív kože, kde je zadržiavaný prebytočný tuk a vytvára sa celulitída. Po aplikácii, účinné látky aktívne dlhodobo pôsobia, čím je zabezpečená nepretržitá liečba. S postupujúcou liečbou sa pokožka javí hladšia a dochádza aj k celkovej redukcii rozmerov na mieste aplikácie.
Používanie krému proti celulitíde prináša okrem estetického odstránenia problému aj výhodu očisty a detoxifikácie pokožky, čím sa zlepšuje celkové zdravie pokožky.

Približne 89% užívateľov zaznamená rýchly ústup prejavov celulitídy. Asi 90% z nich neustále preventívne používa tento krém vďaka výborným výsledkom.
Výsledky liečby sú dlhotrvajúce – postačia 2 až 3 30-dňové kúry ročne.
Rýchly účinok – prvé výsledky v zmene kvality kože je možné pozorovať už po 2 týždňoch liečby.

Fotky pred a po liečbe

Ako vzniká celulitída?

Tzv. pomarančová pokožka sa prejavuje preto, lebo jednotlivé podkožné vrstvy nie sú dostatočne pevné a sú porušené. Na obrázku vľavo je viditeľné zahustenie a spevnenie štruktúry pokožky po liečbe. Výsledkom je viditeľne hladšia pokožka.

Čo je to celulitída?

Je to stav pokožky, kedy je na určitých miestach viditeľné, že obsahujú podkožný tuk, čo sa prejavuje nepravidelnými hrbolčekmi na pokožke. Dermatológovia sa zhodujú, že celulitídou trpí až 90% žien. Medzi hlavné dôvody, prečo celulitída vzniká sa radia

 • hormonálne príčiny
 • genetika – gény najčastejšie predurčujú, či bude mať človek celulitídu. Od génov závisí, rýchlosť metabolizmu, rozloženie tukov pod pokožkou alebo aktivita krvného obehu.
 • nesprávna životospráva – ľudia, ktorí jedia mnoho tučných jedál, soli a jedia málo vláknin, sú viac náchylní mať celulitídu.
 • štýl obliekania - príliš úzke oblečenie zabraňujúce krvnému obehu

Ako celulitídu odstrániť?

Kedže je celulitída nerovnomerne rozložený tuk pod pokožkou + nahromadené toxíny v dôsledku nedostatočnej cirkulácie v problémových partiách, je potrebné sa usilovať o zmenšenie množstva tohto tuku a zvýšenie cirkulácie aby sme odstránili toxíny.

Dôkaz: Ako zistiť či krém proti celulitíde pôsobí?

Po krátkom čase liečby krémom postrehnete častejšie nutkanie k močeniu a tmavšiu farbu moču ako zvyčajne. Je to jasný znak toho, že telo sa pomocou pôsobenía účinných látok zbavuje nahromadených toxínov a uložených tukových zásob. Okrem toho začne byť pokožka na miestach aplikácie výrazne hladšia a tento stav sa bude zlepšovať s pokračujúcou liečbou.

Aktívne látky v kréme

Guarana (extrakt z jadierok) – obsahuje veľké množstvo kofeínu. Kofeín je známy tým, že zlepšuje odstránenie vody z pokožky a vyhladzuje ju. Stimuluje cirkuláciu krvi a napomáha odplavovaniu nahromadených tukov z pokožky. Mnohé vedecké štúdie potvrdili, že kofeín má schopnosť aktívne pôsobiť proti uloženým tukovým bunkám a zlepšovať vzhľad pokožky. Krém obsahuje aktívnu formu kofeínu. Je účinnejšia až o 68% ako štandardne formy kofeínu používané v bežných krémoch proti celulitíde. Ľahšie prenikne do hlbších vrstiev kože a uloženého tuku.

Garcínia kambodžská – tropická rastlina známa pre svoj priaznivý vplyv na telo. Medzi jej priaznivé účinky patrí aj zlepšenie krvného obehu v problémových partiách, čo je vynikajúce pre odstránenie celulitídy.

Brečtan popínavý extrakt (Ivy - Hedera helix) Brečtan je stále zelená rastlina rastúca najčastejšie v západných, stredných a južných častiach Európy. Extrakt z listov účinne ochraňuje cievy a zvyšuje ich priepustnosť. Dokáže tak zmenšovať opuchy, ktoré sú prítomné v počiatočných štádiách celulitídy. Ďalej spôsobuje úľavu pre lymfatický systém - rozpúšťa lipidy, takže nahromadené zásoby tukov sa môžu dostať opäť do krvného obehu. Sú spotrebované ako zdroj energie alebo vylúčené telom. Táto vlastnosť pozitívne vplýva na odstránenie prejavov celulitídy ako aj strií.

Fucus Vesiculocus – Patrí do rodiny hnedých morských rias. Často používaná v kozmetickom priemysle pre svoj vysoký obsah živín, ktoré majú na pokožku vysoko zvláčňujúci a hydratačný efekt.

Praslička roľná – v kozmetike často používaná pre svoje výborné účinky pri rozkladaní uložených tukov v pokožke. Zlepšuje cirkuláciu v pokožke a zároveň ju odvodňuje. Napomáha pri omladzovaní pokožky a jej aktívne zložky naše telo využíva aj pri syntéze kolagénu – látky, ktorá je v pokožke obsiahnutá vo veľkom množstve.

Spiraea Ulmaria (Túžobník brestový extrakt z kvetu) – extrakt má spevňujúci účinok na pokožku.

Sezamový olej – vyznačuje sa hojivými a hydratačnými účinkami. Má antioxidačné vlastnosti vďaka vitamínu E. Spôsobuje aj omladzovanie pokožky.

Časté otázky:

Ako dlho potrvá kým sa prejavia účinky?
Zlepšenie v kvalite a textúre pokožky je často možné pozorovať už po prvom týždni používania krému proti  celulitíde. Po prvom mesiaci liečby zaznamená mnoho pacientov aj celkové zoštíhlenie. Odporúča sa každodenná liečba podobu najmenej jedného mesiaca.
Môže byť krém proti celulitíde používaný ako masážny krém?
Áno, krém proti celulitíde môže byť použitý na masážne účely. Vstrebáva sa však veľmi rýchlo.
Dostavia sa výsledky rýchlejšie ak budem používať krém proti celulitíde častejšie ako 1 krát za deň?
nie je nutné používať častejšie ako 1krát za deň.  Po aplikácii účinkuje 12 až 15 hodín. Stačí ho teda používať 1 krát za deň na celulitídou postihnuté miesta ..
Môže sa výskyt celulitídy alebo nahromadeného tuku vrátiť po liečbe?
Liečba krémom proti celulitíde má výhodu dlhotrvajúcich účinkov. Počas prvého roku liečby sa odporúčajú 3 kúry krémom proti celulitíde pre vynikajúce výsledky. Ďalšia liečba podľa potreby. Avšak zlé stravovanie, sedavý životný štýl alebo genetika môžu byť príčinou opätovného výskytu celulitídy.
Ako dlho potrvá odstránenie celulitídy?
Väčšina žien dosiahne dobré výsledky po 1-2 mesiacoch liečby. Prejavy celulitídy sa zmenšujú postupne a dĺžka liečby je individuálna.
Je možné používať krém proti celulitíde aj na tvár?
Nie. Pokožka tváre je omnoho citlivejšia ako pokožka v oblasti nôh, stehien alebo zadku. Pre tieto oblasti je krém primárne určený.
Prečo u niektorých ľudí nastane zoštíhlenie rýchlejšie?
Každé telo reaguje na liečbu iným tempom. Pacienti s viac nahromadeným tukom zvyčajne pozorujú zoštíhlenie rýchlejšie.
Prečo je tak ťažké dostať brucho opäť do dobrého stavu?
Brušné svaly môžu byť oslabené kvôli operácii, tehotenstvu alebo slabému pohybu. Ochabnutie svalov môže byť nesprávne považované za tuk, čo je dôvod, prečo ani po silných diétach nedôjde u takéhoto človeka k zoštíhleniu.
Počas liečby krémom proti celulitíde je moč tmavší a močenie častejšie. Je to v normálne?
Áno. Krém proti celulitíde spôsobuje, že uložené toxíny a tuky sa uvoľnia a rozpustia. Sú potom spotrebované ako energia alebo vylúčené z tela v moči.   
Je nutné sa vyvarovať používaniu hydratačných krémov na miestach liečby?
Podľa výskumov, hydratačné produkty zanechávajú na pokožke vrstvu, ktorá bráni dokonalému vstrebaniu nanosomov, ktoré obsahujú účinné liečivé látky, čím znižujú efektivitu liečby. Odporúča sa používať neutrálne mydlo.
Pomôže krém proti celulitíde aj s úbytkom hmotnosti?
Áno, krém proti celulitíde pomáha odstraňovať  prejavy celulitídy a uložený tuk na chrbte, bruchu, bokoch, kolenách a každej časti, kde ho aplikujete. Spôsobuje tak zoštíhlenie aj bez agresívnych postupov ako liposukcia. Pre celkové zníženie hmotnosti je však najlepší pohyb a cvičenie.
Spôsobuje krém podráždenie alebo alergickú reakciu?
Nie. Krém proti celulitíde je hypoalergénny, čo znamená, že nespôsobuje u väčšiny ľudí alergickú reakciu. Pokiaľ zaregistrujete nezvyčajnú reakciu kože, odporúča sa konzultácia u lekára.
Farba krému sa jemne líši od balenia k baleniu. Je to v poriadku?
Áno. Extrakty z rastlín majú rozdielne odtiene v závislosti od ročného obdobia, kedy sú nazbierané. Extrakty sú vo vysokých koncentráciách a neobsahujú žiadne umelé farbivá.
Môže používať krém každý?
Krém proti celulitíde nie je určený pre tehotné a kojacie ženy.
Môže krém uľaviť od bolesti nôh?
Krém stimuluje krvnú a aj lymfatickú cirkuláciu v nohách a celom tele. Znižuje tak hromadenie tekutín a spôsobuje celkovú úľavu.
Je krém proti celulitíde vhodný aj pre tehotné ženy?
Neodporúča sa používať krém počas tehotenstva. Tehotným ženám s neodporúča používať akékoľvek lieky na chudnutie a ani samotné chudnutie akýmkoľvek spôsobom.
Môžu používať ženy počas kojenia?
Nie je známe, či sa látky z krému dostanú do materského mlieka. Odporúčame poradiť sa s lekárom o liečbe.

Návod na použitie

Aplikujte 1-2 krát denne krúživým pohybom na problémové miesta. Masírujte, až dokým sa gél úplne nevstrebe.

Technické údaje:

Objem:200ml
Obal:Plastová tuba
Farba:priehľadná
Príjemná vôňa, po vstrebaní bez vône

Vhodné pre všetky typy pokožky, dermatologicky testované, ph neutrálne

Aqua, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Dimethicone, Paulinia Cupana (Guarana) Seed Extract, Garcinia Cambogia Fruit Extract,Hedera Helix (Ivy) Extract, Fucus Vesiculocus Extract, Equisetum Arvense Extract, Spiraea Ulmaria Flower Extract, Sesame Indicum Seed Oil, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Phenylpropanol, Methylisothiazolinone
4,44
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 36 hodnotení
5 Výrazný účinok
23x
4 Čiastočný účinok
8x
3 Slabší účinok
4x
2 Neviem posúdiť
0x
1 Žiadny účinok
1x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.