Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Kruhy pod očami
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Sérum na okamžité vyhladenie pokožky pod očami

Sérum Instant Eyelift (vrásky v okolí očí) | Vyhladenie vrások | Rýchly účinok | Omladzujúci efekt | 10ml
 
Sérum na okamžité vyhladenie pokožky pod očami
zoom_in
 
 • Vytvorené na výrazné vyhladenie vrások v okolí očí
 • Vydrží až niekoľko hodín po aplikácii
 • Vyhladzuje a napína pokožku okolo očí
...viac

Bežná cena: 33 €​
Vaša cena: 28,20 €      Iba 1€/deň
schedule na 4 týždne používania

Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
10ml ( na 4 týždne používania )

Sérum je vytvorené na výrazné vyhladenie vrások v okolí očí, vačkov pod očami a opuchov v priebehu niekoľkých minút po aplikácii. Viditeľná zmena, ktorá vydrží až niekoľko hodín po aplikácii. Potrebujete ubrať niekoľko rokov  z Vašej tváre? Prejavy starnutia v oblasti okolo očí sú preč – bezbolestné výsledky porovnateľné s kozmetickým zákrokom.

Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam sa tento produkt stal víťazom prestížnej súťaže časopisu o kráse a kozmetike Beauty v roku 2013

Indikácia

 • Zmiernenie prejavov vrások v oblasti očí , vačkov pod očami a opuchnutých očí
 • Pre ženy a mužov

Ako sérum účinkuje?

Vyhladzuje a napína pokožku okolo očí. Spevňovacia zložka Biocare A (Albumín + Hyaluronová kyselina) udržuje pokožku okolo oka napnutú a znižuje prejavy jemných liniek a vrások v oblasti očí. Po nanesení vytvorí v priebehu niekoľkých minút jemnú ale pružnú vrstvu, ktorá udržiava pokožku v okolí očí hydratovanú, jemne natiahnutú a vyhladenú. Táto nová jemná vrstva je priehľadná, odráža a rozptyľuje svetlo a prispieva k menej výraznému prejavu vrások a nerovností v okolí oka. Výsledným efektom je rozžiarenie, oživenie a omladenie unavene pôsobiacich očí.   

Ďalšie účinné látky upokojujú pokožku a znižujú zápal a opuchy v okolí očí.

Časté otázky

Ako dlho vydržia účinky séra po aplikácii?

Sérum na vyhladenie pokožky pod očami ponúka rýchle výsledky, ktoré môžu trvať celé hodiny.

Čo tento produkt je a čo nie je

Sérum nie je krém (denný či nočný) proti vráskam. Svojím zložením dočasne spôsobí vyhladenie vrások v okolí očí a napnutie pokožky na mieste aplikácie. Znižuje opuchy očí. Pravidelné používanie má vďaka zloženiu (napr. hyalúronová kyselina) aj pozitívny vplyv na pokožku. Primárne sa však jedná o dočasný spôsob omladenia a napnutia pokožky (výrobca uvádza 8 hodín), dokým zaschnuté sérum neumyjete.

Môžem použiť make-up po aplikácii?

Áno, jednoducho naneste make-up ako zvyčajne. Dávajte pozor, aby ste silno netreli oblasť s aplikovaným sérom. Sérum niekedy zanechá po vyschnutí jemný biely povlak a preto môže byť potrebné použiť podkladový make-up pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

Môžem mať na sérum alergiu?

Zloženie séra pôsobí na pokožku jemne a nemalo by dochádzať k podráždeniu. Avšak je možné, že môžete mať alergiu na niektorú z použitých zložiek. Ak poznáte svoje alergie, je dôležité skontrolovať  zložky v produkte. Vždy je veľmi dôležité zachovať opatrnosť pri aplikácii produktov do citlivej oblasti okolia očí. Odporúčame, aby ste sérum vyskúšali najprv menej citlivých častiach tela, ako napríklad vnútornej strane zápästia. Ak si všimnete začervenanie alebo svrbenie a potom by ste ho nemali používať. Nešúchajte ani sa nedotýkajte pokožky okolo očí po aplikácii séra, pretože to môže spôsobiť, že látka bude kryštalizovať a pokožka môže začať svrbieť.

Albumin je proteínová zložka získaná vajíčka, takže ak máte alergiu na vajcia, mali by ste sa vyhnúť používaniu tohto gélu.

Vrásky okolo očí a vejárovité vrásky

Predčasné starnutie pokožky je najviac viditeľné v oblasti okolo očí. Koža je tu tenšia a citlivejšia ako kdekoľvek inde v tvári a tele. Táto jemná koža je neustále "poškodzovaná" našou mimikou - každý okamih radosti alebo obava je vyjadrená našimi očami. Žiaľ aj každý úsmev alebo zamračenie poškodzuje kolagén v pokožke, ktorý udržiava pokožku mladistvú a vyrovnanú.

Zloženie

Biocare SA -skladá sa z albumínu a kyseliny hyalurónovej. Vytvára veľmi pružný film, ktorý udržuje pokožku pod okom dobre hydratovanú, hladkú a vyhladenú.  Látka Albumin zahladzuje jemné vrásky v okolí očí.

Skin Tightener ST (vyhladzovacie zložky) - kombinuje hydrofilné polysacharidy získané z riasy Pyrifera Macrocystis s pšeničným proteínom. Táto zložka spôsobuje viditeľné narovnanie  pokožky v oblasti očí už po 5 minútach od aplikácie.

Kremičitan sodný – spôsobí, že pri aplikácii séra na pokožku, táto zložka schne okamžite stuhne a prispieva k vytvoreniu filmu, ktorý poskytuje okamžitý efekt pozdvihnutia unavenej pokožky.

Kyselina hyalúronová - aktívne pôsobí na vyplnenie vrások

Návod na použitie - dodržiavajte presne

 1. Vyčistite a vysušte pokožku. Uistite sa, že ste odstránili všetok make-up a hydratačné krémy.
 2. Nádobu s gélom silnejšie pretrepte tesne pred použitím.
 3. Naneste kvapku séra na dlaň. Ak nie je textúra hladká, silno pretrepte nádobu ešte raz.
 4. Naneste zopár kvapiek na ukazovák, a troma polmesiacovými ťahmi popod oči, smerom od stredu tváre k ušiam, vytvorte jemnú vrstvu.
 5. Po aplikácii pozerajte priamo pred seba a snažte sa nehýbať tvárou (úsmev, rozprávanie), dokým sérum nevyschne. Tento proces potrvá asi 2 – 3 minúty.

Po nanesení séra budete cítiť, že sa pokožka pod očami sťahuje a vyrovnáva a v niektorých prípadoch pocítite aj jemné mravenčenie , ktoré trvá 2 - 3 minúty.

O firme Skin Doctors

Firma Skin Doctors je  popredným predstaviteľom vo vývoji a propagácii prevratných, kozmeticko-farmaceutických produktov (kozmeceutiká) - alternatív k chirurgickým zákrokom. Firma pôsobí vo viac ako 50 krajinách. Výrobky Skin Doctors sú založené na najmodernejších zložkách , vyvinutých v spolupráci s poprednými výskumnými ústavmi a kozmetickými chirurgami. Motto firmy: žiadne ihly, žiadna bolesť!

Čo sú to kozmeceutiká? Sú kozmetické prípravky, ktoré obsahujú zložky, určené nielen na zlepšenie vzhľadu, ale tiež majú pozitívny fyziologický účinok na bunkovej úrovni. Poskytujú trvalé prínosy a uspokoja potreby krásy ako aj zdravotné potreby.

Voda (Aqua), Kremičitan sodný, Serum Albumín, Kyselina hyalúronová, Dextran Sulfát, Hyaluronát sodný, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Spustením videa súhlasíte s podmienkami používania služby Youtube.
Sérum na okamžité vyhladenie pokožky pod očami
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 6 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
5x
1x
0x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.