Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Rast mihalníc
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Sérum na rast mihalníc Spectral Lash

Sérum na mihalnice Spectral Lash | Rast mihalníc | Zahustenie mihalníc | Predĺženie mihalníc | 2.4ml
 
Novinka
zoom_in
 
 • Podpora rastu pre krátke a slabé mihalnice
 • Dermatologicky testované
 • Nedráždi oči
 • Chráni mihalnice a ošetruje ich
 • Mihalnice budú po použití vyzerať prirodzene a zdravo
...viac

Bežná cena:59 €​
Vaša cena: 56 €
schedule Balenie na 6 - 8 týždňov liečby

Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
2.4ml. ( Balenie na 6 - 8 týždňov liečby )

Spectral.Lash je stimulujúce sérum na mihalnice určené na lokálne použitie. Vďaka nemu môžete zlepšiť dĺžku, kvalitu a hustotu mihalníc. Klinicky testované dermatologické ošetrenie, pri ktorom sa využívajú najnovšie pokroky a inovácie v podpore rastu mihalníc. Ide o revolučné zloženie, vďaka ktorému sa mihalnice stanú hustými a krásnymi.

 • Husté riasy za krátky čas - vďaka Spectral.Lash môžete mať husté a zdravé mihalnice už za mesiac. Jednoducho ho naneste na riasy a sledujte ako rastú.
 • Pevné a zdravé riasy - tak ako vlasy na hlave, aj riasy sú vystavované záťaži a negatívnemu vplyvu vonkajších faktorov. Spectral.Lash pomáha chrániť a ošetrovať riasy a súčasne podporuje ich krásny, prirodzený vzhľad.

PODPORTE RAST MIHALNÍC

Každý túži po hustých, pevných a prirodzene krásnych riasach, ktoré nepotrebujú vrstvy maskary či podporu v podobe falošných rias. Tento sen vám môže splniť Spectral.Lash. Unikátne zloženie, ktoré podporuje rast mihalníc. Tento produkt je výborným doplnkom Vašej rannej úpravy.

Husté, luxusné riasy už za tri týždne

Špičkové ošetrenie na riasy od spoločnosti DS Laboratories preukázateľne podporuje rast rias. Podľa klinickej štúdie narástli vďaka Spectral.Lash riasy za 3 týždne až o 25 percent.

Vylepšená dĺžka a hustota rias

Vďaka Spectral.Lash zlepšíte dĺžku aj hustotu svojich rias.

Spectral.Lash nedráždi

Sérum je vyrobené z jemných, vysokokvalitných prísad. Spectral.Lash podporuje rast dlhých a hustých rias bez svrbenia, začervenania a slzenia očí.

Bezpečné a ľahké použitie

Testované na bezpečnosť z oftalmologického a dermatologického hľadiska.

Exkluzívny aplikátor

Patentovaný ľahko použiteľný aplikátor dávkuje presné množstvá séra pre každú riasu. Zlepšuje prísun účinnej látky a zabraňuje krížovej kontaminácii.

Účinný prienik látok vďaka technológii nanozómov

Patentovaná technológia prísunu kľúčových látok ich zapúzdri v mikroskopických lipozómoch. Takto dokážu preniknúť hlbšie do epidermy, čím sa maximalizujú výsledky.

Použitie:
Stlačte koniec pera a aplikujte rastové sérum k línii mihalníc rovnakým spôsobom ako pri nanášaní očných liniek. Nechajte chvíľu zaschnúť a môžete sa nalíčiť. Pre ideálny výsledok odporúčame aplikovať 2× denne – ráno aj večer.

AQUA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE, ADENOSINE, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, LYSOPHOSPHATIDIC ACID, LYSOLECITHIN, SAFFLOWER GLYCERIDES DISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, CALCIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.