Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre ženy
 4. >
 5. Zväčšenie pŕs
 6. >
 7. Tabletky
 8. >
 9. Tabletky na zväčšenie pŕs

Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs | 60tbl.
 
Náš tip
Tabletky na rast poprsia
Pre lepší účinok sa odporúča kombinácia tabliet a krému
Tabletky na zväčšenie pŕs - Fotky pred a po zväčšenia prsníkov bylinnou liečbou - pomocou fytoestrogénov
Tabletky na zväčšenie pŕs - Fotky pred a po zväčšenia prsníkov bylinnou liečbou - pomocou fytoestrogénov
Tabletky na zväčšenie pŕs - Fotky pred a po zväčšenia prsníkov bylinnou liečbou - pomocou fytoestrogénov
zoom_in
 
 • ♡ 100% prírodný účinok - 1 tabletka denne
 • Patentovaná zmes ingrediencií pre komplexnú starostlivosť o prsia
 • Silné extrakty z viacerých rastlín FYTO-ESTROGÉNOV
 • Špeciálne vytvorený na dennú starostlivosť o prsia
 • Na podporu zdravia prsníkov
 • Na podporu správneho celkového vývoja prsníkov
 • Vhodné pre vegetariánov
Tabletky na zväčšenie pŕs organic
...viac

Bežná cena: 30 €​
Vaša cena: 25,90 €      iba 0,43€ /deň
schedule až na 8 týždňov užívania

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

3% množstevná zľava (2 rovnaké):Množstevná zľava 3% (2 rovnaké produkty)

5% množstevná zľava (rovnaké 3 a viac):Množstevná zľava 5% (rovnaké 3 a viac)

Prsia 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia zväčšenie pŕs

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia zväčšenie pŕs
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)

Množstevné zľavy

ks.cena za ks.
125,90
2 25,12 (zľava -3%)
3 a viac24,61 (zľava -5%)
60tbl. ( až na 8 týždňov užívania )
Zväčšenie pŕs bez operácie.

Tabletky na zväčšenie pŕs so 100% prírodným účinkom. Patentovaná zmes ingrediencií pre komplexnú starostlivosť o prsia. Tabletky na zväčšenie pŕs s extraktmi z viacerých rastlín: špeciálne vytvorený na dennú starostlivosť o prsia, podporu zdravia prsníkov a správneho celkového vývoja prsníkov.

Ako podporiť správny vývoj prsníkov:

 • aktivovať rast prsníkov (pozdvihnutie, spevnenie a zväčšenie pŕs)
 • podpora cirkulácie v oblasti prsníkov
 • zlepšiť elasticitu pokožky (prevencia a zmenšenie strií)

Komplexná podpora pre zväčšenie pŕs

Prsia sú pravdepodobne najviac ženská časť tela ženy. Je to časť, ktorú si asi najviac uvedomujeme, ak máme pocit, že nemajú správnu veľkosť alebo tvar. Implantáty nie sú realistickou možnosťou pre väčšinu žien, a v skutočnosti ani nevyzerajú a ani sa nenosia vôbec prirodzene.

Ak chcete dosiahnuť lepší vzhľad pŕs, tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia môžu poskytnúť riešenie – prirodzené zväčšenie a spevnenie.

Rast a zväčšovanie pŕs sa deje vďaka ženskému hormónu s názvom estrogén – tento zapríčiňuje okrem iného rast pŕs aj počas tehotenstva. O mnohých výťažkoch z rastlín a byliniek je známe, že majú podobné účinky ako estrogén.

Fyto-estrogény

Výťažky z rastlín s účinkami estrogénu sa nazývajú fyto-estrogény. Sú to rastlinné hormóny a k ich účinkom patrí aj zlepšenie krvného obehu v oblasti pŕs, čím sa podporuje zdravší vývoj prsníkov.

Fyto-estrogény majú schopnosť udržať dlhodobo zväčšený objem prsníkov. Napomáhajú lepšej výžive pŕs a zlepšujú ich pevnosť.

Okrem toho majú mnoho ďalších priaznivých účinkov na ženské telo. Vďaka nim môže telo vyzerať mladšie. Pokožka pôsobí mladistvejšie, zostáva dlhšie hladká a elastická. Nehovoriac o dobrom pocite a množstve energie.

Účinky užívania doplnkov s fytoestrogénmi
Prejavy Účinok
Zväčšenie pŕs 82.35%
Spevnenie pŕs 88.23%
Zdravšia menštruácia 29.41%
Zdravšie vlasy 88.23%
Rýchlejšia obnova pokožky 94.11%
Pobolievanie pŕs 94.11%
Zloženie Množ. v d.d.
Senovka grécka 75mg 4:1 300mg
Fenikel 59mg
Wild jam 36mg
Kelp - riasa 33mg
Damiana aphrodisia 20mg
Motherwort 19mg
Dong quai 19mg
L-tyrozín 16mg
Chmeľ 10mg
Ďateľina lúčna 9mg 38:1 342mg
Saw Palmetto 45% 3,5mg 20:1 70mg
Ovsená slama 1,7mg 10:1 17mg
Benedikt lekársky 1,6mg 10:1 16mg

Ako rastú prsia?

Ako prebieha rast pŕs od dievčaťa až po dospelú ženu

Prsia zvyčajne začínajú rásť okolo 9-11 roku ale nie je nič nezvyčajné, ak začnú rásť skôr alebo aj neskôr. Najskôr sa v oblasti bradaviek vytvoria malé hrčky tzv. prsné púčiky. Rast nemusí byť rovnomerný na oboch stranách. Pre niektoré dievčatá je rast pŕs v tomto štádiu nepríjemný, pretože je často sprevádzaný jemným pichaním a pobolievaním. Postupom času sa prsia zväčšujú, pretože sa zväčšuje aj tukové tkanivo aj prsné žľazy. Rastú aj bradavky, sú výraznejšie a môžu byť citlivejšie. Zväčšuje sa aj areola (dvorec) okolo bradaviek.

Anatómia prsníka - 1. Svalové tkanivo hrudného koša 2. Veľký prsný sval 3. Prsná žľaza 4. Bradavka 5. Dvorec bradavky 6. Mliečne kanáliky 7. Tukové tkanivo 8. Pokožka
1. Svalové tkanivo hrudného koša 2. Veľký prsný sval 3. Prsná žľaza 4. Bradavka 5. Dvorec bradavky 6. Mliečne kanáliky 7. Tukové tkanivo 8. Pokožka

Jednoduchý postup na zväčšenie pŕs

Pravidelné užívanie tabliet na prsia je dôležité pre dosiahnutie uspokojivývh výsledkov. Dievča sa usmieva a drží v ruke tabletku.

1. Jedna tabletka denne

Denné užívanie tabliet Mamma Mia na podporenie zdravého vývoja prsníkov. 1 tabletku denne zapite dostatočným množstvom vody. Čas užívania je ideálny po jedle počas dňa alebo pred spaním. Pamätajte - iba pravidelné používanie prinesie veľmi pôsobivé výsledky.

Potravin bohaté na fytoestrogény – napr. sójové mlieko, tofu, mliečne výrobky, oriešky môžu prispieť k rastu pŕs

2. Vyvážená strava

Pre zdravý rast a zväčšenie pŕs je dôležitá aj správna strava. Konzumujte pestrú stravu bohatú na vitamíny a minerály. Telo potrebuje dostatočnú výživu pre správny rast. Tiež jedzte viac potravín bohatých na fytoestrogény – napr. sójové mlieko, tofu, mliečne výrobky, oriešky.

Žena si masíruje prsia - masáž pŕs správnou technikou má mnohé blahodárne účinky, medzi inými aj zlepšenie veľkosti a tvaru prsníkov.

3. Masáž prsníkov

Každá žena dbá o svoje prsia. Správnou starostlivosťou vrátane masáže, je možné dosiahnuť krásne a zdravé prsia. Medzi výhody masáže pŕs patrí vyrovnanie účinku hormónov, zlepšenie veľkosti a tvaru prsníkov, zlepšenie okysličenia a zásobovania výživnými látkami, zjemnenie pokožky na prsiach, zlepšenie lymfatickej cirkulácie.

Masáž pŕs - postup

Masáž pŕs je najúčinnejšia, ak začínate v susedných partiách. Začnite od uší a obe ruky ťahajte po krku smerom ku kľúčnej kosti. Opakujte pomaly 15 krát.

masáž pre zväčšenie pŕs - prekrížte ruky a prstami prechádzajte tesne popod kľúčne kosti.

Prekrížte ruky a prstami prechádzajte tesne popod kľúčnych kosti, smerom od ramien ku stredu hrudníka. Opakujte 15 krát.
masáž pre zväčšenie pŕs - Ľavú ruku položte na hlavu a dlaňou pravej ruky, krúživým pohybom masírujte oblasť podpazušia.

Ľavú ruku položte na hlavu a dlaňou pravej ruky, krúživým pohybom masírujte oblasť podpazušia. Opakujte 15 krát.
masáž pre zväčšenie pŕs - Masáž ľavého prsníku – ľavou rukou jemne zatlačte a ťahajte vrchnú časť, smerom od stredu hrudníka. V rovnakom čase pravou rukou zatlačte a ťahajte smerom dovnútra. Čím vytvoríte protichodný pohyb.

Masáž ľavého prsníku – ľavou rukou jemne zatlačte a ťahajte vrchnú časť, smerom od stredu hrudníka. V rovnakom čase pravou rukou zatlačte a ťahajte smerom dovnútra. Čím vytvoríte protichodný pohyb. Opakujte 10 krát.

Masáž pravého prsníku – opakujte body 2 a 3. Na koniec masáže opakujte krok 1, čím masáž prsníkov ukončíte. TIP: ako masážny krém odporúčame krém na prsia MammaMia, ktorý bol špeciálne vyvinutý na zvýšenie účinkov tabliet.

Žena drží tabletky aj krém na zväčšenie pŕs MammaMia. Usmieva sa, práve jej ich doniesol kuriér.

Tabletky na zväčšenie pŕs - prírodné zloženie

Senovka grécka - obsahuje látku, ktorá sa používa na výrobu umelého estrogénu. Podľa výskumov má blahodárny vplyv na rast prsných buniek a zvyšuje objem prsníkov. Má vysokú koncentráciu účinných látok.

Fenikel - po senovke má najvyšší obsah účinných estrogénových látok. Aj v tradičnej medicíne sa používa na zväčšovanie pŕs a ako domáci liek na podporu tvorby materského mlieka.

Wild jam - v tradičnej medicíne sa často používa na zlepšenie celkového zdravia prsníkov.

Kelp - riasa bohatá na minerály, vlákniny, antioxidanty a vitamíny. Obsahuje fytoestrogény miroestrol a deoxymiroestrol.

Damiana- Indická rastlina s vysokým obsahom fytozlúčenín, ktoré stimulujú prsné tkanivá. V tradičnej medicíne sa extrakt používa aj na zvyšovanie libida – rastlina je používaná aj ako afrodiziakum.

Motherwort (srdcovník obyčajný) - ďalšia známa rastlina, ktorá sa používa v tradičnej medicíne na zväčšenie pŕs. Rastlina sa samostatne používa na zlepšenie funkcie reprodukčných tkanív.

Dong quai - koreň ázijskej rastliny, ktorý vyrovnáva a stabilizuje hladinu hormónov v ženskom tele. Zvyšuje účinok ostatných extraktov v zmesi.

L- tyrozín - zlepšuje funkcie žliaz a zabezpečuje plynulú produkciu hormónov v ženskom tele.

Chmeľ - zlepšuje a stimuluje vývoj mliečnych žliaz. Obsahuje flavonoidy, ktoré vplývajú na produkciu hormónov v ženskom tele, čím zvyšujú účinok extraktov v tabletkách.

Ďatelina lúčna - vynikajúci zdroj fytoestrogénov, napríklad genisteínu. Genisteín sa viaže na estrogénové receptoru, ktoré kontrolujú rast prsníkov.

Saw palmetto - Obľúbená rastlina na zväčšenie pŕs. Je to tzv. anti - androgén a v tradičnej medicíne sa používa aj na zastavenie zmenšovania mliečnych žliaz. Používa sa aj ako afrodiziakum. Saw palmetto obsahuje veľké množstvo fyto živín, ktoré aktivujú rast prsných tkanív.

Ovsená slama - táto rastlina obsahuje veľké množstvo flavonoidov, saponínov, minerálov a alkaloidov. Všetky tieto látky prispievajú k harmonizácii hormónov v ženskom tele.

Benedikt lekársky - používaný v tradičnej medicíne na zvýšenie produkcie mliečnych žliaz u kojacich žien. Priaznivo účinkuje na zväčšenie pŕs, pretože pôsobí ako priaznivo na vyrovnanie hormonálnych hladín u žien.

Tabletky na zvačšenie pŕs – časté otázky

Čo znamená názov tabliet na prsia - MammaMia

Mamma - latinský názov pre prsník. Mia - môj. Voľný preklad - moje prsia.

Prečo sú tabletky tak účinné?

Obsahujú prírodné látky – fytoestrogény, ktoré podporujú rast prsného tkaniva.

Určite sa mi zväčšia prsia po užívaní tabliet MammaMia?

Účinky sú individuálne. Závisia aj od metabolizmu a celkovej odozvy tela. Vo väčšine prípadov však ženy zaznamenajú výrazné zlepšenie v oblasti prsníkov – či už zväčšenie alebo spevnenie.

Sú tabletky bezpečné?

MammaMia je 100% prírodný výživový doplnok bez chemikálií. Nie sú známe žiadne vedľajšie negatívne účinky.

Nespôsobujú tabletky akné?

Nie, práve naopak. Prírodné látky pôsobia aj na vyrovnanie hormonálnej hladiny, čo má za následok vyčistenie a zjemnenie pokožky.

Návod na použitie

Užite 1 tabletku 1x denne.

Pre silnejší účinok odporúčame kombinovať s krémom na zväčšenie pŕs.

Upozornenie: Užívanie môže zvýšiť hladinu estrogénu - pred použitím sa poraďte s lekárom. Nepoužívajte pokiaľ ste tehotná, dojčíte alebo zamýšľate otehotnieť. Iba na externé použitie. Neodporúča sa pre ženy mladšie ako 18 rokov. Držte mimo dosah detí. Pred použitím odporúčame konzultovať s Vašim lekárom.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov budúcnosti - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť sa teší vysokej obľúbenosti vďaka svojmu úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Tabletky na rast poprsia
Pre lepší účinok sa odporúča kombinácia tabliet a krému
Tabletky na zväčšenie pŕs - Fotky pred a po zväčšenia prsníkov bylinnou liečbou - pomocou fytoestrogénov
Tabletky na zväčšenie pŕs - Fotky pred a po zväčšenia prsníkov bylinnou liečbou - pomocou fytoestrogénov
Tabletky na zväčšenie pŕs - Fotky pred a po zväčšenia prsníkov bylinnou liečbou - pomocou fytoestrogénov
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 24 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
17x
2x
1x
2x
2x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 29.09.2020

Nespôsobuje priberanie v iných partiách?

Zatiaľ sme nezaznamenali takýto vedľajší účinok pri týchto tabletkách na prsia.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 31.08.2020

Dobrý deň, používam tabletky Mamamia, veľká spokojnosť, prsia mám pevnejšie. Pomaly mi budú dochádzať, tak premýšľam o tabletkách na rast pŕs. Odporučili by ste vystriedať balenia, alebo mám radšej zostať pri Mamamia?

Ak ste s tabletkami spokojná, Vaše telo na ne pozitívne reaguje a odporúčame pokračovať. 

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 10.06.2020

Dobry den, chcem sa spytat ci mozem uzivat tabletky na vacsenie prs ked uzivam antikoncepciu ?

Áno je to možné. Neboli zaznamenané žiadne negatívne účinky u žien, ktoré užívajú antikoncepciu.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 01.03.2020

Dobrý deň, zaujímalo by ma, ako dlho tieto lieky musím brať? A po vysadení nedôjde k tomu, že sa to vráti do starých koľaji? Poprípade, ako si udržať tieto účinky? A ešte, či je naozaj nutné sa poradiť s lekárom? Ďakujem.

Výrobca odporúča po dosiahnutí dobrých výsledkov dávky postupne znižovať. Dosiahnutie aj udržanie účinkov je individuálne a závisia od metabolizmu aj celkovej odozvy tela. Vo väčšine prípadov však ženy zaznamenajú výrazné zlepšenie v oblasti prsníkov.

Tabletky sú vyrobené výlučne z rastlinných extraktov, sú bezpečné,  takže ak ste zdravá, nie je potrebné sa v každom prípade poradiť s lekárom. Ak však trpíte nejakým ochorením, vždy odporúčame poradiť sa s lekárom pred užívaním akýchkoľvek doplnkov a liekov.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 28.2.2020

moze sa uzivat viac ako jedna denne ? vysledky vydrzali po dobrati? dakujem.

Ideálne je dodržiavať dávkovanie určené výrobcom. Výsledky bývajú u každého individuálne ale všeobecne sa odporúča po dosiahnutí požadovaných výsledkov, dávky postupne znižovať.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 16/02/2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ako dlho ich musím brať? Beriem ich už mesiac, zväčšili sa asi tak o 1 číslo, čo je super. len sa bojím, že ked prestanem užívať, tak sa zas vrátia na pôvodnú veľkosť. ďakujem.

Zatiaľ sme sa nestretli s tým, že by sa to niekomu stalo. Po dosiahnutí želaných výsledkov sa odporúča dávku postupne znižovať.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.