menu close
Úvod > > >Tabletky na zväčšenie pŕs...

Tabletky na zväčšenie pŕs

60tbl. ( až na 8 týždňov liečby )
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Bežná cena:30 €​
Vaša cena: 25,90 €      iba 0,43€ /deň
( až na 8 týždňov liečby )

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia zväčšenie pŕs
Skladom
Nakupovať môžete aj bez registrácie
Alernatíva Alebo ďalšia možnosť: Tabletky na rast pŕs
Zloženie Množ. v d.d.
Senovka grécka 75mg 4:1 300mg
Fenikel 59mg
Wild jam 36mg
Kelp - riasa 33mg
Damiana aphrodisia 20mg
Motherwort 19mg
Dong quai 19mg
L-tyrozín 16mg
Chmeľ 10mg
Ďateľina lúčna 9mg 38:1 342mg
Saw Palmetto 45% 3,5mg 20:1 70mg
Ovsená slama 1,7mg 10:1 17mg
Benedikt lekársky 1,6mg 10:1 16mg

Prsia sú pravdepodobne najviac ženská časť tela ženy. Je to časť, ktorú si asi najviac uvedomujeme, ak máme pocit, že nemajú správnu veľkosť alebo tvar. Naše tabletky na zväčšenie pŕs môžu poskytnúť riešenie – prirodzené zväčšenie a spevnenie.

Implantáty nie sú realistickou možnosťou pre väčšinu žien, a v skutočnosti ani nevyzerajú a sa nenosia vôbec prirodzene

Ak chcete dosiahnuť lepší vzhľad pŕs - tento produkt je pre Vás. Tabletky na zväčšenie pŕs sú vyrobené z 100% prírodných ingrediencií a poskytujú komplexnú starostlivosť o Vaše prsia

Tabletky na zväčšenie pŕs s extraktmi z viacerých rastlín: špeciálne vytvorený na zväčšenie objemu prsníkov a dennú starostlivosť o prsia.

Mamma Mia? Mamma - latinský názov pre prsník. Mia - môj. Voľný preklad - moje prsia.

Indikácia

 • Účinkuje na pozdvihnutie, spevnenie a zväčšenie pŕs
 • Denné používanie prispeje k zmenšeniu jaziev a strií
 • Zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a vráskam

Ako účinkujú tabletky na zväčšenie pŕs

Tabletky obsahuju extrakty z rastlín, o ktorých je známe, že majú podobné účinky ako estrogén. Je to ženský hormón, ktorý zapríčiňuje aj rast pŕs v období dospievania a tehotenstva. Extrakty z rastlín sa nazývajú fyto-estrogény - rastlinné hormóny a k ich účinkom patrí aj zlepšenie krvného obehu v oblasti pŕs, čím sa podporí zdravší vývoj prsníkov. 

Prírodné extrakty zlepšujú prísun živín v ženskom tele a urýchľujú zväčšovanie prsníkov. Majú schopnosť udržať dlhodobo zväčšený objem prsníkov. Napomáhajú lepšej výžive pŕs a zlepšujú ich pevnosť.

Tieto rastliny majú mnoho priaznivých účinkov na ženské telo. Vaše telo bude vyzerať mladšie, budete mať viac energie a budete sa cítiť lepšie. Pokožka bude vyzerať mlado a bude hladká a elastická.

Tabletky na zväčšenie pŕs sú vyvinuté na zväčšenie objemu pŕs, spevnenie a pozdvihnutie. Produkt je určený na denné použitie. Denné používanie počas 2-3 mesiacov prinesie veľmi pôsobivé výsledky.

Fotky pred a po zväčšenia prsníkov bylinnou liečbou - pomocou fytoestrogénov.

Prejavy Účinok u pacientov
Zväčšenie pŕs 82.35%
Spevnenie pŕs 88.23%
Zdravšia menštruácia 29.41%
Zdravšie vlasy 88.23%
Rýchlejšia obnova pokožky 94.11%
Pobolievanie pŕs 94.11%

Masáž prsníkov

Každá žena dbá o svoje prsia. Správnou starostlivosťou vrátane masáže, je možné dosiahnuť krásne a zdravé prsia. Medzi výhody masáže pŕs patrí:

 • Vyrovnanie účinku hormónov
 • zlepšenie veľkosti a tvaru prsníkov
 • zlepšenie okysličenia a zásobovania výživnými látkami
 • zjemnenie pokožky na prsiach
 • zlepšenie lymfatickej cirkulácie a pod.

Masáž pŕs - postup:

Masáž pŕs je najúčinnejšia, ak začínate v susedných partiách. Začnite od uší a obe ruky ťahajte po krku smerom ku kľúčnej kosti. Opakujte pomaly 15 krát.

Prekrížte ruky a prstami prechádzajte tesne popod kľúčnych kosti, smerom od ramien ku stredu hrudníka. Opakujte 15 krát.
Ľavú ruku položte na hlavu a dlaňou pravej ruky, krúživým pohybom masírujte oblasť podpazušia. Opakujte 15 krát.
Masáž ľavého prsníku – ľavou rukou jemne zatlačte a ťahajte vrchnú časť, smerom od stredu  hrudníka. V rovnakom čase pravou rukou zatlačte a ťahajte smerom dovnútra. Čím vytvoríte protichodný pohyb. Opakujte 10 krát.

 • Masáž pravého prsníku – opakujte body 2 a 3
 • Na koniec masáže opakujte krok 1, čím masáž prsníkov ukončíte.

Zoznam účinných látok

Senovka grécka

Obsahuje látku, ktorá sa používa na výrobu umelého estrogénu. Podľa výskumov má blahodárny vplyv na rast prsných buniek a zvyšuje objem prsníkov.  Má vysokú koncentráciu účinných látok.

Fenikel

Po senovke má najvyšší obsah účinných estrogénových látok. Aj v tradičnej medicíne sa používa na zväčšovanie pŕs a ako domáci liek na podporu tvorby materského mlieka.

Wild jam

V tradičnej medicíne sa často používa na zlepšenie celkového zdravia prsníkov.

Kelp – riasa

Riasa bohatá na minerály, vlákniny, antioxidanty a vitamíny. Obsahuje fytoestrogény miroestrol a deoxymiroestrol.

Damiana

Indická rastlina s vysokým obsahom fytozlúčenín, ktoré stimulujú prsné tkanivá. V tradičnej medicíne sa extrakt používa aj na zvyšovanie libida – rastlina je používaná aj ako afrodiziakum.

Motherwort – srdcovník obyčajný

Ďalšia známa rastlina, ktorá sa používa v tradičnej medicíne na zväčšenie pŕs. Rastlina sa samostatne používa na zlepšenie funkcie reprodukčných tkanív.

Dong quai

Koreň ázijskej rastliny, ktorý vyrovnáva a stabilizuje hladinu hormónov v ženskom tele. Zvyšuje účinok ostatných extraktov v zmesi.

L- tyrozín

Zlepšuje funkcie žliaz a zabezpečuje plynulú produkciu hormónov v ženskom tele.

Chmeľ

Zlepšuje a stimuluje vývoj mliečnych žliaz. Obsahuje flavonoidy, ktoré vplývajú na produkciu hormónov v ženskom tele, čím zvyšujú účinok extraktov v tabletkách.

Ďatelina lúčna

Vynikajúci zdroj fytoestrogénov, napríklad genisteínu.  Genisteín sa viaže na estrogénové receptoru, ktoré kontrolujú rast prsníkov.

Saw palmetto

Obľúbená rastlina na zväčšenie pŕs. Je to tzv. anti - androgén a v tradičnej medicíne sa používa aj na zastavenie zmenšovania mliečnych žliaz. Používa sa aj ako afrodiziakum. Saw palmetto obsahuje veľké množstvo fyto živín, ktoré aktivujú rast prsných tkanív.

Ovsená slama

Táto rastlina obsahuje veľké množstvo flavonoidov, saponínov, minerálov a alkaloidov. Všetky tieto látky prispievajú k harmonizácii hormónov v ženskom tele.

Benedikt lekársky

Používaný v tradičnej medicíne na zvýšenie produkcie mliečnych žliaz u kojacich žien. Priaznivo účinkuje na zväčšenie pŕs, pretože pôsobí ako priaznivo na vyrovnanie hormonálnych hladín u žien.

Návod na použitie

Užite 1 tabletku 1x denne.

Pre silnejší účinok odporúčame kombinovať s krémom na zväčšenie pŕs.

Upozornenie: Užívanie môže zvýšiť hladinu estrogénu - pred použitím sa poraďte s lekárom. Nepoužívajte pokiaľ ste tehotná, dojčíte alebo zamýšľate otehotnieť. Iba na externé použitie. Neodporúča sa pre ženy mladšie ako 18 rokov. Držte mimo dosah detí. Pred použitím odporúčame konzultovať s Vašim lekárom.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov budúcnosti - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť sa teší vysokej obľúbenosti vďaka svojmu úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Tabletky na rast poprsia

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy poštou:

1.6€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér DPD - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy kuriérom: 3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 22 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
15x
2x
1x
2x
2x

Tabletky na zväčšenie pŕs recenzie zákazníkov

Spokojnosť:81.7% Hodnotení:24
Katarína, 33rokov : Vynikajuce ucinky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po roku som si znova objednala balenicko.Ked som minuly rok pilulky vyskusala prsia sa mi vyplnili,prijemne otazeli a bradavky mi stale stali.Pacilo sa mi to,ked sa mi prsia krasne vyplnene nevmestili do podprsenky a tak som kupovala nove.Kedze prsia zostali vyplnene,len chyba mi ten pocit vzrusenych bradaviek a chcem si zakupit aj nove podprsenky,ale uz vacsie,dnes som si objednala hned 3 balenia.Prsia si nafotim,aby som mohla potom porovnat o kolko su krasnejsie.na pilulky sa tesim,dufam ze v utorok pridu.inak silno tento produkt odporucam.podla mna by ho mala uzivat kazda zena povinne ;) ja mu budem nadalej verna.Prsia po nom skutocne rastu,vsimnu si to aj nevsimavci a je prijemne sledovat,ako sa nesmelo pytaju,ci su skutocne a ci sa ich mozu dotknut.Je to naozaj kvalitny produkt.Dufam ze sa mi podari na 90E.

Prsia rastu.ucinok nastupuje okamzite. Prsia prijemne otazievaju a rastu.bradavky su v neustalom pozore.mne teda este neklesli pocas pravidelneho uzivania.nasla som odporucanie ze treba zvysit davku aspon na tri/den. Ja uzivam 4 (kedze tam uviedli "aspon").

Tento uzasny produkt ma len jeden minus...ze sa ho neviem dockat

Katka, 33rokov : Vynikajuce ucinky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vynikajuce ucinky tohto produktu.Prsia sa vyplnili,ako uz tu pisali, akoby vodou.Su vsak pruzne a pevne. Bradavky su takisto zvacsene. Uzasny produkt. Skutocne funguje!

Zvacsene prsia o 2 pismenka.z kosika C na kosik E.

Nema.

Katarína, 31rokov : Výborné
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

toto je niečo neuveriteľné. Užívam ich krátko na to, aby som mohla povedať, že prsia rastú, ale rastú, všimla som si to keď som zaspávala na bruchu, že mi zavadzajú, takže pekne sa vypínajú, dokonca mám pocit, akoby som ich mala plnšie. Bradavky sú citlivejšie, čo hodnotím pozitívne. Konečne mám pocit, že mám prsia, sú ťažšie, plnšie a väčšie. Akonáhle ich budem mať na pár dní, objednávam. Ako dlho ich však užívať? Ja budem, až kým všetci nebudú vravieť Mamma mia :)

prsia rastú od prvej dávky, viditeľná zmena

ako môže mať niečo tak úžasné mínusy ??? nie sú!!!

Adela, 27rokov : žiadna operácia
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Toto je skvelý produkt! Odporučila by som ho všetkým ženám a slečnám, ktoré majú menšie poprsie a chcú väčšie bez operácie. Určite si objednávam ďalšie. Už mám o písmenko väčší košík :)

Katrin, 30rokov : väčšie prsia
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

V prvých týždňoch som videla výsledky iba ja potom si ich všimli aj ostatní priatelia a aj cudzinci :) chi chi >>drinky zdarma

zväčšenie a spevnenie

Michaela, 30rokov : veľké prsia
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

po mesiaci a tyzdni uzivania tabliet na zvacsenie prs mam pocit, ze sa mi vypla pokozka a prsia mi akoby mierne otazeli, akoby sa naplili vodou. Vyzerajú trochu plnsich tvarov...uvidime co to bude o dalsi mesiac.

pokozka pruznejsia

pocit ťažoby na svalstve

Ema, 26rokov : 50:50
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Nie sú väčšie, ale pevnejšie.

pevnosť

veľkosť

Karin, 39rokov : zväčšenie pŕs
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tablety som si kúpila len zo zaujímavosti. No po 3 týždňoch mi prsia spevneli, začali ma síce trocha pobolievať. Zatiaľ je to malá zmena, ale predsa. Kto má malé prsia vie o čom hovorím. Pozorujem to hlavne ak si dám podprsenku a je plnšia. Je to super pocit. Určite odporúčam.

Pevnejšie a plnšie prsia

zatiaľ žiadne

AnnMary, 35rokov : zväčšenie košíku
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Ak chcete väčšie a pružnejšie prsia našli ste svoju odpoveď. len dávam do pozornosti, že rastú moc!

rastú moc rýchlo

Katka, 21rokov : tabletky na zvacsenie prs
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Objednala som si ich na začiatku októbra a idem do toho práve dnes, uvidíme či mi to prinesie poklady

Denisa, 30rokov : väčšie prsia
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Som spokojná, prsia sa vyplnili a sú tvrdšie ako boli.

plný košík

Veronika, 22rokov : super
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Už ich mám mesiac a stále nič tak doberiem balenie a uvidíme, ešte mám mesiac pred sebou.

Efka, 32rokov : plne prsia, pevna pokozka
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Rychli nastup ucinku, funguje to skvele, a efekt je jednoducho velky, nepotrebujem nic ine.

Zuzuľa, 24rokov : skúška
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Kamoska toto brala a pomohlo jej to ja som si dala zatial tri takze to este nemoze byt vidno, ale ak budem mat take kozy ako ona tak to by bola peckaaa, potom nebude problem robit skusky!

PaťKA, 24rokov : novinka
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Včera som rozbalila balenie, takže zatiaľ výsledok popísať neviem, ale očakávanie je veľké.

Heni, 41rokov : tabletky na prsia
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

MammaMia ponúka bezproblémový výkon a je celkovo oceňujem prírodnú bázu výrobku. Funuguje aj pri 40+

prírodné zloženie

Katka, 26rokov : veľké prsia
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Produkt funguje naozaj dobre! Objednala som ho preto, že podľa komentu vyššie funguje a cena nebola príliš vysoká. Splnilo to svoju prácu! Pocítila som prílev energie a cítim aj nárast veľkosti! Môj priateľ mi povedať, že aj on si všimol rozdiel vo veľkosti!

príliv energie

Peter, 38rokov : pozitívny výsldok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Partnerka nariekala, ze nie je dost vyvinuta a tak som jej toto bjednal pred ½ rokom a teraz sa z toho teisme dvojnasobne – aj ja aj ona.

Katy, 34rokov : Mamma mia tabletky
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

Beriem ich mesiac a zatial nic nep8zorujem ziadna zmena

Vyhodene peniaze

nikol, 33rokov : zväčšenie poprsia
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Dodávka bola rýchla a produkt šlape jak hodinky.

rýchla dodávka
super komunikácia s eshopom

D.M., 31rokov : tabletky na zvatseni prs
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Beriem uz 2. Tzyden a zatial nic, budem pokracovat az kym nedoberiem balenie...

Zara, 27rokov : nicovate nic
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

Vôbec nič sa so mnou ani s mojím poprsím nestalo, neviem či som nevhodný materiál alebo čo ej zle, ale mne to teda nepomohlo

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 16/02/2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ako dlho ich musím brať? Beriem ich už mesiac, zväčšili sa asi tak o 1 číslo, čo je super. len sa bojím, že ked prestanem užívať, tak sa zas vrátia na pôvodnú veľkosť. ďakujem.

Zatiaľ sme sa nestretl s tým, že by sa to niekomu stalo. Po dosiahnutí želaných výsledkov sa odporúča dávku postupne znižovať.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.