Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre mužov
 4. >
 5. Prostata
 6. >
 7. Tabletky
 8. >
 9. Tabletky na prostatu Prostatrin

Vitamíny na prostatu Prostatrin | Problémy s močovým ústrojenstvom | Časté močenie | 60tbl.
 
Komplex vitamínov na prostatu
 
 • Extra účinný komplex na podporu zdravia prostaty
 • Napomáha znižovať príznaky zväčšenej prostaty (časté močenie, bolestivé močenie, pocit nevyprázdneného mechúra)
 • Pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom
...viac

Bežná cena: 33 €​
Vaša cena: 27 €      Iba 0,86€ /deň
schedule na 4 týždne liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

3% množstevná zľava (2 rovnaké):Množstevná zľava 3% (2 rovnaké produkty)

5% množstevná zľava (rovnaké 3 a viac):Množstevná zľava 5% (rovnaké 3 a viac)

Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)

Množstevné zľavy

ks.cena za ks.
127
2 26,19 (zľava -3%)
3 a viac25,65 (zľava -5%)
60tbl. ( na 4 týždne liečby )
Zloženie Množ. v d. d
Magnézium 250mg
L-Arginín 166mg
Senovka grécka 500mg
Maca extrakt 400mg
Zinok 10mg
Žerucha 100mg
Asparagus 100mg
Ginko Biloba 1250mg
Cesnak extrakt 2000mg
Klíčky brokolice 200mg
Ovsená slama 200mg
Ženšen 1000mg
Vitamín D3 1333IU
Čierne korenie 15mg
Vitamín B6 6,66mg

Tabletky Prostatrin su najkomplexnejším zdrojom vitamínov a minerálov na trhu s voľnopredajnými a prírodnými liekmi určenými na problémy s prostatou. Udržiavajú zdravú prostatu a ich cieľom je uľahčiť problémy s močovým ústrojenstvom u mužov.  S pribúdajúcim vekom je veľmi dôležité príjmať dostatočné množstvo výživných látok na udržanie zdravej prostaty. Tieto voľne dostupné tabletky na prostatu obsahujú kompletný a čisto prírodný zdroj všetkých potrebných látok pre zdravú mužskú prostatu.

Indikácia

 • Podporuje a udržiava zdravú prostatu
 • Napomáha znižovať príznaky zväčšenej prostaty (časté močenie, bolestivé močenie, pocit nevyprázdneného mechúra)
 • Pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom
 • Pôsobí preventívne proti vzniku rakoviny prostaty.

Prečo užívať tabletky Prostatrin?

Prostata patrí medzi najviac postihované a  problémové orgány v mužskom tele. Problémy s prostatou rozdeľujeme najčastejšie do niekoľkých základných oblastí:

Prostatitída: je bežné ochorenie u mužov každého veku.  Je to zápal samotnej prostaty. Najčastejšie je spôsobená baktériou, ktorá nakazila prostatu z inej časti tela. Príčinou môžu byť tiež aj hormonálne zmeny v tele.

Zväčšená prostata (beníngna hyperplázia prostaty) predstavuje ochorenie prostaty, kedy je žľaza prostaty zväčšená . Problémy ktoré môže spôsobovať zahŕňajú zúženie močovodu a problémy s vymočením, rovnako ako pocit nevyprázdneného mechúra. Môže negatívne ovplyvňovať aj obličky a močový mechúr.

Rakovina prostaty je nekontrolovateľné množenie buniek prostaty. Príčina nie je presne známa - lekári sa domnievajú, že sa jedná o súhrn hormonálnych, genetických, environmentálnych a stravovacích faktorov. Súčasná medicína už pozná a skúma množstvo látok, ktoré pôsobia preventívne proti vzniku tohto ochorenia a dokážu redukovať množenie buniek prostaty.

Tabletky Prostatrin na prostatu sú určené ako prevencia ale aj zmiernenie už existujúcich problémov s prostatou.

Zloženie

Najširší komplex vitamínov a minerálov na problémy s prostatou na trhu. Čo obsahujú tabletky na prostatu Prostatrin?

Tieto tabletky obsahujú výhradne čisto prírodné zložky a extrakty v priaznivej kombinácii pre udržanie zdravej prostaty. Tabletky na prostatu obsahujú zinok, magnézium, vitamín D a B a množstvo ďalších prírodných vitamínov, minerálov a látok. Táto dôkladne namiešaná kombinácia obsahuje množstvo extraktov z rastlín, ktoré sú lekárom známe pre ich priaznivé účinku pre zdravie prostaty a močového systému.

Magnézium – extrémne dôležitý minerál pre zdravie prostaty a svalov. Okrem prostaty napomáha aj proti srdcovým problémom, zvýšenému krvnému tlaku a mnohým ďalším. Nedostatok magnézia vedie k častejším kontrakciám svalov, čo môže byť príčinou začínajúcich problémov s prostatou – častého nutkania na močenie.

Zinok – jeden z najdôležitejších minerálov pre správne fungovanie prostaty a všetkých žliaz. Zdravá prostata obsahuje až 7 násobne viac zinku ako zväčšená, zapálená prostata alebo prostata s rakovinou. Zinok je aj výborná prevencia proti rakovine prostaty, pretože zabraňuje premene testosterónu na estrogén. Tento v mužskom tele stimuluje rakovinotvorné bunky.

Senovka grécka (fenugreek) – bohatý na selén, ktorý podľa výskumov priaznivo pôsobí proti tvorbe rakovinových buniek v prostate. Obsahuje fytochemikálie, ktoré zvyšujú hladinu testosterónu, znižujú krvnú glukózu a hladiny cholesterolu.

Maca extrakt – často používaný extrakt v liekoch na mužskú potenciu a problémy s prostatou. Podľa výskumov, extrakt z červenej macy má priaznivé účinky na zmiernenie príznakov zväčšenej prostaty. Tiež pôsobí na vyrovnanie hormonálnych hladín v tele.

Žerucha (watercress) – výskumy preukázali, že liečba extraktom dokáže predísť poškodeniu DNA, ktoré je príčinou nekontrolovateľného množenia rakovinových buniek.

Asparagus – je významným zdrojom glutatiónu – antioxidantu, ktorý znižuje riziko zápalu a rakoviny prostaty. Asparagus je tiež výborným zdrojom beta-karoténu a vitamínu C.

Ginko biloba – priaznivo pôsobí zdravie buniek prostaty a bráni poškodeniu DNA.

Cesnak extrakt – podľa výskumov priaznivo vplýva na potláčanie príznakov zväčšenej prostaty – častého močenia. Liečba vplýva aj na rozšírenie prietoku moču.

Klíčky brokolice – obsahuje fytonutrienty, ktoré vplývajú priaznivo na zdravie prostaty a maju protirakovinové účinky.

Ovsená slama – v kombinácii so saw palmettom sa často používa na liečbu príznakov zväčšenej prostaty.

Ženšen – priaznivo vplýva na zdravie prostaty a spomaľuje rozširovanie rakovinových buniek.

Vitamín D3 – podľa výskumov znižuje zápal prostaty a príznaky spojené so zväčšenou prostatou.

Čierne korenie extrakt – obsahuje látku piperín, ktorá sa ukazuje ako sľubný liek proti zápalom prostaty a zamedzeniu šírenia rakovinových buniek.

Vitamín B3 – prispieva k celkovému zdraviu organizmu a tiež zlepšuje zdravie prostaty.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 2 tablety denne. 1 ráno a 1 večer. Zapite pohárom vody.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uskladňujte na suchom, chladnejšom mieste.

Kontraindikácie

Liek nie je určený pre ženy.

Technické údaje

60 tabliet v umelohmotnej plastovej krabičke.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobca tzv.nutraceutík a kozmeceutík - výživových doplnkov novej generácie. Snahou o dosiahnutie absolútnej kvality, si vyslúžila uznanie a spokojnosť zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: mužských problémov, problematických vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Komplex vitamínov na prostatu
4.7
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 37 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
21x
3x
1x
11x
1x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.