Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Chudnutie
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Africké Mango tabletky
Africké Mango extrakt 700mg | Podpora zdravého chudnutia | Spaľovanie tukov | Lepší cholesterol a krvný tlak | 100% prírodné zloženie | 60tbl.
 
Novinka
Akcia -20%
zoom_in
 
 • Výťažok z afrigkého manga má zoštíhľujúci účinok a podporuje spaľovanie tuov v tele
 • Vďaka obsiahnutým polyfenolom a množstvu zdraviu prospešných vitamínov a minerálov, podporuje endokrinný systém a celkové fungovanie tela
 • Má priaznivý účinok na hladinu cholesterolu v krvi
 • Podporuje štiepenie triglyceridov v krvi
 • Pomáha tlmiť „vlčí hlad“
...viac

AKCIA!: 26 € 20,80 €
schedule 2 mesiace

Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60tbl. (2 mesiace)

Sila afrického manga

Novinka medzi exotickými prostriedkami na chudnutie. Výborný doplnok pre každého, kto chce nielen zdravo chudnúť.  Extrakt z kôstok afrického manga napomáha lepšiemu spaľovaniu tukov a podporuje lepšie fungovanie tela.
Zoštíhľujúci účinok

Africké mango

Irvingia Gabonensis nazývaná aj africké mango, je divorastúci strom, dosahujúci výšku 15 až 40 metrov. Z ovocia tohto stromu sa po dozretí využívajú semená, primárne v potravinárstve, kozmetike a farmaceutickom priemysle. Používané meno „mango“ nemá nič spoločného s ovocím mango, ktoré sa predáva bežne v obchodoch. V Afrike rastú oba druhy, preto treba medzi nimi rozlišovať.

Africké mango má však mnoho vlastností, ktoré by ste v tradičnom mangu hľadali márne. Po prvé je známe svojím oxidačným potenciálom, pokiaľ ide o tuky. Preto je ideálne pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kilogramov. Vďaka obsiahnutým polyfenolom a množstvu zdraviu prospešných vitamínov a minerálov, podporuje endokrinný systém a celkové fungovanie tela. Je účinné pri znižovaní LDL lipoproteínov, zvyšovaní HDL lipoproteínov (s vysokou hustotou), označovaných aj ako „dobrý cholesterol“. Africké mango pomáha štiepiť triglyceridy v krvi a znižovať množstvo celkového cholesterolu v tele.

Odporúčané použitie

Užite 1 tobolku denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte doplnok stravy ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa dodržiavať vyvážené stravovanie a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek z prísad. Doplnok stravy nemôžu užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí.

Produkt môže obsahovať mlieko (laktózu), sóju, arašidy, iné orechy, sezam, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.