Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Detox organizmu
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Detoxikačná kúra Detox
 
Akcia -5%
Detoxikačná kúra , detox hrubého čreva
 
 • Kompletná intenzívna detoxikačná kúra
 • Účinne odstráni nahromadené toxické látky z tela
 • Obnovuje prirodzenú funkciu tráviaceho traktu

24,00 €
Ušetríte 5%
Vaša cena:
22,80 €
Iba 0,76 €/deň
60tbl. schedule Na 30 dní používania

Vypredané
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
92 hodnotení
Akcia -30%
45,00 € 31,50 €
Tabletky na chudnutie Oxotrin 60tbl.
Tabletky Oxotrin 530mg. | Zdravé chudnutie | Metabolizmus | Spaľovanie tukov | Bez jojo efektu
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 hodnotení
Akcia -20%
27,00 € 21,60 €
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé chudnutie | Proti starnutiu | Fantastický zdroj antioxidantov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
34 hodnotení
Akcia -5%
15,00 € 14,25 €
Kolagén Collageniq 60tbl.
Beauty kolagén CollageniQ | 100% čistý prírodný kolagén | Elasticita | Pružnosť | Proti vráskam
O produkte
Zloženie Množ. v 1 tab.
Skorocel Indický extrakt (Plantago ovata) 150mg
Kalcium karbonát 36mg
Brusnice extrakt 2004mg
Inulín 50mg
Glucomannan 22,5mg
Vitamín C 20mg
Aloe vera extrakt 1000mg
Aníz extrakt 50mg
Fenikel extrakt 50mg
Rhubarb extrakt 50mg
Sladké drievko extrakt 50mg
Rakytník extrakt 50mg
Horec žltý extrakt 20mg
Lactobacillus acidoph. 5mg

Detoxikačná kúra Detox s obsahom probiotík a prebiotík je špeciálny kompletný detoxikačný program. Je to mix látok s vyváženým obsahom vlákniny a laxatív, ktoré spoločne tvoria veľmi účinný liek na detoxifikáciu tela, a prečistenie hrubého čreva.

 • Odstraňuje toxické látky z tela
 • Detoxikačná kúra detoxifikuje tráviaci trakt a obnovuje jeho prirodzenú činnosť
 • Prináša úľavu od zápchy a plynnatosti

V dnešnej dobe ľudské telo v sebe nazhromažďuje nebezpečné chemikálie a toxíny viacerými spôsobmi. Vďaka uponáhľanému štýlu života sme porušili zvyklosti správneho stravovania a žijeme aj v omnoho viac znečistenom svete ako naši predkovia.

V našom tele sa neustále zbierajú toxíny z nevhodného a nezdravého jedla. Dokonca aj život naplnený stresom spôsobuje, že naše telo samo produkuje mnoho toxínov, pričom ich nemá ako odbúrať. Tieto negatívne vplyvy zahlcujú prirodzenú detoxikačnú schopnosť nášho tela, čo je príčinou vzniku množstva civilizačných chorôb, ktoré naši predkovia nepoznali a vyskytujú sa iba v moderných spoločnostiach.

Patrí tu napríklad nadmerná obezita, vznik celulitídy alebo rakovina hrubého čreva a pod.  Naviac, sami k tomuto stavu prispievame nedostatočným množstvom pohybu. Ľudské telo potrebuje pohyb a cvičenie aby sa zvýšil prísun kyslíka do tela, čo umožňuje lepšie odbúravanie toxínov. Náš životný štýl negatívne vplýva na naše zdravie ale aj znehodnocuje náš každodenný život tým, že prispieva k psychickému stresu a celkovej negativite.

Prečo potrebujete detoxikačnú kúru?

Trpíte nadváhou, návalmi únavy, prípadne zápchami? Viete o tom, že všetky tieto problémy môžu byť spojené so zlým stavom Vášho hrubého čreva?

Zdá sa Vám, že užívanie vitamínov nemá u Vás dostatočný efekt? Hromadenie odpadu v hrubom čreve môže brániť dostatočnému vstrebávaniu potrebných živín. Pred tým, než začnete s akoukoľvek podpornou liečbou, mali by ste sa uistiť, že Váš tráviaci systém funguje výborne.

Detoxikačná kúra pomôže detoxifikovať tráviaci systém a znovuobnoví jeho správnu činnosť. Podstúpenie detoxifikačnej kúry 1 alebo 2 krát do roka zabezpečí správne fungovanie tráviaceho systému a zabráni hromadeniu toxínov v tele.

Kompletná očistná kúra.

Na trhu existuje množstvo detoxikačných kúr, z ktorých nie je jednoduché si vybrať. Pred kúpou dôkladne detoxikačnej kúry zvážte napríklad aj to, či je to kompletná očistná kúra.

Množstvo detoxikačných kúr obsahuje iba vlákninu ale neobsahujú prirodzené laxatíva, ktoré bránia hromadeniu toxínov na stenách hrubého čreva.  Mnoho z nich tiež neobsahuje dôležité čistiace zložky ako aníz alebo fenikel, ktoré sú potrebné pre lepšiu absorbciu toxínov a zamedzenie plynnatosti.

Ako funguje detoxikačná kúra Detox?

Kúra je vytvorená ako kompletný detoxikačný program.

Najprv prirodzené laxatíva ako Glucomannan, Extrakt z koreňa rastliny Rhubarb, Sladké drievko uvoľnia nahromadené toxíny na stenách hrubého čreva.

Potom vláknina zo Skorocelu Indického (Psyllium) posúva odpad cez črevá aby sa dostal von z tela. Semiačka feniklu uvoľňujú črevné kŕče a bránia plynnatosti.

Napokon, výťažky z Aloe vera, brusníc a Rakytníka upokoja tráviace ťažkosti a znížia prípadné zápaly v hrubom čreve. Akonáhle je hrubé črevo vyčistené, jeho prirodzená funkcia je obnovená.

Detoxikačná kúra obsahuje aj účinné probiotiká (Lactobacillus Acidophilus) a prebiotiká (inulín), ktoré sa postarajú o vyváženú a zdravú črevnú mikroflóru.

Popis účinkov použitých látok

Skorocel indický (psyllium husk) – prírodná vláknina, ktorá pochádza zo semiačok rastliny Plantago Ovata. Často sa používa pre svoje priaznivé zdravotné účinky na detoxikáciu čriev a celého tela. Detoxikácia pomocou tejto látky je účinná, pretože odstraňuje  toxíny z tráviaceho traktu, ktoré vznikajú trávením. Absorbuje vodu a zväčší objem, čím doslova zoškriabava / čistí steny čriev od prebytočných nánosov.
Calcium carbonate – enzým neutralizujúci toxíny v tele, tiež výborne pôsobí na odkyslenie organizmu.
Extrakt z brusníc – podľa štúdií, brusnice sú spájané so zníženým výskytom obličkových kameňov, srdcovo-cievnych chorôb a dokonca aj rakoviny. Brusnice pôsobia preventívne aj proti zápalom močových ciest.
Inulín – patrí do skupiny tzv. pre–biotík. Ľudia poznajú výraz pro-biotiká, ktoré dopĺňajú hladinu dobrých baktérií v črevách. Úloha prebiotík je však vyživovať “priateľské“ baktérie v črevách. Zároveň sa znižuje množstvo škodlivých baktérií v organizme. Prebiotiká prispievajú k celkovému zdraviu tráviaceho traktu.
Konjac – glucomannan – má mnohé priaznivé zdravotné účinky na organizmus. Urýchľuje proces zbavovania sa škodlivých toxínov z tela. Konjac obsahuje laxatíva, ktoré stimulujú črevné steny a udržiavajú črevá v dobrej kondícii.
Aloe vera extrakt – rastlina aloe je považovaná za jeden z najlepších prostriedkov na detoxikáciu organizmu. Aloe je účinné na detoxikáciu hrubého čreva, žalúdku, obličiek, pečene a sleziny. Štúdie preukázali, že zlepšuje trávenie, zmierňuje žalúdočné problémy a dokonca predchádza tvorbe vredov. Vďaka hojivým vlastnostiam znižuje zápaly v tele, zlepšuje funkciu tráviaceho traktu a napomáha celkovému zdraviu.
Extrakt zo semiačok anízu – rastlina pôvodom z Grécka, ktorá sa často používa pre svoje detoxikačné účinky na organizmus. Uľahčuje trávenie a čistí tráviaci trakt.
Extrakt zo semiačok feniklu – podobne ako aníz má výborné účinky na zlepšenie trávenia, odstraňuje toxíny z tela , ktoré sú potom vyplavené cez močové cesty. Tiež ochraňuje pečeň a zabraňuje zadržiavaniu prebytočnej vody v tele, čo je ideálne aj počas procesu chudnutia.
Koreň z rastliny Rhubarb – Rastlina pôvodom z Číny je prírodné laxatívum a sa často používa v tradičnej medicíne na uvoľnenie zápchy a proti žalúdočným ťažkostiam. Okrem detoxikačných účinkov znižuje vstrebávanie cukrov do krvi, čo je vhodné ako súčasť diéty. Tiež bráni usádzaniu cholesterolu a predchádza srdcovo-cievnym ochoreniam.
Koreň zo sladkého drievka (liquorice root) -  prírodné laxatívum s vynikajúcimi čistiacimi a detoxikačnými účinkami. Má výborné účinky na detoxikáciu pečene a zlepšuje metabolizmus tukov v pečeni.
Rakytník extrakt (sea buckthorn)- obsahuje množstvo vitamínov a minerálov. Pôsobí protizápalovo, znižuje apetít a dodáva telu energiu. Telu dodáva pocit uvoľnenia a je výborný doplnok k detoxikačnému programu.
Horec žltý – (gentian root) – pôsobí protizápalovo a stimuluje správnu  fungovanie pečene. Tiež aktivuje  tvorbu žlče z pečene a tráviaceho ústrojenstva.
Lactobacillus Acidophilus – patrí do skupiny probiotík – baktérií, ktoré sa považujú za prospešné pre organizmus. Podľa výskumov spolupracujú s telom na trávení potravín a odstraňovaní toxínov. Probiotiká majú mnohé zdraviu prospešné účinky pre organizmus – posilnenie imunitného systému, upokojenie črevnej mikroflóry, zefektívňujú vstrebávanie živín z potravín a mnohé ďalšie výhody.

Dávkovanie

Detoxikačná kúra obsahuje 30 dávok s kapsulami s namiešanou zmesou z liečivých rastlín. Odporúča sa užívať 1 tabletku 2x denne po dobu 1 mesiaca.  Ráno a pred spaním - najlepšie po jedle.

Pre ideálne fungovanie tráviaceho ústrojenstva sa odporúča absolvovať 2 takéto detoxikačné kúry ročne. Medzi jednotlivými kúrami by mala byť minimálna časová rezerva 3-4 týždne.

Účinky tejto detoxikačnej kúry sú často pozorované už po prvom týždni liečby. Počas liečby sa odporúča konzumovať čerstvé ovocie a zeleninu. Rovnako sa odporúča piť dostatočné množstvo tekutín – 8x denne 2 dcl vody. Snažte sa vyhýbať konzumácii spracovaných potravín

Upozornenie

Tento produkt nie je určený pre tehotné alebo dojčacie ženy a mladistvých mladších ako 18 rokov. Pokiaľ trpíte zdravotnými problémami a užívate lieky, konzultujte užívanie tohto produktu alebo akéhokoľvek iného doplnku výživy s Vašim lekárom. Skladujte mimo dosahu detí.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úšpešná americká spoločnosť, ktorá  pôsobí v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov - tzv. nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť získava pozitívne ohlasy vďaka svojmu úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  sú zamerané na viacero sfér vrátane: manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku, starostilvosti o vlasy a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

4,69
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 40 hodnotení
5 Výrazný účinok
28x
4 Čiastočný účinok
2x
3 Slabší účinok
0x
2 Neviem posúdiť
8x
1 Žiadny účinok
2x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.