Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Detox organizmu
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Detoxikačná kúra Detox
 
Detoxikačná kúra , detox hrubého čreva
 
Intenzívna detoxikačná kúra očistí organizmus a obnoví prirodzené fungovanie tráviaceho traktu....viac

Bežná cena:33 €​
Vaša cena: 24 €      Iba 0,8€ /deň
schedule na 1 mesiac liečby

Aktívne zľavy

Detoxikačná kúra CleanseRite -5% : Zľava pri nákupe 3 a viac produktov

Detoxikačná kúra CleanseRite -3% : Zľava pri nákupe 2 produktov

Detox 2 a viac produktov : Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Detox a očista organizmu

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Detox a očista organizmu
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60 tab. ( na 1 mesiac liečby )
Zloženie Množ. v 1 tab.
Skorocel Indický extrakt (Plantago ovata) 150mg
Kalcium karbonát 36mg
Brusnice extrakt 2004mg
Inulín 50mg
Glucomannan 22,5mg
Vitamín C 20mg
Aloe vera extrakt 1000mg
Aníz extrakt 50mg
Fenikel extrakt 50mg
Rhubarb extrakt 50mg
Sladké drievko extrakt 50mg
Rakytník extrakt 50mg
Horec žltý extrakt 20mg
Lactobacillus acidoph. 5mg

Detoxikačná kúra Detox s obsahom probiotík a prebiotík je špeciálny kompletný detoxikačný program. Je to mix látok s vyváženým obsahom vlákniny a laxatív, ktoré spoločne tvoria veľmi účinný liek na detoxifikáciu tela, a prečistenie hrubého čreva.

 • Odstraňuje toxické látky z tela
 • Detoxikačná kúra detoxifikuje tráviaci trakt a obnovuje jeho prirodzenú činnosť
 • Prináša úľavu od zápchy a plynnatosti

V dnešnej dobe ľudské telo v sebe nazhromažďuje nebezpečné chemikálie a toxíny viacerými spôsobmi. Vďaka uponáhľanému štýlu života sme porušili zvyklosti správneho stravovania a žijeme aj v omnoho viac znečistenom svete ako naši predkovia.

V našom tele sa neustále zbierajú toxíny z nevhodného a nezdravého jedla. Dokonca aj život naplnený stresom spôsobuje, že naše telo samo produkuje mnoho toxínov, pričom ich nemá ako odbúrať. Tieto negatívne vplyvy zahlcujú prirodzenú detoxikačnú schopnosť nášho tela, čo je príčinou vzniku množstva civilizačných chorôb, ktoré naši predkovia nepoznali a vyskytujú sa iba v moderných spoločnostiach.

Patrí tu napríklad nadmerná obezita, vznik celulitídy alebo rakovina hrubého čreva a pod.  Naviac, sami k tomuto stavu prispievame nedostatočným množstvom pohybu. Ľudské telo potrebuje pohyb a cvičenie aby sa zvýšil prísun kyslíka do tela, čo umožňuje lepšie odbúravanie toxínov. Náš životný štýl negatívne vplýva na naše zdravie ale aj znehodnocuje náš každodenný život tým, že prispieva k psychickému stresu a celkovej negativite.

Prečo potrebujete detoxikačnú kúru?

Trpíte nadváhou, návalmi únavy, prípadne zápchami? Viete o tom, že všetky tieto problémy môžu byť spojené so zlým stavom Vášho hrubého čreva?

Zdá sa Vám, že užívanie vitamínov nemá u Vás dostatočný efekt? Hromadenie odpadu v hrubom čreve môže brániť dostatočnému vstrebávaniu potrebných živín. Pred tým, než začnete s akoukoľvek podpornou liečbou, mali by ste sa uistiť, že Váš tráviaci systém funguje výborne.

Detoxikačná kúra pomôže detoxifikovať tráviaci systém a znovuobnoví jeho správnu činnosť. Podstúpenie detoxifikačnej kúry 1 alebo 2 krát do roka zabezpečí správne fungovanie tráviaceho systému a zabráni hromadeniu toxínov v tele.

Kompletná očistná kúra.

Na trhu existuje množstvo detoxikačných kúr, z ktorých nie je jednoduché si vybrať. Pred kúpou dôkladne detoxikačnej kúry zvážte napríklad aj to, či je to kompletná očistná kúra.

Množstvo detoxikačných kúr obsahuje iba vlákninu ale neobsahujú prirodzené laxatíva, ktoré bránia hromadeniu toxínov na stenách hrubého čreva.  Mnoho z nich tiež neobsahuje dôležité čistiace zložky ako aníz alebo fenikel, ktoré sú potrebné pre lepšiu absorbciu toxínov a zamedzenie plynnatosti.

Ako funguje detoxikačná kúra Detox?

Kúra je vytvorená ako kompletný detoxikačný program.

Najprv prirodzené laxatíva ako Glucomannan, Extrakt z koreňa rastliny Rhubarb, Sladké drievko uvoľnia nahromadené toxíny na stenách hrubého čreva.

Potom vláknina zo Skorocelu Indického (Psyllium) posúva odpad cez črevá aby sa dostal von z tela. Semiačka feniklu uvoľňujú črevné kŕče a bránia plynnatosti.

Napokon, výťažky z Aloe vera, brusníc a Rakytníka upokoja tráviace ťažkosti a znížia prípadné zápaly v hrubom čreve. Akonáhle je hrubé črevo vyčistené, jeho prirodzená funkcia je obnovená.

Detoxikačná kúra obsahuje aj účinné probiotiká (Lactobacillus Acidophilus) a prebiotiká (inulín), ktoré sa postarajú o vyváženú a zdravú črevnú mikroflóru.

Popis účinkov použitých látok

Skorocel indický (psyllium husk) – prírodná vláknina, ktorá pochádza zo semiačok rastliny Plantago Ovata. Často sa používa pre svoje priaznivé zdravotné účinky na detoxikáciu čriev a celého tela. Detoxikácia pomocou tejto látky je účinná, pretože odstraňuje  toxíny z tráviaceho traktu, ktoré vznikajú trávením. Absorbuje vodu a zväčší objem, čím doslova zoškriabava / čistí steny čriev od prebytočných nánosov.
Calcium carbonate – enzým neutralizujúci toxíny v tele, tiež výborne pôsobí na odkyslenie organizmu.
Extrakt z brusníc – podľa štúdií, brusnice sú spájané so zníženým výskytom obličkových kameňov, srdcovo-cievnych chorôb a dokonca aj rakoviny. Brusnice pôsobia preventívne aj proti zápalom močových ciest.
Inulín – patrí do skupiny tzv. pre–biotík. Ľudia poznajú výraz pro-biotiká, ktoré dopĺňajú hladinu dobrých baktérií v črevách. Úloha prebiotík je však vyživovať “priateľské“ baktérie v črevách. Zároveň sa znižuje množstvo škodlivých baktérií v organizme. Prebiotiká prispievajú k celkovému zdraviu tráviaceho traktu.
Konjac – glucomannan – má mnohé priaznivé zdravotné účinky na organizmus. Urýchľuje proces zbavovania sa škodlivých toxínov z tela. Konjac obsahuje laxatíva, ktoré stimulujú črevné steny a udržiavajú črevá v dobrej kondícii.
Aloe vera extrakt – rastlina aloe je považovaná za jeden z najlepších prostriedkov na detoxikáciu organizmu. Aloe je účinné na detoxikáciu hrubého čreva, žalúdku, obličiek, pečene a sleziny. Štúdie preukázali, že zlepšuje trávenie, zmierňuje žalúdočné problémy a dokonca predchádza tvorbe vredov. Vďaka hojivým vlastnostiam znižuje zápaly v tele, zlepšuje funkciu tráviaceho traktu a napomáha celkovému zdraviu.
Extrakt zo semiačok anízu – rastlina pôvodom z Grécka, ktorá sa často používa pre svoje detoxikačné účinky na organizmus. Uľahčuje trávenie a čistí tráviaci trakt.
Extrakt zo semiačok feniklu – podobne ako aníz má výborné účinky na zlepšenie trávenia, odstraňuje toxíny z tela , ktoré sú potom vyplavené cez močové cesty. Tiež ochraňuje pečeň a zabraňuje zadržiavaniu prebytočnej vody v tele, čo je ideálne aj počas procesu chudnutia.
Koreň z rastliny Rhubarb – Rastlina pôvodom z Číny je prírodné laxatívum a sa často používa v tradičnej medicíne na uvoľnenie zápchy a proti žalúdočným ťažkostiam. Okrem detoxikačných účinkov znižuje vstrebávanie cukrov do krvi, čo je vhodné ako súčasť diéty. Tiež bráni usádzaniu cholesterolu a predchádza srdcovo-cievnym ochoreniam.
Koreň zo sladkého drievka (liquorice root) -  prírodné laxatívum s vynikajúcimi čistiacimi a detoxikačnými účinkami. Má výborné účinky na detoxikáciu pečene a zlepšuje metabolizmus tukov v pečeni.
Rakytník extrakt (sea buckthorn)- obsahuje množstvo vitamínov a minerálov. Pôsobí protizápalovo, znižuje apetít a dodáva telu energiu. Telu dodáva pocit uvoľnenia a je výborný doplnok k detoxikačnému programu.
Horec žltý – (gentian root) – pôsobí protizápalovo a stimuluje správnu  fungovanie pečene. Tiež aktivuje  tvorbu žlče z pečene a tráviaceho ústrojenstva.
Lactobacillus Acidophilus – patrí do skupiny probiotík – baktérií, ktoré sa považujú za prospešné pre organizmus. Podľa výskumov spolupracujú s telom na trávení potravín a odstraňovaní toxínov. Probiotiká majú mnohé zdraviu prospešné účinky pre organizmus – posilnenie imunitného systému, upokojenie črevnej mikroflóry, zefektívňujú vstrebávanie živín z potravín a mnohé ďalšie výhody.

Dávkovanie

Detoxikačná kúra obsahuje 30 dávok s kapsulami s namiešanou zmesou z liečivých rastlín. Odporúča sa užívať 1 tabletku 2x denne po dobu 1 mesiaca.  Ráno a pred spaním - najlepšie po jedle.

Pre ideálne fungovanie tráviaceho ústrojenstva sa odporúča absolvovať 2 takéto detoxikačné kúry ročne. Medzi jednotlivými kúrami by mala byť minimálna časová rezerva 3-4 týždne.

Účinky tejto detoxikačnej kúry sú často pozorované už po prvom týždni liečby. Počas liečby sa odporúča konzumovať čerstvé ovocie a zeleninu. Rovnako sa odporúča piť dostatočné množstvo tekutín – 8x denne 2 dcl vody. Snažte sa vyhýbať konzumácii spracovaných potravín

Upozornenie

Tento produkt nie je určený pre tehotné alebo dojčacie ženy a mladistvých mladších ako 18 rokov. Pokiaľ trpíte zdravotnými problémami a užívate lieky, konzultujte užívanie tohto produktu alebo akéhokoľvek iného doplnku výživy s Vašim lekárom. Skladujte mimo dosahu detí.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úšpešná americká spoločnosť, ktorá  pôsobí v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov - tzv. nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť získava pozitívne ohlasy vďaka svojmu úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  sú zamerané na viacero sfér vrátane: manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku, starostilvosti o vlasy a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Detoxikačná kúra , detox hrubého čreva

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.7
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 40 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
28x
2x
0x
8x
2x

Detoxikačná kúra Detox recenzie zákazníkov

Spokojnosť:84.2% Hodnotení:43
Adel, 42rokov : citim sa fantasticky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tuto detox kuru som si dala uz 2x v priebehu 6 mesiacov a citim sa vyborne. To sa ani neda poronat s dietami do som predtym drzala. Odstranilo mi to hodne zaludocnych problemov, zlepsila sami plet. Naozaj odporucam.

Krasne precisti telo

Miriam, 26rokov : čistiaca kúra na jedničku
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Túto kúru som podstúpila už 4x a po každej som sa cítila veľmi dobre. Účinok bolo na mne badať aj zvonku, kolegovia mi povedali, že vyzerám sviežejšie a viac fit.
Môj vnútorný pocit bol super, lebo sa odstránili moje problémy s nafukovaním. Ozaj odporúčam, nehanbite sa a kúpte si to, tiež som zprvu váhala.

odbúrava plynatosť
dodávaa elán

nestačí k chudnutiu samotnému

Daniel Pekár, 48rokov : takto ma vyzerat detoxikacna kura
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Musím jedine pochváliť za podarený výrobok. Žiadne trápenie tela dlhodobým chudnutím ako rôzne takzvané diéty. Kúpim si tento detox 2-3x do roka, za týždeň ho miniem a cítim sa skvele. Naozaj robi s mojim telom zazraky. Davam 10 palcov hore.

Skvelý pocit po skončení kúry, telo je sviežejšie a cítim sa omnoho lepšie.

Katarína, 39rokov : výborný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Hľadala som nejakú kvalitnú detoxikačnú kúru a natrafila som na tento výrobok. Po odskúšaní musím konštatovať, že sa cítím lepšie. Niesom žiadna baletka a cítim, že takýto detox mi určite prospieva. Odporúčam.

Linda, 44rokov : detoxikačná kúra
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Príjemne prekvapená účinkom.

odstránilo problémy s trávením

Andrea, 31rokov : detoxikačná kúra
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Detoxkačná kúra, ktorá čistí, je veľmi šetrná k žalúdku, nespôsobila žiadne kŕče. Nebola som si istá, čo to bolo vlastne bude robiť, a myslela som si, že budem 24/7 v kúpeľni, ale vôbec to tak nebolo. Naozaj jemne čistí organizmus, a vy sa zbavujete všetkého zlého z tela. cítim sa lepšie a bola som trochu v šoku, že v skutočnosti to pomohlo všeobecnému blahu.

krátkodobé použitie

Simon, 38rokov : palec hore
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Velmi dobry podukt

Bernadetta, 32rokov : detoxikácia organizmu
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Zatiaľ neviem posúdiť používam to iba tretí deň. snáĎ to zaberie, veľmi v to verím.

Lenka, 27rokov : chudnite jednoducho
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

toto je skvelá vec na naštartovanie chudnutia, aj keď len chcete, aby spláchla toxické veci z organizmu. Mňa to k tomu nakoplo.

nízka cena

Denisa, 29rokov : detox ako má byť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vynikajúci detox! Vlastne som si naozaj užila toho očistného času, pretože sa naozaj teraz cítim lepšie. Nemala som nepríjemné vedľajšie účinky, ako brušné kŕče alebo plynatosť.

žiadne kŕče ani vedľajšie účinky

Mirec, 34rokov : Cleanse Rite
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

bral som tento výrobok po dobu 7 dní podľa pokynov na fľaši, a všimol som si rozdielu asi po 2 dňoch, tiež som menej nafúknutý a lepšie mi padnú džínsy okolo pása, čo je vždy skvelý pocit! :) Odporučil by som túto detoxikačnú kúru každému.

:)

Lea, 30rokov : absolutne nezabralo
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

Nic sa neprejavilo, pouzivala som to presne podla navodu, ale nemam pocit ziadneho ocistenia organizmu ako to tu viaceri pisu!

Kitti, 27rokov : fit & clean
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Žiadne vedľajšie účinky, čo veľmi oceňujem, dokonca po použití sa stále cítim fit a „čistá“.

Adrian, 45rokov : ...
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

Vobec to ezabralo...asi budem chceit prachy naspat.

Peter, 31rokov : perfekt
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Veľmi jednoduché prehĺtanie, žiadne nepríjemné pochody v bruchu ani kŕče, celé to malo príjemný a bezproblémový priebeh. Ďakujem za príjemný predaj a komunikáciu s obchodom.

príjemný predaj a komunikáciu s obchodom

Daniela, 45rokov : verím v účinok
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Rozhodla som sa vyskúšať detoxikačnú kúru,pretože už dlhšie sledujem akúsi únavu po najedení.Viem, že nie je niečo v poriadku,veď človek by mal po prijatí potravy pociťovať prílev energie,akúsi vitalitu.Z množstva detox.kúr som vybrala práve túto.Dúfam, že pomôže.

Vilma, 43rokov : cítim sa výborne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Kúru absolvujem vždy 2x do roka.Na jar a na jeseň. Ďalšie balenie mám už doma a začnem užívať tak o mesiac.Po každej kúre sa cítim výborne,odľahčená a tiež badám úbytok na váhe.

Peter, 48rokov : doporucujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Ucinok kury ma skutocne prekvapil. Prestal som mat problemy s travenim a naduvanim.Doporucujem.

Ľuba, 43rokov : Vyborne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Kuru som absolvovala uz viackrat.Po kazdej sa citim vyborne a odlahcena-precistena. Skutocne doporucujem kazdemu.

František, 52rokov : Dobrá rada
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Tablety som si kupil na radu manzelky. Ani by som neveril v akesi ucinky. Na vlastne oci som vsak sledoval ako sa citi lepsie, je spokojna a kazdemu chvali tu ocistu. Dufam teda, ze to aj mne tak zaberie.

Júlia, 38rokov : dobrý účinok
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Čakala som ešte lepší účinok. Ešte však nemám tabletky doužívané.Som tak v polovici kúry. Takže ešte nič nie je stratené.

Vladimír, 44rokov : maximálna spokojnosť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Najvhodnejší čas na začatie jesennej detox. kúry. Absolvujem ju vždy 2x do roka a som maximálne spokojný.

Janka, 37rokov : výborný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po všetkých týchto kačacích hodoch, opekačkách, grilovačkách je načase urobiť akúsi očistnú kúru pre organizmus.Už sa teším, že sa odľahčím a očistím.Objednala som si tento produkt už viac raz.Bola som s ním spokojná a budem sa k nemu určite vracať.

Petra, 28rokov : tesim sa na vysledok
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Vsetke kolegyne z prace detox. kuru uzivaju a velmi vychvaluju.Myslela som, ze tuto kuru vzhladom k mojmu veku este nemusim.Ked som vsak videla ich vitalitu a naladu uz po 10-tich dnoch od zacatia,neodolala som a tiez som si objednala.Dufam, ze budem spokojna a tiez budem fungovat ako moje kolegyne.Uz sa tesim.

Melánia, 28rokov : detox.kúra
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Teraz je ten správny čas na detox organizmu. Absolvujem to tak 2-3x do roka. Vždy sa teším na výsledok. Cítim sa sviežo, odľahčená a v dobrej nálade.

František, 48rokov : cítim sa výborne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Odkedy detox užívam,moje trávenie sa zlepšilo,nadúvanie tiež prestalo.Cítim sa výborne.

Brigita, 51rokov : detox
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Detox som vyskusala na radu dcery a som jej za to velmi vdacna.Nielenze sa ocistim,zlepsi sa mi travenie, ale aj par kil schudnem.Tabletky uzivam aj viac raz do roka. Som velmi spokojna.

Zita, 38rokov : super produkt
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Super produkt.Po ňom vždy ostanem očistená,odľahčená.Doporučujem.

Anton, 55rokov : vyborne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Ucinok sa mi vzdy zacne prejavovat uz po 2 tyzdnoch.Taketo kury absolvujem tak 2x do roka. Je to vyborne.

Milena, 38rokov : vyskusam
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Prvy krat skusam detox. Naviedla ma na to kamaratka, ktora ju absolvovala uz viac raz,Vzdy sa citi vyborne a tak sviezo. Vyskusam teda aj ja.

Monika, 34rokov : doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Najlepší čas na detox-kúru.Po skúsenostiach všetkým doporučujem.

Laura, 47rokov : účinkuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po detoxe týmito tabletami sa vždy cítim výborne.Skutočne to účinkuje.

Martina, 39rokov : vyskusam
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Rada by som vyskusala akusi ocistnu kuru. Tento vyrobok podla zlozenia ,tiez podla hodnotenia zakaznikov by splnal moje poziadavky. Objednala som si a vyskusam.

Oľga, 58rokov : učinkuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Pravidelne užívam tabletky detox na jar a na jeseň.S účinkom som spokojná a preto sa k nim každoročne vraciam.

petra, 33rokov : detox
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Rozhodli sme sa s kamarátkami na detox.Dúfame v očistu a tiež na naštartovanie na chudnutie.

Jarka, 45rokov : dufam v pomoc
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Potrebujem sa zbavit neprijemnej plynnatosti a problemov so zapchou.Nasla som podla zlozenia vhodny produkt.Dufam, ze sa nesklamem a ze mi pomoze.

Kam, 40rokov : doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Úplne odľahčenie a očistenie organizmu.Kúru podstupujem už 4x. Vrelo doporučujem.

Kamila, 40rokov : doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Úplne odľahčenie a očistenie organizmu.Kúru podstupujem už 4x. Vrelo doporučujem.

Viliam, 51rokov : objednám
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

S účinkom detoxu som spokojný.V prípade potreby znovu objednám.

Veronika, 43rokov : detox
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Od tychto tabliet som ocakavala lepsi ucinok.Zrejme to chce este jedno balenie. Ale aj tak som pocitila ako taku ulavu. Urcite objednam.

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.