menu close
Úvod > >Kokosový olej - tabletky...

Kokosový olej - tabletky

60 tabliet ( na 1 - 2 mesiace liečby )
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Bežná cena:19 €​
Vaša cena: 15 €    Iba 0,50€ /deň
( na 1 - 2 mesiace liečby )

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia chudnutie
Na sklade
Nakupovať môžete aj bez registrácie

Kokosový olej v tabletkách je jedinečný zdroj mastných kyselín s množstvom priaznivých účinkov na organizmus. Je výborný zdroj energie počas dňa, ktorý sa neuloží vo forme tuku a telo ho využije – výborný doplnok každého, kto chce zdravo chudnúť. Kokosový olej tiež podporuje zdravý vzhľad pokožky, zlepšuje kvalitu vlasov a udržiava zdravie srdca a mozgu.

Kokosový olej (Cocos nucifera) je tradičná súčasť stravy ľudí z Ázie, Afriky a Tichomorských ostrovov. Po tisícky rokov sa využíva v Ajurvédskom bylinkárstve. Panenský kokosový olej (Virgin Coconut oil) je nerafinovaný, za studena lisovaný olej. Počas jeho spracovania sa nepoužívajú žiadne rozpúšťadlá.

Kokosový olej neobsahuje žiadne trans-tuky, zato v hojnom množstve obsahuje triglyceridy so strednou dĺžkou reťazca (MCT), ako napríklad kyselinu laurovú (C-12) a kyselinu kaprylovú (C-8). MCT sú na rozdiel od väčšiny iných mastných kyselín menej náchylné na ukladanie sa v tele v podobe tuku. V kombinácii s esenciálnymi mastnými kyselinami sú výborným doplnkom k celkovému zdravému lipidovému programu.

Esenciálne mastné kyseliny v panenskom kokosovom oleji:

  • poskytujú rýchlo využiteľný zdroj energie
  • podporujú zdravie srdca a mozgu
  • pomáhajú udržiavať zdravý vzhľad pleti
  • a ešte oveľa viac…

Panenský kokosový olej je pre telo skvelý

Až donedávna bol kokosový olej považovaný za vysoko nasýtený, a teda nezdravý tuk. Opak je však pravdou. Kokosový olej nie je iba zdravý tuk, vaše telo ho dokáže jednoduchšie stráviť, oveľa rýchlejšie ho spáli ako energiu a je menej pravdepodobné, že bude uskladnený vo forme tuku. Plus, pomáha zachovať vzhľad zdravej pleti.

Kokosový tuk je jedinečný v tom, že na rozdiel od nasýtených tukov zo živočíšnych zdrojov, obsahuje vysoké percento MCT. A sú plné esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú vhodné pre zdravé srdce.

MCT sú obzvlášť výhodné, pretože sú menšie a v porovnaní s ostatnými tukmi vyžadujú menej energie na rozloženie pri trávení. A, nielenže sú oveľa ľahšie stráviteľné, sú tiež životne dôležité pre fungovanie mozgu. Sú totiž jednoduchým zdrojom paliva, ktoré dokáže telo rýchlo vstrebať.

Kontrola cholesterolu:

Nie všetky mastné kyseliny sú rovnaké. Napríklad kyselina laurová je „dobrá“ nasýtená mastná kyselina. Analýza 60 štúdií týkajúcich sa cholesterolu preukázala, že kyselina laurová v kokosovom oleji pomáha udržiavať hladiny dobrého cholesterolu, ktoré sú už mimo normálnych hladín, pokiaľ sa meria pomerom celkového cholesterolu  k „dobrému“ (HDL) cholesterolu.

Imunitný systém:

Kyselina laurová a monoglyceridy v materskom mlieku pomáhajú imunitnému systému novorodencov. Tá istá kyselina laurová a monoglyceridy v kokosovom oleji pomáhajú podporovať imunitný systém dospelého.

Zdravie čriev:

Kokosový olej prispieva k udržaniu zdravej črevnej flóry a zdravému fungovaniu gastrointestinálneho traktu.

Bezpečie a efektivita zároveň:

Kompletne prírodný. Vyrobený zo 100% čistej, čerstvej kokosovej dužiny. Žiadne trans-mastné tuky, žiadne hydrogenizované tuky. Žiadne pridané vonné látky, príchute alebo farbivá. Nebol rafinovaný, bielený, ani zbavovaný zápachu. Nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

Dávkovanie

Užite 1-2 kapsuly denne a zapite dostatočným množstvom vody

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobca výživových doplnkov a kozmetických prípravkov novej generácie - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Snahou o dosiahnutie absolútnej kvality, si vyslúžila uznanie a spokojnosť zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: problematických vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Panenský kokosový olej bio

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy poštou:

1.6€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér DPD - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy kuriérom: 3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
  • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
  • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.