Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Kyselina Hyaluronová - tabletky

Beauty tabletky HyaluroniQ | Čistá kyselina hyalúronová | Hydratácia a elasticita pokožky | Spomalenie tvorby vrások | 60tbl.
 
Tabletky - kyselina hyaluronova
zoom_in
 
 • Hyaluronová kyselina - kľúč k fontáne mladosti
 • Lepšia hydratácia pokožky - pokožka pôsobí mladšie a pružnejšie
 • Používa sa na spomalenie tvorby vrások a starnutia
 • Pomáha pri obnove poškodených tkaniv a kĺbov
...viac

AKCIA!: 19 € 18,05 €      iba 0,31€ /deň
schedule až na 2 mesiace užívania

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60tbl. ( až na 2 mesiace užívania )
Hyaluronova kyselina napomáha udržať pokožku bez vrások

Zloženie Množ.
Kys. hyaluronová 50mg

Kyselina hyaluronová v tabletkách napomáha udržiavať zdravú, hydratovanú a mlado vyzerajúcu pokožku. Pokožka s dostatočnou zásobou kyseliny hyaluronovej je elastická a menej náchylná na tvorbu vrások.

Čo je hylauronová kyselina?

Hyaluronová kyselina zapĺňa medzery medzi bunkami zadržiavaním vody a ochraňuje bunky. Pokožka, ktorá je hydratovaná pôsobí zdravo a mlado.

Hyalúronová kyselina je tekutina, ktorá existuje v každom žijúcom organizme.  Hlavnou funkciou kyseliny hyaluronovej je udržiavanie celého tela hydratovaného a lubrikovaného. Najväčšie koncentrácie tejto látky boli objavené v pokožke a kĺboch.  Je to komplexná molekula, ktorá sa v tele formuje do tvaru gule, ktorá je odolná voči stlačeniu.

Ako účinkuje kyselina hyaluronová?

Ako človek starne, molekuly kyseliny hyaluronovej v tele strácajú schopnosť udržať tento tvar a vedie to k ochabnutiu a vráskam v prípade pokožky a bolestivosti a stuhnutosti v prípade kĺbov. Kyselina hyaluronová je súčasťou skupiny látok - glykosaminoglykánov, ktoré zabezpečujú pevnosť buniek a kĺbov.  Výskumy dokázali, že kyselina hyaluronová dokáže zadržať viac vody ako ktorákoľvek iná prirodzená látka. Vynikajúce hydratačné vlastnosti spôsobujú výrazné vyhladenie a elasticitu tkanív.

Kyselina hyalurónová bola objavená v roku 1934. Jej priaznivý vplyv na pokožku a zdravie kĺbov bol spopularizovaný dokumentom o japonskej dedine, kde viac ako 10% obyvateľov malo nad 85 rokov, pričom ich kĺby boli stále dostatočne ohybné a pokožka s minimálnym množstvom vrások. Zistilo sa, že obyvatelia tejto dediny jedli často potraviny ako sladké zemiaky a množstvo zeleniny. Tieto potraviny napomáhajú k tvorbe hyaluronovej kyseliny v tele. Zvýšené množstvá tejto látky boli zistené aj v telách obyvateľov tejto dediny.

Porovnanie pokožky s vysokým obsahom a nízkym obsahom kyseliny hyaluronovej

Pokožka s vysokým obsahom kyseliny hyaluronovej. Pokožka je hydratovaná a ak obsahuje dostatočné množstvo kyseliny hyaluronovej, tak je aj pružná.

Pokožka s nízkym obsahom kyseliny hyaluronovej. Pokožka stráca pružnosť, povrch je suchý, pretože vlhkosť sa stráca s úbytkom kyseliny hyaluronovej.

Návod na použitie

Užite 1 tabletku denne po jedle

Pre dosiahutie najlepšieho účinku odporúčame používať s hyaluronovou kyselinou v kréme

Upozornenie:  Držte mimo dosahu detí. Poraďte sa s odborníkom, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte.

Technické údaje

Farba:biela
Obsah hyaluronovej kyseliny v tablete: 50mg
Ďalšie látky: Magnézium stearát, Titánium dioxid, Maltodextrin
Počet tabliet: 60
Vôňa: bez vône

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov budúcnosti - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť sa teší vysokej obľúbenosti vďaka svojmu úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Tabletky - kyselina hyaluronova
4.7
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 19 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
15x
1x
0x
2x
1x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.