Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Chudnutie
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Kokosový olej - tabletky
 
Panenský kokosový olej bio
 
Jedinečný zdroj mastných kyselín s množstvom priaznivých účinkov na organizmus - podporuje zdravé chudnutie, kvalitu pokožky, zdravie srdca a mozgu.

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena:
15,00 €
Iba 0,50 €/deň
60tbl. schedule Na 30 dní používania

Vypredané
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
92 hodnotení
Akcia -30%
45,00 € 31,50 €
Tabletky na chudnutie Oxotrin 60tbl.
Tabletky Oxotrin 530mg. | Zdravé chudnutie | Metabolizmus | Spaľovanie tukov | Bez jojo efektu
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 hodnotení
Akcia -20%
27,00 € 21,60 €
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé chudnutie | Proti starnutiu | Fantastický zdroj antioxidantov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
33 hodnotení
Akcia -5%
19,00 € 18,05 €
HyaluroniQ 60tbl.
Beauty tabletky HyaluroniQ | Čistá kyselina hyalúronová | Hydratácia a elasticita pokožky | Spomalenie tvorby vrások
O produkte

Kokosový olej v tabletkách je jedinečný zdroj mastných kyselín s množstvom priaznivých účinkov na organizmus. Je výborný zdroj energie počas dňa, ktorý sa neuloží vo forme tuku a telo ho využije – výborný doplnok každého, kto chce zdravo chudnúť. Kokosový olej tiež podporuje zdravý vzhľad pokožky, zlepšuje kvalitu vlasov a udržiava zdravie srdca a mozgu.

Kokosový olej (Cocos nucifera) je tradičná súčasť stravy ľudí z Ázie, Afriky a Tichomorských ostrovov. Po tisícky rokov sa využíva v Ajurvédskom bylinkárstve. Panenský kokosový olej (Virgin Coconut oil) je nerafinovaný, za studena lisovaný olej. Počas jeho spracovania sa nepoužívajú žiadne rozpúšťadlá.

Kokosový olej neobsahuje žiadne trans-tuky, zato v hojnom množstve obsahuje triglyceridy so strednou dĺžkou reťazca (MCT), ako napríklad kyselinu laurovú (C-12) a kyselinu kaprylovú (C-8). MCT sú na rozdiel od väčšiny iných mastných kyselín menej náchylné na ukladanie sa v tele v podobe tuku. V kombinácii s esenciálnymi mastnými kyselinami sú výborným doplnkom k celkovému zdravému lipidovému programu.

Esenciálne mastné kyseliny v panenskom kokosovom oleji:

 • poskytujú rýchlo využiteľný zdroj energie
 • podporujú zdravie srdca a mozgu
 • pomáhajú udržiavať zdravý vzhľad pleti
 • a ešte oveľa viac…

Panenský kokosový olej je pre telo skvelý

Až donedávna bol kokosový olej považovaný za vysoko nasýtený, a teda nezdravý tuk. Opak je však pravdou. Kokosový olej nie je iba zdravý tuk, vaše telo ho dokáže jednoduchšie stráviť, oveľa rýchlejšie ho spáli ako energiu a je menej pravdepodobné, že bude uskladnený vo forme tuku. Plus, pomáha zachovať vzhľad zdravej pleti.

Kokosový tuk je jedinečný v tom, že na rozdiel od nasýtených tukov zo živočíšnych zdrojov, obsahuje vysoké percento MCT. A sú plné esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú vhodné pre zdravé srdce.

MCT sú obzvlášť výhodné, pretože sú menšie a v porovnaní s ostatnými tukmi vyžadujú menej energie na rozloženie pri trávení. A, nielenže sú oveľa ľahšie stráviteľné, sú tiež životne dôležité pre fungovanie mozgu. Sú totiž jednoduchým zdrojom paliva, ktoré dokáže telo rýchlo vstrebať.

Kontrola cholesterolu:

Nie všetky mastné kyseliny sú rovnaké. Napríklad kyselina laurová je „dobrá“ nasýtená mastná kyselina. Analýza 60 štúdií týkajúcich sa cholesterolu preukázala, že kyselina laurová v kokosovom oleji pomáha udržiavať hladiny dobrého cholesterolu, ktoré sú už mimo normálnych hladín, pokiaľ sa meria pomerom celkového cholesterolu  k „dobrému“ (HDL) cholesterolu.

Imunitný systém:

Kyselina laurová a monoglyceridy v materskom mlieku pomáhajú imunitnému systému novorodencov. Tá istá kyselina laurová a monoglyceridy v kokosovom oleji pomáhajú podporovať imunitný systém dospelého.

Zdravie čriev:

Kokosový olej prispieva k udržaniu zdravej črevnej flóry a zdravému fungovaniu gastrointestinálneho traktu.

Bezpečie a efektivita zároveň:

Kompletne prírodný. Vyrobený zo 100% čistej, čerstvej kokosovej dužiny. Žiadne trans-mastné tuky, žiadne hydrogenizované tuky. Žiadne pridané vonné látky, príchute alebo farbivá. Nebol rafinovaný, bielený, ani zbavovaný zápachu. Nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

Dávkovanie

Užite 1-2 kapsuly denne a zapite dostatočným množstvom vody

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobca výživových doplnkov a kozmetických prípravkov novej generácie - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Snahou o dosiahnutie absolútnej kvality, si vyslúžila uznanie a spokojnosť zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: problematických vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.