Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Kruhy pod očami
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém na vačky pod očami Eyetuck
Krém Eyetuck | Na vačky a opuchy pod očami | Hydratácia a pružnosť | 15ml
 
Krém proti vačkom pod očami
zoom_in
 
 • Patentovaná zložka Eyeseryl znižuje obsah tekutín v pokožke pod očami
 • Znížili sa aj prejavy opuchov pod očami u 95% testovaných
...viac

Bežná cena: 44 €​
Vaša cena: 39,95 €      Iba 0,66€/deň
schedule až na 8 týždňov liečby

Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
15ml ( až na 8 týždňov liečby )

Odstráňte vačky pod očami bez chirurgického zákroku!

Krém na vačky pod očami Eyetuck obsahuje látku Eyeseryl, tetra peptid, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby bezbolestne odstránil vačky pod očami v priebehu niekoľkých týždňov.

Krém proti vačkom pod očami Eyetuck dopomôže k vyhladenému , pevnejšiemu vzhľadu pokožky pod očami a zároveň zvlhčuje citlivú oblasť okolia očí.

Indikácia:

 • Na zníženie výskytu opuchnutých oblasti pod očami (vačky pod očami)
 • Pre ženy aj mužov

Ako účinkuje krém proti vačkom pod očami?

Hlavnou príčinou vytvorenia vačkov pod očami je nadmerné zadržiavanie vody. Krém na vačky pod očami obsahuje účinnú látku Eyeseryl. Vedecky je pomenovaný ako  TETRAPEPTID-5. Výskum preukázal, že táto látka má priaznivé účinky na znižovanie obsahu nadbytočnej tekutiny v pokožke pod očami. V dôsledku čoho sa vačky z tejto oblasti zmenšujú.

Testy na Eyeseryl boli vykonané na ženách dobrovoľníčkach. Posudzoval sa vplyv tejto látky na hebkosť pokožky a zníženie opuchov pod očami. Testy preukázali, že až u 95% dobrovoľníkov došlo k viditeľnému zníženiu opuchov - vačkov pod očami.

Fotky pred a po

Nasledujúce porovnanie je výsledok liečby vačkov pod očami pomocou látky Eyeseryl.

Zloženie

Eyeseryl: špeciálne vyvinutý tetra-peptid, ktorý znižuje opuch odstránením prebytočnej vody z pokožky pod očami.

Marhuľový olej: hydratuje a revitalizuje, takže je ideálne riešenie pre starostlivosť o suchú, starnúcu pleť v citlivej oblasti očí, pričom nezanecháva pokožku mastnú.

Bambucké maslo: Je vyrábané z orechov zo stromu Karité, poskytuje špičkovú hydratáciu a je často používané v prípravkoch na starostlivosť o pleť. Po celé stáročia, to bol tiež použitý ako liek v afrických krajinách.

Časté otázky

Prečo mám opuchnuté vačky pod očami?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo človek trpí výskytom vačkov pod očami je nadmerné zadržiavanie  vody v tejto oblasti.

Ako funguje krém proti vačkom pod očami?

Eyetuck obsahuje patentovanú zložku "Eyeseryl", ktorý pomáha odstrániť vačky pod očami tak, že znižuje obsah tekutín v pokožke pod očami. Testy na Eyeseryl boli vykonané na ženských dobrovoľníkoch a výsledky sa posudzovali podľa vplyvu  na hebkosť pokožky a odstránenie opuchov. Hydratácia pokožky v oblasti očí bola meraná s corneometrom a elasticita kože bola meraná pomocou elastometra.

Zvýšenie hydratácie aj pružnosti boli v testoch preukázané . Preukázateľne sa znížili aj prejavy opuchov pod očami u 95% dobrovoľníkov.

Pomôže mi krém na odstránenie vačkov pod očami odstrániť aj tmavé kruhy pod očami?

Krém na vačky pod očami bol špeciálne navrhnutý tak, aby pomohol odstrániť vzhľad opuchnutých oči.  Tmavé kruhy pod očami sú spôsobené výraznejšími kapilárami v pokožke alebo výraznejšou pigmentáciou - ak máte tmavé kruhy pod očami odporúčame vyskúšať Krém na tmavé kruhy pod očami Eyecircle, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby pomohol znížiť výskyt tmavých kruhov pod očami.

Ako dlho musím použiť krém proti vačkom pod očami, než uvidím výsledky?

V testoch dosiahlo 95% dobrovoľníkov optimálny požadovaný výsledok po 60 dňoch aplikácie krému dvakrát denne. Zlepšenie by však malo byť viditeľné  už za 15 dní liečby.

Návod na použitie

Po vyčistení tváre, jemne naneste krém na tmavé miesta pod očami. Pred spaním naneste a vmasírujte malé bodky (veľkosti ryžového zrniečka) smerom zvnútra von.

O firme Skin Doctors

Firma Skin Doctors je  popredným predstaviteľom vo vývoji a propagácii prevratných, kozmeticko-farmaceutických produktov (kozmeceutiká) - alternatív k chirurgickým zákrokom. Firma pôsobí vo viac ako 50 krajinách. Výrobky Skin Doctors sú založené na najmodernejších zložkách , vyvinutých v spolupráci s poprednými výskumnými ústavmi a kozmetickými chirurgami. Motto firmy: žiadne ihly, žiadna bolesť!

Čo sú to kozmeceutiká? Sú kozmetické prípravky, ktoré obsahujú zložky, určené nielen na zlepšenie vzhľadu, ale tiež majú pozitívny fyziologický účinok na bunkovej úrovni. Poskytujú trvalé prínosy a uspokoja potreby krásy ako aj zdravotné potreby.

Voda (Aqua), Glyceryl Stearát SE, Isopropyl Myristát, Caprylic/Capric Triglycerid, Prunus Armeniaca (Marhuľa) Olej z jadierok, Polysorbát 60, Propylén Glycol, Acetyl Tetrapeptid-5, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearát, PEG-100 Stearát, Sorbitan Stearát, Butyrospermum Parkii (Bambucké maslo), Karbomér, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Triethanolamín, Methylparabén, Ethylparabén, Butylparabén, Propylparabén, Isobutylparabén.
Spustením videa súhlasíte s podmienkami používania služby Youtube.
Krém proti vačkom pod očami
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 2 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
1x
1x
0x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.