Úvod > Prečo nakúpiť u nás

Prečo nakúpiť u nás

Dobrý deň! Už som mala tú možnosť si u Vás objednať tieto produkty a bola som veľmi spokojná. Hlavne jednoduché kroky objednávky a balíček skutočne prišiel do 3 prac.dní. Zatiaľ veľká spokojnosť. S pozdravom Katka 

Katka, Bratislava

Ďalšie referencie zákazníkov

Okrem dôkladne vybratých produktov prvotriednej kvality ponúkame aj excelentný zákaznícky servis.

Výhody pre zákazníkov

  • Poštovné a balné zdarma (doprava poštou nad 40EUR)
  • 3-5% zľava pri nákupe 2 a viac rovnakých produktov
  • Cenovo zvýhodnené balíčky produktov a akcie

Bezproblémová a rýchla komunikácia

Spojte sa s nami spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje. Možnosti ako nás kontaktovať nájdete v odkaze kontakty

Rýchlosť doručenia

Vaša objednávka je spracovaná, odoslaná a doručená v diskrétnom balení  a v čo najkratšom možnom termíne. Sklad je takmer vždy (na 99%) vybavený dostatočným množstvom produktov aj pre prípadný zvýšený odber.

Záruka 100% spokojnosti

Garantujeme kvalitu a množstvá účinných látok uvedených na obaloch produktov.  Ak sa rozhodnete produkt vrátiť, peniaze Vám do 30 dní zašleme nazad. Našim cieľom je odoslať všetky objednávky do 24 hodín (počas pracovných dní) a rovnako odpovedať na všetky emaily do 24 hodín.

Bezpečnosť

Stránky, kde sú zadávané všetky osobné údaje počas objednávky sú zabezpečené bezpečnostným certifikátom RapidSSL. Pri nákupe na našich stránkach máte istotu, že Vaše osobné údaje sú v bezpečí  a utajené pred zrakmi nepovolaných osôb.

Súkromie

Zabezpečenie súkromia zákazníkov je naša top priorita. Za žiadnych okolností nebudeme zdieľať alebo predávať prístup k osobným údajom zákazníkov. Ako chránime Vaše súkromie?

Referencie zákazníkov
V tomto obchode nakupujem pravidelne a som vždy spokojný. Či je to kvalita výrobkov alebo služieb. Tovar často odošlú v deň objednávky, čo ma príjemne prekvapilo. 

Peter, Prievidza

Ďalšie referencie zákazníkov