Biome platobné možnosti

Odstránenie tmavých kruhov pod očami – pomôže Haloxyl?

Haloxyl je zložka pridávaná do produktov pre starostlivosť o oči kvôli svojej schopnosti redukovať tmavé kruhy pod očami. Bude fungovať aj u Vás?

Haloxyl je kombinácia dvoch peptidov (palmitoyl oligopeptidu a palmitoyl tetrapeptidu-7), spolu s Hydrosuccinimidom a chrysinom. Funguje tak, že absorbuje a eliminuje farebné krvné pigmenty na koži, ktoré sú zodpovedné za tmavé kruhy pod očami. Bolo tiež dokázané, že má protizápalový účinok a môže pomôcť posilniť pevnosť a tón pokožky v oblasti očí.

Tmavé kruhy pod očami môžu byť spôsobené nahromadením hemoglobínu a farebných produktov rozkladu (ako bilirubínu a železa) v koži.

Zložka Haloxylu - Chrysin stimuluje enzým, ktorý vedie k vyčisteniu kože od týchto produktov rozkladu, vďaka čomu sú následne odstránené a vďaka čomu tmavé kruhy pod očami zmiznú. Peptidové zložky Haloxylu pomáhajú zvýšiť pevnosť kapilár, čo zabraňuje ich prasknutiu a úniku hemoglobínu do kože.

Klinické dôkazy

V štúdii si 22 žien  aplikovalo 2% Haloxyl gél do okolia očí. Po 56 dňoch došlo k viac než  60%  redukcii tmavých kruhov pod očami na liečenom oku v porovnaní s neliečeným okom.

Ak sú Vaše tmavé kruhy pod očami dôsledkom nahromadeného hemoglobínu alebo farebných produktov rozkladu, liečba produktom s obsahom látky Haloxyl bude možným riešením

Súvisiace produkty