menu close
Úvod > >Roll-on na kruhy a vačky pod očami...

Roll-on na kruhy a vačky pod očami

15ml. ( až 6 mesiacov liečby )
Výrobca: PostQuam Professional
Bežná cena:13 €​
Vaša cena: 11 €    Iba 0,06€ /deň
( až 6 mesiacov liečby )

Skladom
Nakupovať môžete aj bez registrácie

Zmierni opuch a rozžiari okolie očí. Tento gélový prípravok s elastínom a acetyltetrapeptidom-5 (eyeseryl) okamžite ochladí a osvieži pokožku pod očami. Mikrostimulačný roll-on aplikátor pomáha s odstránením opuchu a zmiernením kruhov a vačkov pod očami. Zbavte sa vačkov pod očami a získajte oddýchnutejší vzhľad!

Čo môžete očakávať

Okamžité schladenie a osvieženie pokožky v oblasti okolo očí. Už po niekoľkých týždňoch dôjde k zmierneniu opuchu pod očami a viditeľných vačkov pod očami.

Výhody používania roll-on aplikátora

  • Tekutina pokožku nezaťaží a koža ju rýchlo vstrebe.
  • Roll-on je veľmi kompaktný a ľahko prenosný.
  • Vydrží veľmi dlho. Používa sa dvakrát denne, napriek tomu vám vydrží minimálne 6 mesiacov.
  • Ľahko sa nanáša, pretože je v úzkej tube s flexibilným roll-on aplikátorom.
  • Chladí, po aplikácii dodáva úžasnú sviežosť a upokojujúci pocit.

Ako roll-on na kruhy a vačky pod očami pôsobí?

Hydrolyzovaný elastín

Revitalizuje, vyživuje a hydratuje pokožku. Zlepšuje vzhľad vrások a jemných línií. Dodáva pokožke ochrannú vrstvu.

Pomáha kožným bunkám pritiahnuť a udržať vlhkosť. Pomáha hojiť poškodenú pokožku, pleť vyhladzuje a zjemňuje.

Acetyl-tetrapeptid-5 (Eyeseryl)

Eyeseryl pôsobí dvoma spôsobmi. Poprvé, bráni glykácii v pokožke okolo očí. Za normálnych okolností spôsobuje glykácia abnormálne, dezorganizované zosieťovanie v kolagénových vláknach.  Miesto toho, aby všetky vaše kolagénové vlákna jednotne spolupracovali, stáva sa kvôli glykácii pokožka menej elastická. Eyeseryl proti tomu bojuje naviazaním na jeden z proteínov, ktorý je zapojený do procesu glykácie. Tým proteínu zabráni v tom, aby sa naviazal na ďalšiu látku, ktorá je potrebná na pokračovanie glykácie. A tak glykáciu zastaví.

Druhý spôsob, ktorým Eyeseryl funguje, je zmena priepustnosti žíl v danej oblasti. Podobne ako pri pritlačení obväzu na ranu, jednoducho dôjde k zmene cirkulácie krvi. Znížením priepustnosti žíl v danej oblasti znížite množstvo tekutiny, ktorá sa v nej môže nahromadiť.

Fotky pred a po

Nasledujúce porovnanie je výsledok liečby vačkov pod očami pomocou látky Eyeseryl.

Návod na použitie

Jemne prejdite guličkovým aplikátorom od vnútorného k vonkajšiemu kútiku oka. Aplikujte jemným masážnym pohybom. Tekutina sa na pleť automaticky nanesie cez guličku. Ak to bude potrebné, rozotrite nadbytočnú tekutinu končekmi prstov. Použite kedykoľvek, najlepšie po zobudení a tiež počas dňa, keď budete mať pocit unavených alebo opuchnutých očí.

O firme Postquam Professional

Postquam je rodinná firma, ktorá vznikla roku 1989 Valladolide (Španielsko ) a odvtedy pôsobí v službách profesionálnej kozmetiky. Vyrába exkluzívnu profesionálnu kozmetiku, ktorej inovatívne zloženie pôsobí cielene na problémy s pleťoua pokožkou. Vysoko účinné látky obsiahnuté v produktoch značky obnovujú prirodzené procesy hlboko vnútri pokožky, a tým udržujú jej mladistvý vzhľad a zdravie.

Očný rollon na kruhy a vačky pod očami

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy poštou:

1.6€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér DPD - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy kuriérom: 3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
  • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
  • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 2 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
2x
0x
0x
0x
0x

Roll-on na kruhy a vačky pod očami recenzie zákazníkov

Spokojnosť:100.0% Hodnotení:2
Viki, 39rokov : super
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Malé spratné a celkom účinné pero. Ten gélik ktorý to v sebe má pekne ochladzuje a je to parada na okamžitú úľavu. Hneď má človek sviežejší pocit. Určite super vec do každej kabelky.

skladné, funguje

Kamila, 41rokov : spokojna
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Kedysi dávnejšie som to kupovala ale od inej značky. Veľmi užitočné na ochladenie a lepší pocit pod očami. Odporúčam

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.