Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Kyselina Hyalúronová - sérum na pleť

Pleťové sérum MedSkin (kyselina Hyalúronová) | Zjemnenie vrások | Hydratácia | Omladzujúci účinok | 30ml.
 
Kyselina hyaluronova sérum na vrásky
zoom_in
 
 • Intenzívne sérum proti vráskam na denné použitie
 • Obsahuje kombináciu 2 druhov kyseliny hyalúronovej
 • Maximálne hydratuje pokožku
 • Pokožka pôsobí plnšie a mladistvo
 • Pre všetky typy pleti
 • Neupcháva póry
...viac

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena: 17 €      Iba 0,25€ /deň
schedule až 2 mesiace liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)

Produkt je súčasťou darčekovej sady: Luxusná darčeková sada MedSkin Beauty. Pozri viac

30ml. ( až 2 mesiace liečby )

Intenzívne sérum proti vráskam

Intenzívne sérum proti vráskam na denné použitie s vysokou koncentráciou kyseliny hyalúronovej. Obsahuje kombináciu 2 druhov kyseliny hyalúronovej. Kyselinu s vyššou molekulovou hmotnosťou – účinkuje na povrchu pokožky, kde vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje vysušovaniu pokožky.  Kyselina s nižšou molekulovou hmotnosťou preniká hlboko do pokožky, kde na seba viaže molekuly vody, čo má za následok zjemnenie vrások. Hydratovaná pokožka tak pôsobí plnšie a mladistvo.

Menej vrások

Kyselina hyalúronová

Zapĺňa medzery medzi bunkami zadržiavaním vody a ochraňuje bunky. Hydratovaná pokožka pôsobí pevne, zdravo a mlado.

Hyalúronová kyselina je tekutina, ktorá existuje v každom žijúcom organizme.  Hlavnou funkciou kyseliny hyaluronovej je udržiavanie celého tela hydratovaného a lubrikovaného. Najväčšie koncentrácie tejto látky boli objavené v pokožke a kĺboch.  Je to komplexná molekula, ktorá sa v tele formuje do tvaru gule, ktorá je odolná voči stlačeniu. Ako človek starne, molekuly kyseliny hyaluronovej v tele strácajú schopnosť udržať tento tvar a vedie to k ochabnutiu a vráskam v prípade pokožky a bolestivosti a stuhnutosti v prípade kĺbov. Kyselina hyaluronová je súčasťou skupiny látok - glykosaminoglykánov, ktoré zabezpečujú pevnosť buniek a kĺbov.  Výskumy dokázali, že kyselina hyaluronová dokáže zadržať viac vody ako ktorákoľvek iná prirodzená látka. Vynikajúce hydratačné vlastnosti spôsobujú výrazné vyhladenie a elasticitu tkanív.

Kyselina hyalurónová bola objavená v roku 1934. Jej priaznivý vplyv na pokožku a zdravie kĺbov bol spopularizovaný dokumentom o japonskej dedine, kde viac ako 10% obyvateľov malo nad 85 rokov, pričom ich kĺby boli stále dostatočne ohybné a pokožka s minimálnym množstvom vrások. Zistilo sa, že obyvatelia tejto dediny jedli často potraviny ako sladké zemiaky a množstvo zeleniny. Tieto potraviny napomáhajú k tvorbe hyaluronovej kyseliny v tele. Zvýšené množstvá tejto látky boli zistené aj v telách obyvateľov tejto dediny.

Návod na použitie

Ideálne na použitie počas dňa alebo pred spaním. Nezanecháva mastný povlak na pokožke. Naneste 3-4 kvapky séra na pokožku a jemne masírujte dokým sérum dokonale nevsiakne. Sérum je možné kombinovať s ďalšími prípravkami na starostlivosť o pokožku/omladenie pokožky.

Kyselina hyaluronova sérum na vrásky
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 10 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
9x
0x
0x
1x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.