Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Intenzívne kolagénové sérum na odstránenie vrások

Intenzívne regeneračné sérum | Tvár a krk | Regenerácia | Hydratácia | Pružnejšia pokožka | Omladzujúci účinok | 12x3ml.
 
Náš tip
Sérum na vrásky
 
 • Komplex výživných látok pre vyhladenie a zjemnenie vrások
 • Kolagén, elastín a kyselina hyaluronová + rastlinné výťažky
 • Zlepšuje hydratáciu a napomáha odstráneniu tvárových žiliek
 • Pre všetky typy pleti
 • Neupcháva póry
...viac

Bežná cena: 29 €​
Vaša cena: 22 €      Iba 0,48€ /deň
schedule až 6 týždňov liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
12x3ml. ( až 6 týždňov liečby )

Intenzívne sérum „nabité“ účinnými látkami pre liečbu vrások na tvári a krku. Komplex dôležitých látok ako kolagén, elastín a kyselina hyaluronová, ktoré preniknú hlboko do pokožky s jedinou úlohou – vyhladiť a zjemniť vrásky. Ideálne  na liečbu začínajúcich ale aj pokročilých vrások na tvári a krku.

Indikácia

 • zjemnenie a vyhladenie vrások na tvári a krku
 • zlepšenie elasticity, hydratácia a pevnosti pokožky

Účinné látky

Amniotické fluidum rastlinného pôvodu  - (rastlinné lipidy s podobnými účinkami na pokožku ako lipidy nájdené vo vysokých koncentráciách v plodovej vode ). Plodová voda obsahuje látky, ktoré aktivujú rast kožných buniek, ktoré zabezpečia mlado a zdravo  vyzerajúcu pokožku.

Kyselina hyaluronová – látka, ktorej hlavnou úlohou je udržiavanie pokožky napnutej a hydratovanej. S pribúdajúcim vekom sa množstvo kyseliny hyalúronovej zmenšuje , čo vedie ku strate pružnosti pokožky a k tvorbe vrások.

Kolagén – skupina proteínov, ktoré sa nachádzajú prirodzene v tele. Je zodpovedný za pevnosť orgánov vrátane pokožky. Kolagén udržiava tvar jednotlivých orgánov. Produkcia kolagénu klesá s narastajúcim vekom.

Elastín – je odlišný druh proteínu v porovnaní s  kolagénom. Je zodpovedný za jemnosť  a pružnosť orgánov vrátane pokožky. S pribúdajúcim vekom sa produkcia elastínu znižuje. Jednoduchým testom je  možné zistiť, či má pokožka dostatočné množstvo elastínu: mladá pokožka sa po natiahnuti prstami vráti do pôvodnej polohy okamžite, zatiaľ čo staršia sa vracia do pôvodnej polohy dlhšiu dobu – je to výsledok množstva a kvality elastínu v pokožke.

Rumanček kamilkový extrakt z kvetu – rumanček má na pokožku protizápalové a upokojujúce účinky. V kozmetických produktoch sa používa aj pre svoje omladzujúce účinky. Obsahuje viacero flavonoidov, ktoré pomáhajú lepšie odstraňovať začervenanie pokožky a urýchľujú hojenie pokožky.  

Nechtík lekársky extrakt z kvetu – veľmi podobné účinky ako rumanček. Používa sa na rýchlejšie hojenie poškodenej pokožky. Dodáva pokožke vlhkosť a tiež je výborný na odstránenie tvárových žiliek.

Návod na použitie

Otvorte ampulku a naneste niekoľko kvapiek na prsty, potom na miesta s vráskami. Prstami jemne poklepávajte a vmasírujte sérum do pokožky. Po aplikácii neoplachujte. Aplikute najlepšie na odlíčenú tvár pred spaním.

Technické údaje

12 ampuliek po 3ml. Vôňa jemná prirodzená. Farba priehľadná.

O firme Postquam Professional

Postquam je rodinná firma, ktorá vznikla roku 1989 Valladolide (Španielsko ) a odvtedy pôsobí v službách profesionálnej kozmetiky. Vyrába exkluzívnu profesionálnu kozmetiku, ktorej inovatívne zloženie pôsobí cielene na problémy s pleťoua pokožkou. Vysoko účinné látky obsiahnuté v produktoch značky obnovujú prirodzené procesy hlboko vnútri pokožky, a tým udržujú jej mladistvý vzhľad a zdravie.

Sérum na vrásky
4.3
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 36 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
16x
11x
4x
4x
1x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.