Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Chudnutie
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Spaľovač tukov - Fat Burner
 
spaľovač tukov
 
Účinná termogénna formula, ktorá napomáha lepšiemu spaľovaniu tukov, podporuje vyšší metabolizmus a využívanie tuku ako zdroja energie....viac

Bežná cena: 33 €​
Vaša cena: 25 €      Iba 0,63€ /deň
schedule 1 mesiac

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Chudnutie 2 a viac produktov: Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia chudnutie

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia chudnutie
Nedostupný Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60 tabliet ( 1 mesiac )
Zloženie Množ.
Kofeín 100mg
Acetyl-L-Karnitín 50mg
Citrus Aurantium 250mg
Guarana Extrakt 200mg
Zelený čaj extrakt 25mg

Spaľovač tukov - Fat Burner je účinná termogénna formula, ktorá spolupracuje s telesnými procesmi spaľovania tukov, aby podporila vyšší metabolizmus a využívanie tuku. Energizujúca kombinácia prísad dodá energiu na zvládnutie tréningov aj každodenných povinnosti. V kombinácii s cvičením a správnym programom výživy, spaľovač tukov podporí schopnosť schudnúť a získať vypracované telo!

Ako spaľovač tukov účinkuje?

 • vytvára termogenézu
 • uprednostňuje tuk ako zdroj energie
 • blokuje vstrebávanie uhľohydrátov
 • dodáva energiu bez pocitu nervozity
 • podporuje chudnutie za dobrej nálady
 • chráni svaly
 • znižuje apetít

Je vytvorený na základoch jedného z najpopulárnejších termogénnych mixov, s niekoľkými modifikáciami. Namiesto efedrínu bol zaradený Citrus aurantium, čo je chemicky miernejší príbuzný efedrínu, núka mnohé metabolizmus vylepšujúce efekty efedrínu. Navyše bol pridaný kofeín, pretože štúdie udávajú, že kofeín môže fungovať v synergii so živinami synefrínového typu, čím sa zlepšuje podporný vplyv na metabolizmus.

Spolu dokáže toto dynamické duo podstatne nabudiť termogenézu, urýchliť výdaj kalórií, zlepšiť metabolizmus tukov a utlmiť apetít. Spaľovač tukov obsahuje aj Acetyl-L-karnitín – veľmi účinnú zložku, ktorá bráni telu ukladať tuk a napomáha telu spaľovať kalórie.

Dávkovanie

Užite 1-2 tablety denne a zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte vo večerných hodinách.

Upozornenie

Neodporúča sa pre tehotné a kojacie ženy.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

spaľovač tukov
4.2
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 34 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
8x
9x
4x
13x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.