close

Svrbenie hlavy

Úvod > > Svrbenie hlavy
Šampón proti vypadávaniu vlasov Revita

Ako pomôže šampón Revita proti svrbeniu hlavy?

Copper peptidy / peptidy medi - výskumy ukazujú, že tieto látky zabraňujú svrbeniu hlavy tým, že účinne znižujú inflamáciu / zápal na miestach vypadávania vlasov.

Emu olej - má anti-bakteriálne a anti-plesňové účinky. Zmierňuje svrbenie hlavy a napomáha hydratovať pokožku.

Rooibos - výťažky z liečivého čaju Rooibos majú protizápalové účinky a napomáhajú odstraňovať svrbenie hlavy.

Účinné na:

Vlasový aktivátor Spectral RS s aminexilom SP94

Ako pomáha Spectral RS proti svrbeniu hlavy?

Copper peptidy / peptidy medi - odstraňujú nepríjemné svrbenie hlavy. Priaznivo vplývajú na potláčanie inflamácie - zápalu v oblasti vypadávania vlasov.

Účinné na:

Vlasový aktivátor Spectral DNC-N (5% Nanoxidil)

Ako pôsobí Spectral DNC-N proti svrbeniu hlavy?

Copper peptidy / peptidy medi - zabraňujú telu v imunitnej reakcii na vlasové folikuly, ktorá sa prejaví svrbením na hlave. Odstraňujú zápaly na miestach, kde vlasy vypadávajú.

Účinné na:

Bio šampón proti vypadávaniu vlasov Revivogen so saw palmettom

Ako pomáha šampón Revivogen proti svrbeniu hlavy?

Kyseliny gama linolová, olejová, linolejová - tieto látky majú proti zápalové vlastnosti a tak pomáhajú pri liečbe svrbenia hlavy.

Účinné na:

Kondicionér proti vypadávaniu vlasov Revita COR

Ako pomôže kondicionér Revita COR proti svrbeniu hlavy?

Apigenín - anti-inflamačné a anti-alergické účinky potvrdené v testoch pomáhajú odstraňovať svrbenie hlavy.

Copper peptidy / peptidy medi - tieto látky efektívne odstraňujú nepríjemné svrbenie hlavy na miestach, kde vlasy vypadávajú. Zabraňujú telu napádať vlasové folikuly a znižujú zápal na miestach svrbenia.

Účinné na:

Omega 3 - 6 - 9 mastné kyseliny

Ako účinkuje 3 Omega proti svrbeniu hlavy?

Omega 3 mastné kyseliny - majú výrazné anti-inflamačné vlastnosti. Vypadávanie vlasov je spojené so zápalom, ktoý je vyvolaný imunitnou reakciou tela. Zápal je sprevádzaný svrbením. Užívanie týchto látok zmierňuje inflamáciu a svrbenie hlavy.

Účinné na:

Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom 3x60ml.

Ako pomôže Revivogen aktivátor proti svrbeniu hlavy?

Kyseliny gama linolová, olejová, linolejová - anti-inflamačné účinky týchto esenciálnych mastných kyselín odstraňujú svrbenie hlavy na miestach vypadávania vlasov.

Účinné na:

Nepríjemné svrbenie hlavy spojené so zvýšeným rednutím a vypadávaním vlasov. Svrbením hlavy – niekedy až tak nepríjemným, že sa škrabete až dokým to nezačne bolieť,  trpí veľké množstvo mužov aj žien s vypadávajúcimi vlasmi.

Ako a prečo vzniká svrbenie hlavy? Podľa odborníkov to je spôsobené tzv. zápalovými bunkami v našom tele. Tieto bunky sú prítomné u každého človeka a sú súčasťou imunitného systému. Nachádzajú sa v celom tele a ich hlavnou úlohou je vyhľadávať prítomnosť cudzích látok ako baktérií a vírusov. Zápalové bunky sa vyskytujú aj vo vlasových folikuloch. V prípadoch častého a intenzívneho svrbenia hlavy bolo pozorované zvýšené množstvo zápalových buniek v pokožke hlavy. Ak sa zápalové tieto bunky zhlukujú na jednom mieste, je to signál, že reagujú na nejaký podnet. Dôvodom môžu byť zmeny v pokožke alebo vlasových folikuloch.  Výskumy potvrdili, že množstvo zápalových buniek je v pokožke hlavy vyššie u ľudí trpiacich vypadávaním vlasov. Experti tvrdia, že to môže mať negatívny vplyv na vypadávanie vlasov.  Isté je, že spojitosť medzi vypadávaním vlasov a svrbením hlavy tu je.

Revita šampón – najlepší spomedzi šampónov proti vypadávaniu vlasov.

Revita je nespochybniteľne najúčinnejší šampón proti vypadávaniu vlasov súčastnosti. Vďaka účinnej látke ketokonazol, nielen odstraňuje svrbenie ale aj napomáha stimulovať rast vlasov. Ketokonazol účinkuje aj ako antiandrogén, čo napomáha rastu nových vlasov v prípade dedičného vypadávania vlasov. Neexistuje žiaden iný šampón s podobne účinným zložením a šampón Revita by určite mal byť súčasťou každej liečby vypadávania vlasov. Po niekoľkých týždňoch používania by malo byť svrbenie hlavy vyliečené. 

Alternatívou  je používanie šampónov s obsahom napríklad aloe vera, ktoré napomáhajú zmierniť svrbenie hlavy. Problémom je, že neodstraňujú príčinu a často sa stane, že sa svrbenie vráti späť.

Ketokonazol nie je jediná látka, ktorá lieči svrbenie hlavy, viaceré produkty v našej ponuke majú podobné vlastnosti vďaka látkam ako peptidy medi  (copper peptidy), emu olej alebo gama linolová, olejová a linolejová kyselina.Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.