Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávanie vlasov
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom 3x60ml.

Revivogen Therapy | Bio zloženie | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | 3x60ml
 
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom krabica
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom
zoom_in
 
 • Vytvorené expertami na vypadávanie vlasov z USA
 • Prírodné a bezpečné zloženie vrátane saw palmetta pre zastavenie vypadávania vlasov a posilnenie korienkov
 • Ideálne pre dedičné vypadávanie vlasov
...viac

Bežná cena: 120 €​
Vaša cena: 99 €      iba 0,55€ /deň
schedule až na 6 mesiacov liečby

Aktívne zľavy

Revivogen aktivátor -5% : Zľava pri nákupe 3 a viac produktov

Revivogen aktivátor -3% : Zľava pri nákupe 2 produktov

aktivatory -5% : Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj šampón

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj šampón
Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
3x60ml ( až na 6 mesiacov liečby )

Revivogen - prírodná liečba vypadávania vlasov

Revivogen Therapy je 6-mesačná oživujúca kúra pre tenké a rednúce vlasy. Obsahuje Saw Palmetto extrakt a osvedčenú a vyváženú kombináciu čisto prírodných látok pôsobiacich proti vypadávaniu vlasov.

Vlasový aktivátor Revivogen obsahuje výhradne prírodné BIO výťažky a saw palmetto extrakt. Je špeciále určený na liečbu rednúcich a vypadávajúcich vlasov.

Zložky, z ktorých sa aktivátor Revivogen skladá sú vedecky overené a sú výhradne prírodného pôvodu. Súčasťou je aj saw palmetto extrakt, ktorý je známy svojimi priaznivými účinkami proti vypadávaniiu vlasov.
Spoločne látky v aktivátore účinkuju nasledovne:

 • obmedzujú negatívny vplyv 5-alfa reduktázy, ktorá má za následok tvorbu DHT. DHT sa považuje za dôvod vypadávania vlasov.
 • látky v šampóne blokujú receptory androgénov
 • mnohé z obsiahnutých látok majú aktivačné účinky na vlasy a stimulujú nárast nových vlasov.

Zacielený presne na vlasové korienky

Revivogen vlasový aktivátor je tak účinný vďaka patentovanej technológii prenosu TFDS (Transmerol Folicullar Delivery System). Je to spôsob prenosu aktívnych látok priamo do buniek folikulov. Na prenos aktívnych látok priamo k vlasovým folikulom, využíva lipozómy a deriváty prírodných olejov, ktoré dokážu hlboko preniknúť cez pokožku, kde sú najviac potrebné. Liečba je preto mnohonásobne účinnejšia ako v bežných prípravkoch proti vypadávaniu vlasov.
Podobnú technológiu - nanosomy, využíva ešte firma DS Laboratories vo svojich produktoch proti vypadávaniu vlasov a ostatnej kozmetike.

Bez vedľajších účinkov

Liečba Revivogenom je úplne bezpečná a nenesie žiadne riziko vedľajších účinkov. Účinné látky sú výhradne prírodného pôvodu a sú skombinované tak aby bol dosiahnutý maximálny možný efekt pre zastavenie vypadávania a rast nových vlasov.

Zloženie vlasového aktivátoru je overené nezávislými lekárskymi testami, ktoré preukázali, že sú účinné v podobnej sile ako lieky na predpis, koré však nesú riziko možných vedľajších účinkov.

Výsledky liečby


Žena, +40 rokov

Mierne prerieďovanie vlasov na vrchnej časti hlavy. Výsledky po 6 mesačnej liečbe.

Muž, +30 rokov

Vypadávanie vlasov zasahujúce temeno a vrchnú časť hlavy. Výsledky po 12 mesačnej liečbe

Zloženie

Saw Palmetto extrakt

Tento prírodný liek patrí do skupiny antiandrogénov. Saw palmetto zabraňuje účinkom DHT.  Niektoré štúdie dokonca označujú účinky extraktu zo saw palmetta za účinnejšie v potláčaní 5-alfa reduktázy typu I a II ako Finasterid.

GLA (Gama linolová kyselina), ALA (Alfa linolová kyselina), kyselina olejová, kyselina lynolejová

Patria do skupiny mastných kyselín a obsahujú ich rastlinné oleje. Výskumy preukázali ich priaznivý vplyv pri potláčaní účinkov 5-alfa reduktázy oboch typov. Naviac, GLA, ALA a kyselina olejová pôsobia výrazne protizápalovo.

Kyselina azelainová, Vitamín B6, Zinok

Kyselinu azelainovú nájdeme v jačmeni, celozrnných cereáliách a v žite. Z týchto rastlín sa vyrábajú lieky proti akné a mnohým iným kožným problémom.  Mnohé štúdie potvrdili priaznivé účinky zinku a kyseliny azelainovej pri potláčaní účinkov 5-alfa reduktázy. Spoločné pôsobenie kyseliny azelainovej, zinku a vitamínu B6 v nízkej koncentrácii, znížili jejpôsobenie až o 90%. Synergický účinok týchto látok je veľmi účinným pri liečbe mužského typu vypadávania vlasov.

Oligoméry Procyadinínu

Prírodné výťažky, ktoré podľa výskumov podporujú rast vlasov podobne ako minoxidil. Použitím týchto látok sa ešte zvyšuje efektivita aktivátoru Revivogen

Čo môžem od liečby očakávať?

Výrazné zredukovanie vypadávania vlasov po prvých 3 mesiacoch používania. Testovaním sa potvrdilo, že pri dôslednom používaní, prírodné zložky obsiahnuté v produktoch Revivogen, zastavia vypadávanie vlasov a po čase aj zvrátia tento proces späť k obnove vlasov.

Počas 2 - 4 týždňov - U niektorých pacientov liečených Revivogenom bolo spozorované zvýšené vypadávanie vlasov v tomto období. Je to však úplne v poriadku a znamená to, že liečba zaberá. Revivogen urýchli rastový cyklus folikulov, čo spôsobí, že vlasy, ktoré sú v prechodnej alebo odpočinkovej fáze, vypadnú. Folikuly tak môžu začať tvoriť nové vlasy..

Počas 60 -90 dní - Výrazné spomalenie vypadávania vlasov a rozšírenie hrúbky existujúcich vlasov.

Počas 3 - 6 mesiacov - Vlasy sú viditeľne hrubšie a zahusťujú sa.

Po 16 - 18 mesiacoch pravidelného používania - Je dosiahnuté najlepšie možné zlepšenie a pre udržanie výsledkov môžete používanie Revivogenu obmedziť na 3 - 5 x za týždeň.

Produkty Revivogen sú špeciálne vytvorené tak, aby spoločne účinkovali proti vypadávaniu vlasov. Základom terapie Revivogen je používanie vlasového aktivátora, ktorý obsahuje vysoko koncentrovanú kombináciu prirodzených anti-DHT látok a rastových stimulátorov, ktoré sú doručené priamo do vlasových folikulov, kde je produkovaných okolo 95% DHT, ktoré spôsobuje vypadávanie vlasov.

Vypadávanie vlasov a účinok Revivogenu

Vlasy rednú a vypadávajú pôsobením viacerých bunkových procesov. Revivogen sa snaží liečiť tie najpodstatnejšie príčiny a tak zastaviť proces vypadávanie vlasov.

Každá bunka v ľudskom tele uchováva genetické informácie na základe ktorých sa riadi fungovanie tela - a aj rast alebo vypadávanie vlasov. Gény, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov môžu byť zdedené od oboch rodičov. Hormón DHT je aktivovaný po puberte u mužov aj žien a má nepriaznivý účinok na vlasové folikuly. Vypadávanie vlasov môže byť zapríčinené geneticky ale aj tu môže Revivogen pomôcť.

Testosterón vnikne do buniek vlasového folikulu cez špeciálne brány - tzv. androgénne receptory, čím spustí reťazovú reakciu, ktorá produkuje DHT - hlavnú príčinu vypadávania vlasov. Revivogen zabraňuje vniknutiu testosterónu do buniek vlasových folikulov tak, že blokuje androgénne receptory.

Vo vnútri buniek vlasových folikulov je testosterón premenený na DHT pôsobením enzýmu 5 - alfa reduktáza (5aR). DHT účinkuje ako hlavný spúšťač génov vypadávania vlasov a tento proces postupne deaktivuje normálny rast vlasov. Revivogen znižuje produkciu DHT blokovaním enzýmov 5aR.

Bez pôsobenia DHT budú gény, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov, neaktívne. Vypadávanie vlasov sa zastaví a vlasové folikuly začnú opäť produkovať zdravé vlasy. Aby sa nárast vlasov ešte urýchlil, Revivogen obsahuje látky, ktoré stimulujú a predlžujú rastovú fázu vlasov.

Objem: 3x60ml
Obal: Pevný tmavý plastový obal.
Farba: bledá

Návod na použitie

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov umyte vlasy ráno bio šampónom Revivogen s obsahom látok, ktoré pomôžu odstrániť DHT z povrchu pokožky a tak pripraviť zdravé prostredie pre rast vlasov. V prípade nutnosti večer opakujte umytie vlasov a po umytí naneste vlasoý aktivátor Revivogen.

Pred použitím vlasového aktivátora učešte vlasy dozadu.

Odstráňte ochranný uzáver z fľaštičky. Nasaďte rozprašovač a nasmerujte trysku aktivátora smerom na postihnuté miesto.

Priložte trysku na pokožku a mačkajte 10 až 20 krát podľa veľkosti plochy postihnutého miesta (1-2ml). Aplikácia je najlepšia na večer. Počas noci môže aktivátor na pokožke nerušene pôsobiť bez rizika potenia a pod. Pri aplikácii 1ml denne vydrží balenie na 6 mesiacov. Pri aplikácii 2ml denne vydrží balenie 3 mesiace.

Po nasprejovaní alebo ak začne tekutina z aktivátora stekať po pokožke, jemne ju vmasírujte do pokožky a nechajte na hlave pôsobiť najmenej 3 hodiny. Odporúča sa nechať pôsobiť vlasový aktivátor na pokožke počas celej noci.

 1. Pred použitím dôkladne zatraste.
 2. Nasaďte rozprašovač. Aplikujte 1x denne - 10 až 20 strekov. (podľa veľkosti postihnutej oblasti) (1ml. 1 nádobka vydrží 1 až 2 mesiace). Pre väčšinu ľudí je 10 strekov postačujúcich.
 3. Vmasírujte do pokožky a nechajte zaschnúť.

Pre dosiahnutie väčšieho efektu sa odporúča používať v kombinácii so šampónom Revivogen.

O firme Advanced skin and hair, Inc.

Revivogen je označenie výrobkov proti vypadávaniu vlasov od spoločnosti Advanced skin and hair, Inc. V roku 1999 ju založil dermatológ Dr. Alex Kahdavi. Cieľom firmy je prinášať zákazníkom čo najefektívnejšie prírodné produkty pre starostlivosť o vlasy a pokožku pomocou nových vedeckých poznatkov. Okamžite po uvedení značky v roku 1999 sa Revivogen stal celosvetovým hitom a vyhľadávaným prírodným liekom proti vypadávaniu vlasov. Zloženie produktov je tak kvalitné, že za roky existencie sa pomery jednotlivých ingrediencií vôbec nezmenili. Advanced skin and hair, Inc. má okrem produktov proti vypadávaniu vlasov aj produkty na liečbu problémov s akné.

Alcohol Denat., Water (Aqua), Linolenic Acid (Gamma & Alpha), Linoleic Acid, Oleic Acid, Serenoa Serrulata Fruit (Saw Palmetto) Extract, Ethyl Laurate, Beta-Sitosterol, Caffeine, Vitis Vinifera (Grape Seed) Extract, Tocopherol, Zinc Sulfate, Fragrance (Parfum), Sodium Metabisulfite
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom krabica
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 5 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
4x
1x
0x
0x
0x

Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom 3x60ml. recenzie zákazníkov

Spokojnosť:96.0% Hodnotení:5
Miriam, 26rokov : Pomohlo ale ta cena?
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Aktivátor revivogen mi ako jeden z mala pripravkov proti vypadavaniu vlasov pomohol. Asi to bude tym saw palmettom. Liecba trvala 3 mesiace ale som rada ze som to vydrzala. Odporucam vsetkym.

Zastavi vypadavanie vlasov Prirodny liek

Cena

Emil, 28rokov : Saw palmetto zabralo
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Už dlhšie kombinujem aktivátor so šampónom Revivogen a som maximálne spokojný. Cena ma najskôr zaskočila ale vydrží to tých zopár mesiacov. A po prerátaní to vyjde rovnako ako hociaký iný prípravok proti vypadávaniu vlasov. Aj manželka je príjemne prekvapená keď porovnávame fotky. Určite odporúčam

Zastaví vypadávanie vlasov Obnovuje vlasy

Denno denné používanie(po čase to začne liezť na nervy)

Milos, 41rokov : Funguje proti vypadavaniu vlasov
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Altivator proti vypadavaniu som kupil pre zenu aj pe seba. Berieme to uz nejaky treti mesiac ale kuty stale mam, vypadavanie vlasov sa sice spomalilo ale este neprestalo. Manzelka si to ale nevie vynachvalit. Viditelne jej vlasy zhrubli. Kazdemu to asi zabera inak...

Funguje proti vypadavaniu vlasov Vlasy su hrubsie

zabudam si to davat rano aj vecer

Ada56, 56rokov : Oplatí sa aj za tú cenu
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

O saw palmette som toho čítala veľa a chcela som nejaký prípravok vyskúšať. S tabletkami všeobecne nemám dopbré skúsenosti , hľadala som nejaký roztok. Našla som revivogen ale ta cena ma odradila. Kúpila som si iný aktivátor capillan? ale vlasy mi začali padať ešte viac. Rozhodla som sa teda kúpiť tento revivogen aktivátor a rozhodne neľutujem. Po 2 mesiacoch používania a neistoty vlasy konečne prestali padať. Pokožka sa mi vôbec nemastí ako predtým a vidím vyrastať hrubšie vlasy. Saw palmetto pravdepodobne upravilo moje hormóny. Som strašne rada. Odporúčam.

Výborné na zastavenie vypadávania vlasov. Len to chce trpezlivosť.

cena

František, 33rokov : viditeľný efekt
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Vlasový aktivátor používam zatiaľ 2 mesiace,ale už som zaznamenal,že vypadávanie vlasov ustúpilo.Používam tiež šampón Revivogen so saw palmettom,ktorý pri tejto kúre doporučujú.Už sa teším, že po dobratí kúry, vlasy prestanú vypadávať a začnú rasť nové

prípravok účinkuje

cena

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.