Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre ženy
 4. >
 5. Zväčšenie pŕs
 6. >
 7. Tabletky
 8. >
 9. Tabletky na rast pŕs

Tabletky Fabulous Breasts CC | Podpora prirodzeného rastu pŕs | 90tab.
Od: Cobeco
 
Tabletky na rast pŕs
 
 • Účinný komplex viacerých prírodných výživných látok FYTO-ESTROGÉNOV (spevnenie a rast pŕs)
 • Prispieva k zdraviu prsného tkaniva
 • 100% prírodný účinok
...viac

Bežná cena: 45 €​
Vaša cena: 39 €     iba 1,2€ /deň
schedule až na 4 týždne užívania

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

3% množstevná zľava (2 rovnaké):Množstevná zľava 3% (2 rovnaké produkty)

5% množstevná zľava (rovnaké 3 a viac):Množstevná zľava 5% (rovnaké 3 a viac)

Prsia 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia zväčšenie pŕs

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia zväčšenie pŕs
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)

Množstevné zľavy

ks.cena za ks.
139
2 37,83 (zľava -3%)
3 a viac37,05 (zľava -5%)
90tab. (až na 4 týždne užívania)

Tabletky na rast pŕs podporujú prirodzený rast pŕs zvnútra. Mnohé ženy trápi veľkosť, tvar ale aj pevnosť ich poprsia – tabletky na rast pŕs prinášajú 100% prirodný účinok. Vaše prsia budú vďaka prírodným extraktom aj zdravšie .

 • Užívajte si väčšie, pevnejšie a zdravšie prsia
 • Užívajte si zvýšené sebavedomie
 • 100% prirodzený spôsob rastu pŕs bez rizika chirurgického zákroku
 • Výborné výsledky u tisícok spokojných žien po celom svete.

Tabletky na rast pŕs – ako účinkujú?

Tabletky na rast pŕs sú doplnok výživy, ktorý je vyrobený z prírodných extraktov rastlín. Účinky týchto rastlín sú podobné účinkom ženského hormónu – estrogénu . Estrogén zapríčiňuje rast pŕs počas puberty a tehotenstva. Tabletky na rast pŕs obsahujú tzv. fyto-estrogény – rastlinné estrogény.

Ďalšie látky tabletkách napomáhajú stimulovať krvný obeh v prsiach a používajú sa k plnosti a pevnosti pŕs. Tabletky sú špeciálne vytvorené tak aby umožnili prírodným látkam pôsobiť v ženskom tele harmonicky a zdravo.

Čo sú to fyto estrogény? – Sú to rastlinné hormóny, podobné ľudským hormónom. Fyto estrogény účinkujú na tkanivá prsníkov podobne ako estrogén (spôsobuje rast buniek v prsníkoch. Bunky v prsiach rastú a zväčšujú prsné tkanivo.) a štúdie dokonca objasňujú ich pozitívny vplyv pri prevencii rakoviny prsníkov.

Kedy uvidím výsledky?

Najčastejšie bývajú výsledky viditeľné už počas prvého mesiaca. Tabletky na rast pŕs sú prírodný produkt a každý človek reaguje prírodné extrakty rôzne. Výsledky sú u každého človeka individuálne. Niekedy je naozaj ťažké zaznamenať postupné zmeny na tele, odporúčame preto, na konci každého mesiaca merať obvod pŕs. Tabletky sú určené pre ženy každého veku. (pozri vedľajšie účinky)

Ako prebieha rast a zväčšovanie prsníkov
Hormóny pôsobiace v ženskom tele majú vplyv na rast a zväčšovanie prsníkov

Zloženie Množ. v d.d.
Serenoa repens 600mg
Vápnik 300mg
Senovka grécka 300mg
Fenikel 300mg
Kmín rímsky 75mg
Benedikt lekársky 45mg
Dong Quai 45mg
Chilli 45mg

Účinné látky v tabletkách

Saw Palmetto (serenoa repens) – rastlina dnes známa predovšetkým na liečbu zväčšenej prostaty u mužov. V minulosti bola ale obľúbená ako prostriedok na zväčšenie a rast pŕs. Používa sa aj ako afrodiziakum a na povzbudenie sexuálnej túžby u žien. Obsahuje množstvo fyto-nutrientov, ktoré priaznivo pôsobia na tkanivá prsníkov a podporujú aj ich zdravie.

Vápnik – dôležitý minerál pre ženské telo. Zlepšuje priepustnosť bunkových membrán a zvyšuje účinok aktívnych látok. Má tiež preventívne účinky pred vznikom osteoporózy.

Senovka grécka – používaná hojne v Indii a na ďalekom východe ako korenie alebo aj ako extrakt. Jej účinky sú podobné účinkom estrogénu a stimuluje prolaktín. Rastlina obsahuje fyto-estrogény. Často sa používa v ľudovom liečiteľstve ako metóda na zvýšenie množstva mlieka u dojčiacich mamičiek.

Fenikel – rastlina bohatá na fytoestrogény, ktoré pôsobia na rast pŕs. Táto rastlina sa používa na zvýšenie produkcie mliečnych žliaz u mamičiek. Literatúra uvádza aj liečbu astmy, vysokého krvného tlaku a zvýšenie sexuálnej túžby u žien.

Kmín rímsky – má priaznivé účinky na zvýšenie množstva buniek v prsných žľazách, čo dopomáha k zväčšeniu pŕs. Obsahuje dôležité oleje, luteolin a iné flavonoidy, ktoré prispievajú k zosilneniu účinku zmesi extraktov.

Benedikt lekársky – obľúbená rastlina v prírodnom liečiteľstve. Používaná na zvýšenie produkcie mliečnych žliaz, zvýšenie sexuálneho apetítu u žien. Priaznivo pôsobí na plodnosť. Podporuje rast pŕs ustáľovaním hormonálnych hladín u žien.

Dong Quai – rastlina známa aj ako čínska angelika – veľmi často sa stále používa v tradičnej čínskej medicíne. Má mierne estrogénne účinky, stimuluje sexuálnu túžbu a zmierňuje symptómy menopauzy. Koreň tejto rastliny priaznivo pôsobí na vyrovnávanie hladiny hormónov v ženskom tele.

Chilli – stimuluje krvný obeh v krvných žľazách. Priaznivo pôsobí na spevnenie pŕs, pretože s vekom sa prísun krvi do žliaz znižuje. Obnovením správneho krvného obehu sa prsia spevnia a pôsobia plnšie.

Vedľajšie účinky

Tabletky na rast pŕs sú 100% prírodný doplnok výživy a preto je užívanie bezpečné. Neodporúča sa však užívanie ženám mladším ako 18 rokov a ženám v období kojenia a tehotenstva.

Upozornenie: Užívanie môže zvýšiť hladinu estrogénu - pred použitím sa poraďte s lekárom. Nepoužívajte pokiaľ ste tehotná, dojčíte alebo zamýšľate otehotnieť. Iba na externé použitie. Neodporúča sa pre ženy mladšie ako 18 rokov. Držte mimo dosah detí. Pred použitím odporúčame konzultovať s Vašim lekárom.

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 3 tabletky na rast pŕs denne s dostatočným množstvom vody. Doporučenú dávku nikdy neprekračujte. Pre lepšie výsledky sa odporúča používať aj krém na zväčšenie pŕs. Odporúčaná dĺžka liečby 1 - 3 mesiace (v závislosti na výsledkoch)

Technické informácie

Obsah: 90 tabliet
Obal: Plastová uzatvárateľná krabička
Vôňa: bez vône

O firme Cobeco Pharma

Holandská spoločnosť založená v roku 1995. Úspešne pôsobí celosvetovo v oblasti výroby farmaceutických a kozmetických produktov. Všetky vyrobené produkty podliehajú prísnej kontrole kvality. Nákupom produktov od tejto spoločnosti má zákazník istotu, že obdržal výrobok najvyššej kvality. Slogan firmy – naše produkty sú určené pre každého, kto chce žiť kvalitnejší, zábavnejší a vzrušujúcejší život.

Tabletky na rast pŕs
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 17 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
12x
4x
0x
1x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.