Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre ženy
 4. >
 5. Zväčšenie pŕs
 6. >
 7. Krémy
 8. >
 9. MammaMia krém na prsia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka | 200ml.
 
Náš tip
Krém na rast pŕs
Pre lepší účinok sa odporúča kombinácia tabliet a krému
Zväčšenie pŕs - fotky pred po (účinok fytoestrogénov)
Zväčšenie pŕs - fotky pred po (účinok fytoestrogénov)
Zväčšenie pŕs - fotky pred po (účinok fytoestrogénov)
 
 • 100% prírodný účinok
 • Extrakt z rastliny Pueraria mirifica - silný FYTO-ESTROGÉN (rastlinný estrogén s účinkami na prsia - pozdvihnutie, spevnenie a zväčšenie pŕs)
 • Extrakty z ďalších rastlín napomáhajú zdraviu pokožky a prsníkov
 • Výživný krém pre komplexnú starostlivosť o prsia, podporu zdravia a správneho celkového vývoja prsníkov
 • Hebkejšia a vláčnejšia pokožka

Bežná cena: 38 €​
Vaša cena:
29,90 €
Iba 1,00 €/deň
200ml. schedule Na 30 dní používania

Skladom - Odosielame okamžite

Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Alernatíva Krém na prsia CC
Výhodný balíček
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
69 hodnotení
Náš tip
19,00 €
Tabletky na akné AcneGo 60tbl.
Tabletky na akné ACNE.GO | pre teenagerov & dospelých | hormonálne & cystické akné | tvár & telo | čistejšia pokožka | protizápalové účinky | proti nadmernému masteniu
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
42 hodnotení
17,30 €
Krém na strie SlimCode
Krém na strie SlimCode | Prevencia strií | Zjemnenie strií | Prsia, stehná, brucho, zadok | Regenerácia pokožky
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
92 hodnotení
Akcia -30%
45,00 € 31,50 €
Tabletky na chudnutie Oxotrin 60tbl.
Tabletky Oxotrin 530mg. | Zdravé chudnutie | Metabolizmus | Spaľovanie tukov | Bez jojo efektu
O produkte
Zväčšenie pŕs bez operácie.

Krém na zväčšenie pŕs so 100% prírodným účinkom pre komplexnú starostlivosť o prsia. Krém obsahuje extrakt rastliny Pueraria Mirifica a olejov ďalších rastlín lisovaných za studena. Je špeciálne vytvorený na dennú starostlivosť o prsia, podporu zdravia prsníkov a správneho celkového vývoja prsníkov.

Účinky prírodných extraktov:

 • pozdvihnutie, spevnenie a zväčšenie pŕs
 • zmenšenie jaziev a strií
 • zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a tvorbe vrások v dekolte
 • prevencia pred vznikom rakoviny prsníka

Prečo je extrakt Pueraria Mirifica tak žiadaný?

Prsia rastú a zväčšujú sa vďaka hormónu s názvom estrogén – tento zapríčiňuje okrem iného rast pŕs aj počas tehotenstva. O mnohých výťažkoch z rastlín a byliniek je známe, že majú podobné účinky ako estrogén.

Na výrobu extraktu sa používa koreň rastliny Pueraria Mirifica (tiež známej aj pod názvom Kwao Krua). Pochádza z východného Thajska a Barmy, kde sa už stovky rokov používa v ľudovej medicíne pre svoje omladzovacie účinky.

Až v roku 1952 sa dostala táto rastlina pod drobnohľad výskumníkov, kedy sa z nej podarilo izolovať nezvyčajný estrogénny fenol – miroestrol.

Pueraria mirifica obsahuje vysokú koncentráciu fytoestrogénov

Koreň rastliny Pueraria Mirifica, nakrájaný a pomletý. Často sa používa v krémoch a tabletkách na zväčšenie poprsia.
Základná zložka krému MamaMia na zväčšenie pŕs je extrakt z rastliny Pueraria Mirifica

Fyto-estrogény

Výťažky z rastlín s účinkami estrogénu sa nazývajú fyto-estrogény. Sú to rastlinné hormóny a k ich účinkom patrí aj zlepšenie krvného obehu v oblasti pŕs, čím sa podporuje zdravší vývoj prsníkov.

Fyto-estrogény majú schopnosť udržať dlhodobo zväčšený objem prsníkov. Napomáhajú lepšej výžive pŕs a zlepšujú ich pevnosť.

Okrem toho majú mnoho ďalších priaznivých účinkov na ženské telo. Vďaka nim môže telo vyzerať mladšie. Pokožka pôsobí mladistvejšie, zostáva dlhšie hladká a elastická. Nehovoriac o dobrom pocite a množstve energie.

Aké účinky má extrakt z Pueraria Mirifica?

Používa sa na zlepšenie prísunu živín v ženskom tele a urýchlenie zväčšovania prsníkov. Je vyhľadávaná pre schopnosť udržať dlhodobo zväčšený objem a pevnosť prsníkov.

Okrem toho má mnoho ďalších priaznivých účinkov na ženské telo. Vďaka nemu môže telo vyzerať mladšie. Pokožka pôsobí mladistvejšie, zostáva dlhšie hladká a elastická. Nehovoriac o dobrom pocite a množstve energie.

Klinické štúdie

Bolo vykonaných viacero testov, ktoré zisťovali účinky extaktu z rastliny puereria mirifica. Príkladom môže byť štúdia, trvajúca 2 mesiace, na ktorej za zúčastnilo 32 pacientok. Pacientkám bolo podávaných 800mg extraktu denne, každý druhý deň.

Placebo skupina nepreukázala počas testovania žiadne zmeny v sledovaných oblastiach. Skupina pacientov, ktorým bol podávaný pravý extrakt zaznamenala zmeny vo všetkých sledovaných oblastiach. Zvýšená bolestivosť prsníkov je naviazaná na  zvýšenú pevnosť prsníkov a tá najčastejšie súvisí so zväčšením prsníkov.

Testy jednoznačne preukázali účinky extraktu pre zvýšenie hladín estrogénu v tele s následkom zväčšenia objemu prsníkov.

Prejavy Účinok u pacientov
Zväčšenie pŕs 82.35%
Spevnenie pŕs 88.23%
Zdravšia menštruácia 29.41%
Zdravšie vlasy 88.23%
Rýchlejšia obnova pokožky 94.11%
Pobolievanie pŕs 94.11%

Masáž pŕs - postup

Masáž pŕs je najúčinnejšia, ak začínate v susedných partiách. Začnite od uší a obe ruky ťahajte po krku smerom ku kľúčnej kosti. Opakujte pomaly 15 krát.


Prekrížte ruky a prstami prechádzajte tesne popod kľúčnych kosti, smerom od ramien ku stredu hrudníka. Opakujte 15 krát.

Ľavú ruku položte na hlavu a dlaňou pravej ruky, krúživým pohybom masírujte oblasť podpazušia. Opakujte 15 krát.

Masáž ľavého prsníku – ľavou rukou jemne zatlačte a ťahajte vrchnú časť, smerom od stredu hrudníka. V rovnakom čase pravou rukou zatlačte a ťahajte smerom dovnútra. Čím vytvoríte protichodný pohyb. Opakujte 10 krát.

Masáž pravého prsníku – opakujte body 2 a 3. Na koniec masáže opakujte krok 1, čím masáž prsníkov ukončíte. TIP: ako doplnok odporúčame tabletky na prsia MammaMia, ktoré boli špeciálne vyvinuté na podporu zdravého vývinu pŕs zvnútra.

Žena drží tabletky aj krém na zväčšenie pŕs MammaMia. Usmieva sa, práve jej ich doniesol kuriér.

Krém na zväčšenie pŕs - prírodné zloženie

Púpalkový olej: Obsahuje veľké množstvo gama linoleovej kyseliny a používa sa v krémoch a má excelentné hydratačné vlastnosti. Je výborný pre suchú a starnúcu pokožku.

Jojoba olej: má schopnosť hlboko preniknúť do pokožky a je vhodný pre všetky typy pokožky. Chemické zloženie jojoba oleja pripomína zloženie prirodzeného oleja produkovaného telom. Olej pôsobí ako jedinečný lubrikant a dokonale hydratuje pokožku.

Bambucké maslo (Shea butter): Chráni a regeneruje pokožku. Obsahuje vysoké množstvá vitamínov A, E a F. Dodáva pokožke všetko potrebné pre jej zdravie, elasticitu a pevnosť. Je vhodné pre všetky typy pleti. Chemické zloženie je veľmi podobné mazu vernix – ktorý sa nachádza na pokožke novorodencov po narodení. Je výborný pre zabránenie a liečbu strií a ďalších poranení pokožky. Obsahuje vysoké množstvá mastných kyselín, ktoré napomáhajú rastu buniek a urýchľujú hojenie rán

Extrakt z jadierok Rakytníka (sea buckthorn) – priaznivo vplýva na zníženie výskytu rakoviny prsníka.

Sichuan dome extrakt – výťažok z čínskej rastliny ChuangXiong Rhizome. Medzi hlavné účinky patrí zlepšenie prekrvenia v mieste aplikácie – dôkladne prekrvenie pŕs umožňuje ich lepšie vyživenie a rast. Liečivé látky z extraktu bránia výskytu nádorových ochorení.

Ženšen – prírodný stimulátor – obsahuje množstvo účinných látok vrátane zdravých fytoestrogénov, ktoré prispievajú k rastu prsníkov. Ženšen tiež priaznivo účinkuje proti výskytu rakoviny prsníka.

Angelika čínska (Dong Quai) – ešte viac zvýši účinky liečby na zväčšenie pŕs. Táto rastlina pomáha vyvažovať hladinu hormónov v tele.

Extrakt z papáje – obsahuje enzýmy, ktoré stimulujú tvorbu ženského hormónu estrogénu a tiež prolaktínu, ktoré prispievajú k vývinu prsníkov.

Kolagén, Hyaluronová kyselina , Vitamín C –prispievajú k tvorbe pevnejšej a pružnejšej pokožky pŕs.

Návod na použitie

Jemne vmasírujte krém na pokožku pŕs. Pre najlepšie výsledky sa odporúča použitie 2x denne.

Pre silnejší účinok odporúčame používať v kombinácii s tabletkami na zväčšenie pŕs

Upozornenie: Nepoužívajte pokiaľ ste tehotná, dojčíte alebo zamýšľate otehotnieť. Iba na externé použitie. Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami. Neodporúča sa pre ženy mladšie ako 18 rokov. Držte mimo dosah detí. Pred použitím odporúčame konzultovať s Vašim lekárom. Ak užívate lieky, poraďte sa o liečbe s Vašim lekárom. Prestaňte používať ak dôjde k podráždeniu pokožky.

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov budúcnosti - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť sa teší vysokej obľúbenosti vďaka svojmu úsiliu o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

Aqua [Voda] ,Olej zo sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis). ,PEG-100 stearát ,Cetearylalkohol ,Olej zo semien Simmondsia chinensis (jojobový). ,Glycerylstearát ,Butyrospermum parkii (bambucké maslo). ,Olej z Oenothera biennis (Pupalka dvojročná). ,Hydrolyzovaný kolagén ,Olej z Hippophae rhamnoides ,Extrakt zo ženšenu Panax ,Výťažok z koreňa Pueraria mirifica ,Hyaluronát sodný ,Fenoxyetanol ,Dehydroacetát sodný ,Stearoyl laktylát sodný ,Parfum [Vôňa] ,EDTA disodná ,Propylénglykol ,Glycerín ,Askorbyl fosfát sodný ,BHT
4,68
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 35 hodnotení
5 Výrazný účinok
23x
4 Čiastočný účinok
11x
3 Slabší účinok
0x
2 Neviem posúdiť
1x
1 Žiadny účinok
0x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.