Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Spánok
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Tabletky na spanie Valemin

Tabletky na spanie Valemin | Lepší spánok a zaspávanie | 100% prírodné zloženie | Bez receptu | 30tbl.
 
Tabletky na spanie a nespavosť Valemin
 
 • 100% prírodné zloženie
 • vysoko kvalitný, bezpečný a nenávykový, čisto prírodný prostriedok na spanie
 • výborný pre zmiernenie ťažkostí súvisiacich so zaspávaním, budením počas noci, nespavosťou a nekvalitným spánkom

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena:
15,90 €
Iba 0,53 €/deň
30tbl. schedule Na 30 dní používania

Vypredané
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
53 hodnotení
Akcia -5%
14,90 € 14,15 €
Biotin 10000mcg 60tbl.
Biotín tabletky 10 000mcg | Extra účinok | Vlasy pokožka nechty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 hodnotení
Akcia -20%
27,00 € 21,60 €
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé chudnutie | Proti starnutiu | Fantastický zdroj antioxidantov
O produkte

Valemin je vysoko kvalitný, bezpečný a nenávykový, čisto prírodný liek na spanie.  Obsahuje zložky, ktorých cieľom je zmierniť občasné príznaky ťažkostí súvisiacich so zaspávaním, budením počas noci, nespavosťou a nekvalitným spánkom. Nespavosť môže mať vplyv na vašu náladu, koncentráciu a celkový zdravotný stav. Tieto tabletky na spanie sú bezpečnou, jemnou, nenávykovou pomôckou na spanie, ktorá môže prispieť k oveľa pokojnejšiemu nočnému spánku.

Valemin – lieky na spanie pomáhajú pri:

 • nespavosti,
 • problematickom zaspávaní,
 • častom nočnom budení,
 • nekvalitnom spánku.

Tabletky na spanie Valemin sú skutočne všetko, čo potrebujete pre každonočný vynikajúci spánok. Sú výbornou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú prostriedok na spanie po prvýkrát, ale aj pre ľudí, ktorí už mnoho možností vyskúšali, no stále nenašli taký, ktorý by u nich účinkoval. Doprajte si ten kvalitný, pokojný a osviežujúci spánok, po ktorom túžite. A to bez väčších problémov a striedaní pokusov pri hľadaní správneho prostriedku na spanie. Tabletky na spanie Valemin boli špeciálne vyvinuté po výskume a testovaniach rôznych iných prostriedkov na spanie, ktoré sú na trhu dostupné. Nenechajte sa oklamať prostriedkami na spanie, kde je na štítku uvedeného tucet rôznych prísad.

Ako viete, dosiahnuť každý deň to správne množstvo spánku s tým, že sa prebudíte svieži a počas celého dňa dokážete byť koncentrovaný a v pohotovosti, je veľmi dôležitá vec. Kvalitný spánok môže zmeniť váš celkový pohľad na život. Tabletky na spanie Valemin sú čisto prírodné bez umelo vyprodukovaných liečiv, sú bezpečné a nenávykové.

Lieky na spanie Valemin obsahujú iba prírodné a bezpečné prísady a zložky.

5-HTP (5-hydroxytryptofán)

Ide o prirodzene sa vyskytujúcu látku získavanú zo semien Griffonia simplicifolia, liečivej rastliny zo západnej Afriky. U ľudí je 5-HTP bezprostredným prekurzorom neurotransmiteru serotonínu (5-HT). To znamená, že 5-HTP sa mení v mozgu priamo na serotonín. Serotonín má mnoho veľmi významných a dôležitých funkcií, vrátane svojej úlohy v rámci spánku, chuti do jedla, pamäte, učenia, regulácie teploty, nálady, sexuálneho správania, kardiovaskulárnych funkcií, svalových kontrakcií a regulácie endokrinných žliaz (žliaz s vnútornou sekréciou).

Aké problémy nastávajú pri nedostatku serotonínu?

Tvorba serotonínu s pribúdajúcim vekom klesá. Navyše môže byť jeho množstvo v každom veku ohrozené stresom. Nízke hladiny serotonínu sa najvýraznejšie prejavujú zhoršením nálady, úzkosťou a nespavosťou. Môžu tiež viesť k rôznym ďalším zdravotným problémom a ochoreniam, čím sa človeku znižuje celková kvalita života.

Melatonín

Melatonín je prirodzene sa vyskytujúci hormón produkovaný epifýzou v mozgu a zohráva kľúčovú úlohu pri regulácii cyklu spánku a bdenia. Často označovaný ako „hormón spánku“, hladiny melatonínu zvyčajne stúpajú večer, keď sa zotmie, čo signalizuje telu, že je čas pripraviť sa na spánok. Tento hormonálny nárast pomáha naštartovať a udržať pokojný nočný spánok. Doplnky melatonínu sa bežne používajú na riešenie problémov súvisiacich so spánkom, najmä v prípadoch pásmovej choroby, práce na zmeny alebo nespavosti. Užívaním doplnkov melatonínu môžu jednotlivci napodobňovať prirodzený nárast hladín melatonínu, čím pomáhajú upraviť ich cirkadiánny rytmus a zlepšiť kvalitu spánku.

Valeriána

Valeriána, kozlík lekársky alebo latinsky Valeriana officinalis, je trvalka pochádzajúca zo Severnej Ameriky a Európy. Má ružovkasto sfarbené kvety, ktoré vyrastajú z koreňových hľúz alebo podzemkov. Zbiera sa po dovŕšení dvoch rokov, vtedy koreň obsahuje množstvo dôležitých zložiek vrátane valepotriátov, kyseliny valerenovej a iných prchavých olejov.

Ako valeriána účinkuje?

Valeriána sa dlho používala ako prostriedok na upokojenie nervového systému v reakcii na stres a tiež na vyvolanie pokojného spánku. Hoci boli v posledných rokoch objavené a predstavené aj iné prostriedky s podobnými prínosmi, valeriána je stále najpopulárnejším bylinným preparátom na trhu a využíva sa hojne po celom svete.

Valeriána sa používa ako liek na spanie už vyše 1000 rokov. Jej schopnosť pomôcť pri uvoľnení centrálneho nervového systému, podporiť pocit pokoja, znížiť hladiny úzkosti a stresu a zlepšiť spánok, ocenili po celom svete už milióny ľudí. Nie je známe, že by Valeriána ráno po zobudení spôsobovala malátnosť, ani nie je návyková. Užívaním výživových doplnkov s obsahom Valeriány môžete pomôcť telu a mysli uvoľniť sa a zrelaxovať.

Harmanček

Odborníci zistili, že jedna zložka harmančeku pôsobí na mozog podobným spôsobom ako benzodiazepíny, čo je skupina anxiolytických (úzkosť zmierňujúcich) liekov, kam sa radí aj Xanax a Valium. Nielen, že tieto umelo vytvorené lieky môžu vyvolať nepríjemné vedľajšie účinky, ako napríklad bolesť hlavy, zmätenosť, trasenie, závraty a nočné mory. Môžu tiež byť fyzicky návykové.

Na druhú stranu, harmanček pomáha upokojiť napäté nervy a podporiť pokojný spánok. A to bez rizika škodlivých vedľajších účinkov alebo fyzického návyku.

Účinky harmančeku:

 • podporuje zdravé spánkové návyky,
 • zmierňuje úzkosť.

Harmanček patrí do čeľade astrovitých a po stáročia sa využíval na podporu dobrej nálady a celkového zdravia a pocitu pohody.

Levanduľa

Už odpradávna bola symbolom čistoty a nevinnosti. Starovekí Gréci a Rimania zaznamenali jej využívanie v liečiteľstve. Používali ju do kúpeľov, ako parfém a na liečbu mnohých zdravotných problémov. Medicínske znalosti o prínosoch tejto rastliny sa predávali z generácie na generáciu a dodnes sa učíme o pozitívnych vlastnostiach a výhodách tejto rastlinky.

Na aké účely sa používa výťažok z levandule?

Z medicínskeho hľadiska boli popri iných vlastnostiach potvrdené nasledovné atribúty levandule:

 • pôsobí upokojujúco (má antispazmodické vlastnosti, uvoľňuje svalové kŕče),
 • pôsobí proti nadúvaniu (zmierňuje nadúvanie a plynatosť v tráviacom trakte),
 • zmierňuje svalové napätie,
 • urýchľuje hojenie rán,
 • uvoľňuje mozgové vlny, znižuje stres,
 • má antidepresívne účinky,
 • účinkuje ako mierne sedatívum, znižuje nervové napätie, pomáha pri nespavosti,
 • má stimulačné schopnosti, podporuje imunitný systém,
 • má upokojujúce a utišujúce vlastnosti.

Dávkovanie

Užite 1 tabletu 1 hodinu pred spaním a zapite vodou. Dodržujte dávkovanie.

Upozornenie

 • Ak ste tehotná alebo kojíte, prekonzultujte užívanie liekov na spanie Valemin so svojím lekárom.
 • Ak užívate tabletky na spanie Valemin na podporu pokojného spánku, odporúčajú lekári v prípade rannej ospalosti znížiť dávkovanie.
 • Niektoré zložky Valeminu môžu spôsobiť ospalosť, preto buďte opatrní v prípade vedenia motorového vozidla alebo vykonávania činností, ktoré si vyžadujú bdelosť a opatrnosť.
 • Niektoré zložky ako valeriána môžu zosilniť účinok alkoholu.
Valemin na spanie 30tbl.
Veľkosť dennej dávky: 1 tbl
Počet dávok v balení: 30
Účinné látky1 dávkaRVH%*
Harmanček extrakt (10:1) 200 mg**
Grifónia 5-HTP exktrakt 400 mg**
Levanduľa extrakt (4:1) 50 mg**
Valeriána extrakt (10:1) 150mg**
Melatonín 1mg**
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého človeka(8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Výživový doplnok. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.
Ďalšie zložky: Želatínová kapsula, Kukuričný škrob, Stearan horečnatý (rastlinný pôvod)
4,79
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 51 hodnotení
5 Výrazný účinok
34x
4 Čiastočný účinok
2x
3 Slabší účinok
3x
2 Neviem posúdiť
12x
1 Žiadny účinok
0x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.