Biome platobné možnosti

Toppik pre hustejšie vlasy - recenzia

Zahusťovač vlasov Toppik poskytuje takú fenomenálnú transformáciu rednúcich vlasov, že na to aby ste plne ocenili úžasné výsledky po použití týchto vlákien je ich potrebné vidieť a zažiť. Doslova v priebehu tridsiatich sekúnd po použití Toppik vlákien, vyzerajú Vaše vlasy viditeľne hustejšie.

V skutočnosti to vyzerá, ako by ste boli podstúpili tisíce drobných transplantácií vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd. Toppik vlákna sú špeciálne nabité, takže sa automaticky spoja s Vašimi existujúcimi vlasmi a takmer okamžite uvidíte vlasy hustejšie, než ste si kedy mysleli, že je možné dosiahnuť.

Je to naozaj jedinečné spojenie vedeckého výskumu v oblasti dermatológie a vlasovej kozmetiky. Než sa ponoríme do toho, čo Toppik je, dovoľte mi povedať, čo nie je. Má ďaleko od tradičného spreju alebo krému na vlasy, ktoré môžu byť ľahko rozpoznateľné alebo ešte horšie, môžu dokonca poškodiť Vaše vlasy. Toppik vlákna pre zahustenie vlasov nepomôžu opätovnému rastu vlasov ani nezastavia už prebiehajúce vypadávanie vlasov. Jednoducho povedané, Toppik vlákna Vám dodajú opticky husté vlasy.

Toppik vlákna sú k dispozícii v ôsmich farbách: čierna, hnedá, tmavo hnedá, stredná blond, blond, gaštanová, šedá a biela. Môžete tiež kombinovať rôzne farby tak, aby ste dosiahli farbu čo najbližšie k Vašej prirodzenej farbe vlasov.

Tu nájdete niektoré pred a po fotky reálnych zákazníkov.

Ako systém Toppik funguje?

Toppik vlákna sú drobné mikrovlákna, ktoré sú základnými stavebnými prvkami systému, a v skutočnosti vyzerajú ako skutočné, prirodzené ľudské vlasy. Nie je vôbec prekvapujúce, že sa Toppik vlákna tak podobajú ľudské vlasy, pretože oba sú zložené z keratínu. Keratín je materiál založený na proteíne nachádzajúci sa vo vlasoch, zodpovedný za rast vlasov a nechtov.

Jedným z charakteristických znakov Toppik systému je intenzívne využívanie prírodných látok ako je keratín, vitamín A a vitamín C vo výrobnom procese.

Použitie týchto organických materiálov pri vývoji Toppiku zabezpečí, že tento výrobok je bezpečný a prirodzený. Ak by ste si do jednej ruky zobrali Toppik vlákna správnej farby a prameň Vašich vlasov do druhej museli by ste sa pozrieť veľmi pozorne aby ste videli rozdiely. Toppik je k dispozícii v ôsmich rôznych farbách, ktoré môžu byť zmiešané podľa potreby, takže sa môžete priblížiť k farbe Vašich prirodzených vlasov.

Toppik systém bol nazývaný aj sebavedomie vo fľaši, pretože riedke miesta vyplní rýchlo a ľahko. Akonáhle ste si vybrali správnu farbu Toppik vlákien podobnú Vašej prirodzenej farbe vlasov, Toppik vlákna sú takmer nerozpoznateľné, aj keď niekto stojí menej ako desať centimetrov od vás. Toppik vlasové vlákna sa “neroztečú” pretože sú odolné voči potu a dažďu. Vlákna držia na mieste a ľahko sa upravujú. Zmyjú sa pomocou šampónu.

Čo robí tieto vlákna také pružné, keď sa spoja s Vašimi prirodzenými vlasmi? Toppik vlasové vlákna sú nabité statickou elektrinou tak, aby sa bezpečne spojili s Vašimi vlastnými vlasmi a držali na mieste keď si vlasy češete alebo prehrabnete rukou.

Toppik je dokonca odporúčaný aj lekármi!

Mnohí dermatológovia, lekári špecializujúci sa na vypadávanie vlasov a lekári vykonávajúci transplantáciu vlasov svojim pacientom dôrazne odporúčajú používanie Toppik vlákien. Napríklad, chirurgovia vykonávajúci transplantáciu vlasov svojim pacientom odporúčajú aby používali Toppik vlasové vlákna na pokrytie plešatých oblastí zatiaľ čo transplantované vlasové štepy rastú.

Ako aplikovať Toppik

Vysušte si vlasy uterákom alebo fénom, nádobku s Toppikom držte asi 5cm od Vašej hlavy nad preriedenými miestami a dobre zatraste. Tieto oblasti budú v priebehu sekúnd pokryté Toppik vláknami, ktoré sa spoja s Vašimi vlasmi.

Toppik vlasové doplnky

K dispozícii sú tri doplnky, ktoré Vám umožnia plne optimalizovať výsledky aplikácie Toppik vlákien.

  1. Toppik aplikátor v spreji

Toppik aplikátor v spreji možno použiť na rovnomerné nasprejovanie vlákien presne tam, kde ich na pokožke hlavy chcete. Toppik aplikátor v spreji sa ľahko sa pripojí k nádobe s Toppik vláknami. Aplikátor v spreji Vám dáva väčšiu kontrolu nad distribúciou vlákien, než je to možné jednoduchým pretrepaním nádobky nad plešatejúcimi miestami.

  1. Toppik optimizér vlasovej línie

Toppik optimizér vlasovej línie sa používa na dosiahnutie prirodzeného vzhľadu vlasovej línie pri aplikácii vlasových vlákien. Balenie obsahuje dva optimizéry.

  1. Toppik FiberHold sprej

V oblasti vypadávania vlasov, kde tak veľa výrobkov sľubuje neuveriteľnú obnovu vlasov, sú Toppik vlasové produkty príjemným prekvapením. Existujú tisícky videí a prípadových štúdií dokumentujúcich výsledky, ktoré použitím Toppik vlákien ľudia od filmových hviezd až po matky v domácnosti dosiahli.

Dokonca aj keď nechcete používať Toppik vlasové vlákna každý deň, sú ideálne pre získanie opticky hustejších vlasov na významných spoločenských príležitostiach ako sú svadby či stretnutia bývalých spolužiakov alebo fotenie.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
94 hodnotení
Akcia -5%
23,00 € 21,85 €
Zahusťovač vlasov Toppik 12g
Toppik zahusťovač vlasov | Originál | Keratínové vlákna | Prirodzené zahustenie vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
94 hodnotení
Akcia -5%
41,50 € 39,42 €
Zahusťovač vlasov Toppik 27,5g
Toppik zahusťovač vlasov | Originál | Keratínové vlákna | Prirodzené zahustenie vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
1 hodnotenie
19,00 €
Vlasy v spreji Toppik nádstavec
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
18,00 €
Toppik Fiberhold sprej
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
6,00 €
Toppik upravovač ofiny

Súvisiace čítanie z knižnice