Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Nechty
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Vitamíny na nechty

Vitamíny na nechty NailCare XL | Pevnosť nechtov | Lámavé nechty | 60tbl. | Nutrigen Laboratories
 
komplex vitamínov na nechty
 
 • Esenciálne výživné látky pre správny rast nechtov
 • Posiluje a spevňuje nechty
 • Pôsobí proti lámavosti nechtov
...viac

Bežná cena:19 €​
Vaša cena: 14,90 €      iba 0,24€ /deň
schedule až na 8 týždňov užívania

Aktívne zľavy

Vitamíny na nechty komplex -5% : Zľava pri nákupe 3 a viac produktov

Vitamíny na nechty komplex -3% : Zľava pri nákupe 2 produktov

Na sklade Doprava a doručenie
Množstevné zľavy
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Množstevné zľavy
ks. cena za kus
1 14,9 €
2 14,3 € (-3%)
3 a viac 14,16 € (-5%)
60tbl ( až na 8 týždňov užívania )
Zloženie Množ.
Vápnik 100mg
Magnézium 100mg
Olej z ľanových semienok 100mg
Vitamín C 100mg
Vitamín B2 Riboflavín 50mg
Železo 14mg
Zinok 10mg
Vitamín D3 1000iu
Meď 1mg
Selén 100µg
Jód 150µg
Biotín 150µg

Vitamínový komplex na nechty dodá potrebné výživné látky potrebné pre rast zdravých a pevných nechtov.

Indikácia

 • Posiluje a spevňuje nechty.
 • Pôsobí aj proti lámavosti nechtov.
 • Prisprieva k lepšej kvalite nechtov a ich elasticite.

Komplex vitamínov pre zdravé nechty je potravinový doplnok, ktorý kombinuje najznámejšie vitamíny v ich najúčinnejšej forme. Výsledkom je naozaj účinný, čisto prírodný zdroj výživných látok pre Vaše nechty.

Ako komplex vitamínov na nechty účinkuje?

Každodenný život dáva našim nechtom riadne zabrať. Vystavovanie nechtov všetkým možným nástrahám prostredia, od slnečného žiarenia až po čistiace prostriedky, môže nechty veľmi poškodiť. Tabletky NailCare+ pre silnejšie nechty dodávajú nechtom všetky výživné látky, ktoré potrebujú.

Komplex vitamínov pre nechty pomáha vytvárať štruktúru a zvyšuje silu nechtov pomocou potrebných vitamínov a minerálov. Je to špeciálna účinná formula, ktorá podporuje samotnú výstavbu pokožky a nechtov.

Zdravé nechty obsahujú látky, ktoré sa však môžu vyčerpať vďaka nesprávnemu stravovaniu, hormónom, stresu, a kvôli prirodzenému procesu starnutia. Tabletky NailCare+ pre zdravé nechty dodajú vášmu telu kľúčové prvky pre silné, pevné a zdravo vyzerajúce nechty.

Zloženie:

Vápnik – okrem plnenia dôležitých funkcií pre celý organizmus, nedostatok vápnika môže spôsobovať lámavosť nechtov.

Olej z ľanových semienok – vďaka vysokému obsahu omega 3 kyselín je výborný pre rast nechtov. Obsahuje aj množstvo prospešných prvkov pre nechty ako: B vitamíny, magnézium, draslík, lecitín, zinok a proteíny.

Železo - posilňuje štruktúru nechtov a pôsobí proti lámavosti nechtov. nedostatok železa spôsobuje šúpanie a lámavosť nechtov.

Zinok - dôležitý pre rast zdravých nechtov. Nedostatok zinku spôsobuje pomalý rast nechtov, štiepenie a nepravidelné zafarbenie nechtov.

Vitamín D3 – napomáha pevnosti nechtov. Nedostatok tohto vitamínu môže spôsobovať lámanie a odlupovanie nechtov.

Meď – minerál dôležitý pre zdravie tkanív ako vlasy, pokožka, nechty, šľachy. Nechty budú hladké a lesklé.

Jód a Selén – jód je potrebný pre správne fungovanie štítnej žľazy, ktorá ovplyvňuje rast a vývoj celého tela. Nedostatok jódu spôsobuje problémy v raste vlasov, nechtov a aj pokožky. Selén je potrebný pre správne spracovanie a využitie jódu v tele.

Magnézium a B vitamíny (riboflavín, biotín ) - nedostatok magnézia a vitamínu B spôsobuje nepravidelné ryhy na nechtoch. Tieto látky tiež spevňujú nechty.

Obsahuje antioxidanty ako vitamín C, ktoré ochraňujú nechty pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Voľné radikály dokážu poškodzovať tkanivo a spôsobovať jeho rýchle starnutie. Vitamín C tiež pomáha pri produkcii kolagénu, posilňuje imunitný systém.

Tieto látky sú základné stavebné prvky pre budovanie silných a zdravých nechtov, vlasov a rovnako ako aj mlado vyzerajúcej pokožky.

Aké ďalšie látky sú pre nechty prospešné?

Morský kolagén – kolagén je dôležitý proteín, ktorý je zapojený do tvorby zdravých a silných nechtov, vlasov, svalov a šliach, a ktorý udržiava pokožku hladkú. Produkcia kolagénu v našich telách s pribúdajúcim vekom klesá, dôsledkom sú nevýrazné matné vlasy, krehké nechty a starnutie pokožky. Morský kolagén pomáha replikovať prirodzený kolagén v tele, nahrádza ten, ktorý sa stráca v dôsledku postupného starnutia.

Morský chondroitín – chondroitín sa v našich telách vyskytuje prirodzene a dodáva pružnosť, silu a elasticitu nechtom.

MSM – prirodzene sa vyskytujúca forma síry poskytuje potrebné množstvá síry pre tvorbu keratínu a kolagénu, a tým zvyšuje rast nechtov.

Posilňuje vlasy a nechty

Kolagén a keratín sú veľmi dôležité kvôli tvorbe zdravých vlasov a nechtov. MSM je skutočný „minerál krásy“, ktorý poskytuje síru potrebnú na tvorbu kolagénu a keratínu. Je tiež overené, že prispieva k mimoriadnej pevnosti a hrúbke vlasov a nechtov, čo možno zaznamenať už po niekoľkých týždňoch pravidelného používania.

Výskum ukazuje, že pacienti užívajúci MSM zaznamenali 50% nárast v dĺžke, pevnosti a celkovom raste nechtov oproti skupine užívajúcej placebo. 100% testovaných osôb preukázalo zvýšený rast vlasov, v porovnaní s placebo skupinou. Navyše, 30% osôb užívajúcich MSM zaznamenalo zlepšenie lesku vlasov.

Kremík – Kremík dodáva nechtom živiny a zaisťuje, aby nechtové lôžka získali dostačujúce množstvá minerálov pre rast nechtov a ich vitalitu.

Kremík je známy ako skrášľujúci minerál, poskytuje tiež mnoho zdravotných prínosov. Nielenže posilňuje spojivové tkanivá a kosti, je tiež užitočný v starostlivosti o nechty, vlasy a pokožku.

Kremík dodáva lesk a pevnosť vlasom aj nechtom. Hlavným dôvodom je to, že sa kremík prirodzene nachádza vo vlasoch aj v nechtoch. V skutočnosti môže nedostatok kremíku viesť ku vzniku suchých, jemných vlasov, ako aj krehkých, tenkých a slabých nechtov.

Udržiava zdravý vzhľad pokožky: prítomnosť kremíka chráni pokožku pred tým, aby ochabla a zároveň obnovuje prirodzený jas pleti. Rovnako pomáha pri rozžiarení vašich očí. Slúži tiež ako prevencia rôznych kožných problémov.

Zabraňuje lámaniu nechtov: kremík zohráva veľmi dôležitú úlohu pri starostlivosti o zdravé nechty. Kremík pomáha zlepšiť kvalitu nechtov a chráni ich proti rôznym nechtovým infekciám, takže nechty zostanú atraktívne, pevné a silné.

Dávkovanie

Užite 1 až 2 tablety denne, najlepšie po jedle.

Technické informácie

Obsah:60 tabliet
Vhodné pre vegánov aj vegetariánov

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

komplex vitamínov na nechty

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 10 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
8x
0x
0x
2x
0x

Vitamíny na nechty recenzie zákazníkov

Spokojnosť:88.0% Hodnotení:10
Svetlana, 21rokov : zdravé nechty
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Pomohlo a veľmiii. Pracujem v kaviarni takže mám stále ruky vo vode, čo spôsobuje, že moje nechty boli ako papier, každá sichta minimálne jeden nechet zlomený alebo nastiepeny konček...kamoška mi poradila jesť zinok, ale to trvalo šialene dlho. Tak som vyskúšala tieto zlepšováky a čuduj sa svete nechty postupne naberajú na sile. Odporúčam všetkým babenkám...papa

nechty rastú rýchlejšie

Petka, 25rokov : vitamíny na nechty
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

tento prípravok je skvelý a funguje, som šťastná, lebo som už vyskúšala viacero doplnkov a tento ozaj moje nechty vyživuje a spevňuje

Izabela, 38rokov : krásne nechty
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Záchrana pre nechty , najprv sa mi odlupovala horná časť nechtov, ale teraz je všetko dobré. Pravdou je, že účinkujúce veci niečo stoja, ale stoja za to.

zdravší vzhľad nechtov

vyššia cena

Dáša, 39rokov : vitamíny pre nechty
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Skvelý produkt, ktorý mi poskytuje všetky správne vitamíny, ktoré som potrebovala pre nechty. Nemala som žiadne vedľajšie účinky a vôbec mi to nespôsobilo ťažkosti na žalúdku.

Alice, 28rokov : nechty
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

pouzivam druhy tzden ale zatial zaidna zmena...

Marika, 30rokov : rýchly rast nechtov
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Funguje skvelo, nechty rastú o dosť rýchlejšie ako predtým.

Janka, 27rokov : ruky čo predávajú
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Presne toto som potrebovala, pracujem v oblasti, kde aj vzhľad rúk predáva. Moje nechty sú pevnejšie a menej sa lámu.

pevnejšie nechty
znížená lámavosť

Paťka, 19rokov : krasne nechty
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Nechty maju zdrawsi look, tesim sa :)

Erika, 22rokov : vitamíny
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Pred týždňom som začala brať a nič, žiaden efekt zatiaľ, možno treba ešte počkať, dúfam, že nie dlho.

Radka, 24rokov : liek pre nechty
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Kúpila som ich sestre a mame a veľmi si ich pochvaľujú. Ja sama to nepotrebujem, ale oni si na nechtoch potrpia a sú preveľmi spokojné.

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.