close
Úvod > Vypadávanie vlasov > Vlasové aktivátory >Vlasový aktivátor Spectral RS s aminexilom ...

Vlasový aktivátor Spectral RS s aminexilom SP94

 
Vlasový aktivátor s aminexilom
Spectral RS s aminexilom proti vypadávaniu vlasov
zoom_in
 
Vynikajúci vlasový aktivátor s Aminexilom a mnohými ďalšími účinnými látkami....viac

Bežná cena:35 €​
Vaša cena: 31 €      Iba 0,84€ /deň
schedule až na 4 týždne používania

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj šampón
Na sklade Doprava a doručenie
Množstevné zľavy
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Množstevné zľavy
ks. cena za kus
1 31 €
2 30,07 € (-3%)
3 a viac 29,45 € (-5%)

60ml ( až na 4 týždne používania )
Výrobca: DS Laboratories
Zloženie
Aminexil
Biotinoyl tripeptid-1
Adenozín
Taurín
Copper peptidy
Shea Butter
Retinol
Nanosomy
Candellila Cera

Spectral RS je účinný vlasový aktivátor vyvinutý pre problémy s vypadávaním vlasov u mužov aj žien. Obsahuje účinnú látku Aminexil, ktorej úlohou je aktivovať vlasové korienky a dodať im energiu k novému rastu.

Pre koho je vlasový aktivátor Spectral RS s aminexilom vhodný?

 • Spectral RS s aminexinom môžu používať aj muži aj ženy.
 • Pre ľudí s rednúcimi vlasmi a so zvýšeným vypadávaním vlasov.
 • Spectral RS bol špeciálne vyvinutý na pomoc pri zahustení riedkych a rednúcich vlasov.
 • Ako súčasť liečby pre ľudí so zvýšeným vypadávaním vlasov -  v začiatkoch a aj pokročilých fázach.

Ako Spectral RS s aminexilom môže pomôcť proti vypadávaniu vlasov?

 • Aminexil sa často používa pri problémoch s vypadávaním vlasov, ktoré je zapríčinené stresom alebo hormonálnou nerovnováhou (pôrod, antikoncepcia, liečba hormonálnymi liekmi a pod. )
 • Aminexil pozitívne prispieva k rozširovaniu priemeru vlasu a tak zlepšuje hustotu vlasov.
 • Aminexil je nápomocný pri zamedzaní zhrubnutiu vlasového korienka. Pri tomto procese sa korienok stane nepružný a pokožka ho vytlačí na povrch. Vlas potom vypadáva.
 • Ďalšie účinné látky obsiahnuté v prípravku napomáhajú vyživovať pokožku, čím pomáhajú aktivovať rast nových vlasov.
 • Zamedzuje nepríjemným pocitom svrbenia na pokožke.
 • Používanie Spectral RS s aminexilom je bez vedľajších účinkov.
Aplikácia u mužov Aplikácia u žien

Zloženie (detailný popis v sekcii - zloženie)

Zloženie Popis
Aminexil Určený na ochranu korienkov a zabráneniu vypadávania vlasov
Biotinoyl tripeptid-1 Určený na zlepšenie mikrocirukulácie pri korienkoch a zvýšenie produkcie keratínu
Taurín Určený na ochranu vlasového korienku
Shea Butter Protizápalové vlastnosti. Obsahuje vitamíny A a E
Adenozín Napomáha nárastu nových vlasov
Copper peptidy Určený na rozširenie vlasového korienka a stimulácie rastu vlasov
Candellila Cera Zabránenie vysúšania pokožky, udržiavanie prirodzenej vláčnosti
Retinol Používaný na zmiernenie produkcie mazu na pokožke
Nanosomy Nová technológia prenosu aktívnych látok

Nanosomy - až o 50% lepší účinok ako konkurenčné vlasové aktivátory s aminexilom

Vlasový aktivátor Spectral RS využíva technológiu nanosomov na prenos účinných látok priamo a hlbšie k vlasovým folikulom. Je to jediný aktivátor na trhu s touto technológiou. Vďaka nej je jeho účinnosť až o 50% vyššia ako u konkurenčných aktivátorov vlasov s aminexilom.

Čo sú to nanosomy?

Sú čiastočky podobné lipozómom, ktoré sa bežne používajú v kozmetických prípravkoch. Nanosómy sú však na vyššej úrovni a dokážu zaniesť účinné látky hlbšie k vlasovým folikulom.

Tento produkt využíva patentovanú technológiu Nanosómov, ktorá zabezpečuje doručenie a nepretržité vypúšťanie aktívnych látok, vďaka ktorým je dosiahnutý vyšší účinok a dlhotrvajúcejšie výsledky.

Tchnológia nanosomov pre lepšie dodanie výživných látok do pokožky - aktívne zložky sú uzatvorené v mikroskopických lipozómoch.
Tchnológia nanosomov pre lepšie dodanie výživných látok do pokožky - vďaka miniatúrnej veľkosti dokážu preniknúť hlbšie do pokožky a doručiť aktívne látky čím je dosiahnutý vyšší účinok a rýchlejšie výsledky.

Návod na použitie

 1. Pred použitím dôkladne zatraste.
 2. Odstráňte ochranný uzáver a nasaďte rozprašovač. Pre dosiahnutie maximálnej efektivity sa aktivátor vlasov Spectral RS odporúča aplikovať 2x denne - ráno a večer.
 3. Po nanesení sa roztok vsiakne v priebehu niekoľkých minút.

Pre dosiahnutie väčšieho efektu sa Spectral RS odporúča používať v kombinácii so šampónom proti vypadávaniu vlasov Revita.

Bezpečnostné informácie

Vlasový aktivátor Spectral RS je obzvlášť bezpečný liek a neobsahuje žiadne chemické zložky, ktoré by mohli spôsobovať nepriaznivé reakcie. Pozor by mali dávať iba pacienti, ktorí používajú aj inú topikálnu liečbu vypadávania vlasov, pretože  technológia nanosomov, použitá v Spectral RS, niekoľkonásobne zvyšuje absorbciu všetkých látok v topikálnom roztoku, čo by mohlo spôsobiť nežiadúce vedľajšie účinky.

Technické údaje

Objem:60ml
Obal: Pevný plastový obal
Farba:Priehľadná/oranžovkastá vo farbe pokožky. Po zaschnutí bez farby
Vôňa: bez vône
Aplikátor: kvapkátko alebo sprejová pumpička
pozn. (momentálne výrobca vkladá do balenia už iba 1 aplikátor - väčšinou sa jedná o sprejovú pumpičku)

O firme DS Laboratories

DS Laboratories je americká firma pôsobiaca na poli kozmetického priemyslu. Svojimi výrobkami sa zaraďuje medzi svetovú špičku v oblasti  vypadávania vlasov a starostlivosti o pokožku. DS Laboratories patrí medzi inovátorské firmy - vlastní laboratóriá, kde vyvíja, testuje a skúma nové účinné látky, ktoré prináša vo svojich produktoch. Všetky ingrediencie sú pred použitím v produktoch dôsledne testované v double-blind testoch. Ich produkty sú pozitívne hodnotené aj odbornou verejnosťou, pretože prinášajú nielen vynikajúcu kvalitu ale aj technologický pokrok. 

Aminexil (Diaminopyrimidine oxide)

Aminexil je látka, ktorá je výsledkom 10 ročného vedeckého výskumu v oblasti vypadávania vlasov.  Ochraňuje vlasové korienky a posilňuje samotné vlasy. Výskumy preukázali, že zvyšuje hustotu vlasov a zlepšuje rast vlasov tým, že bráni tvrdnutiu vlasových folikulov – perifolikulárna fibróza. Vypadávanie vlasov je často sprevádzané tvrdnutím folikulov. Kolagén obaľujúci vlasové korienky stvrdne a vytláča korienok na povrch, čím zapríčiní predčasné vypadnutie vlasu. Použitím technológie Nanosomov v Spectral RS a Spectral DNC-N bola dosiahnutá väčšia absorbcia a efektivita účinkov aminexilu.

Adenozín

Uľahčuje prenos energie a signálov potrebných pre rast nových vlasov. Podľa výskumov - dávky adenozínu počas obdobia 1 roku u pacientov (mužov aj žien) výrazne obmedzili vypadávanie vlasov a bolo pozorované aj zväčšenie hrúbky vlasov.

Retinol

Retinol je forma vitamínu A. Retinol zvyšuje absorbciu a efektivitu účinných látok.  Retinol má priaznivý vplyv na kontrolu aktivity mazových žliaz vlasových folikulov, čím znižuje množstvo DHT – hormónu, ktorý spôsobuje vypadávanie vlasov.

Copper peptidy (peptidy medi)

Podľa výsledkov testov sa ukázalo, že prvok meď dokáže potláčať účinky 5-alfa reduktázy, ktorá meni testost. na DHT - škodlivé pre vlasy.  Ako človek starne, peptidy medi sa z tela vytrácajú a prejavy 5-alfa reduktázy sú čoraz silnejšie.
Rovnako aj napomáhajú zväčšovať ich hrúbku, stimulujú nárast vlasov.

Minoxidil ( Spectral RS neobsahuje minoxidil - je preto vhodný pre ľudí s alergiou/precitlivelosťou na túto látku)

Okrem toho užívanie minoxidilu má aj vážne vedľajšie účinky medzi ktoré patrí rast nežiadúceho ochlpenia na tele, u žien to môže byť nárast nežiadúceho ochlpenia na tvári.

Ako sa aktivátor vlasov Spectral RS používa?
Spectral RS je určený iba na vonkajšie použitie. Aplikujte 14 streknutí 2x denne a vmasírujte do pokožky.
Je Spectral RS bezpečný?
Aktivátor je absolútne bezpečný, pretože neobsahuje žiadne syntetické liečivo. Zložky aktivátoru majú výhradne prírodný pôvod a sú extrahované z prírodných surovín pomocou lisovania za studena pre zachovanie prirodzenej sily účinných látok. Naviac použitie technológie nanosomov robí Spectral RS bezpečnejší a efektívnejší, kvôli postupnému uvoľňovaniu účinných látok.  
Ako môže byť vlasový aktivátor Spectral RS účinný ak neobsahuje minoxidil?
Spectral RS pôsobí proti viacerým príčinám rednúcich a vypadávajúcich  vlasov súčasne – pelifolikulárna fibróza (tvrdnutie vlasových korienkov), stret, hormonálna nerovnováha, nedostatok vitamínov a minerálov alebo nepriaznivý  vplyv liekov.  Jednotlivé zložky vo vlasovom aktivátore zlepšujú výživu, cirkuláciu krvi a metabolizmus vo vlasovom korienku.
Môžem používať tužidlá a gély počas liečby?
Neodporúča sa to , pretože zvyknú upchávať vlasové folikuly. Ak však musíte gély alebo tužidlá používať, odporúča sa naniesť aktivátor vlasov najprv a počkať, dokým zaschne. Následne použite tužidlo.
Môžem si farbiť vlasy počas liečby vlasovým aktivátorom?
Napriek tomu, že nie sú jasné dôkazy, že farbenie vlasov prispieva k rednutiu, všeobecne sa neodporúča ľuďom s rednúcimi alebo vypadávajúcimi vlasmi.  Ak si vlasy aj farbíte, nebude to nijako prekážať liečbe Spectral RS.
Je stres tiež príčinou vypadávania vlasov?
Pokiaľ sa človek dostane do emocionálneho alebo psychického stresu, imunitný systém môže začať produkovať protilátky, ktoré útočia na vlasové folikuly a spôsobia predčasné vypadávanie vlasov.
Môžem plávať alebo sa sprchovať po aplikácii vlasového aktivátoru?
Neodporúča sa najmenej 3 hodiny po aplikácii umývať hlavu alebo sa kúpať.
Čo je to DHT?
DHT – dihydrotestost. sa považuje za hlavnú príčinu predčasného vypadávania vlasov. Je tvorený z testost. hlavne v mazových vačkoch vlasových folikulov. DHT spôsobuje postupné zmenšovanie vlasových folikulov, ktoré produkujú stále tenšie vlasy. Rovnako pôsobí negatívne na výživu vlasového folikulu a cirkuláciu krvi.
Je pravda, že extrakt z rastliny saw palmetto dokáže blokovať účinky DHT a liečba nemá žiadne vedľajšie účinky?
Extrakt zo saw palmetta pôsobí na hormonálnej úrovni a môže byť účinné pre ľudí s rednúcimi vlasmi. Tiež je často používané na liečbu problémov s prostatou.
Môžu aktivátor vlasov Spectral RS používať aj ženy?
Je účinný aj pre ženy aj pre mužov.
Môžem si sušiť vlasy po aplikácii aktivátora?
Odporúča sa aplikovať Spectral RS až po sušení vlasov. Sušenie by mohlo spôsobiť, že sa nejaká zložka vyparí a účinok by sa mohol znížiť.
Aké výsledky môžem očakávať?
Vypadávanie vlasov by sa malo v priebehu 2-4 týždňov zastaviť a nové vlasy by mali byť silnejšie a plnšie. Po 2-3 mesačnej liečbe by mala zmiznúť presvitajúca pokožka na hlave.
Aké sú vedľajšie účinky?
Neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky. Niekto môže zaznamenať  jemné pálenie na pokožke z dôvodu použitia kapsacínu v roztoku.
Ako je aktivátor vlasov Spectral RS účinný?
Od liečby sa dajú očakávať výrazné výsledky. Väčšina pacientov spozoruje rozšírenie hrúbky vlasov ako aj zvýšenú hustotu vlasov.
Pre koho je Spectral RS určený?
Aktivátor Spectral RS bol formulovaný pre pacientov v počiatočných štádiách vypadávania vlasov, ktoré je omnoho jednoduchšie zastaviť.
Za ako dlho môžem vidieť výsledky liečby?
Odozva na liečbu je u každého človeka rozdielna. V priebehu 2-3 týždňov môžete očakávať zastavenie rednutia vlasov. Po dvoch mesiacoch liečby aktivátorom vlasov budete môcť pozorovať rast nových vlasov. Zo začiatku budete pozorovať jemné priesvitné chĺpky, z ktorých sa po 4-6 mesiacoch vytvoria normálne zafarbené vlasy. Po 8-12 mesiacoch by sa mali naplno prejaviť účinky liečby vlasovým aktivátorom.
Môžem používať Spectral RS 1x denne namiesto 2x denne?
Odporúča sa používať aktivátor 2x denne. Najlepšie ráno a večer.
Môžem vynechať 1-2 aplikáciev prípade nutnosti?
Áno, je to možné. Dôležité je vrátiť sa k normálnemu režimu čo najskôr po prestávke.
Na ako dlho môžem liečbu vynechať bez toho aby liečba stratila účinok?
V prípade, že sa Vaše vlasy vrátia do normálu a nevypadávajú, môžete s liečbou úplne prestať.
Čo je to technológia Nanosomov?
S pomocou tejto technológie dokáže DS Laboratories obaliť účinné látky do mikrokapslí, ktoré sú menšie ako ľudská bunka.  Umožňuje to zaniesť účinné látky omnoho hlbšie do pokožky a tak niekoľkonásobne zvýšiť účinnosť v porovnaní s bežnými aktivátormi.
Môže sa stať, že mi začne rásť ochlpenie na tvári z liečby Spectralom RS ?
Uistite sa, že produkt aplikujete iba na pokožku hlavy. Pred každou ďalšou činnosťou počkajte kým aktivátor na hlave uschne. V tomto prípade zabránite možnému nechcenému ochlpeniu na častiach tváre.
Aký šampón mám používať?
Odporúčame používať šampón proti vypadávaniu vlasov Revita niekoľko krát za týždeň čo môže urýchliť výsledky liečby.

Vlasový aktivátor s aminexilom
Spectral RS s aminexilom proti vypadávaniu vlasov

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy poštou:

1.6€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy kuriérom: 3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 10 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
9x
0x
1x
0x
0x

Vlasový aktivátor Spectral RS s aminexilom SP94 recenzie zákazníkov

Spokojnosť:96.0% Hodnotení:10
PeterZZ, 31rokov : rychlejsi rast vlasov
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Vlasy mi zacali rast veli rychlo ale stale mi vypadava tak 20-30 vlasov denne.

urychli rast vlasov

slabo ucinkuje na zastavenie vypadivania valsov

Lejla, 27rokov : spokojnosť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Som veľmi spokojná s týmito produktmi, vlasový aktivátor je výborný, vlasy mi začali rýchlo rásť, to som si odpozorovala, v kombinácii so šampónom to bola dobrá kúpa pre moje zničené vlasy, ďakujem

výhodné balenie 2 vecí

Milan K., 33rokov : aktivator aktivuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Sam som tomu neveril, ale ten aktivator a aminexil v nom je maximalne ucinny, vlasy mi zacali velmi rychlo rast, som milo prekvapeny. Odporucila mi ho kolegyna, tiez ma taku istu skusenost, ako zenu ju to potesilo snad este viac. Vyborne ucinkujuci produkt, som spokojny.

okamzita aktivacia rastu vlasov

Michaela, 41rokov : aktivátor je stopercentný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

U mňa sa prejavili najmä účinky toho aktivátora, ten funguje fakt stopercentne. Šampón som nepoužívala pravidelne, lebo som ešte brala inú značku. Aj tak čiastočne pomohlo, objednám si ešte šampón a doužívam to celé. Zatiaľ som spokojná...

rast vlasov

Lenočka, 37rokov : výrazne pomáha
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

...som veľmi spokojná s účinkom,vlasy rastú rýchlejšie,v oveľa lepšej kvalite...nemôžem povedať resp. napísať žiadne negatívum

príjemná vôňa

dede, 35rokov : Pomohol zastaviť vypadávanie vlasov
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Aminexil používam už nejaký čas a určite to má priaznivý vplyv na moje vlasy. Pre problémy v práci mi začali vlasy padať a preto som hľadal nejaký liek. Postupne mi presvitala pokožka hlavy a nepôsobilo to dobre. Aktivátor s Aminexilom som začal nanášať na postihnuté oblasti a výsledky som videl asi za mesiac-dva. Myslím, že mi aminexil dosť pomáha toto obdobie prekonať.

Dobrý proti vypadávaniu vlasov POmohol v stresovom období Rýchlo uschne Príjemná vôňa

miška, 34rokov : Pomohol po pôrode
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

DS Laboratories produkty používam dlhodobo, Zvlášť po pôrode, kedy som sa bála, že mi vypadajú všetky. Začala som s týmto aminexilom a oplatilo sa. Stále dorastajú ale už sa toľko o ne neobávam.

Lieči vypadávanie vlasov

Trošku mi vadil sprejový aplikátor na začiatku ale potom som sa ho naučila používať

Bea, 29rokov : Spectral aminexilom pomoze
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Spectral pouzivam 3ti mesiac spolu so samponom Revita s viditelnymi vysledkami. Novych vlasov zatial pozorujem zopar ale vypadavanie vlasov uz nastastie prestalo. Trosku ma hneva ten sprejovy aplikator, niekedy sa zasekne. Celkovy dojem inak super. Odporucam.

Pomoze proti vypadávaniu vlasov Dobrý pocit na hlave po aplikacii

Sprejovy aplikator sa zasekava niekeyd

Laurika, 40rokov : Dobré kombinovať s inými prípravkami
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po 4 mesiacoch používania šampónu+kondicionéru revita+ spectral RS som mimoriadne spokojná. Vlasy mám znovu pevné a účes plnší. Budem odporúčať známym.

Určite pomôže proti vypadávanbiu vlasov Pekne vonia

bozena, 37rokov : Zabralo
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

supe zabralo. Asi po 3 mesiacoch vlasky prestali padat a uz znovu dorastaju. dakujem

Zaberá

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 02.09.2018

Dobry den kupila som si vlasovy aktivator spectral rs s aminexilom a chcela by som sa spytat ci si mam pripravok striekat ku pokozke hlavy alebo na cele vlasy. Za skoru odpoved vopred dakujem

Iba priamo na pokožku. Ak máte dlhšie vlasy, je dobré vodičku na pokožke aj rozmasírovať a nechať pôsobiť.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.