Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávanie vlasov
 4. >
 5. Tabletky
 6. >
 7. Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO 60tbl.

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO | Posilnenie a podpora rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | Zlepšenie kvality vlasov | Prírodné zloženie | Bez receptu | 60tbl
 
Náš tip
Akcia
vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO
zoom_in
 
 • Silná kombinácia vitamínov pre správny rast vlasov
 • Až 28 účinných látok - najviac na trhu
 • Vitamíny na vlasy pôsobia zvnútra - priamo na vlasové korienky
 • Pre silnejšie vlasy, oživenie slabých vlasov a zastavenie vypadávania vlasov
 • Postačí iba 1 tabletka denne
...viac

AKCIA!: 17 € 16,15 €      Iba 0,27€ /deň
schedule až na 8 týždňov

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

vitaminy -5%: Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vlasový aktivátor

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vlasový aktivátor
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60tbl ( až na 8 týždňov )
Vitamíny na vlasy Folivital Pro. Vytvorené pre lepšiu kvalitu vlasov, spomalenie vypadávania vlasov a lámavosti vlasov .

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO obsahujú silnú zmes až 28 dôležitých vitamínov a minerálov systematicky pôsobiacich zvnútra na korienky vlasov. Táto posilujúca 2 mesačná vitamínová kúra pre vlasy je vhodná pre mužov aj pre ženy.

Kedy je čas na vitamíny na vlasy Folivital Pro?

Mnoho ľudí považuje zdravo vyzerajúce vlasy za znak zdravia alebo krásy. Rovnako ako každá iná časť tela, aj vlasy potrebujú rôzne výživné látky a vitamíny, aby boli zdravé a rástli ako majú. Vypadávanie vlasov nie je jednoduchý problém a väčšinou kvalitu a množstvo vašich vlasov ovplyvňujú rôzne faktory. S vypadávaním vlasov však do veľkej miery súvisí aj nedostatok vitamínov, minerálov a aminokyselín.

Pri vypadávaní vlasov faktory ako vek a genetiku môžeme ovplyvniť len veľmi ťažko no vyvážený prísun vitamínov a živín na vlasy ovplyvniť vieme. Vhodných výberom doplnkov stravy (výživových doplnkov a vitamínov na vlasy) a taktiež aj výberom správneho šampónu a prípravkov na vlasy)

Vypadávanie vlasov sa môže prejaviť rôznymi spôsobmi, podľa toho, čo ho spôsobuje. Môže sa objaviť náhle alebo postupne a môže mať vplyv len na vašu pokožku hlavy alebo na celé telo.

Vitamíny Folivital Pro sú vhodné ak ste spozorovali tieto problémy:

 • Mám rednúce a vypadávajúce vlasy
 • Mám sezónne vypadávanie vlasov
 • Mám jemné, ochabnuté, málo vitálne vlasy a chcem im dodať energiu
 • Moje vlasy rastú pomaly
 • Mám nedostatočnú stravu a chcem doplniť vitamíny

Prečo vitamíny na vlasy Folivital Pro účinkujú?

Ako všetky ostatné bunky v tele, aj vlasové korienky potrebujú výživné látky v dostatočnom množstve, pre správnu tvorbu vlasov. Ideálny spôsob ako dostať tieto výživné látky do tela a ku korienkom je pomocou krvného obehu – a teda užívať vitamíny na vlasy v tabletkách.

Boli vedecky dokázané pozitívne vplyvy vitamínov, minerálov a aminokyselín na zlepšenie problémov s vypadávaním vlasov, preto sú často odporúčané lekármi a dermatológmi.

✓ Až 28 účinných látok

Tabletky na vlasy Folivital Pro obsahujú najrozmanitejšiu zmes účinných látok – až 28, čo je najviac na trhu. Vďaka tomu je možné zacieliť čo najviac príčin spôsobujúcich problémy s vlasmi.

Folivital Pro tabletky obsahujú skupiny vitamínov, minerálov a ďalších podporných látok, ktoré synergicky prispievajú k zdraviu celého organizmu a tiež k správnemu rastu vlasov.

Skusenosti zákazníkov po 1 mesiaci užívania
Prejavy Účinok
Znížené vypadávanie vlasov 93.35%
Zlepšená kvalita vlasov a lesk 89.23%
Väčšia hrúbka vlasov 83.1%
Rýchlejší ras vlasov 33.12%

dermatológ odporúča uzívanie vitamínov na vlasy

Folivital PRO - šampón a vitamíny proti vypadávaniu vlasov

Folivital Pro vitamíny na vlasy - 60 kapsúl
Veľkosť 1 dávky: 1 kaps
Počet dávok v balení: 60
Účinné látky 1 dávka (1 kaps) RVH%*
Vitamín A 500 µg 62.50%
Vitamín C 20 mg 25.00%
vitamín E 8 mg a-TE 66.60%
Vitamín D3 0,83 µg 16.60%
Vitamín B1 1,67 mg 151.80%
Vitamín B2 1,67 mg 119.20%
Vitamín B3 8,3 mg NE 51.80%
Vitamín B5 5 mg 83.30%
Vitamín B6 1,67 mg 119.20%
Vitamín B12 2,67 µg 106.80%
Vápnik 278 mg 13.90%
Fosfor 110 mg 15.70%
Horčík 33,3 mg 8.80%
Selén 4 µg 7.20%
Železo 1 mg 7.10%
Zinok 2,5 mg 25.00%
Mangán 1,67 mg 83.50%
Biotín 66 µg 132.00%
Kyselina listová 66,7 µg 33.30%
Jód 37,5 µg 25.00%
Cholín 25 mg *
PABA 8,34 mg *
Betaín 8,34 mg *
Komplex bioflavonoidov 8,34 mg *
Šípkový extrakt 20:1 1 mg *
Inozitol 10 mg *
Rutín 4,17 mg *
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Návod na použitie
Odporúčané dávkovanie je užiť 1 tabletku denne. Najlepšie po jedle.
Alergény
Bez známych alergénov
Upozornenie
Výživový doplnok, kapsuly. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Vitamíny na vlasy Folivital Pro - zloženie

Antioxidanty

O antioxidantoch sa predpokladá, že chránia bunky a tiež vlasové korienky pred voľnými radikálmi a pred predčasným starnutím. S tým súvisí aj predčasné šedivenie alebo aj vypadávanie vlasov. Aj preto sú antioxidanty často obsiahnuté v najlepších vitamínoch na vlasy a aj šampónoch a kondicionéroch proti vypadávaniu vlasov.

 • Bioflavonoidy
 • Vitamín C
 • Vitamín E
 • Rutín

Komplex B vitamínov

B vitamíny sú známe svojimi účinkami na vlasy. Sú nevyhnutné pre správne fungovanie množstva biochemických procesov v organizme, vrátane správneho rastu vlasov. Nedostatok vitamínov B skupiny je často spájaný s vypadávaním vlasov. Tabletky na vlasy Folivital Pro obsahujú celú radu vitamínov B.

 • Tiamín (vitamín B1) – dôležitý vitamín pre správnu výživu vlasových korienkov a rýchlosť rastu vlasov. Pomáha rozširovať hrúbku vlasu a dostatočné množstvo sa podieľa na lesku vlasov.
 • Riboflavín (vitamín B2) - potrebný pri oprave poškodenej DNA. Zlepšuje cirkuláciu krvi v pokožke.
 • Niacín (vitamín B3) - vplyvom tejto látky sa cievy a kapiláry rozširujú - takto sa zlepšuje cirkulácia krvi aj v pokožke hlavy, čo prispieva k lepšej výžive korienkov, zdravším vlasom a stimulácii rastu vlasov.
 • Kyselina pantoténová (vitamín B5) - zabraňuje vypadávaniu vlasov a priaznivo pôsobí proti šediveniu vlasov.
 • Pyridoxín (Vitamín B6) - priaznivo účinkuje proti vypadávaniu vlasov. Pomáha vytvárať melanín – pigment, vďaka ktorému majú naše vlasy farbu.
 • Biotín (vitamín B7) - tvorí hlavnú súčasť prirodzeného vytvárania vlasov a je dôležitý pre celkové zdravie pokožky a nechtov.
 • Inositol (Vitamín B8)
 • Kyselina listová (vitamín B9) - je dôležitá pre rast zdravých tkanív a správnej funkcie buniek - pokiaľ jej má telo dostatok, dokáže produkovať zdravú pokožku, nechty a vlasy. Táto látka môže aj prispieť k tomu, že si Vaše vlasy udržia dlho svoju farbu a nezačnú šedivieť.
 • Para-aminobenzoová kyselina (PABA) (vitamín B10) - patrí do skupiny B vitamínov. Často sa používa v kombinácii s B vitamínmi na liečbu vypadávania vlasov a šedivenia vlasov.
 • Kobalamín (vitamín B12) - na tomto vitamíne je závislých niekoľko dôležitých procesov ako napríklad bunkový metabolizmus alebo replikácia DNA. Vlasy sú vytvárané rýchlym množením vlasových buniek, avšak pri nedostatku vitamínu B12 je tento proces spomalený až zastavený. Vlasy potom začnú vypadávať.

Ďalšie vitamíny a minerály

Zinoknedostatok zinku môže spôsobiť oslabenie vlasov, vypadávanie vlasov, lámavosť vlasov a pomalý rast vlasov. Zinok je pre vlasy potrebný z viacerých dôvodov – zlepšuje reprodukciu buniek a rast tkanív, udržiava funkciu mazových žliaz, ktoré sú súčasťou vlasového korienku.

Železonedostatok môže viesť k vypadávaniu vlasov. Nedostatkom železa trpí viac ako 80% svetovej populácie. Najčastejšie je spôsobené nesprávnou stravou ale aj prílišným krvácaním (napr. menštruácia), darcovstvo krvi alebo užívaním liekov, ktoré zabraňujú vstrebávaniu železa.

Jód – môže priaznivo pôsobiť proti vypadávaniu vlasov, pretože vplýva priamo na štítnu žľazu, ktorá priamo ovplyvňuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly sú veľmi jemné a náchylné na poškodenie. Zdravé folikuly produkujú lesklé, hrubé a zdravé vlasy, zatiaľ čo z poškodených folikulov vyrastajú slabé vlasy.

Meď – pomáha vytvárať hemoglobín a prenášať kyslík v krvi. Strava s nedostatkom medi oslabuje schopnosť krvi dostať potrebné živiny ku vlasovým korienkom. Ak vlasy nedostávajú potrebné minerály a vitamíny, môže to viesť k padaniu vlasov.

Magnézium – viaceré výskumy potvrdili, že nedostatok magnézia môže viesť k nadmernému vypadávaniu vlasov. Dôvodom je, že magnézium je potrebné pre vlasové folikuly na vytvorenie pevnejších vlasov.

Mangán – minerál dôležitý pre množstvo biologických procesov. Nedostatok tohto prvku v tele môže viesť okrem iných problémov k oslabovaniu vlasov a nechtov.

Vitamín A – dôležitý prvok pre tvorbu zdravých buniek a tkanív v tele.

Vitamín D3 – zlepšuje celkové zdravie organizmu na hormonálnej úrovni

Dávkovanie:

1 tableta denne. Najlepšie po jedle.

Kontraindikácie:

Užívanie vitamínov na vlasy FOLIVITAL PRO nespôsobuje žiadne ťažkosti pacientom pri dodržaní doporučených dávok a spôsobu užívania.

Tabletky sú vhodné aj pre tehotné a kojacie ženy - radi by sme však upozornili, že pre tehotné a kojacie ženy sú špeciálne určené vitamíny FOLIVITAL PRO MAMA

Technické informácie:

Obsah: 60 kapsulí
Obal: Plastová nádobka
Vôňa: bez vône
Tabletky neobsahujú lepok

Spustením videa súhlasíte s podmienkami používania služby Youtube.
vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 33 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
26x
4x
0x
3x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 23.02.2019

Mozem kombinovat viacero vitaminov na vlasy lebo po 2 mesiacoch liecby s folivital pro a aktivatorom spectral rs s aminexilom sp 94 a vidim vkutoch hlavy nove vlasy. Co by som mal brat ake vitaminy aby tie vlasy zhrubli? Mozem kombinovat viacero vitaminov od vas napr.foligain, 3omega, biotin vitaminy? Za odpoved vopred dakujem

Kombinovať tieto prípravky možné je ale odporúčame nekombinovať toho príliš veľa. Ak pozorujete, že liečba je úspešná, mali by ste v nej niekoľko mesiacov pokračovať a prípadne následne postupne doplniť ďalšie produkty. Vitamíny Folivital Pro určite nevysádzajte, ak sa vlasy nebudú zlepšovať, skúste silnejší aktivátor ako napr. Spectral DNC-N Doplnenie omega-3 nemôže uškodiť. Biotín už vitamíny Folivital Pro obsahujú.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.