menu close
Úvod > Vypadávanie vlasov > Vitamíny na vlasy >Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO...

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

 
 
Extra silný komplex vitamínov a minerálov dodá vlasom potrebnú výživu a aktivuje ich rast...viac

Bežná cena:24 €​
Vaša cena: 17 €      Iba 0,27€ /deň
( až na 8 týždňov )
(AKCIA -5% Konečná cena: 16,15 €)

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vlasový aktivátor
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60tbl ( až na 8 týždňov )
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Zloženie Množ.
Sójový lecitín 40mg
Zinok 10mg
Vitamín C 30mg
Železo 9,64mg
L-cholín bitartrát 20,2mg
Vitamín E 10mg
Niacín (B3) 18mg
Magnézium 5mg
L-lysín 15mg
Inozitol 15mg
Bioflavonoidy 5mg
B5 12,09mg
PABA 10mg
Mangán 1mg
L-metionín 7,5mg
Hroznové jadierka extrakt 5mg
L-glutamín 5mg
Trimetylglycín 5mg
B6 4,029mg
Alfa lipoová kys. 2mg
B1 1,69mg
B2 1,6mg
D3 2,5mcg
Vit. A 80mcg
Kys. listová 203mcg
Jód 140mcg
Meď 20mcg
Molybdén 50mcg
B12 1mcg
Selén 31,5mcg
Biotín 10mcg

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO obsahujú vyváženú zmes účinných látok, vitamínov a minerálov pôsobiacich zvnútra na korienky vlasov pre - silnejšie vlasy, oživenie slabých vlasov a zastavenie vypadávajúcich vlasov.

Indikácia:

 • Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO sú určené pre mužov aj ženy
 • Vhodné na rednúce a vypadávajúce vlasy
 • Ideálne na sezónne vypadávanie vlasov
 • Najvhodnejšie na doplnenie energie pre ochabnuté a málo vitálne vlasy
 • Rýchlejší rast vlasov

Ako Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO účinkujú?

 • FOLIVITAL PRO vitamíny a minerály sa dostanú k vlasovým folikulom cez krvný obeh
 • FOLIVITAL PRO zastavuje vypadávanie vlasov, spôsobuje rýchlejší rast vlasov, rozšírenú hrúbku vlasov a zdravšie vyzerajúce vlasy
 • FOLIVITAL PRO dodáva vlasovým folikulom potrebné živiny pre zdravý rast

Dôležitá zložka liekov proti vypadávaniu vlasov sú DHT blokátory. Zabrániť účinkom DHT (dihydrotestosterónu) je základom liečby dedičného vypadávania vlasov. Rovnako dôležité sú aj látky, ktoré zlepšujú cirkuláciu krvi v pokožke hlavy. Poslednou dôležitou súčasťou sú výživné látky, ktoré udržiavajú vlasové folikuly zdravé a tieto potom môžu produkovať zdravé vlasy.

Ako mi pomôže užívanie vitamínov na vlasy FOLIVITAL PRO?

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO systematicky účinkujú na rast nových vlasov nasledovným spôsobom:

 1. Vitamíny pôsobia na zastavenie vypadávania vlasov.
 2. FOLIVITAL PRO priaznivo pôsobí na hrúbku vlasov – vlasy budú pôsobiť plnšie a zdravšie
 3. Po čase začnú vyrastať nové vlasy

Pacienti väčšinou už po niekoľkých týždňoch pozorujú viditeľne znížené vypadávanie vlasov. Budete pozorovať menej vlasov vo výlevke, na hrebeni alebo vankúši. Vaše súčasné vlasy budú tiež hrubšie a budú pôsobiť zdravšie.

Neskôr by ste mali začať pozorovať vyrastať nové vlasy. V tomto prípade je potrebná trpezlivosť, pretože vlasy rastú pomaly. (cca 1 cm za mesiac). Niektorí pacienti pozorovali nové vlasy po 3 mesiacoch liečby, iným to trvalo trošku dlhšie. Zachovajte preto počase liečby trpezlivosť.

Zloženie vitamínov na vlasy FOLIVITAL PRO

Ako všetky ostatné bunky v tele aj vlasové folikuly potrebujú výživné látky v dostatočných množstvách na to, aby produkovali zdravé vlasy. Najlepšia cesta ako dostať tieto výživné látky do tela je často pomocou krvného obehu – a teda užívať liek vo forme tabliet.

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO sú kombináciou vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších podporných zložiek, ktoré podporujú rast hrubších a zdravších vlasov.

Sójový lecitín – dôležitá látka pre rast zdravých vlasov. Skladá sa prevažne z vitamínov rady B ako cholín a inozitol. Vypadávanie vlasov je vo veľkej miere spôsobené zvýšeným množstvom androgénov v tele. Dihydrotestosterón je známy svojimi negatívnymi účinkami na bunky vyživujúce vlasové folikuly a spôsobuje ich zánik. Lecitín pôsobí na znižovanie hladiny androgénov v tele, čo sa pozitívne odrazí na zlepšení rastu vlasov. Inozitol - účinky proti vypadávaniu vlasov

Zinok – nedostatok zinku vedie k vypadávaniu vlasov, pretože bez zinku a iných príbuzných minerálov, sú vlasy oslabené, lámu sa a rastú veľmi pomaly. Zinok je pre vlasy potrebný z viacerých dôvodov – zlepšenie reprodukcie buniek, lepší rast tkanív a rýchlejšia náprava poškodených tkanív. Rovnako udržiava v dobrej kondícii mazové žľazy, ktoré sú súčasťou vlasového korienku. Zinok a liečba vypadávania vlasov

Železo – dôležitá látka, ktorej nedostatok vedie k vypadávaniu vlasov. Nedostatkom železa trpí viac ako 80% svetovej populácie. Najčastejšie je spôsobené nesprávnou stravou ale aj prílišným krvácaním (napr. menštruácia), darcovstvo krvi alebo užívaním liekov, ktoré zabraňujú vstrebávaniu železa.

Komplex B vitamínov:

Skupina B vitamínov plní rôzne životne dôležité funkcie, ktoré majú vplyv aj pre zdravé vlasy. Vitamíny sú rozpustné vo vode a tak veľmi ľahko distribuované v tele. Sú nevyhnutné pre správne fungovanie množstva biochemických procesov v organizme. Výborné výsledky liečby vypadávania vlasov prináša kombinácia B vitamínov so zinkom (FOLIVITAL PRO obsahuje aj zinok) Pomáha B vitamín pri vypadávaní vlasov?

Tiamín (vitamín B1) – dôležitý vitamín pre správnu výživu vlasových folikulov a rýchlosť rastu vlasov. Pomáha rozširovať hrúbku vlasu a dostatočné množstvo sa podieľa na lesku vlasov.

Riboflavín (vitamín B2) – potrebný pri oprave poškodenej DNA. Zlepšuje cirkuláciu krvi v pokožke.

Niacín (vitamín B3) – vplyvom tejto látky sa cievy a kapiláry rozširujú – takto sa zlepšuje cirkulácia krvi aj v pokožke hlavy, čo prispieva k lepšej výžive korienkov, zdravším vlasom a stimulácii rastu vlasov.

Kyselina pantoténová (vitamín B5) - zabraňuje vypadávaniu vlasov a priaznivo pôsobí proti šediveniu vlasov.

Pyridoxín (Vitamín B6) – priaznivo účinkuje proti vypadávaniu vlasov. Rovnako pomáha vytvárať melanín – pigment, vďaka ktorému majú naše vlasy farbu. Vitamín B6 a rast vlasov

Biotín (vitamín B7) – tvorí hlavnú súčasť prirodzeného vytvárania vlasov a je dôležitý pre v celkové zdravie pokožky a nechtov.

Kyselina listová (vitamín B9) – je dôležitá pre rast zdravých tkanív a správne funkcie buniek – ak jej má telo dostatok, dokáže produkovať zdravú pokožku, nechty a vlasy. Táto látka môže aj prispieť k tomu, že si Vaše vlasy udržia dlho svoju farbu a nezačnú šedivieť. Pomáha kyselina listová proti vypadávaniu vlasov?

Kobalamín (vitamín B12) – na tomto vitamíne je závislých viacero dôležitých procesov ako napríklad bunkový metabolizmus alebo replikácia DNA. Vlasy sú vytvárané rýchlym množením vlasových buniek, avšak pri nedostatku vitamínu B12 je tento proces spomalený až zastavený. Vlasy potom začnú vypadávať.

Para-aminobenzoová kyselina (PABA) – patrí do skupiny B vitamínov. Často sa používa v kombinácii s B vitamínmi na liečbu vypadávania vlasov a šedivenia vlasov.

Aminokyseliny

Úloha aminokyselín pri vytváraní pevných a hrubých vlasov je veľmi dôležitá. Pre tvorbu vlasov, telo nevyhnutne potrebuje vytvárať proteín keratín a v menšej miere aj kolagén. Tieto môže vytvoriť iba za pomoci dostatočného množstva aminokyselín. Pokiaľ nemá telo dostatočné zásoby aminokyselín, produkcia keratínu sa zníži a vytvorený keratín nemusí byť dostatočne pevný. Toto povedie k zníženému rastu vlasov, slabému zafarbeniu vlasov a ľahšiemu vypadávaniu vlasov. Aminokyseliny a vypadávanie vlasov

L – metionín – výborný antioxidant a zdroj síry, ktorú dopĺňa do vlasových buniek a tak zvyšuje pevnosť vlasov.

L – lysín – pomáha pri vytváraní kolagénu a je nevyhnutná pre obnovu poškodených vlasových korienkov.

L – glutamín – najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina v tele. Telo si ju vytvára samo ale s pribúdajúcim vekom sa jej produkcia znižuje. Zvýšené množstvo glutamínu má telo aj v období fyzického a psychického stresu.

Ďalšie látky a vitamíny

Molybdén – napomáha rozkladu aminokyselín v tele.

Jód – môže priaznivo pôsobiť proti vypadávaniu vlasov, pretože vplýva priamo na štítnu žľazu, ktorá priamo ovplyvňuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly sú veľmi jemné a náchylné na poškodenie. Zdravé folikuly produkujú lesklé, hrubé a zdravé vlasy, zatiaľ čo z poškodených folikulov vyrastajú slabé vlasy.

Meď – pomáha vytvárať hemoglobín a prenášať kyslík v krvi. Strava s nedostatkom medi oslabuje schopnosť krvi dostať potrebné živiny ku vlasovým korienkom. Ak vlasy nedostávajú potrebné minerály a vitamíny – vypadávajú. Množstvo vypadnutých vlasov teda často závisí na nedostatku medi v tele. Vypadávanie vlasov: Peptidy medi a rast vlasov

Magnézium – viaceré výskumy potvrdili, že nedostatok magnézia vedie k nadmernému vypadávaniu vlasov. Dôvodom je, že magnézium je potrebné pre vlasové folikuly na vytvorenie pevnejších vlasov.

Mangán – minerál dôležitý pre množstvo biologických procesov. Nedostatok tohto prvku v tele vedie okrem iných problémov k oslabovaniu vlasov a nechtov.

Bioflavonoidy – prírodné antioxidanty, ktoré chránia vlasové folikuly pred nepriaznivými vplyvmi okolia.

Extrakt z hroznových jadierok – obsahuje komplex flavonoidov, linoleovej kyseliny, vitamínu E a oligomérov proantokyanidínov. Medzi účinky patrí znižovanie tvorby DHT vo vlasových folikuloch a urýchlenie delenia vlasových buniek, čím prispievajú k rastu vlasov. Extrakt z hroznových jadierok a vypadávanie vlasov

Vitamín A – dôležitý prvok pre tvorbu zdravých buniek a tkanív v tele.

Vitamín D3 – zlepšuje celkové zdravie organizmu na hormonálnej úrovni

Vitamín C – funguje ako antioxidant v tele. Nedostatok tohto vitamínu vedie k suchým a rozštiepeným vlasom. Vitamín C a vypadávanie vlasov

Vitamín E – FOLIVITAL PRO obsahuje najaktívnejšiu formu vitamínu E (alpha tocopherol). Vitamín E účinkuje ako antioxidant a je dôležitý pre obnovu a ochranu tkanív ako aj vlasov. Hrá dôležitú úlohu pri biochemických reakciách a prenose signálov medzi bunkami. Ako pomáha vitamín E pri vypadávaní vlasov Účinok vitamínu E je maximalizovaný kombináciou s látkou selén, ktorú FOLIVITAL PRO tiež obsahuje. Selén a rast vlasov

Alfa-lipoová kyselina – zosilňuje účinky vitamínu C a E. Funguje aj ako antioxidant. Detoxifikuje telo a chráni bunky proti predčasnému starnutiu.

Trimetylgycín – účinkuje ako antioxidant a chráni bunky pred predčasným starnutím.

Ďalšie zložky: dikalcium fosfát, mikrokryštalická celulóza, magnézium stearát, kremeň

Dávkovanie:

1 tableta denne. Najlepšie po jedle.

Kontraindikácie:

Užívanie vitamínov na vlasy FOLIVITAL PRO nespôsobuje žiadne ťažkosti pacientom pri dodržaní doporučených dávok a spôsobu užívania.

Tabletky sú vhodné aj pre tehotné a kojacie ženy - radi by sme však upozornili, že pre tehotné a kojacie ženy sú špeciálne určené vitamíny FOLIVITAL PRO MAMA

Technické informácie:

Obsah: 60 kapsulí
Obal: Plastová nádobka
Vôňa: bez vône

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

vitamíny na vlasy

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy poštou:

1.6€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér DPD - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy kuriérom: 3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 33 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
26x
4x
0x
3x
0x

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO recenzie zákazníkov

Spokojnosť:92.4% Hodnotení:34
Dana, 27rokov : som spokojná
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Pred prvým objednaním ma veľmi ovplyvnili dobré hodnotenia výrobku.Užívam už druhé balenie.Vlasy oveľa menej padajú a tiež ožili. Som spokojná.

Lenka, 36rokov : rast nových vlasov
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vlasy mi celkom prestali vypadávať a ponad čelo dokonca badám rásť nové vlásky.Tabletky som užívala asi tri mesiace.

Milka, 45rokov : dobry ucinok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vitaminy su vyborne nielen proti vypadavaniu vlasov,ale posobia tiez na ich kvalitu. Vlasy su pruznejsie a zdaju sa zdravsie.

Dalibor, 36rokov : spokojný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po dvoch baleniach mám skutočne zdravšie a vitalnejšie vlasy.Čo je však ešte lepšie, prestali mi vypadávať. Som nadmieru spokojný.

Zorka, 24rokov : účinkuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vlasy mi podrástli oveľa rýchlejšie. K tomu mi určite pomohli tieto tabletky. Používala som k nim tiež šampón rovnakej značky. Veľmi doporučujem a budem objednávať ďalej.

Miloš, 31rokov : treba vyskusat
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Ma cenu vyskusat vitaminy Folivital Pro. Mne pomohli zastavit vypadavanie vlasov a dokonca mi aj viac podrastli.

Vladka, 38rokov : spokojnosť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vypadávanie vlasov mi veľmi ustúpilo už po využívaní prvého balenia. Po tejto skúsenosti som objednala ďalšie a tiež aj rovnaký šampón.

Danica, 27rokov : výborný výsledok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Mne sa vitamíny veľmi osvedčili. Vlasy mám oveľa kvalitnejšie a zdravšie.Využívala som dve balenia a určite idem pokračovať.

Jaro, 31rokov : zacinam s kurou
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Urobil som si test na liecbu vypadavania vlasov. Bola mi doporucena kombinacia viaminov Folivital Pro + sampon. Uz som zacal s liecbou a ocakavam dobry vysledok.

Stefania, 52rokov : doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Z ponuky vitamínov na vlasy som si vybrala produkt veľmi doporučovaný a z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť že aj účinny.Po využívaní necelých dvoch balení vlasy prestali vypadávať a tiež som zbadala nové malé vlásky.Objednala som ďalšie balenie.

Milan, 39rokov : zdravšie vlasy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vyskúšal som už veľa vitamínov na vlasy,ale s týmto som najviac spokojný.Vlasy mám živšie a tiež silnejšie a hrubšie.Využíval som 2 balenia. Doporučujem.

Blanka, 33rokov : potrebujem pomoc
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Asi mesiac som sledovala, ze moje vlasy su akesi ochabnute,slabe a zacali aj vypadavat. Verim, ze to nie je nic vazne a ze tieto velmi doporucovane vitaminy mi pomozu.

Dominika, 27rokov : pomáhajú
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Končím s užívaním prvého balenia vitamínov.Keďže mi dosť pomáhajú idem ďalej pokračovať a pridala som aj šampón Folivital Pro.

Vlado, 36rokov : výborné zloženie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Využíval som 2 balenia,vlasy mám silnejšie aj zdravšie. Skvelá kombinácia vitamínov a minerálov. Doporučujem.

Karol, 45rokov : dodrziavam rady-vysledok prichadza
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po dvoch mesiacoch mi vlasy prestali uplne vypadavat.Douzivam balenie a objednam dalsie.Dufam ,ze vlasy zacnu pomaly aj rast.Pravidelnost v uzivani dodrziavam a teraz zachovat trpezlivost.

Zlatka, 28rokov : výborná kombinácia
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vitamíny sa mi osvedčili v kombinácii s rovnakým šampónom. Po využívaní balenia mám vlasy oveľa zdravšie a tiež rýchlejšie začali rásť.Určite k tomu dopomohol aj šampón.

Matilda, 23rokov : spokojnosť
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

S tabletkami som spokojná. Užívam ich skoro 2 mesiace,pre lepší účinok som pridala ešte iné z tohto obchodu. Dúfam, že sa to ešte viac prejaví.

Ľubica, 32rokov : zdravsie vlasy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vyskusala som uz vela vitaminov.Tieto hodnotim ako vyborne s vybornym ucinkom.Vlasy prestali padat a uz aj vyrastaju nove.Celkovo su tiez zdravsie.

Marianna, 21rokov : Odporúčam!
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

hodnotím pozitívne, najlepšie čo som doteraz skúsila :)

- vypadávanie sa výrazne zmiernilo a začali rásť malé vlásky - tabletky sa zamerali hlavne na rast vlasov

- nespozorovala som zhrubnutie ani zosilnenie vlasov

bee, 24rokov : Pomohli
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

vyskusala som uz mozne aj nemozne, ale jedine tieto tabletky sposobili to, ze mi vlasy nepadaju. ale myslim tym ani ked si ich umyvam. viackrat pocas dna, ked si hrabnem do vlasov mi v rukach neostane ani jeden. aj moja trichologicka si to vsimla. badam aj akysi vedlajsi ucinok v podobe predlzenia mihalnic, s cim som teda nepocitala, ale prijemne ma to prekvapilo. nepouzivam ziadne serum na mihalnice.

vlasy prestali vyrayne az uplne vypadavat po cca 2 tyzdnoch predlzili sa mi mihalnice

napriek pozitivam neverim ze sa neaktivne vlasove folikuly obnovia

Igor, 48rokov : vitaminy folimax
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Uzival som tieto vitaminy na vlasy v kombinacii s magneziom, postrehol som ucinok, vlasy mi tolko nevypadavaju. Chcem este dalsie balenie vyuzivat, uvidim, co to da, dufam, ze to bude este lepsie. Zatial to najlepsie, co som mal.

funguje

Silvia, 37rokov : Naozaj funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Neverila som ale naozaj funguje. Zacali mi rast vlasy aj na preriedenych miestach.

Adela, 28rokov : Vlasy zhrubli
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Prijemne ma prekvapil ucinok.vitaminom na vlasy moc neverim ale chcela som tomu dat este poslednu sancu. Trosku mi aj zhrubli vlasy. Odporucam. Uvazujem este o jednom baleni.

Vypadávanie sa spomalilo po mesiaci Vlasy zhrubli

Veronika, 30rokov : fajn vyrobky :)
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tieto vitaminy mi poradila moja kadernicka, ked mi nahle zacali padat vlasy po porode.  Vlasy mi spevneli, su pruznejsie, sviezejsie a hlavne nepadaju uz tak moc. Mozem len odporucit

funguje proti vypadavaniu vlasov dobre sa prehlta

Anka Drobna, 38rokov : vyborne vitaminy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po mesiaci uzivania som velmi spokojna s tymito vitaminmi, v kombinacii s vitaminmi z ovocia a zeleniny asi budu musiet naozaj ucinkovat, pretoze vlasy mi "ozili", konecne nieco, co pomaha.

dobre sa prehltaju

miro, 23rokov : Ozivi vlasy
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

riadne velka pixla vitaminov. pouzivam niekoľko týždňov a celkom sa tesim co to dokaze po mesiacoch. Tabletky sa lahko prehltaju aj ked su trosku vacsie. Aj po takom kratkom case citim ze vlasy su trochu zivsie a maju lepsiu farbu. Beriem to ako doplnok k Spectral DNCn takze neviem ci by aj samostatne mali taky silny ucinok proti vypadavaniu vlasov.

Pekne ozivi vlasy

Natasa, 32rokov : vypadavanie vlasov pocas tehotenstva
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tieto vitaminy mi pomohli prekonat vypadavanie ktore ma postihlo asi mesiac po porode. Po par tyzdnoch som videla coraz menej vlasov na kefe a teraz sa uz zas tesim z hustych vlasov. Nezufajte a radsej cim skor tie vlasy liecte. Drzim palce.

krasne zlepsi kvalitu vlaskov

Slavomir, 43rokov : zaujimave zlozenie
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Ja som si objednal tieto vitaminy hlavne preto, ze ma zaujalo ich zlozenie... Pokryvaju cely rad latok, ktore mi kvoli dlhodobej chorobe pravdepodobne chybali, uzivam ich styri tyzdne, a zda sa mi, ze vlasy naozaj silneju, dufam, ze neskor budu aj hustnut. Zatial som spokojny, odporucam.

pestre zlozenie

Jan, 33rokov : Top vitaminy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vitamíny proti vypadávaniu vlasov beriem už asi 2 mesiace. Predtým som vyskúšal asi 10 druhov všemožných vitamínov ako folixil alebo aj revalid ale nezabrali. Zlozenie sa mi velmi pozdavalo a zacal som vitaminy uzivat. Prvy mesiac som pozoroval velmi male zmeny, potom sa to postupne zlepsovalo. Vlasy asi po 3 mesiacoch mi prestali uplne vypadavat a vkutoch vidim aj nove jemne vlasy. Rozhodne si myslim ze mi tieto vitaminy pomohli.

funguju tak ako sa o nich pise

Mirka, 34rokov : zatial najlepsie vitaminy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Mala som skusenosti uz s viacerimi druhmi vitaminov, ale s tymito som zatial najspokojnejsia. Vlasy mi spevneli, nevypadavaju tolko, je to dost porovnatelne, uz po vyuzivani jedneho balenia. Moze byt :)

priaznivy ucinok proti vypadavaniu vlasov

Ivana, 42rokov : Podla mna najlepsie zlozenie pre vlasy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

podla mna najlepsie zlozenie pre vlasy, sice pouzivam aj Neocapil, ale tato kombinacia funguje. ...

Funguje proti vypadávaniu vlasov

Natália, 41rokov : účinnejšie ako revalid
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Naozaj musím pochváliť tieto vitamíny za dobrú účinnosť. Výsledky sa pekne dostavili za mesiac liečby. Predtým som mala revalid a ešte predtým folixil ale nezabrali tak dobre. Odporúčam

Zahustí vlasy a spevní.
Vypadávajú minimálne

Jozef H., 44rokov : vitaminy, vitaminy
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Moc neverim vitaminom, som voci tomu skepticky, nakolko mi nepomohli uz viacere druhy. Skusam tento produkt, ucinok badat, ale nie je to ziadna slava. Mne uz asi nic nepomoze... Kazdopadne aspon trochu to funguje, narozdiel od ostatnych smejdov.

trochu pomaha

ucinok stopercentny nie je

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 23.02.2019

Mozem kombinovat viacero vitaminov na vlasy lebo po 2 mesiacoch liecby s folivital pro a aktivatorom spectral rs s aminexilom sp 94 a vidim vkutoch hlavy nove vlasy. Co by som mal brat ake vitaminy aby tie vlasy zhrubli? Mozem kombinovat viacero vitaminov od vas napr.foligain, 3omega, biotin vitaminy? Za odpoved vopred dakujem

Kombinovať tieto prípravky možné je ale odporúčame nekombinovať toho príliš veľa. Ak pozorujete, že liečba je úspešná, mali by ste v nej niekoľko mesiacov pokračovať a prípadne následne postupne doplniť ďalšie produkty. Vitamíny Folivital Pro určite nevysádzajte, ak sa vlasy nebudú zlepšovať, skúste silnejší aktivátor ako napr. Spectral DNC-N Doplnenie omega-3 nemôže uškodiť. Biotín už vitamíny Folivital Pro obsahujú.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.