Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Celulitída
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Gél proti celulitíde Oligo.DX 150ml.
Gél proti celulitíde Oligo.DX | Stehná, zadok, brucho | Vyhladzuje | Hydratuje | Detoxikuje pokožku | 150ml
 
Novinka
zoom_in
 
 • Trojitý účinok - detoxikuje, vyhladí kontúry a hydratuje
 • Bojuje proti ukladaniu tukov
 • Zlepšuje lymfatický obeh
 • Vhodný na celulitídu na ramenách, stehnách, zadku alebo bruchu.
 • Používa technológiu nanosomov - aktívne látky sa dostanú hlbšie do pokožky
...viac

Bežná cena: 35 €​
Vaša cena: 32,90 €      Iba 1€ /deň
schedule až 1 mesiac liečby

Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
150ml ( až 1 mesiac liečby )

Oligo.DX je jediné dostatočne silné prírodné ošetrenie celulitídy, schopné výrazného zmiernenia celulitídy až u 89% žien. Okrem iných technologických výdobytkov využíva kofeínové „mikrozáplaty“, nedávny prelomový objav v kozmetike. Oligo.DX preniká k podkožným usadeninám lipodystrofickej celulitídy. V porovnaní s bežne využívaným voľným kofeínom v konvenčných prípravkoch proti celulitíde zvyšuje biodostupnosť kofeínu až o 114%. Túto vlastnosť dosahuje ako jediné lokálne ošetrenie. Je klinicky dokázané, že preniká až k podkožným zásobám celulitídy, kde ju rozpúšťa. Takto dokáže formovať hladšie, pevnejšie stehná, boky aj zadok.

Oligo.DX je určené

 • pre ženy aj pre mužov
 • na celulitídu na ramenách, stehnách, nohách či v oblasti žalúdku
 • na celulitídu, ktorá nereaguje na diétu a cvičenie

Tento pokrokový gél na redukciu celulitídy pomáha pri odstránení celulitídy a lokalizovaného tuku. Uľahčuje rozpúšťanie tuku, zlepšuje mikrocirkuláciu, eliminuje hromadenie nadbytočnej tekutiny v tkanive.

Gél na zmiernenie celulitídy Oligo.DX obsahuje štyri kľúčové zlúčeniny, ktoré napomáhajú pri odstránení nepekného vzhľadu celulitídy. Gél sa rýchlo vstrebáva a má príjemnú vôňu. Hneď po použití zanecháva pokožku hladšiu, pevnejšiu a na pohľad zdravšiu.

Trojitý účinok vyhladí, obnoví kontúry a hydratuje

Oligo.DX preniká až k celulitídovým a tukovým uzlinkám a hrčkám. Má prečisťujúci a detoxikačný účinok, ktorý zlepšuje celkovú kvalitu pokožky bez nutnosti invazívneho ošetrenia. Štruktúra pokožky sa zlepšuje každým týždňom používania, stáva sa hladšou a pružnejšou.

Bojuje proti ukladaniu tukov

Gél stimuluje tvorbu lipázových enzýmov, ktoré urýchľujú trávenie tukov a znižujú tlak na cievy a lymfatické cesty. Vďaka zlepšeniu obehového a lymfatického systému potom môže dôjsť k prirodzenej drenáži tukov, tekutín aj zachytených toxínov.

Zlepšuje prúdenie lymfy a odbúrava zadržiavanie tekutín

Nadbytočná tekutina sa hromadí v tkanive a tým ovplyvňuje krvný a lymfatický obeh. To potom sťažuje spaľovanie tukov. Hromadenie telesného odpadu známeho ako toxíny sa viaže na veľké tukové bunky a prispieva k vzniku a zvýrazňovaniu vzhľadu celulitídy.

Oligo.DX vyhladzuje pokožku

Spevnite, vyhlaďte a detoxikujte pokožku pomocou gélu na zmiernenie celulitídy

Pokročilý systém dodania účinnej látky pomocou nanozómov

Ak má anticelulitídny prípravok fungovať, musí dokázať preniknúť hlboko pod pokožku. Práve to umožňuje Oligo.DX tým, že sa rýchlo vstrebáva do pokožky, zameriava sa na nahromadený tuk, pomáha pokožke prinavrátiť hladký, krásny vzhľad.

Zlepšuje nerovnosti na pokožke

Oligo.DX preniká až k hrčkám vytvoreným celulitídou a tukom a tieto následne rozpúšťa, čím sa bez potreby bolestivých masáží obnovuje hladký vzhľad pokožky.

Prečisťuje a detoxikuje pokožku

Oligo.DX má čistiaci a detoxikačný účinok, ktorý zlepšuje kvalitu pokožky bez potreby nákladného ošetrovania. Stačí použiť gél s kvalitnou zmesou účinných látok a rovnomernosť a celkový vzhľad pokožky sa bude zlepšovať.

Zlepšuje mikrocirkuláciu

Vďaka jedinečnej receptúre s kofeínovými „mikrozáplatami“ zapúzdrenými v nanozómoch zlepšuje gél mikrocirkuláciu bez zadržiavania tekutín.

Jedna aplikácia denne

Vďaka inovatívnemu transportnému systému presúva Oligo.DX účinné látky do tých vrstiev kože, kde sa tvorí celulitída. Tie následne na mieste určenia pôsobia dlhšie ako 24 hodín.

Spevňuje a tvaruje

Hydratačný prípravok, ktorý spevňuje a tvaruje zadok, nohy, ruky aj pás už po mesiaci používania.

6 kľúčových prísad na zmiernenie celulitídy

TEA-hydrojodid

TEA-hydrojodid je vo vode rozpustná organická zlúčenina, ktorá pomáha stimulovať aktivitu lipázy a formovať postavu.

Kofeín

Na potvrdenie lipolytických účinkov lokálne užívaných látok s obsahom kofeínu alebo xanténov na ošetrenie celulitídy boli uskutočnené klinické skúšky. Tieto pomáhajú redukovať adipocyty a zároveň zlepšujú mikrocirkuláciu.

Pupočník ázijský (Centella asiatica)

Výťažok z pupočníka ázijského je bohatým zdrojom prírodných antioxidačných látok. V klinických štúdiách vykazuje protizápalovú aktivitu. Zlepšuje tiež hydratáciu najvrchnejšej vrstvy kože a zlepšuje funkciu epidermálnej bariéry.

Praslička roľná

Tento extrakt má mnoho využití v kozmetike. Podporuje tvorbu kolagénu, elastínu, podporuje spojivové tkanivo a súčasne pomáha redukovať prebytočnú vodu.

Výťažky z brečtanu

Extrakt z brečtanových listov obsahuje hederín, aktívny saponín, ktorý je zodpovedný za ochranu ciev a znižuje ich priepustnosť. Vďaka tejto vlastnosti pomáha vstrebávať opuchy prítomné v počiatočných štádiách celulitídy.

Brečtan popínavý extrakt - Brečtan popínavý extrakt (Ivy - Hedera helix). Extrakt z listov účinne ochraňuje cievy a zvyšuje ich priepustnosť. Dokáže tak zmenšovať opuchy, ktoré sú prítomné v počiatočných štádiách celulitídy. Ďalej spôsobuje úľavu pre lymfatický systém - rozpúšťa lipidy, takže nahromadené zásoby tukov sa môžu dostať opäť do krvného obehu. Sú spotrebované ako zdroj energie alebo vylúčené telom. Táto vlastnosť pozitívne vplýva na odstránenie prejavov celulitídy ako aj strií.

Výťažok z listov lotosu indického (Nelumbo nucifera)

Aktivuje lipolýzu, čím sa redukuje ukladanie tukov, tlmí aktivita prozápalových faktorov, obnovuje homeostáza adipocytového tkaniva. Okrem anticelulitídneho účinku má lotosový list výrazný zoštíhľujúci účinok na stehná a brucho.

Návod na použitie

Intenzívne použitie

Nanášajte Oligo.DX na ošetrované miesto raz denne po umytí. Nie je potrebné vmasírovať. Pre viditeľné výsledky je potrebné používať 60 dní.

Preventívne použitie

Prípravok používajte raz denne počas 30 dní, ošetrenie opakujte dva až trikrát do roka. Vyhýbajte sa súčasnej aplikácii hydratačných mydiel alebo krémov. Tieto prípravky môžu narúšať vstrebávanie gélu.

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.