Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Rast mihalníc
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Sérum na rast obočia Spectral Brow
Sérum na rast obočia Spectral Brow | Hustejšie obočie | Rýchlejší rast | 2.4ml.
 
Novinka
Doprava zdarma
zoom_in
 
 • Plnšie, hustejšie obočie za krátky čas
 • Rýchly účinok
 • Nedráždi pokožku
 • Unikátna technológia Nanosómov, ktoré zanesú účinné látky priamo ku korienkom.
...viac

Bežná cena: 63 €​
Vaša cena: 59,50 €
Doprava zdarma
schedule Balenie na 6 - 8 týždňov liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

3% množstevná zľava (2 rovnaké):Množstevná zľava 3% (2 rovnaké produkty)

5% množstevná zľava (rovnaké 3 a viac):Množstevná zľava 5% (rovnaké 3 a viac)

Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)

Množstevné zľavy

ks.cena za ks.
159,50
2 57,72 (zľava -3%)
3 a viac56,53 (zľava -5%)
2.4ml. ( Balenie na 6 - 8 týždňov liečby )

Ženy, ale aj muži si často farbia obočie, aby pôsobilo hustejšie. Husté obočie podčiarkuje celú tvár, priťahuje pozornosť k očiam. Vďaka prelomovým objavom sa však líčenie obočia stalo pomaly minulosťou. Dnes už netreba predstierať, že máte plnšie obočie, v dnešnej dobe to môžete jednoducho skutočne dosiahnuť.

DS Laboratories posunulo prelomové biotechnologické zistenia na novú úroveň a vytvorilo Spectral.Brow. Najnovší produkt je určený na stimuláciu rastu obočia a celkové zahustenie obočia. Spectral.Brow zároveň zlepšuje zdravie a kvalitu vyrastajúcich chĺpkov na obočí.

Plnšie, hustejšie obočie za krátky čas - spectral.Brow využíva patentovanú účinnú látku spoločnosti DS Laboratories, Nanoxidil. Táto bola špeciálne navrhnutá na stimuláciu rastu vlasov ako alternatíva Minoxidilu, ovšem bez negatívnych vedľajších účinkov Minoxidilu.

Technológia nanosómov - špičková technológia nanozómov spoločnosti DS Laboratories umožňuje prísadám preniknúť do pokožky do potrebnej hĺbky a zaistiť tak maximálnu účinnosť každej aktívnej látky. Vďaka vyššej stabilite dodáva táto technológia telu jedinečné účinné látky vo vyššej koncentrácii.

Pre koho je Spectral.Brow určené

 • Pre ženy a mužov, ktorí túžia po pevnejšom, hustejšom a plnšom obočí.
 • Pre ženy a mužov, ktorí chcú zrýchliť rast obočia.
 • Pre ženy a mužov, ktorí chcú upraviť nerovnomerný rast obočia s nežiadúcimi holými miestami.

Nanoxidil proti vypadávaniu vlasov

PODPORTE RAST OBOČIA

Spectral.Brow v sebe kombinuje najúčinnejšie ingrediencie s najmodernejšou technológiou na zahustenie obočia. Vďaka Spectral.Brow sa stane obočie husté a krásne, a to vďaka viacerým mechanizmom pôsobenia.

Vylepšená dĺžka a hustota obočia

Nanoxidil a adenozín sú len časťou viacerých starostlivo zvolených prísad, ktoré robia zo Spectral.Brow najkomplexnejší prípravok na zahustenie obočia na trhu.

Rýchle a účinné pôsobenie

Tento vzorec stimuluje vlasové folikuly, aby sa dostali do optimálneho stavu. Aby boli schopné produkovať dlhšie, silnejšie a hustejšie obočie. Využíva mnohé zložky, ktoré sa osvedčili v klinických testoch ako účinné.

Spectral.Brow nedráždi

Spectral.Brow je vyrobený z klinicky testovaných vysokokvalitných prísad. Podporuje rast hustého obočia bez svrbenia, podráždenia, začervenania či slzenia očí.


Návod na použitie

Aplikujte dvakrát denne, ráno a večer. Po stlačení tlačidla sa uvoľní roztok, ktorý rozotriete po obočí hrebienkovým aplikátorom. Nenanášajte do oka ani okolo slzného kanálika. Po nanesení nechajte sérum niekoľko minút zaschnúť.

AQUA (WATER), ALCOHOL DENAT., GLYCERETH-26, GLYCERIN, AZELAIC ACID, CAFFEINE, POLYSORBATE 80, XANTHAN GUM, LECITHIN, PROPANEDIOL, ADENOSINE, HYALURONIC ACID, PYRROLIDINYL DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, COPPER TRIPEPTIDE-1, PHOSPHOLIPIDS, RETINOL, PIROCTONE OLAMINE, MENTHOL,MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, LYSOPHOSPHATIDIC ACID, LYSOLECITHIN

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.