Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Šedivenie vlasov
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Sérum proti šediveniu vlasov Folivital Pr
Folivital Antigray sérum | Proti šediveniu | Predčasné šedivenie | Pokročilé šedivenie | Vlasy, obočie, brada | 60ml.
 
 
 • Re-pigmentačný komplex na obnovu pôvodnej farby vlasov
 • Stimulácia tvorby melanínu - prirodzeného vlasového farbiva
 • Antioxidačný a remineralizačný účinok - pomáha rozkladať peroxid spôsobujúci šedivenie
 • Pre všetky typy vlasov, aj farbené vlasy
 • Pre mužov aj ženy

Bežná cena: 32 €​
Vaša cena:
28,00 €
Iba 0,93 €/deň
60ml. schedule Na 30 dní používania

Skladom - Odosielame okamžite

Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Výhodný balíček
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Akcia -10%
22,00 € 19,80 €
Šampón proti šediveniu vlasov Folivital Pro Antigray 200ml
Šampón Folivital Antigray | Proti šediveniu | Predčasné šedivenie | Pokročilé šedivenie | Vlasy, obočie, brada
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
61 hodnotení
Náš tip
27,00 €
Vitamíny proti šediveniu vlasov Folivital Pro Antigray
Vitamíny Folivital Pro Antigray | Proti šediveniu vlasov | Zlepšenie kvality vlasov
O produkte

Sérum Folivital Pro Antigray je špeciálne vyvinutý proti šedivejúcim a šedivým vlasom a pomoc pri obnove prirodzenej farby vlasov. Sérum obsahuje re-pigmentačný komplex, ktorý podporuje produkciu melanínu, pigmentu, ktorý dodáva vlasom prirodzenú farbu. Účinné zložky majú naviac antioxidačný a remineralizačný účinok – pôsobia na odstránenie nahromadeného peroxidu vo vlasoch, ktorý je jednou z hlavných príčin šedivenia vlasov. Sérum tiež obsahuje výživné zložky, ktoré pomáhajú posilňovať vlasy a podporujú zdravý rast. Spolupracujú na zlepšení celkového zdravia a vzhľadu vlasov.

Prečo vlasy šedivejú?

Vedci predpokladajú, že nedostatok tohto enzýmu vedie k reťazovej reakcii, ktorá vyústi do šedivenia vlasov. Podporuje schopnosť tela produkovať melanín pigment. Znovu aktivuje nečinné alebo málo aktívne pigmentové bunky, čím napomáha spätne obnoviť pôvodnú farbu vlasov.

Po mnoho rokov sa vedci domnievali, že vlasy šedivejú, pretože nejaký druh prirodzeného toxínu zabraňuje melanínu v schopnosti zásobovať vlasy farbou. (Melanín je látka produkovaná telom a ktorá spôsobuje zafarbenie vlasov, očí a pokožky.) Tímu vedcov z anglickej univerzity v Bradforde sa však podarilo zistiť presnú príčinu šedivenia vlasov. Vysvitlo, že vlasy začnú šedivieť následkom prebytku peroxidu vodíka, ktorý je prirodzene produkovaný vlasovými bunkami.

Vlasové bunky produkujú peroxid vodíka u každého človeka bez rozdielu veku. U mladších ľudí je však táto látka vďaka enzýmu kataláza, veľmi rýchlo rozložená na základné prvky vodík a kyslík. Avšak ako ľudia starnú, vlasové bunky produkujú čoraz menej enzýmu kataláza a čoraz viac peroxidu vodíka zostáva vo vlasoch.

Časom ako sa peroxid vodíka vo vlasoch koncentruje, melanín prestáva správne fungovať a zastaví zásobovanie vlasov pigmentom. Spočiatku vlasy naberú šedivú farbu, avšak s pribúdajúcim množstvom peroxidu vo vlasoch a slabnúcou schopnosťou enzýmu kataláza, vlasy zmenia farbu na bielu.

Medzi faktory, ktoré urýchľujú šedivenie vlasov patrí: Genetické predpoklady, zvýšený stres, autoimunitné ochorenie, ochorenie štítnej žľazy, nedostatok vitamínu B12 alebo fajčenie.

Na mikroskopických snímkach môžeme pozorovať postupnú stratu pigmentu v jednotlivých prameňoch vlasov

Návod na použitie:

Jemne vmasírujte 1ml končekmi prstov do pokožky hlavy. Nezmývajte a nechajte účinkovať. Používajte 2x denne. 1ml. je približne polovica objemu pipety.

Aqua [Water], Alcohol denat., Propylene glycol, Rosa damascena flower water, Carbomer, Glycerin, Sodium hydroxide, Equisetum arvense leaf extract, Juglans regia (Walnut) shell extract, Biotin, Niacinamide, Centella asiatica leaf extract, Panthenol, Sodium ascorbate, Polysorbate 20, Calcium pantothenate, Pyridoxine HCl, Thiamine HCl, Menthol, Tocopheryl acetate, Disodium EDTA, Calcium chloride, Cupric chloride, Ferric chloride, Magnesium chloride, Manganese chloride, Zinc chloride Phenoxyethanol, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Sodium methylparaben, Sorbic acid, Tetrasodium EDTA, Palmitoyl dipeptide-52, Potassium sorbate. - IT00PTA00027C

Je možné používať aj počas tehotenstva?

Áno, sérum proti šediveniu vlasov môžete používať aj počas tehotenstva.

local_libraryOdborný poradca biome.sk
4,59
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 32 hodnotení
5 Výrazný účinok
20x
4 Čiastočný účinok
11x
3 Slabší účinok
1x
2 Neviem posúdiť
0x
1 Žiadny účinok
0x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.