Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre mužov
 4. >
 5. Rast brady
 6. >
 7. Séra
 8. >
 9. Spectral BRD rast brady a fuzov 30ml.
Spectral BRD (5% Nanoxidil) | Aktivátor rastu brady a fúzov | Stimulácia rastu | Zahustenie | 30ml.
 
Novinka
 
 • Aktivujte, podporte a urýchlite rast brady a fúzov
 • Zlepšuje rovnomerný rast fúzov a brady.  Zaručuje hustejšiu a plnšiu bradu a fúzy
 • Nanoxidil 5% a ďalšie účinné látky zaručujú vynikajúce výsledky
 • Nanoxidil je v mnohých oblastiach dokonca účinnejší ako minoxidil. Vďaka molekulárnemu zloženiu sa dostane hlbšie do korienkov
 • Na prenos aktívných látok sa využíva patentovaná technológiu nanosómov. (mikroskopické častice, ktoré nesú aktívne látky a vďaka nim sa dostanú hlbšie do pokožky)

Bežná cena: 32 €​
Vaša cena:
28,55 €
Iba 0,71 €/deň
30ml. schedule Na 40 dní používania

Skladom
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
45 hodnotení
Akcia -5%
14,90 € 14,15 €
Biotin 10000mcg 60tbl.
Biotín tabletky 10 000mcg | Extra účinok | Vlasy pokožka nechty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
33 hodnotení
Akcia -5%Náš tip
17,00 € 16,15 €
Vitamíny Folivital Pro 60tbl.
Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO | Posilnenie a podpora rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | Zlepšenie kvality vlasov | Prírodné zloženie | Bez receptu
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
24 hodnotení
Akcia -5%Náš tip
22,00 € 20,90 €
Šampón Folivital Pro 200ml.
Šampón Folivital PRO | Proti vypadávaniu vlasov | Na rast vlasov | Proti masteniu | Na poškodené vlasy
O produkte

Hustá brada a fúzy

Spectral.BRD je prelomové sérum, ktoré ponúka ucelený prístup k starostlivosti o bradu a fúzy. Zmierňuje tvorenie holých miest a zlepšuje rovnomerný rast fúzov a brady. Zaručuje hustejšiu a plnšiu bradu vďaka kombinácii tých najúčinnejších prísad, ktoré boli klinicky testované. Vzniklo sérum, ktoré zahusťuje bradu, stimuluje jej rast aj kvalitu fúzov a brady.

Na podporu rastu, zlepšenie hustoty a kvality brady a fúzov využíva Spectral.BRD silné stimulátory, prísady na podporu rastu vytvorené priamo v DS Laboratories. Ide o Nanoxidil, Pirocton Olamine, Adenozín a ďalšie účinné látky tvoriace komplexné riešenie pre bradu a fúzy.

AKTIVUJTE RAST BRADY A FÚZOV

Spectral.BRD znamená komplexné riešenie pre zahustenie brady a fúzov. Či už chcete len mierne strnisko alebo mohutnú bradu, je hustota kľúčová.

Plnšia a hustejšia brada

Nanoxidil a Adenozín sú len časťou mnohých starostlivo vybraných účinných látok, ktoré robia zo Spectral.BRD najkomplexnejší vzorec na zahustenie fúzov a brady na trhu.

Zlepšenie hustoty a dĺžky

Spectral.BRD využíva komplexnú matricu na otváranie iónových kanálov vo vlasových folikuloch. Vďaka ľahšej molekulovej hmotnosti sa zvyšuje jeho biologická dostupnosť.

Vyššia účinnosť, rýchlejšie výsledky

Nanozómy sú schopné preniknúť hlbšie do pokožky, kam postupne uvoľňujú účinné látky zo Spectral.BRD. Výsledkom je vyššia účinnosť a rýchlejšie dosiahnutie želaných výsledkov.

Pre koho je Spectral.BRD určený?

 • Pre mužov túžiacich po hustejšej a plnšej brade
 • Pre mužov, ktorí sa snažia zahustiť porast na tvári a zbaviť sa tak riedkych, holých oblastí na brade
 • Pre mužov, ktorí chcú zrýchliť rast a zlepšiť hustotu brady a fúzov

12 KĽÚČOVÝCH ZLOŽIEK PRE RAST BRADY

Spectral.BRD je vysokoúčinná lokálna liečba vyvinutá v rámci inovatívneho výskumu spoločnosti DS Laboratories zameraného na pochopenie zákonitostí vzniku a príčin spustenia androgénnej alopécie, alopécie areata, telogen effluvium a iných foriem rednutia vlasov a telesného ochlpenia. Spoločnosť DS Laboratories je svetovou špičkou vo výskume technológií starostlivosti o vlasy a pri Spectral.BRD využila svoju patentovanú technológiu na vznik ďalšieho špičkového produktu, tentokrát starostlivosti o bradu a fúzy.

5% Nanoxidil

Pri lokálnom použití stimuluje táto látka folikuly, a to otvorením iónových kanálov a následným predĺžením anagénovej fázy.

Adenozín

Adenozín zlepšuje anagénovú fázu, čím podporuje rast brady aj jej hustotu. Takto je možné dosiahnuť hustejšie fúzy a bradu, súčasne ide o nový spôsob ošetrenia androgénnej alopécie u mužov. Zvyšovaním vstrebávania tymidínu stimuluje adenozín bunky, ktoré tvoria folikuly. Adenozin aktivuje a predlžuje fázu anagénu, čím zabezpečuje rast hustejšej brady aj vlasov.

Rozmarínový olej

Rozmarínový olej sa získava parnou destiláciou listov rozmarínu. Posilňuje cirkuláciu a zabezpečuje dostatočný prísun krvi. Zabraňuje tým prípadnému vypadávaniu vlasov aj fúzov, naopak podporuje ich zdravý rast. Lokálne podávanie rozmarínového oleja môže zlepšiť opätovný rast vlasov pri androgénnej alopécii.

Kofeín

Kofeín pôsobí proti proteínu TGF-beta2 so zvýšeným obsahom testosterónu, ktorý potláča rast a delenie buniek. Zároveň zvyšuje intrafolikulárny proteín IGF-1, ktorý stimuluje vývoj folikulov. Lokálne aplikovaný kofeín preniká do folikulov a tam stimuluje rast vlasov aj brady.

Piroctone Olamine

Lokálna aplikácia 1% piroktón olamínu zlepšuje pomer fáz anagénu a telogénu, podporuje anagén. To vedie k zmierneniu vypadávania vlasov a brady. Po nanesení na určené miesto uľavuje piroctone olamine od seboroickej dermatitídy. Práve tá môže tvoriť na brade nepekné šupinky.

Biotín

Čiastočný nedostatok biotinidázy v sére a pečeni môže viesť k alopécii. Denné užívanie biotínových doplnkov zlepšuje rast vlasov po 90 až 180 dňoch. To naznačuje, že pri jeho používaní môže dôjsť k zlepšeniu.

Niacínamid

Deriváty niacínu (tetradecylnikotinát a oktylnikotinát) podporujú hustotu brady a vlasov zvýšením hustoty folikulov aj kvality samotného vlasu alebo chlpu. Niacínamid (či inak kyselina nikotínová) je typom vitamínu B3, ktorý zlepšuje syntézu keratínu, čo ja hlavná zložka ľudských vlasov a telesného ochlpenia.

Ricínový olej

Ricínový olej je bohatý na kyselinu ricinolejovú. Ide o omega-9 nenasýtenú mastnú kyselinu, ktorá pomáha obnoviť vlahu vo vlasoch a dodáva im prirodzený lesk.

Peptidy medi

Peptidy medi majú dve hlavné vlastnosti. Ide o silné ochranné protizápalové látky, ktoré obmedzujú oxidačné poškodenie po poranení tkaniva. Súčasne pôsobia ako látky na remodelovanie tkanív. Peptidy medi podľa viacerých výskumov zlepšujú úspešnosť transplantácie vlasov, posilňujú folikuly, stimulujú rast vlasov a zmierňujú vypadávanie vlasov.

Biotinoyl tripeptid

Biotín-tripeptid-1 podporuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, spomaľuje starnutie a atrofiu folikulov, obnovuje objem vlasov.

Myristoyl pentapeptid-17

Tento peptid zlepšuje vzhľad a hustotu ochlpenia na tvári, inak povedané, podporuje hustotu aj dĺžku brady a fúzov.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová pomáha zlepšiť priemer ochlpenia. Podporuje tiež rast vlasov a brady tým, že bráni vysúšaniu vlasovej pokožky aj vlasov samotných. Tiež udržuje prirodzenú vlhkosť pokožky, zmierňuje vzhľad vrások a hydratuje pleť.

Návod na použitie

Naneste 6-8 kvapiek Spectral.BRD priamo na miesta, ktoré chcete ošetriť, a to dvakrát denne. Vmasírujte sérum iba do týchto miest. Nezmývajte. Ruky si následne hneď umyte mydlom a vodou.

Water, polysorbate 20, sodium hyaluronate, caffeine, adenosine, pyrrolidinyl diaminopyrimidine oxide, copper tripeptide-1, piroctone olamine, butylene glycol, glycerin, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, ppg-26 buteth-26, peg-40 hydrogenated castor oil, apigenin, oleanolic acid, biotinoyl tripeptide-1, biotin, myristoyl pentapeptide-17, caprylyl glycol, phenoxyethanol.
0
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 0 hodnotení
5 Výrazný účinok
0x
4 Čiastočný účinok
0x
3 Slabší účinok
0x
2 Neviem posúdiť
0x
1 Žiadny účinok
0x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.