Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávanie vlasov
 4. >
 5. Šampóny
 6. >
 7. Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO

Šampón Folivital PRO | Proti vypadávaniu vlasov | Na rast vlasov | Proti masteniu | 200ml
 
Náš tip
Šampón proti vypadávaniu vlasov FoliVital Pro
zoom_in
 
 • Obľúbený šampón proti vypadávaniu vlasov pre mužov aj pre ženy
 • Viac-úrovňový spôsob pôsobenia a množstvo účinných látok pre maximálny účinok (DHT BLOKÁTORY, VAZODILÁTORY, ANTIOXIDANTY a dôležité VITAMÍNY)
 • Synergická zmes DHT blokátorov, antioxidantov, minerálov, proteínov a rastlinných extraktov, obnovuje rovnováhu, optimalizuje stav vlasovej pokožky a zlepšuje vitalitu vlasov.
 • Je šetrný - čistí pokožku a vlasy bez nepriaznivých účinkov sulfátov, ktoré z pokožky odoberajú esenciálne oleje
 • Bezpečný pre farbené a chemicky ošetrované vlasy (neobsahuje sulfáty, parabény ani glutén)
...viac

Bežná cena: 26 €​
Vaša cena: 22 €      Iba 0,39€ /deň
schedule až 8 týždňov

Aktívne zľavy

Šampony -5% : Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vitamíny na vlasy

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vitamíny na vlasy
Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
200ml ( až 8 týždňov )
Folivital PRO - šampón a vitamíny proti vypadávaniu vlasov

Šampón proti vypadávaniu vlasov Folivital Pro je odporúčaná voľba pri problémoch s vypadávajúcimi vlasmi u mužov aj žien.  Zloženie šampónu je vytvorené odborníkmi z oblasti dermatológie.

Vďaka celej škále účinných látok od vitamínov, proteínov, rastlinných extraktov a mnohých ďalších bolo možné vytvoriť šampón s maximálnym účinkom.

Výhody:

 • obsahuje množstvo účinných látok pre maximálny účinok
 • čistí pokožku a vlasy bez nepriaznivých účinkov sulfátov, ktoré z pokožky odoberajú esenciálne oleje
 • reguluje nadmerné mastenie
 • je bezpečný pre farbené a chemicky ošetrované vlasy
 • neobsahuje sulfáty, parabény ani glutén.

Ako účinkuje FOLIVITAL PRO šampón proti vypadávaniu vlasov ?:

1) Dôkladné čistenie pokožky

Pri liečbe vypadávania vlasov sa musíme uistiť, že neničíme vlasovú pokožku drsnými chemickými látkami. Ako ďalšie by sme sa mali zamerať na folikuly a to zložkami a prísadami, ktoré môžu pomôcť. FOLIVITAL PRO by mal byť súčasťou starostlivosti o rednúce vlasy u každého, kto chce zastaviť padanie vlasov, pretože zlepšuje vitalitu a kvalitu vlasovej pokožky.

Na rozdiel od bežných šampónov, šampón proti padaniu vlasov FOLIVITAL PRO neobsahuje žiaden laureth síran sodný, lauryl síran sodný, alebo iné lacné detergenty, ktoré zapaľujú tkanivo vlasovej pokožky[1]. Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO hĺbkovo čistí vlasovú pokožku, odstraňuje nadmerný maz, ktorý upcháva vlasové korienky a tiež môže obsahovať vysoké hladiny DHT (hormón o ktorom vedci predpokladajú, že môže spôsobovať vypadávanie vlasov).

Navyše, prísady ako zinok, extrakt z koreňa Arctium majus (lopúchový extrakt), Saw Palmetto a výťažok zo žihľavy sú prospešné pri regulácii činnosti mazových žliaz, vďaka čomu sa tvorba mazu normalizuje a zápal kože sa zmierňuje.

2) Blokovanie DHT

DHT vzniká za účasti enzýmu 5-alfa reduktázy. Ak zostane nekontrolovaný, hromadenie DHT sa šíri, pričom ide o primárnu príčinu mnohých príznakov vypadávania vlasov ako ustupujúca vlasová línia, mužské vzorové plešatenie a plešatenie na temene.

DHT bráni prítoku krvi k vlasovej pokožke a k folikulom. Keď sa nahromadí v póroch folikulov, DHT spomalí alebo zastaví prísun živín a vitamínov, ktoré sú potrebné pre rast nových vlasov a skráti anagénovú rastovú fázu, čo vedie k padaniu a rednutiu vlasov. Zníženie prekrvenia obmedzuje schopnosť koreňa dodávať vlasom minerály a potrebnú výživu.

Mnohé zložky môžu túto premenu spomaliť či úplne znemožniť. Šampón FOLIVITAL PRO obsahuje dobre známe prirodzené prísady (blokujúce DHT), ktoré obsahujú 5-alfa-reduktázu – Saw Palmetto a výťažok zo žihľavy. Šampón tiež obsahuje kofeín, ktorý preniká do vlasových korienkov, čím chráni vlasy pred negatívnym dopadom testosterónu a pred predčasným vypadávaním vlasov.

3) Revitalizácia tkaniva vlasovej pokožky a vlasových folikulov

FOLIVITAL PRO využíva mimoriadne bohatú kombináciu živín, vitamínov a minerálov pre čo najlepší stav vlasovej pokožky a pre rast vlasov. Tieto zložky zlepšujú zdravie vlasovej pokožky, podporujú hydratáciu a zmierňujú zápal.

Viaceré zložky stimulujú prietok krvi a mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, čím zaisťujú čo najlepší prísun živín ku vlasovým folikulom.

Navyše, mocná kombinácia aminokyselín chráni vyvíjajúce sa vlasové bunky a udržiava zdravý vlasový cyklus.

Zloženie
Kofeín
Biotín
Zinok
Saw Palmetto extrakt
Žihľava extrakt
Ženšen extrakt (Panax Ginseng)
Lopúch extrakt (Arctium majus)
Extrakt z olivových listov
Extrakt z aloe vera
Arginín
Citrulín
Ornitín
Tyrozín
Pantenol
Niacinamid
Santalové drevo

Kofeín

Klinické štúdie ukazujú, že lokálna (topikálna) aplikácia kofeínu, dobre známeho jeho účinkom na centrálny nervový systém, tiež posilňuje rast ľudských vlasov. Podľa štúdií kofeín vyvažuje účinok testosterónu a dokáže výrazne stimulovať folikuly. Priemerný rast vlasov sa u sledovaných osôb zvýšil o 46 percent a životný cyklus o 37 percent.

Biotín

Biotín sa ukázal byť efektívny pri obrane vlasových folikulov proti fyzickému aj psychickému stresu. Nedostatok biotínu je jedným z najväčších výživových faktorov, ktorý ovplyvňuje rednutie vlasov. Ak tento doplnok dodáte priamo k vlasovým folikulom, môže dôjsť k rýchlym výsledkom, pokiaľ ide o obnovu vlasov.

Zinok

Zmierňuje podráždenie vlasovej pokožky.

Výťažok zo Saw Palmetta

Androgénna alopécia je najbežnejšou príčinou vypadávania vlasov u mužov a u žien. Dôvodom je zvýšené množstvo dihydrotestosterónu (DHT) vo vlasovej pokožke a vlasových folikuloch. Šampón proti padaniu vlasov FOLIVITAL PRO pôsobí tak, že z tkaniva vlasovej pokožky odstraňuje DHT. Tiež používa prirodzené blokátory DHT, ktoré aktívne tlmia tvorbu DHT vo vlasovej pokožke.

Výťažok zo žihľavy

Používanie žihľavy patrí medzi tradičné metódy na odstraňovanie problémov s vlasmi. Žihľava obsahuje veľké množstvá fytoživín, ktoré pôsobia priaznivo na stav vlasovej pokožky a zlepšujú v nej cirkuláciu. Žihľava má protizápalové a antibakteriálne účinky. (Žihľava na vlasy - výhody a účinky)

Výťažok z koreňa žen-šenu

Výťažok z koreňa žen-šenu indukuje skorší prechod z telogénu do anagénu. Ak sú vlasové folikuly v spánkovej fáze oveľa kratšiu dobu, riziko, že sa vlasové folikuly nezregenerujú z katagénu (regresie) sa výrazne zminimalizuje. Navyše, aplikácia výťažku z koreňa žen-šenu na vlasovú pokožku má za následok zväčšenie hĺbky a veľkosti vlasového folikulu a tiež navýšenie hladín génov rastového faktoru – vaskulárny endoteliálny rastový faktor (VERF) – vo vlasových folikuloch. Pre tieto a ďalšie dôvody je výťažok z koreňa žen-šenu známy pre elimináciu rednutia vlasov a produkuje pevnejšie, zdravšie, hustejšie vlasy.

Výťažok z koreňa žen-šenu poskytuje vlasom tiež energiu a výživu. Zvyšuje prietok krvi a stimuluje mikrocirkuláciu. Vyživuje vlasy a vlasovú pokožku a pôsobí účinne proti lupinám. Vlasom dodáva pružnosť a hodvábnosť.

Výťažok z koreňa lopúchu (arctium majus)

Zlepšuje prúdenie krvi, spomaľuje vypadávanie vlasov, posilňuje vlasové folikuly a podporuje rast zdravých vlasov. Reguluje aj aktivitu mazových žliaz a má normalizujúci a upokojujúci účinok na pokožku hlavy. Zatiaľčo olej z lopúcha je bohatý na fytosteroly a esenciálne mastné kyseliny, tiež posilňuje pevnosť vlasov aj ich lesk. Pomáha udržiavať zdravú vlasovú pokožku a podporuje rast vlasov. Spája v sebe okamžitú úľavu a podporu živinami pre normálne fungovanie mazových žliaz a vlasových folikulov.

Olivové listy, výťažok z aloe vera

Extra výživná vzpruha pre vlasovú položku a vlasové folikuly. Navyše, tieto výťažky majú pozitívny účinok na vlasy. Sú výborné na hydratáciu a posilnenie vlasových vlákien. Vlasy budú žiarivejšie a upraviteľnejšie.

Arginín

Arginín je aminokyselina, potrebná pre ľudský život ako stavebný blok proteínov. Čo robí arginín jedinečným efektívnym doplnkom pre rast vlasov je jeho schopnosť zvýšiť hladiny oxidu dusnatého vo vlasových folikuloch, keď sa pri mitóze (bunkovom delení) vlasovej papily mení arginín na oxid dusnatý. Oxid dusnatý zvyšuje prietok krvi k vlasovým folikulom a uvoľňuje žily, čo zohráva úlohu pri stimulácii rastu vlasov. Arginín je obzvlášť mocná prísada na tvorbu zdravej vlasovej pokožky, ktorá uľahčuje rast vlasov. Uľahčuje aj syntézu proteínov vo vlasovom korienku. Arginín je dôležitý doplnok pri liečbe predčasne narodených detí, pre obete popálenín, ale pomáha aj pri budovaní ľudského vlasového proteínu.

Citrulín

Citrulín je kryštalická aminokyselina nachádzajúca sa vo vlasových folikuloch. Citrulín je potrebný na tvorbu silných vlasových proteínov, pričom bolo dokázané, že hladiny citrulínu sú ovplyvňované ľudským stresom, tepelným ošetrením a chemickým ošetrením (hlavne vyrovnávanie vlasov a trvalá). Bolo preukázané, že citrulín dokáže ochrániť vyvíjajúce sa vlasových bunky počas mitózy (bunkové delenie) pred nežiadúcimi účinkami liekov. Ak sú hladiny citrulínu vo vlasovom folikule nižšie, vlas ktorý práve rastie je zvyčajne oveľa tenší, slabší a obsahuje oveľa menej pigmentu. FOLIVITAL PRO obsahuje zdravú koncentráciu citrulínu, čím zabezpečuje rast zdravých vlasov.

Ornitín

Ornitín je prirodzene sa vyskytujúci enzým aminokyseliny, ktorý sa nachádza vo vlasových folikuloch a reguluje prechod vlasových folikulov z anagénovej fázy do telogénovej fázy. Ak sa ornitín už v anagénovej (rastovej) fáze nenachádza, vlasový folikul dostane signál, aby sa presunul do katagénovej (prechodnej) fázy. Šampón FOLIVITAL sa odporúča používať denne, aby sa zabezpečilo, že folikuly zostanú dlhšiu dobu v anagénovej fáze.

Tyrozín

Toto je ďalšia neesenciálna aminokyselina, ktorú telo prirodzene vytvára. Táto aminokyselina tvorí melanín, čo je pigment, ktorý farbí naše vlasy a pokožku.

Tyrozín je známy aj tým, že prispieva k redukcii hladín stresových hormónov v tele. Keďže je stres významným faktorom pri padaní vlasov, tyrozín vie spomaliť alopéciu aj zmiernením stresu.

Pantenol

Výskum preukázal, že pantenol, prírodná hydratačná látka, preniká do nižších vrstiev pokožky, kde ho absorbujú kožné bunky (vrátane vlasových buniek) a stane sa z neho kyselina pantoténová (vitamín B5). Jeho spôsob penetrácie hlboko do vlasového kortexu je unikátny. Ak ho na vlasoch necháte pôsobiť päť minút alebo viac, zväčší samotný vlas, aby bol vlas mohutnejší. Prirodzene tvorí hydratovanú vrstvu na vlasoch, čím dodáva vlasu pridanú ochranu. Schopnosť pantenolu regulovať obsah vlhkosti a zároveň zvýšiť odolnosť voči poškodeniu a lámavosti z neho robí vynikajúcu hydratačnú prísadu.

Niacínamid

Niacínamid a niacín zlepšujú vzhľad a pocit z vlasov zväčšením ich objemu, pružnosti alebo lesku, prípadne aj zlepšením textúry vlasov, ktorá bola zničená fyzickým alebo chemickým ošetrením. Niacínamid a niacín zlepšujú vzhľad suchej alebo poškodenej pokožky tým, že obmedzujú odlupovanie a podporujú obnovenie pružnosti.

Niacín zvyšuje hladiny voľnej mastnej kyseliny keramidu v koži, stimuluje mikrocirkuláciu v derme a chráni pokožku pred stratou vody. Tiež zvyšuje syntézu proteínov (napr. keratínu), zvyšuje intracelulárne hladiny NADH a urýchľuje diferenciáciu keratinocytov.

Hydrolyzovaný sójový proteín

Hydrolyzovaný sójový proteín zlepšuje upraviteľnosť, objem, lesk a textúru vlasov. Tvorí film, ktorý pokrýva a hydratuje poškodené vlasy. Tento film zvyšuje zadržiavanie vlhkosti, takže vlasy vyzerajú oveľa zdravšie.

Posilňuje a opravuje vlasové vlákna. Zvyšuje schopnosť vlasu zadržiavať vlhkosť. Dodáva lesk a vyhladzuje vlasy.

Santalové drevo

Vedecké štúdie odhalili vo vlasovej pokožke existenciu receptorov OR2AT4. Tieto receptory pozitívne reagujú na látky obsiahnuté v santalovom dreve, čím sa stimuluje aktivita keratinocytov - buniek zodpovedných za tvorbu keratínu. Keratín je hlavný proteín, ktorý tvorí štruktúru vlasu a chráni vlasy pred poškodením.

Dávkovanie

Šampón Folivital Pro odporúčajú odborníci na každodenné používanie.

Návod na použitie:

 1. Navlhčite si vlasy a jemne vmasírujte končekmi prstov šampón FoliVital Pro do vlasov a na pokožku hlavy.
 2. Šampón nechajte účinkovať 2- minúty a potom ho umyte vodou.

Výrobca odporúča používať šampón najmenej 5 krát do týždňa pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Kontraindikácie

Šampón FoliVital Pro znáša väčšina pacientov veľmi dobre. Je to bezpečná a zároveň veľmi intenzívna liečba vhodná pre širokú škálu typov vypadávania vlasov. Účinné látky obsiahnuté v šampóne nespôsobujú u väčšiny pacientov nepriaznivé reakcie. Pokiaľ je šampón FoliVital Pro používaný správne, je to bezpečná ale zároveň aj nutná pomoc pre udržanie optimálneho zdravia pokožky na hlave.

Kombinovaná liečba

Šampón FoliVital Pro proti vypadávaniu vlasov môže byť bezpečne kombinovaný s inou topikálnou liečbou vypadávania vlasov. Odporúča sa používať v kombinácii s vlasovými aktivátormi.

Technické údaje

Neboli použité látky ako Sodium Lauryl Sulfat (SLS) a Sodium Laureth sulfát  (SLES)– ,ktoré sa často nachádzajú v šampónoch.  Sú príčinami podráždenia, zapríčiňujú suchú pokožku na hlave a rovnako aj vypadávanie vlasov.

Objem: 200ml
Obal: Oválny plastový obal s vrchnákom.
Farba: priehľadná
Vôňa: jemná svieža

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com , folivital.com

Aqua [Water], Cocamidopropyl betaine, Sodium lauroyl methyl isethionate, Lauryl glucoside, Sodium methyl oleoyl taurate, Coco-glucoside, Menthyl lactate, Menthol, PPG-26-buteth-26, Glycerin, Panthenol, Serenoa serrulata fruit extract, Urtica dioica (Nettle) extract, Panax ginseng root extract, Olea europaea (Olive) leaf extract, Aloe barbadensis leaf extract, Caffeine, Acetyl tyrosine, Arctium majus root extract, Arginine, Biotin, Calcium pantothenate, Citrulline, Dimethicone copolyol, Glucosamine HCl, Hydrolyzed soy protein, Niacinamide, Ornithine HCl, Polyquaternium-11, Zinc gluconate,Parfum [Fragrance], PEG-40 hydrogenated castor oil, Propylene glycol, Citric acid, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, d-Limonene.
Šampón proti vypadávaniu vlasov FoliVital Pro

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 23 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
16x
3x
3x
1x
0x

Šampón Folivital Pro 200ml. recenzie zákazníkov

Spokojnosť:87.2% Hodnotení:25
Patrik, 29rokov : odporúčam
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Testujem už skoro druhý týžden, hlavu umývam s týmto šampónom denne. Šampón má veľmi jemnú asi mentolovú vôňu, po umytí nezanecháva vo vlasoch žiadnu vôňu a farba je priehľadná. Dodržiavam postup podľa návodu - po nanesení na pokožku 2 minúty nechať účinkovať. Vyskúšal som aj revitu aj revivogen šampóny a musím objektívne povedať, že okamžitý aj dlhodobý akoby svieži pocit po umytí je najlepší u tohto. Nevysušuje pokožku a nerobia sa mi lupiny, hlava ma úplne prestala svrbieť a mastenie sa výrazne znížilo, čo ma špeciálne tesí, pretože mastenie hlavy bol u mňa večný problém. Zatiaľ teda hodnotím kladne.

Svieži pocit po umytí, Nevysušuje pokožku, Zníži mastenie hlavy

Pozor na dávkovanie, šampón je redší a pri nepozornosti vylejete do ruky veĺké množstvo.

Jarmila, 26rokov : kvalitný šampón proti vypadávniu vlasov
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Som spokojná, vlasy očistí zdá sa dokonale, účes mám hustejší a tiež po umytí mám na hlave jemné mravčenie akoby tie prísady naozaj niečo robili pre vlasy. Odporúčam.

dobre čistí, hlava sa nemastí a nesvrbí. Vlasy sú živšie

Evka, 23rokov : dobrý šampón
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po používaní tohto šampónu mám vlasy lesklejšie a pružnejšie.Tiež veľmi dobre pôsobí proti lupinám.Som spokojná a šampón doporučujem.

Andrea, 27rokov : Doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vyskúšala som šampón Folivital Pro. Používam ho asi pol roka.Nemám žiadne lupiny, prestali mi padať vlasy a mám ich pekne lesklé.Pri tejto značke určite zostanem dlhšie.

vlasy prestali padať sú lesklé bez lupín

žiadne

Jaro, 37rokov : dobry vysledok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Proti vypadavaniu vlasov som pouzival sampony z lekarne,ale bez vyraznejsieho pozitivneho efektu.Tak som hladat nieco na internete.Sampon Folivital Pro pouzivam uz niekolko mesiacov.Vlasy skutocne prestali vypadavat a vyzeraju aj zdravsie.Tiez pouzivam vitaminy rovnakej znacky. Som spokojny a doporucujem.

Veronika, 25rokov : výborný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Veľmi dobrý šampón,môžem ho doporučiť.Vlasy sú po ňom vláčnejšie,pevnejšie a navyše pôsobí proti vypadávaniu vlasov.Tiež vôňa je príjemná. Zatiaľ som spokojná.

Vlado, 36rokov : účinok výborný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Dlhšiu dobu som používal šampón Revita.Bol som s ním spokojný,ale už ten výsledok sa mi nezdal taký dobrý ako na začiatku.Vymenil som ho za Folivital Pro a neviem si vynachváliť.Vlasy sú pevnejšie,akoby živšie a nevypadávajú vôbec. Táto zmena mi určite pomohla.

Zdena, 42rokov : zatial ok
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Sampon pouzivam len kratko,takze vela skusenosti s nim este nemam.Vlasy vsak nie su take suche ako predtym,pekne sa lesknu a dufam ze postupne budu aj menej padat.

Mária, 52rokov : doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Jednoducho som potrebovala zmeniť šampón,objednala som aký používa kolegyňa a tá ho veľmi chváli.Používam ho a vrelo doporučujem.

Valeria, 45rokov : spokojnost
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po mesacnom pouzivani samponu som spokojna. Vlasy urcite menej vypadavaju a tiez sa mi uplne prestali mastit.Je to fantasticke.Verim, ze dalsim pouzivanim celkom vyliecim aj padanie vlasov.

vlasy sa prestali mastit
menej vypadavaju

ziadne

Peter, 39rokov : doporucujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Sampon je kvalitny.Je porovnatelny s dalsimi dvoma, ktore obchod ponuka a ktore som tiez vyskusal. Doporucujem ho.

Blanka, 52rokov : dobrý šampón
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Folivital Pro šampón používam už dlhšie. Som s ním spokojná. Pôsobí upokojujúco.Lupiny sa mi stratili,tiež padanie vlasov sa dosť zmiernilo a vlasy celkovo vypadajú zdravšie a vitálnejšie.

Fero, 22rokov : Viditeľné zlepšenie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tento šampón som používal posledné dva roky a časom som videl úžasné zlepšenie. Keď mi vlasy začali rednúť a stenčovať sa, urobil som si prieskum medzi organickými šampónmi bez škodlivých chemikálií. Rozhodol som sa preto Folivital vyskúšať. Vlasy začali opäť získavať nejakú hrúbku, objem a lesk, ktorý kedysi mali. Nielen to, ale zastavil sa tým proces rednutia, ktorý pripisujem škodlivým chemikáliám, ktoré som každý deň používal v prípravkoch do vlasov. Tento šampón by som odporučil každému, kto prechádza rovnakým problémom ako ja.

Vlasy sú hrubšie, objemnejšie Rednutie sa zastavilo

Mirka, 28rokov : Super pre citlivú pokožku
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Príjemná konzistencia a vôňa. Netreba veľké množstvo, na umytie. Málo pení. Mám citlivú pokožku hlavy, ale tento šampón ju nedráždi. Hlava ma prestala svrbieť.

Hlava nesvrbí

Peter, 33rokov : Funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Šampón skutočne zmenil moje vlasy. Sú príjemnejšie na dotyk a majú objem a sú pevnejšie. Mám taký zdravší pocit na pokožke.

Milan, 45rokov : Plnšie vlasy
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Tento šampón má príjemnú vôňu. Na pokožke hlavy zostane po použití fantasticky svieži pocit bez podráždenia. Potreboval som však veľa šampónu, aby som ho vo vlasoch napenil. Vlasy ale vyzerajú plnšie a zdravšie. Asi by som odporučil

Jana, 44rokov : Zdá sa že funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tento šampón používam 2 mesiace. Všimla som si menej vypadnutých vlasov a vlasy vyzerajú silnejšie a zdravšie. Zdá sa, že to funguje.

Menej vypadnutých vlasov

Eva, 39rokov : Pomohlo ale chce to ešte čas
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Šampón je dobrý, ale opätovný rast vlasov si vyžaduje čas. Ešte neviem povedať, či ozaj funguje. Doteraz sa mi znížila citlivosť pokožky a aj lupiny. Zdá sa, že mi to aj trochu to pomohlo pri padaní vlasov. Kupujem ďalšiu fľašu.

Mata, 52rokov : Nič
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Zatiaľ nič, vlasy padajú ďalej. Po umytí mám ozaj super pocit ale výsledky po 2 týždňoch nevidím.

Erika, 53rokov : Mierne zlepšenie
Hodnotenie účinku: Slabší účinok

Čakala som od tohto šampónu viac, špeciálne kedže má toľko účinných látok. Kofeín, biotín, sawpalmetto a mne to zaberá minimálne

Jarka, 41rokov : Zlepšenie
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Šampón som kúpila pre mamu, ktorá sa ma riedke vlasy uprostred hlavy na cestičke. Používa ho trikrát týždenne už niekoľko týždňov a zdá sa, že jej účinkuje a vlasy rastú. Nie veľa, ale je to viac ako to, čo tam bolo. Vôňa nie je prekvapivo zlá. Keď minie, objednám jej viac.

Danka, 21rokov : Vlasy rastú rýchlejšie
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Vlasy mi síce padať po mesiaci neprestali ale rastú viditeľne rýchlejšie. Šampón je fajn ale asi samostatne nebude stačiť na zastavenie vypadávania.

Adriana, 43rokov : FOLIVITAL PRO
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Šampón používam asi mesiac spolu s vitamínmi FOLIVITAL PRO, začínam vidieť zmenu, vypadaných vlasov po umytí alebo česaní je menej asi o 1/3, čo som doteraz pri žiadnom šampóne (ktorý som si za týmto účelom kúpila) nezaznamenala . Šampón veľmi nepení a vlasy po ňom zostanú drsné, akoby krepovité, preto na prvé umytie použijem bežný šampón a až na druhé umytie FOLIVITAL PRO, vtedy už pekne pení a lepšie sa nanesie na celé pokožku hlavy. Po umytí použijem balzam, aby boli vlasy hladšie. Vyzerá to, že takýmto spôsobom neuberám účinku šampónu.

príjemná vôňa šampónu, pokožka hlavy prestala svrbieť

šampón je dosť tekutý, treba si dať pozor

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 22.11.2019

Dobrý deň chcem sa opýtať či môžem šampón používať aj s inými šampiónmi. Používam inú značku proti rýchlo mastniacim sa vlasom.

Áno šampón Folivital Pro je možné kombinovať aj s inými šampónmi. Obsahuje zložku Saw Palmetto a tiež prispieva k nižšiemu masteniu pokožky.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 30.10.2019

Dobry den. Ake vitaminy by som mal zvolit k tomuto samponu? Su lepsie tabletky rovnakeho nazvu alebo radsej saw palmetto? vdaka

K šampónu sú určite vhodné tabletky Folivital Pro. Saw palmetto doplňte v prípade, že sa jedná o dedičné vypadávanie vlasov.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 18.04.2019

Dobrý deň, chcem sa opýtať na šampón proti vypadávaniu vlasov a aktivátoru, že či to má účinky aj na pravidelne farbené vlasy na blond?

Všetky produkty aj šampón a aj aktivátor je možné používať aj na pravidelne farbené vlasy. Dôležité je šampónom masírovať hlavne pokožku a aktivátor tiež aplikovať na pokožku.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.