Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávanie vlasov
 4. >
 5. Šampóny
 6. >
 7. Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO

Šampón Folivital PRO | Proti vypadávaniu vlasov | Na rast vlasov | Proti masteniu | Na poškodené vlasy | 200ml.
 
Akcia -5%Náš tip
Šampón proti vypadávaniu vlasov FoliVital Pro
 
 • Obľúbený šampón proti vypadávaniu vlasov pre mužov aj pre ženy
 • Viac-úrovňový spôsob pôsobenia a množstvo účinných látok pre maximálny účinok (DHT BLOKÁTORY, VAZODILÁTORY, ANTIOXIDANTY a dôležité VITAMÍNY)
 • Synergická zmes DHT blokátorov, antioxidantov, minerálov, proteínov a rastlinných extraktov, obnovuje rovnováhu, optimalizuje stav vlasovej pokožky a zlepšuje vitalitu vlasov.
 • Je šetrný - čistí pokožku a vlasy bez nepriaznivých účinkov sulfátov, ktoré z pokožky odoberajú esenciálne oleje
 • Bezpečný pre pokožku, farbené a chemicky ošetrované vlasy (neobsahuje sulfáty, silikóny, parabény ani glutén)

22,00 €
Ušetríte 5%
Vaša cena:
20,90 €
Iba 0,35 €/deň
200ml. schedule Na 60 dní používania

Skladom - Odosielame okamžite

Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Výhodný balíček
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
15 hodnotení
Novinka
28,00 €
Folivital Pro vlasové sérum 60ml.
Vlasové sérum Folivital Pro | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | Zahustenie vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
44 hodnotení
Akcia -5%Náš tip
17,00 € 16,15 €
Vitamíny Folivital Pro 60tbl.
Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO | Posilnenie a podpora rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | Zlepšenie kvality vlasov | Prírodné zloženie | Bez receptu
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
51 hodnotení
Akcia -5%
14,90 € 14,15 €
Biotin 10000mcg 60tbl.
Biotín tabletky 10 000mcg | Extra účinok | Vlasy pokožka nechty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
21 hodnotení
25,50 €
Saw Palmetto extrakt 320 (vlasy) 60tbl.
Saw Palmetto extrakt 320 | Proti vypadávaniu vlasov | Proti masteniu
O produkte
Folivital PRO - šampón a vitamíny proti vypadávaniu vlasov

Šampón proti vypadávaniu vlasov Folivital Pro je odporúčaná voľba pri problémoch s vypadávajúcimi vlasmi u mužov aj žien.  Zloženie šampónu je vytvorené odborníkmi z oblasti dermatológie.

Vďaka celej škále účinných látok od vitamínov, proteínov, rastlinných extraktov a mnohých ďalších bolo možné vytvoriť šampón s maximálnym účinkom.

Výhody:

 • obsahuje množstvo účinných látok pre maximálny účinok
 • čistí pokožku a vlasy bez nepriaznivých účinkov sulfátov, ktoré z pokožky odoberajú esenciálne oleje
 • reguluje nadmerné mastenie
 • je bezpečný pre farbené a chemicky ošetrované vlasy
 • neobsahuje sulfáty, parabény ani glutén.

Ako účinkuje FOLIVITAL PRO šampón proti vypadávaniu vlasov ?:

1) Dôkladné čistenie pokožky

Pri liečbe vypadávania vlasov sa musíme uistiť, že neničíme vlasovú pokožku drsnými chemickými látkami. Ako ďalšie by sme sa mali zamerať na folikuly a to zložkami a prísadami, ktoré môžu pomôcť. FOLIVITAL PRO by mal byť súčasťou starostlivosti o rednúce vlasy u každého, kto chce zastaviť padanie vlasov, pretože zlepšuje vitalitu a kvalitu vlasovej pokožky.

Na rozdiel od bežných šampónov, šampón proti padaniu vlasov FOLIVITAL PRO neobsahuje žiaden laureth síran sodný, lauryl síran sodný, alebo iné lacné detergenty, ktoré zapaľujú tkanivo vlasovej pokožky[1]. Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO hĺbkovo čistí vlasovú pokožku, odstraňuje nadmerný maz, ktorý upcháva vlasové korienky a tiež môže obsahovať vysoké hladiny DHT (hormón o ktorom vedci predpokladajú, že môže spôsobovať vypadávanie vlasov).

Navyše, prísady ako zinok, extrakt z koreňa Arctium majus (lopúchový extrakt), Saw Palmetto a výťažok zo žihľavy sú prospešné pri regulácii činnosti mazových žliaz, vďaka čomu sa tvorba mazu normalizuje a zápal kože sa zmierňuje.

2) Blokovanie DHT

DHT vzniká za účasti enzýmu 5-alfa reduktázy. Ak zostane nekontrolovaný, hromadenie DHT sa šíri, pričom ide o primárnu príčinu mnohých príznakov vypadávania vlasov ako ustupujúca vlasová línia, mužské vzorové plešatenie a plešatenie na temene.

DHT bráni prítoku krvi k vlasovej pokožke a k folikulom. Keď sa nahromadí v póroch folikulov, DHT spomalí alebo zastaví prísun živín a vitamínov, ktoré sú potrebné pre rast nových vlasov a skráti anagénovú rastovú fázu, čo vedie k padaniu a rednutiu vlasov. Zníženie prekrvenia obmedzuje schopnosť koreňa dodávať vlasom minerály a potrebnú výživu.

Mnohé zložky môžu túto premenu spomaliť či úplne znemožniť. Šampón FOLIVITAL PRO obsahuje dobre známe prirodzené prísady (blokujúce DHT), ktoré obsahujú 5-alfa-reduktázu – Saw Palmetto a výťažok zo žihľavy. Šampón tiež obsahuje kofeín, ktorý preniká do vlasových korienkov, čím chráni vlasy pred negatívnym dopadom testosterónu a pred predčasným vypadávaním vlasov.

3) Revitalizácia tkaniva vlasovej pokožky a vlasových folikulov

FOLIVITAL PRO využíva mimoriadne bohatú kombináciu živín, vitamínov a minerálov pre čo najlepší stav vlasovej pokožky a pre rast vlasov. Tieto zložky zlepšujú zdravie vlasovej pokožky, podporujú hydratáciu a zmierňujú zápal.

Viaceré zložky stimulujú prietok krvi a mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, čím zaisťujú čo najlepší prísun živín ku vlasovým folikulom.

Navyše, mocná kombinácia aminokyselín chráni vyvíjajúce sa vlasové bunky a udržiava zdravý vlasový cyklus.

Zloženie
Kofeín
Biotín
Zinok
Saw Palmetto extrakt
Žihľava extrakt
Ženšen extrakt (Panax Ginseng)
Lopúch extrakt (Arctium majus)
Extrakt z olivových listov
Extrakt z aloe vera
Arginín
Citrulín
Ornitín
Tyrozín
Pantenol
Niacinamid
Santalové drevo
Piroctone Olamine

Kofeín

Klinické štúdie ukazujú, že lokálna (topikálna) aplikácia kofeínu, dobre známeho jeho účinkom na centrálny nervový systém, tiež posilňuje rast ľudských vlasov. Podľa štúdií kofeín vyvažuje účinok testosterónu a dokáže výrazne stimulovať folikuly. Priemerný rast vlasov sa u sledovaných osôb zvýšil o 46 percent a životný cyklus o 37 percent.

Biotín

Biotín sa ukázal byť efektívny pri obrane vlasových folikulov proti fyzickému aj psychickému stresu. Nedostatok biotínu je jedným z najväčších výživových faktorov, ktorý ovplyvňuje rednutie vlasov. Ak tento doplnok dodáte priamo k vlasovým folikulom, môže dôjsť k rýchlym výsledkom, pokiaľ ide o obnovu vlasov.

Zinok

Zmierňuje podráždenie vlasovej pokožky.

Výťažok zo Saw Palmetta

Androgénna alopécia je najbežnejšou príčinou vypadávania vlasov u mužov a u žien. Dôvodom je zvýšené množstvo dihydrotestosterónu (DHT) vo vlasovej pokožke a vlasových folikuloch. Šampón proti padaniu vlasov FOLIVITAL PRO pôsobí tak, že z tkaniva vlasovej pokožky odstraňuje DHT. Tiež používa prirodzené blokátory DHT, ktoré aktívne tlmia tvorbu DHT vo vlasovej pokožke.

Výťažok zo žihľavy

Používanie žihľavy patrí medzi tradičné metódy na odstraňovanie problémov s vlasmi. Žihľava obsahuje veľké množstvá fytoživín, ktoré pôsobia priaznivo na stav vlasovej pokožky a zlepšujú v nej cirkuláciu. Žihľava má protizápalové a antibakteriálne účinky. (Žihľava na vlasy - výhody a účinky)

Výťažok z koreňa žen-šenu

Výťažok z koreňa žen-šenu indukuje skorší prechod z telogénu do anagénu. Ak sú vlasové folikuly v spánkovej fáze oveľa kratšiu dobu, riziko, že sa vlasové folikuly nezregenerujú z katagénu (regresie) sa výrazne zminimalizuje. Navyše, aplikácia výťažku z koreňa žen-šenu na vlasovú pokožku má za následok zväčšenie hĺbky a veľkosti vlasového folikulu a tiež navýšenie hladín génov rastového faktoru – vaskulárny endoteliálny rastový faktor (VERF) – vo vlasových folikuloch. Pre tieto a ďalšie dôvody je výťažok z koreňa žen-šenu známy pre elimináciu rednutia vlasov a produkuje pevnejšie, zdravšie, hustejšie vlasy.

Výťažok z koreňa žen-šenu poskytuje vlasom tiež energiu a výživu. Zvyšuje prietok krvi a stimuluje mikrocirkuláciu. Vyživuje vlasy a vlasovú pokožku a pôsobí účinne proti lupinám. Vlasom dodáva pružnosť a hodvábnosť.

Výťažok z koreňa lopúchu (arctium majus)

Zlepšuje prúdenie krvi, spomaľuje vypadávanie vlasov, posilňuje vlasové folikuly a podporuje rast zdravých vlasov. Reguluje aj aktivitu mazových žliaz a má normalizujúci a upokojujúci účinok na pokožku hlavy. Zatiaľčo olej z lopúcha je bohatý na fytosteroly a esenciálne mastné kyseliny, tiež posilňuje pevnosť vlasov aj ich lesk. Pomáha udržiavať zdravú vlasovú pokožku a podporuje rast vlasov. Spája v sebe okamžitú úľavu a podporu živinami pre normálne fungovanie mazových žliaz a vlasových folikulov.

Olivové listy, výťažok z aloe vera

Extra výživná vzpruha pre vlasovú položku a vlasové folikuly. Navyše, tieto výťažky majú pozitívny účinok na vlasy. Sú výborné na hydratáciu a posilnenie vlasových vlákien. Vlasy budú žiarivejšie a upraviteľnejšie.

Arginín

Arginín je aminokyselina, potrebná pre ľudský život ako stavebný blok proteínov. Čo robí arginín jedinečným efektívnym doplnkom pre rast vlasov je jeho schopnosť zvýšiť hladiny oxidu dusnatého vo vlasových folikuloch, keď sa pri mitóze (bunkovom delení) vlasovej papily mení arginín na oxid dusnatý. Oxid dusnatý zvyšuje prietok krvi k vlasovým folikulom a uvoľňuje žily, čo zohráva úlohu pri stimulácii rastu vlasov. Arginín je obzvlášť mocná prísada na tvorbu zdravej vlasovej pokožky, ktorá uľahčuje rast vlasov. Uľahčuje aj syntézu proteínov vo vlasovom korienku. Arginín je dôležitý doplnok pri liečbe predčasne narodených detí, pre obete popálenín, ale pomáha aj pri budovaní ľudského vlasového proteínu.

Citrulín

Citrulín je kryštalická aminokyselina nachádzajúca sa vo vlasových folikuloch. Citrulín je potrebný na tvorbu silných vlasových proteínov, pričom bolo dokázané, že hladiny citrulínu sú ovplyvňované ľudským stresom, tepelným ošetrením a chemickým ošetrením (hlavne vyrovnávanie vlasov a trvalá). Bolo preukázané, že citrulín dokáže ochrániť vyvíjajúce sa vlasových bunky počas mitózy (bunkové delenie) pred nežiadúcimi účinkami liekov. Ak sú hladiny citrulínu vo vlasovom folikule nižšie, vlas ktorý práve rastie je zvyčajne oveľa tenší, slabší a obsahuje oveľa menej pigmentu. FOLIVITAL PRO obsahuje zdravú koncentráciu citrulínu, čím zabezpečuje rast zdravých vlasov.

Ornitín

Ornitín je prirodzene sa vyskytujúci enzým aminokyseliny, ktorý sa nachádza vo vlasových folikuloch a reguluje prechod vlasových folikulov z anagénovej fázy do telogénovej fázy. Ak sa ornitín už v anagénovej (rastovej) fáze nenachádza, vlasový folikul dostane signál, aby sa presunul do katagénovej (prechodnej) fázy. Šampón FOLIVITAL sa odporúča používať denne, aby sa zabezpečilo, že folikuly zostanú dlhšiu dobu v anagénovej fáze.

Tyrozín

Toto je ďalšia neesenciálna aminokyselina, ktorú telo prirodzene vytvára. Táto aminokyselina tvorí melanín, čo je pigment, ktorý farbí naše vlasy a pokožku.

Tyrozín je známy aj tým, že prispieva k redukcii hladín stresových hormónov v tele. Keďže je stres významným faktorom pri padaní vlasov, tyrozín vie spomaliť alopéciu aj zmiernením stresu.

Pantenol

Výskum preukázal, že pantenol, prírodná hydratačná látka, preniká do nižších vrstiev pokožky, kde ho absorbujú kožné bunky (vrátane vlasových buniek) a stane sa z neho kyselina pantoténová (vitamín B5). Jeho spôsob penetrácie hlboko do vlasového kortexu je unikátny. Ak ho na vlasoch necháte pôsobiť päť minút alebo viac, zväčší samotný vlas, aby bol vlas mohutnejší. Prirodzene tvorí hydratovanú vrstvu na vlasoch, čím dodáva vlasu pridanú ochranu. Schopnosť pantenolu regulovať obsah vlhkosti a zároveň zvýšiť odolnosť voči poškodeniu a lámavosti z neho robí vynikajúcu hydratačnú prísadu.

Niacínamid

Niacínamid a niacín zlepšujú vzhľad a pocit z vlasov zväčšením ich objemu, pružnosti alebo lesku, prípadne aj zlepšením textúry vlasov, ktorá bola zničená fyzickým alebo chemickým ošetrením. Niacínamid a niacín zlepšujú vzhľad suchej alebo poškodenej pokožky tým, že obmedzujú odlupovanie a podporujú obnovenie pružnosti.

Niacín zvyšuje hladiny voľnej mastnej kyseliny keramidu v koži, stimuluje mikrocirkuláciu v derme a chráni pokožku pred stratou vody. Tiež zvyšuje syntézu proteínov (napr. keratínu), zvyšuje intracelulárne hladiny NADH a urýchľuje diferenciáciu keratinocytov.

Hydrolyzovaný sójový proteín

Hydrolyzovaný sójový proteín zlepšuje upraviteľnosť, objem, lesk a textúru vlasov. Tvorí film, ktorý pokrýva a hydratuje poškodené vlasy. Tento film zvyšuje zadržiavanie vlhkosti, takže vlasy vyzerajú oveľa zdravšie.

Posilňuje a opravuje vlasové vlákna. Zvyšuje schopnosť vlasu zadržiavať vlhkosť. Dodáva lesk a vyhladzuje vlasy.

Santalové drevo

Vedecké štúdie odhalili vo vlasovej pokožke existenciu receptorov OR2AT4. Tieto receptory pozitívne reagujú na látky obsiahnuté v santalovom dreve, čím sa stimuluje aktivita keratinocytov - buniek zodpovedných za tvorbu keratínu. Keratín je hlavný proteín, ktorý tvorí štruktúru vlasu a chráni vlasy pred poškodením.

Piroctone Olamine

Výskumy preukázali veľmi priaznivé účinky proti vypadávaniu vlasov. U testovaných sa zistilo zníženie vypadávania vlasov o 16.5%, rozšírenie hrúbky vlasu o 7.9% a zníženie mastenia pokožky na hlave. [2]

Dávkovanie

Šampón Folivital Pro je vhodný na každodenné používanie.

Návod na použitie:

 1. Navlhčite si vlasy a jemne vmasírujte končekmi prstov šampón FoliVital Pro do vlasov a na pokožku hlavy.
 2. Šampón nechajte účinkovať 2- minúty a potom ho umyte vodou.

Výrobca odporúča používať šampón najmenej 5 krát do týždňa pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Kontraindikácie

Šampón FoliVital Pro znáša väčšina pacientov veľmi dobre. Je to bezpečná a zároveň veľmi intenzívna liečba vhodná pre širokú škálu typov vypadávania vlasov. Účinné látky obsiahnuté v šampóne nespôsobujú u väčšiny pacientov nepriaznivé reakcie. Pokiaľ je šampón FoliVital Pro používaný správne, je to bezpečná ale zároveň aj nutná pomoc pre udržanie optimálneho zdravia pokožky na hlave.

Kombinovaná liečba

Šampón FoliVital Pro proti vypadávaniu vlasov môže byť bezpečne kombinovaný s inou topikálnou liečbou vypadávania vlasov. Odporúča sa používať v kombinácii s vlasovými aktivátormi.

Technické údaje

Neboli použité látky ako Sodium Lauryl Sulfat (SLS) a Sodium Laureth sulfát  (SLES)– ,ktoré sa často nachádzajú v šampónoch.  Sú príčinami podráždenia, zapríčiňujú suchú pokožku na hlave a rovnako aj vypadávanie vlasov.

Objem: 200ml
Obal: Oválny plastový obal s vrchnákom.
Farba: priehľadná
Vôňa: jemná svieža

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com , folivital.com

Aqua [Voda], Lauroylmetylizotionát sodný, Kokamidopropylbetaín, Laurylglukozid, Metyloleoyltaurát sodný, Kokosový glukozid, Piroktón olamín, Mentyllaktát, Mentol, Glycerín, Pantenol, Extrakt zo Serenoa serrulata (saw palmetto), Extrakt urtica dioica (žihľava)., Extrakt zo ženšenu Panax, Extrakt z koreňa ženšenu Panax, Extrakt z listov Olea europaea (olivy)., Extrakt z listov aloe barbadensis, Kofeín, Olej Santalum album (Santalové drevo), Acetyltyrozín, Extrakt z koreňa Arctium majus (Lopúch), arginín, Biotín, Pantotenát vápenatý, citrulín, Glukozamín HCl, Hydrolyzovaný sójový proteín, Niacínamid, ornitín HCl, Polyquaternium-11, Glukonát zinočnatý, Parfum [Vôňa], PEG-12 dimetikón, Propylénglykol, Kyselina citrónová, Dusičnan horečnatý, Metylchlórizotiazolinón, metylizotiazolinón, Chlorid horečnatý, Limonene
4,6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 36 hodnotení
5 Výrazný účinok
27x
4 Čiastočný účinok
4x
3 Slabší účinok
3x
2 Neviem posúdiť
1x
1 Žiadny účinok
1x
M
Magda (36r.)
Výborný
Overený zákazník
Fotky:
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Nečakala som až takýto dobrý výsledok. Dlho som sa trápila s rednúcou cestičkou na hlave. Pokožka mi presvitala a nevyzerlo to dobre. Nepomohli žiadne čaje ani žihľavové vývary. Folivital používam už asi 4 mesiace a mám pocit, že je to jediné čo mi pomohlo. Som veľmi vďačná.

Vlasy zahustí

M
Marek (24r.)
Vlasy dorastajú
Overený zákazník
Fotky:
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Používam celú kúru - šampoón, sérum aj vitamíny takže neviem presne čo konktétne z tohto zabralo ale hodnotenie píšem k šampónu, pretože ten používam najdlhšie. Vlasy mi vypadávajú hlavne na čele a na kútoch. Za asi 2 roky vypadávania vlasov sa mi posunulo čelo asi o 1 cm vyššie. Pokožka na hlave ma neustále svrbela a mastila sa. Zhruba pol roka používam šampón a s ostatnými produktami som začal pred pár mesiacmi. Svrbenie ustúpilo, mastenie asi iba o polovicu. Vypadávanie sa ustálilo na cca 10 vlasov denne čo je super. Dokonca sa mi vypadané miesta obnovujú keď porovnávam fotky. Celkovo určite spokojnosť.

A
Adriana (43r.)
FOLIVITAL PRO
Overený zákazník
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Šampón používam asi mesiac spolu s vitamínmi FOLIVITAL PRO, začínam vidieť zmenu, vypadaných vlasov po umytí alebo česaní je menej asi o 1/3, čo som doteraz pri žiadnom šampóne (ktorý som si za týmto účelom kúpila) nezaznamenala . Šampón veľmi nepení a vlasy po ňom zostanú drsné, akoby krepovité, preto na prvé umytie použijem bežný šampón a až na druhé umytie FOLIVITAL PRO, vtedy už pekne pení a lepšie sa nanesie na celé pokožku hlavy. Po umytí použijem balzam, aby boli vlasy hladšie. Vyzerá to, že takýmto spôsobom neuberám účinku šampónu.

príjemná vôňa šampónu, pokožka hlavy prestala svrbieť

šampón je dosť tekutý, treba si dať pozor

F
Fero (22r.)
Viditeľné zlepšenie
Overený zákazník
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tento šampón som používal posledné dva roky a časom som videl úžasné zlepšenie. Keď mi vlasy začali rednúť a stenčovať sa, urobil som si prieskum medzi organickými šampónmi bez škodlivých chemikálií. Rozhodol som sa preto Folivital vyskúšať. Vlasy začali opäť získavať nejakú hrúbku, objem a lesk, ktorý kedysi mali. Nielen to, ale zastavil sa tým proces rednutia, ktorý pripisujem škodlivým chemikáliám, ktoré som každý deň používal v prípravkoch do vlasov. Tento šampón by som odporučil každému, kto prechádza rovnakým problémom ako ja.

Vlasy sú hrubšie, objemnejšie Rednutie sa zastavilo

M
Milan (34r.)
Nepení, štípe v očiach – nie je pre mňa
Overený zákazník
Hodnotenie účinku: Žiadny účinok

Na rozdiel od iných šampónov na tomto eshope, s týmto produktom absolútne nie som spokojný. Šampón nevytvára penu. Teda vlasy nie sú umyté a odmastené – je potrebné použiť veľké množstvo šampónu pre pocit umytia. Prípravok štípe v očiach, čo u iných šampónov už dlho nie je problém.

Neviem o žiadnej

Šampón vôbec nepení, a je potrebné použiť veľké množstvo. Štípe v očiach.

person_outlineZákazník 24.11.2019

Dobrý deň chcem sa opýtať či môžem šampón používať aj s inými šampiónmi. Používam inú značku proti rýchlo mastniacim sa vlasom.

Áno šampón Folivital Pro je možné kombinovať aj s inými šampónmi. Obsahuje zložku Saw Palmetto a tiež prispieva k nižšiemu masteniu pokožky.

local_libraryOdborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 30.09.2019

Dobry den. Ake vitaminy by som mal zvolit k tomuto samponu? Su lepsie tabletky rovnakeho nazvu alebo radsej saw palmetto? vdaka

K šampónu sú určite vhodné tabletky Folivital Pro. Saw palmetto doplňte v prípade, že sa jedná o dedičné vypadávanie vlasov.

local_libraryOdborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 05.07.2019

Dobrý deň, chcem sa opýtať na šampón proti vypadávaniu vlasov a aktivátoru, že či to má účinky aj na pravidelne farbené vlasy na blond?

Všetky produkty aj šampón a aj aktivátor je možné používať aj na pravidelne farbené vlasy. Dôležité je šampónom masírovať hlavne pokožku a aktivátor tiež aplikovať na pokožku.

local_libraryOdborný poradca biome.sk
4,6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Spolu: 36 hodnotení
5 Výrazný účinok
27x
4 Čiastočný účinok
4x
3 Slabší účinok
3x
2 Neviem posúdiť
1x
1 Žiadny účinok
1x
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.