menu close
Úvod > Vypadávanie vlasov > Šampóny a kondicionéry >Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITA...

Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO

 
 
Šampón novej generácie proti vypadávaniu vlasov určený pre mužov aj pre ženy. Synergická zmes DHT blokátorov, antioxidantov, minerálov, proteínov a liečivých bylín....viac

Bežná cena:26 €​
Vaša cena: 22 €      Iba 0,39€ /deň
( až 8 týždňov liečby )

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj vitamíny na vlasy
Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
200ml ( až 8 týždňov liečby )
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Zloženie
Kofeín
Biotín
Zinok
Saw Palmetto extrakt
Žihľava extrakt
Ženšen extrakt (Panax Ginseng)
Lopúch extrakt (Arctium majus)
Extrakt z olivových listov
Extrakt z aloe vera
Arginín
Citrulín
Ornitín
Tyrozín
Pantenol
Niacinamid
Santalové drevo

FOLIVITAL PRO je jediný svojho druhu, účinný a zároveň šetrný šampón proti vypadávaniu vlasov určený pre mužov aj pre ženy. Viac-úrovňový spôsob jeho pôsobenia zaisťuje hĺbkové čistenie vlasovej pokožky a jej posilnenie. Zároveň sa k vlasovým folikulom dostávajú silné a dôležité zložky. Synergická zmes DHT blokátorov, antioxidantov, minerálov, proteínov a liečivých bylín obnovuje rovnováhu, optimalizuje zdravie vlasovej pokožky a zlepšuje vitalitu a hrúbku vlasov.

Prečo používať FOLIVITAL PRO?

 • obsahuje osvedčené prírodné DHT blokátory
 • obsahuje vazodilátory (pomáhajú s mikrocirkuláciou na vlasovej pokožke)
 • čistí pokožku a vlasy bez nepriaznivých účinkov sulfátov, ktoré z pokožky odoberajú esenciálne oleje
 • obsahuje antioxidanty (posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru vlasovej pokožky)
 • reguluje nadmerné mastenie
 • je bezpečný pre farbené a chemicky ošetrované vlasy
 • neobsahuje sulfáty, parabény ani glutén.

Ako účinkuje FOLIVITAL PRO šampón proti vypadávaniu vlasov ?:

1) Dôkladné čistenie pokožky

Pri liečbe vypadávania vlasov sa musíme uistiť, že neničíme vlasovú pokožku drsnými chemickými látkami. Ako ďalšie by sme sa mali zamerať na folikuly a to zložkami a prísadami, ktoré sú liečivé. FOLIVITAL PRO by mal byť súčasťou starostlivosti o rednúce vlasy u každého, kto chce zastaviť padanie vlasov, pretože zlepšuje vitalitu a zdravie vlasovej pokožky.

Na rozdiel od bežných šampónov, šampón proti padaniu vlasov FOLIVITAL PRO neobsahuje žiaden laureth síran sodný, lauryl síran sodný, alebo iné lacné detergenty, ktoré zapaľujú tkanivo vlasovej pokožky. Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO hĺbkovo čistí vlasovú pokožku, odstraňuje nadmerný maz, ktorý častokrát obsahuje vysoké hladiny DHT (ten je známy tým, že spôsobuje padanie vlasov).

Navyše, prísady ako zinok, extrakt z koreňa Arctium majus (lopúchový extrakt), Saw Palmetto a výťažok zo žihľavy pomáhajú regulovať činnosť mazových žliaz, vďaka čomu sa tvorba mazu normalizuje a zápal kože sa zmierňuje.

2) Blokovanie DHT

DHT vzniká za účasti enzýmu 5-alfa reduktázy. Ak zostane nekontrolovaný, hromadenie DHT sa šíri, pričom ide o primárnu príčinu mnohých príznakov vypadávania vlasov ako ustupujúca vlasová línia, mužské vzorové plešatenie a plešatenie na temene.

DHT bráni prítoku krvi k vlasovej pokožke a k folikulom. Keď sa nahromadí v póroch folikulov, DHT spomalí alebo zastaví prísun živín a vitamínov, ktoré sú potrebné pre rast nových vlasov a skráti anagénovú rastovú fázu, čo vedie k padaniu a rednutiu vlasov. Zníženie prekrvenia obmedzuje schopnosť koreňa dodávať vlasom minerály a potrebnú výživu.

Mnohé zložky môžu túto premenu spomaliť či úplne znemožniť. Šampón FOLIVITAL PRO obsahuje dobre známe prirodzené prísady (blokujúce DHT), ktoré obsahujú 5-alfa-reduktázu – Saw Palmetto a výťažok zo žihľavy. Šampón tiež obsahuje kofeín, ktorý preniká do vlasových korienkov, čím chráni vlasy pred negatívnym dopadom testosterónu a pred predčasným vypadávaním vlasov.

3) Revitalizácia tkaniva vlasovej pokožky a vlasových folikulov

FOLIVITAL PRO využíva mimoriadne bohatú kombináciu živín, vitamínov a minerálov pre čo najlepší stav vlasovej pokožky a pre rast vlasov. Tieto zložky zlepšujú zdravie vlasovej pokožky, podporujú hydratáciu a zmierňujú zápal.

Viaceré zložky stimulujú prietok krvi a mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, čím zaisťujú čo najlepší prísun živín ku vlasovým folikulom.

Navyše, mocná kombinácia aminokyselín chráni vyvíjajúce sa vlasové bunky a udržiava zdravý vlasový cyklus.

Zloženie

 • kofeín
 • biotín
 • zinok
 • výťažok zo Saw Palmetta
 • výťažok zo žihľavy
 • výťažok z koreňa žen-šenu (panax ginseng)
 • výťažok z koreňa lopúchu (arctium majus)
 • olivové listy, výťažok z aloe vera
 • aminokyseliny (arginín, citrulín, ornitín, tyrozín)
 • pantenol
 • niacínamid

Kofeín

Klinické štúdie ukazujú, že lokálna (topikálna) aplikácia kofeínu, dobre známeho jeho účinkom na centrálny nervový systém, tiež posilňuje rast ľudských vlasov. Podľa štúdií kofeín vyvažuje účinok testosterónu a dokáže výrazne stimulovať folikuly. Priemerný rast vlasov sa u sledovaných osôb zvýšil o 46 percent a životný cyklus o 37 percent.

Biotín

Biotín sa ukázal byť efektívny pri obrane vlasových folikulov proti fyzickému aj psychickému stresu. Nedostatok biotínu je jedným z najväčších výživových faktorov, ktorý ovplyvňuje rednutie vlasov. Ak tento doplnok dodáte priamo k vlasovým folikulom, môže dôjsť k rýchlym výsledkom, pokiaľ ide o obnovu vlasov.

Zinok

Zmierňuje podráždenie vlasovej pokožky.

Výťažok zo Saw Palmetta

Androgénna alopécia je najbežnejšou príčinou vypadávania vlasov u mužov a u žien. Dôvodom je zvýšené množstvo dihydrotestosterónu (DHT) vo vlasovej pokožke a vlasových folikuloch. Šampón proti padaniu vlasov FOLIVITAL PRO pôsobí tak, že z tkaniva vlasovej pokožky odstraňuje DHT. Tiež používa prirodzené blokátory DHT, ktoré aktívne tlmia tvorbu DHT vo vlasovej pokožke.

Výťažok zo žihľavy

Používanie žihľavy patrí medzi najstaršie spôsoby liečby a boja proti vypadávaniu vlasov. Žihľava obsahuje veľké množstvá fytoživín, ktoré pôsobia na stav vlasovej pokožky a zlepšujú v nej cirkuláciu.

Výťažok z koreňa žen-šenu

Výťažok z koreňa žen-šenu indukuje skorší prechod z telogénu do anagénu. Ak sú vlasové folikuly v spánkovej fáze oveľa kratšiu dobu, riziko, že sa vlasové folikuly nezregenerujú z katagénu (regresie) sa výrazne zminimalizuje. Navyše, aplikácia výťažku z koreňa žen-šenu na vlasovú pokožku má za následok zväčšenie hĺbky a veľkosti vlasového folikulu a tiež navýšenie hladín génov rastového faktoru – vaskulárny endoteliálny rastový faktor (VERF) – vo vlasových folikuloch. Pre tieto a ďalšie dôvody je výťažok z koreňa žen-šenu známy pre elimináciu rednutia vlasov a produkuje pevnejšie, zdravšie, hustejšie vlasy.

Výťažok z koreňa žen-šenu poskytuje vlasom tiež energiu a výživu. Zvyšuje prietok krvi a stimuluje mikrocirkuláciu. Vyživuje vlasy a vlasovú pokožku a pôsobí účinne proti lupinám. Vlasom dodáva pružnosť a hodvábnosť.

Výťažok z koreňa lopúchu (arctium majus)

Zlepšuje prúdenie krvi, spomaľuje vypadávanie vlasov, posilňuje vlasové folikuly a podporuje rast zdravých vlasov. Reguluje aj aktivitu mazových žliaz a má normalizujúci a upokojujúci účinok na pokožku hlavy. Zatiaľčo olej z lopúcha je bohatý na fytosteroly a esenciálne mastné kyseliny, tiež posilňuje pevnosť vlasov aj ich lesk. Pomáha udržiavať zdravú vlasovú pokožku a podporuje rast vlasov. Spája v sebe okamžitú úľavu a podporu živinami pre normálne fungovanie mazových žliaz a vlasových folikulov.

Olivové listy, výťažok z aloe vera

Extra výživná vzpruha pre vlasovú položku a vlasové folikuly. Navyše, tieto výťažky majú pozitívny účinok na vlasy. Sú výborné na hydratáciu a posilnenie vlasových vlákien. Vlasy budú žiarivejšie a upraviteľnejšie.

Arginín

Arginín je aminokyselina, potrebná pre ľudský život ako stavebný blok proteínov. Čo robí arginín jedinečným efektívnym doplnkom pre rast vlasov je jeho schopnosť zvýšiť hladiny oxidu dusnatého vo vlasových folikuloch, keď sa pri mitóze (bunkovom delení) vlasovej papily mení arginín na oxid dusnatý. Oxid dusnatý zvyšuje prietok krvi k vlasovým folikulom a uvoľňuje žily, čo zohráva úlohu pri stimulácii rastu vlasov. Arginín je obzvlášť mocná prísada na tvorbu zdravej vlasovej pokožky, ktorá uľahčuje rast vlasov. Uľahčuje aj syntézu proteínov vo vlasovom korienku. Arginín je dôležitý doplnok pri liečbe predčasne narodených detí, pre obete popálenín, ale pomáha aj pri budovaní ľudského vlasového proteínu.

Citrulín

Citrulín je kryštalická aminokyselina nachádzajúca sa vo vlasových folikuloch. Citrulín je potrebný na tvorbu silných vlasových proteínov, pričom bolo dokázané, že hladiny citrulínu sú ovplyvňované ľudským stresom, tepelným ošetrením a chemickým ošetrením (hlavne vyrovnávanie vlasov a trvalá). Bolo preukázané, že citrulín dokáže ochrániť vyvíjajúce sa vlasových bunky počas mitózy (bunkové delenie) pred nežiadúcimi účinkami liekov. Ak sú hladiny citrulínu vo vlasovom folikule nižšie, vlas ktorý práve rastie je zvyčajne oveľa tenší, slabší a obsahuje oveľa menej pigmentu. FOLIVITAL PRO obsahuje zdravú koncentráciu citrulínu, čím zabezpečuje rast zdravých vlasov.

Ornitín

Ornitín je prirodzene sa vyskytujúci enzým aminokyseliny, ktorý sa nachádza vo vlasových folikuloch a reguluje prechod vlasových folikulov z anagénovej fázy do telogénovej fázy. Ak sa ornitín už v anagénovej (rastovej) fáze nenachádza, vlasový folikul dostane signál, aby sa presunul do katagénovej (prechodnej) fázy. Šampón FOLIVITAL sa odporúča používať denne, aby sa zabezpečilo, že folikuly zostanú dlhšiu dobu v anagénovej fáze.

Tyrozín

Toto je ďalšia neesenciálna aminokyselina, ktorú telo prirodzene vytvára. Táto aminokyselina tvorí melanín, čo je pigment, ktorý farbí naše vlasy a pokožku.

Tyrozín je známy aj tým, že prispieva k redukcii hladín stresových hormónov v tele. Keďže je stres významným faktorom pri padaní vlasov, tyrozín vie spomaliť alopéciu aj zmiernením stresu.

Pantenol

Výskum preukázal, že pantenol, prírodná hydratačná látka, preniká do nižších vrstiev pokožky, kde ho absorbujú kožné bunky (vrátane vlasových buniek) a stane sa z neho kyselina pantoténová (vitamín B5). Jeho spôsob penetrácie hlboko do vlasového kortexu je unikátny. Ak ho na vlasoch necháte pôsobiť päť minút alebo viac, zväčší samotný vlas, aby bol vlas mohutnejší. Prirodzene tvorí hydratovanú vrstvu na vlasoch, čím dodáva vlasu pridanú ochranu. Schopnosť pantenolu regulovať obsah vlhkosti a zároveň zvýšiť odolnosť voči poškodeniu a lámavosti z neho robí vynikajúcu hydratačnú prísadu.

Niacínamid

Niacínamid a niacín zlepšujú vzhľad a pocit z vlasov zväčšením ich objemu, pružnosti alebo lesku, prípadne aj zlepšením textúry vlasov, ktorá bola zničená fyzickým alebo chemickým ošetrením. Niacínamid a niacín zlepšujú vzhľad suchej alebo poškodenej pokožky tým, že obmedzujú odlupovanie a podporujú obnovenie pružnosti.

Niacín zvyšuje hladiny voľnej mastnej kyseliny keramidu v koži, stimuluje mikrocirkuláciu v derme a chráni pokožku pred stratou vody. Tiež zvyšuje syntézu proteínov (napr. keratínu), zvyšuje intracelulárne hladiny NADH a urýchľuje diferenciáciu keratinocytov.

Hydrolyzovaný sójový proteín

Hydrolyzovaný sójový proteín zlepšuje upraviteľnosť, objem, lesk a textúru vlasov. Tvorí film, ktorý pokrýva a hydratuje poškodené vlasy. Tento film zvyšuje zadržiavanie vlhkosti, takže vlasy vyzerajú oveľa zdravšie.

Posilňuje a opravuje vlasové vlákna. Zvyšuje schopnosť vlasu zadržiavať vlhkosť. Dodáva lesk a vyhladzuje vlasy.

Santalové drevo

Vedecké štúdie odhalili vo vlasovej pokožke existenciu receptorov OR2AT4. Tieto receptory pozitívne reagujú na látky obsiahnuté v santalovom dreve, čím sa stimuluje aktivita keratinocytov - buniek zodpovedných za tvorbu keratínu. Keratín je hlavný proteín, ktorý tvorí štruktúru vlasu a chráni vlasy pred poškodením.

Dávkovanie

Šampón Folivital Pro odporúčajú odborníci na každodenné používanie.

Návod na použitie:

 1. Navlhčite si vlasy a jemne vmasírujte končekmi prstov šampón FoliVital Pro do vlasov a na pokožku hlavy.
 2. Šampón nechajte účinkovať 2- minúty a potom ho umyte vodou.

Výrobca odporúča používať šampón najmenej 5 krát do týždňa pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Kontraindikácie

Šampón FoliVital Pro znáša väčšina pacientov veľmi dobre. Je to bezpečná a zároveň veľmi intenzívna liečba vhodná pre širokú škálu typov vypadávania vlasov. Účinné látky obsiahnuté v šampóne nespôsobujú u väčšiny pacientov nepriaznivé reakcie. Pokiaľ je šampón FoliVital Pro používaný správne, je to bezpečná ale zároveň aj nutná pomoc pre udržanie optimálneho zdravia pokožky na hlave.

Kombinovaná liečba

Šampón FoliVital Pro proti vypadávaniu vlasov môže byť bezpečne kombinovaný s inou topikálnou liečbou vypadávania vlasov. Odporúča sa používať v kombinácii s vlasovými aktivátormi.

Technické údaje

Neboli použité látky ako Sodium Lauryl Sulfat (SLS) a Sodium Laureth sulfát  (SLES)– ,ktoré sa často nachádzajú v šampónoch.  Sú príčinami podráždenia, zapríčiňujú suchú pokožku na hlave a rovnako aj vypadávanie vlasov.

Objem: 200ml
Obal: Oválny plastový obal s vrchnákom.
Farba: priehľadná
Vôňa: jemná svieža

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories  pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com , folivital.com

Aqua [Water], Cocamidopropyl betaine, Sodium lauroyl methyl isethionate, Lauryl glucoside, Sodium methyl oleoyl taurate, Coco-glucoside, Menthyl lactate, Menthol, PPG-26-buteth-26, Glycerin, Panthenol, Serenoa serrulata fruit extract, Urtica dioica (Nettle) extract, Panax ginseng root extract, Olea europaea (Olive) leaf extract, Aloe barbadensis leaf extract, Caffeine, Acetyl tyrosine, Arctium majus root extract, Arginine, Biotin, Calcium pantothenate, Citrulline, Dimethicone copolyol, Glucosamine HCl, Hydrolyzed soy protein, Niacinamide, Ornithine HCl, Polyquaternium-11, Zinc gluconate,Parfum [Fragrance], PEG-40 hydrogenated castor oil, Propylene glycol, Citric acid, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, d-Limonene.
Šampón proti vypadávaniu vlasov FoliVital Pro

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy poštou:

1.6€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér DPD - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy kuriérom: 3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 12 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
11x
1x
0x
0x
0x

Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO recenzie zákazníkov

Spokojnosť:98.5% Hodnotení:13
Patrik, 29rokov : odporúčam
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Testujem už skoro druhý týžden, hlavu umývam s týmto šampónom denne. Šampón má veľmi jemnú asi mentolovú vôňu, po umytí nezanecháva vo vlasoch žiadnu vôňu a farba je priehľadná. Dodržiavam postup podľa návodu - po nanesení na pokožku 2 minúty nechať účinkovať. Vyskúšal som aj revitu aj revivogen šampóny a musím objektívne povedať, že okamžitý aj dlhodobý akoby svieži pocit po umytí je najlepší u tohto. Nevysušuje pokožku a nerobia sa mi lupiny, hlava ma úplne prestala svrbieť a mastenie sa výrazne znížilo, čo ma špeciálne tesí, pretože mastenie hlavy bol u mňa večný problém. Zatiaľ teda hodnotím kladne.

Svieži pocit po umytí, Nevysušuje pokožku, Zníži mastenie hlavy

Pozor na dávkovanie, šampón je redší a pri nepozornosti vylejete do ruky veĺké množstvo.

Jarmila, 26rokov : kvalitný šampón proti vypadávniu vlasov
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Som spokojná, vlasy očistí zdá sa dokonale, účes mám hustejší a tiež po umytí mám na hlave jemné mravčenie akoby tie prísady naozaj niečo robili pre vlasy. Odporúčam.

dobre čistí, hlava sa nemastí a nesvrbí. Vlasy sú živšie

Evka, 23rokov : dobrý šampón
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po používaní tohto šampónu mám vlasy lesklejšie a pružnejšie.Tiež veľmi dobre pôsobí proti lupinám.Som spokojná a šampón doporučujem.

Andrea, 27rokov : Doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Vyskúšala som šampón Folivital Pro. Používam ho asi pol roka.Nemám žiadne lupiny, prestali mi padať vlasy a mám ich pekne lesklé.Pri tejto značke určite zostanem dlhšie.

vlasy prestali padať sú lesklé bez lupín

žiadne

Jaro, 37rokov : dobry vysledok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Proti vypadavaniu vlasov som pouzival sampony z lekarne,ale bez vyraznejsieho pozitivneho efektu.Tak som hladat nieco na internete.Sampon Folivital Pro pouzivam uz niekolko mesiacov.Vlasy skutocne prestali vypadavat a vyzeraju aj zdravsie.Tiez pouzivam vitaminy rovnakej znacky. Som spokojny a doporucujem.

Veronika, 25rokov : výborný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Veľmi dobrý šampón,môžem ho doporučiť.Vlasy sú po ňom vláčnejšie,pevnejšie a navyše pôsobí proti vypadávaniu vlasov.Tiež vôňa je príjemná. Zatiaľ som spokojná.

Vlado, 36rokov : účinok výborný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Dlhšiu dobu som používal šampón Revita.Bol som s ním spokojný,ale už ten výsledok sa mi nezdal taký dobrý ako na začiatku.Vymenil som ho za Folivital Pro a neviem si vynachváliť.Vlasy sú pevnejšie,akoby živšie a nevypadávajú vôbec. Táto zmena mi určite pomohla.

Zdena, 42rokov : zatial ok
Hodnotenie účinku: Čiastočný účinok

Sampon pouzivam len kratko,takze vela skusenosti s nim este nemam.Vlasy vsak nie su take suche ako predtym,pekne sa lesknu a dufam ze postupne budu aj menej padat.

Mária, 52rokov : doporučujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Jednoducho som potrebovala zmeniť šampón,objednala som aký používa kolegyňa a tá ho veľmi chváli.Používam ho a vrelo doporučujem.

Valeria, 45rokov : spokojnost
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po mesacnom pouzivani samponu som spokojna. Vlasy urcite menej vypadavaju a tiez sa mi uplne prestali mastit.Je to fantasticke.Verim, ze dalsim pouzivanim celkom vyliecim aj padanie vlasov.

vlasy sa prestali mastit
menej vypadavaju

ziadne

Peter, 39rokov : doporucujem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Sampon je kvalitny.Je porovnatelny s dalsimi dvoma, ktore obchod ponuka a ktore som tiez vyskusal. Doporucujem ho.

Blanka, 52rokov : dobrý šampón
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Folivital Pro šampón používam už dlhšie. Som s ním spokojná. Pôsobí upokojujúco.Lupiny sa mi stratili,tiež padanie vlasov sa dosť zmiernilo a vlasy celkovo vypadajú zdravšie a vitálnejšie.

Diskusia k produktu
person_outlineZákazník 22.11.2019

Dobrý deň chcem sa opýtať či môžem šampón používať aj s inými šampiónmi. Používam inú značku proti rýchlo mastniacim sa vlasom.

Áno šampón Folivital Pro je možné kombinovať aj s inými šampónmi. Obsahuje zložku Saw Palmetto a tiež prispieva k nižšiemu masteniu pokožky.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 30.10.2019

Dobry den. Ake vitaminy by som mal zvolit k tomuto samponu? Su lepsie tabletky rovnakeho nazvu alebo radsej saw palmetto? vdaka

K šampónu sú určite vhodné tabletky Folivital Pro. Saw palmetto doplňte v prípade, že sa jedná o dedičné vypadávanie vlasov.

local_library Odborný poradca biome.sk
person_outlineZákazník 18.04.2019

Dobrý deň, chcem sa opýtať na šampón proti vypadávaniu vlasov a aktivátoru, že či to má účinky aj na pravidelne farbené vlasy na blond?

Všetky produkty aj šampón a aj aktivátor je možné používať aj na pravidelne farbené vlasy. Dôležité je šampónom masírovať hlavne pokožku a aktivátor tiež aplikovať na pokožku.

local_library Odborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.