Biome platobné možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Zahustenie vlasov
  4. >
  5. Krémy
  6. >
  7. Toppik gél na zväčšenie objemu vlasov

Toppik gél na zväčšenie objemu vlasov

Od: Toppik
 
Toppik na zväčšenie objemu
toppik gel
 
  • Gél na vmasírovanie do vlasov, obsahujúci najvyššiu koncentráciu keratínových proteínov
  • Rozšíri priemer vlasov a pridá objem jemným vlasom, čím účinne zahustí účes
  • Vhodný na každodenné požívanie pre mužov aj ženy

Bežná cena: 22 €​
Vaša cena:
18,00 €
Iba 0,30 €/deň
118ml. schedule Na 60 dní používania

Vypredané
Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
5 hodnotení
Akcia -5%
26,00 € 24,70 €
Kondicionér Revivogen 360ml.
Kondicionér Revivogen | Zahustenie vlasov | Zväčšenie objemu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
95 hodnotení
21,85 €
Zahusťovač vlasov Toppik 12g
Toppik zahusťovač vlasov | Originál | Keratínové vlákna | Prirodzené zahustenie vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
95 hodnotení
39,42 €
Zahusťovač vlasov Toppik 27,5g
Toppik zahusťovač vlasov | Originál | Keratínové vlákna | Prirodzené zahustenie vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
18,00 €
Toppik Fiberhold sprej
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
1 hodnotenie
19,00 €
Vlasy v spreji Toppik nádstavec
O produkte

Toppik gel na zväčšenie objemu je veľmi úspešný produkt z rady Toppik. Je to bezfarebný gél obsahujúci najvyššiu koncentráciu keratínových proteínov vhodný pre mužov aj ženy. Po použití rozšíri priemer vlasov a pridá objem jemným vlasom, čím zahustí účes. Vhodný pre mužov aj ženy. Môže sa používať samostatne ale aj v kombinácii so zahusťovačom Toppik. Môžete ho dokonca používať aj v kombinácii s Vašim súčasným vlasovým aktivátorom. Gél je jednoducho zmývateľný šampónom.

Ako funguje?

Keratínovy gel sa po vmasírovaní do vlasov vsiakne do vrstiev vlasu, čím spôsobí jeho rozšírenie. Na rozdiel od zahusťovačov, ktoré vlas iba pokryjú, Toppik gél preniká priamo do vlasu a pravidelným používaním je možné dosiahnuť až 45% rozšírenie vlasu. Postačí malé množstvo gélu, ktorý je potrebné vmasírovať od korienkov až po končeky. Po vysušení sú vlasy okamžite hrubšie a ľahšie upraviteľné. Výsledkom je objemnejší účes.

Aký je rozdiel medzi zahusťovačom Toppik a gélom na zväčšenie objemu Toppik?

Zahusťovač Toppik obsahuje keratínové mikrovlákna vo farbe Vašich vlasov, ktoré sa “nasypú“ na vlasy a splynú s nimi.  Tieto vlákna sa dokážu uchytiť na každý typ vlasu na hlave, či už sú to zdravé vlasy alebo jemné bezfarebné vlásky, čím okamžite vytvoria dojem, naozaj hustých vlasov. Po správnej aplikácii nie je viditeľná presvitajúca pokožka.

Toppik gél je bezfarebný keratín v gélovej forme určený na vmasírovanie do vlasov. Je vhodný pre tých, ktorí nemajú až natoľko riedke vlasy aby museli prekrývať rednúce miesta na hlave – čiže neprekryje riedke miesta na hlave. Jemné vlásky budú síce hrubšie ale ostanú stále bezfarebné. Gél je však veľmi účinný na jemné vlasy. Po použití bude účes pôsobiť objemnejšie a vlasy budú hrubšie.

Samozrejme je možné oba produkty kombinovať a skúsenosti užívateľov hovoria, že po použití gélu Toppik je potrebné naniesť už len menšie množstvo zahusťovača Toppik ako bez gélu, pre vytvorenie hustého účesu.

Návod na použitie

Vhodné pre mužov aj ženy. Vmasírujte malé množstvo gélu (menaj ako polovica čajovej lyžičky) do suchých alebo vlhkých vlasov od korienkov až po končeky. Po aplikácii vlasy neumývajte. Vlasy potom učešte, prípadne ich predtým vysušte. Môžete používať aj spoločne so zahusťovačom Toppik. Na záver dňa vlasy umyte šampónom. Ráno postup opakujte.

Technické údaje

Objem:118ml
Obal:pevný
Farba:bezfarebný gél
Vôňa:svieža príjemná
Neobsahuje sulfáty a parabény

O firme Spencer Forrest

Firma sa špecializuje na vývoj riešení na zahustenie a prekrytie rednúcich vlasov. Ich produkty sú vyskúšané a odporúčané pre pacientov s problémom vypadávania vlasov, vrátane tých, ktorí podstúpili transplantáciu vlasov alebo liečbu vypadávania vlasov. Produkty rady Toppik sa tešia obrovskej obľube medzi zákazníkmi a pre prirodzený efekt sa veľmi často využívajú aj vo filmoch alebo TV.

Voda ,Bis-PEG-18 metyléter dimetylsilán ,Acetamid MEA ,AMP-akryláty/alylmetakrylátový kopolymér ,Tokoferol ,Olej z pšeničných klíčkov Simmondsia Vulgare ,Keratínové aminokyseliny ,Sorbitol ,Hyaluronát sodný ,Acryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér ,Propylénglykol ,PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej ,Oleth-20 ,Metylgluceth-20 ,Fenoxyetanol ,kaprylylglykol ,Metylchlórizotiazolinón ,metylizotiazolinón ,Žltá 5 ,Červená 33 ,Modrá 1 ,vôňa
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.