Biome platobné možnosti

Toppik


Jednoduché a rýchle riešenie pre riedke vlasy u mužov a žien v každom veku. Toppik je úspešne používaný viac ako 3 miliónmi zákazníkov po celom svete.

Pred aplikáciou Toppik Po aplikácii Toppik
Chyba:Obnovte stránku
Pred aplikáciou Toppik Po aplikácii Toppik
Chyba:Obnovte stránku

Pred 30 rokmi vytvoril Toppik nové a prevratné riešenie problému s riedkymi a rednúcimi vlasmi. Odvtedy produkty značky Toppik pomohli miliónom ľudí po celom svete navrátiť ich stratené sebavedomie a mladistvý vzhľad.

Toppik okamžite zmení vzhľad jemných alebo rednúcich vlasov. Jeho použitie je prakticky nerozpoznateľné. Prírodné keratínové vlákna pomôžu vytvoriť plnší účes v priebehu niekoľkých sekúnd. Toppik odolá vetru, dažďu aj potu. Toppik je dostupný v 9 farebných odtieňoch.

  AKO SA TOPPIK POUŽÍVA?

Vysušte vlasy a upravte si ich ako obvykle.

Nasprejujte alebo posypte Toppik rovnomerne po miestach s riedkymi vlasmi.

Jemne prejdite rukou po vlasoch aby sa vlákna lepšie rozptýlili.

Ak je to potrebné, môžete vlasy nakoniec jemne upraviť alebo učesať. Na upravený účes sa odporúča použiť tužidlo Toppik fiberhold.

  FAREBNÉ ODTIENE

Vlákna Toppik sú dokonale identické s Vašimi prirodzenými vlasmi - nie je to iba syntetická imitácia. Toppik je doslova nezistiteľný aj z malej vzdialenosti. Toppik ponúka až 9 najčastejšie používaných farebných odtieňov, ktoré dokonale splynú s farbou Vašich vlasov. Farby sa dajú dokonca aj miešať, čím je možné dosiahnuť dokonalú zhodu s farbou Vašich vlasov.

Po nanesení Toppik vlákien sa farba netrúsi, nezostáva na oblečení a ani na posteľnej bielizni. S Toppikom je možné zahustiť riedke vlasy ale aj prekryť šedivé vlasy alebo farbené vlasy, ktoré už pri korienkoch odrastajú.

Hustý účes za okamih

Toppik premení Vaše jemné a riedke vlasy na hustý účes. Jednoducho aplikujte Toppik na miesta s riedkymi vlasmi a v priebehu niekoľkých sekúnd budú Vaše vlasy hustejšie.

Odolný voči dažďu, vetru a potu

Toppik sa tak pevne naviaže na Vaše vlastné vlasy, že je odolný aj voči dažďu, vetru alebo potu. Toppik zostane vo vlasoch až do nasledujúceho umytia šampónom. Pred použitím Toppiku môžete používať akékoľvek stylingové produkty. Toppik je vhodný aj pre mužov a aj pre ženy.

Toppik je prirozdený a nerozpoznateľný

Vlákna Toppik sú doslova identické s Vašimi vlastnými vlasmi. Vďaka prvotriednym zdrojom kvalitného keratínu je Toppik úplne nerozpoznateľný aj z malej vzdialenosti.

Bezpečná a účinná voľba

Toppik odporúčajú aj doktori a odborníci na vlasy, pretože je bezpečný a výborný aj na použitie na transplantované vlasy. Nezáleží na dôvode prečo máte riedke vlasy - ak chcete tento problém naozaj vyriešiť - Toppik vnesie naozajstnú zmenu do Vášho života.

DOKONALEJŠÍ ÚČES

Iba Toppik má patentovaný sprejový aplikátor a upravovač ofiny - pomôcky, ktoré pomôžu vytvoriť ešte dokonalejší účes. Pre dokonalý vzhľad účesu je určite dôležitá perfektná ofina.

Používajte upravovač ofiny spolu so sprejovým aplikátorom na vytvarovanie prirodzene vyzerajúcej vlasovej línie na čele. Sprejový aplikátor umožňuje precízne zacielenie presne tam, kde to najviac potrebujete. Vlákna Toppik sa pevne uchytia na Vašich vlasoch. Použite lak Toppik Fiberhold, vďaka ktorému účes vydrží dlhšie.

AKO TO FUNGUJE?

Toppik dokáže okamžite premeniť riedke vlasy na husté a tak napomôcť k naozaj bohatému účesu. Toppik vlákna sú zložené z prírodného keratínu najvyššej triedy – je to rovnaký typ proteínu, z akého sa skladajú vlasy. Vlákna sú nabité statickou energiou a preto sa dokážu veľmi tesne a pevne priľnúť aj k tým najjemnejším vlasom. Výsledky sú naozaj pôsobivé a Toppik pomáha miliónom ľudí po celom svete, ktorí trpia problémami ako riedke vlasy až po vypadávanie vlasov.

V čom je Toppik odlišný?

Nie všetky vlákna v zahusťovačoch sú vyrobené rovnako. Toppik je skoro nerozpoznateľný vo vlasoch, pretože keratínové vlákna sú vyrobené z vlny. Keratinové vlákna ostatných zahusťovačov sú vyrobené zo zdrojov nižšej kvality ako rybacie kosti, nechty, kopytá s pod. , čo sa negatívne odrazí na textúre a vzhľade po nanesení na vlasy.

DETAILNÝ NÁVOD NA POUŽITIE

Toppik vlákna nanášame iba na úplne suché vlasy. Vysušte si vlasy uterákom alebo sušičkou na vlasy. Podržte nádobku 2-3 cm nad miestami, ktoré potrebujete zahustiť pomocou Toppiku. Pre lepšie zacielenie menších miest sa odporúča podržať nádobku veľmi tesne miesta s riedkymi vlasmi.

Potraste nádobkou s vláknami Toppik rovnomerne po celej ploche. Nádobka musí byť otvorená a mieriť priamo smerom nadol. Netrápte sa ak nasypete vlákna aj mimo na oblasť s hustými vlasmi – vlákna toppik jednoducho s vlasmi splynú. Použite druhú ruku na držanie zrkadla aby ste lepšie vedeli zacieliť potrebné miesta. Čoskoro sa naučíte ako efektívne aplikovať toppik aj bez zrkadla.

Vpredu na čele a kútoch je potrebné aby zahustenie bolo extra prirodzené. Tiež sa chcete vyhnúť padaniu vlákien Toppik na tvár alebo mihalnice. Jednoducho otvorte dlaň a položte čelo medzi palec a ukazovák (prstami vytvoríte písmeno L) s dlaňou smerujúcou nadol . Po nanesení vlákien, prechádzajte rukou po riedkych miestach aby vlákna rovnomerne splynuli. Na úpravu účesu používajte riedky hrebeň alebo kefu. Sami postrehnete, že účes je omnoho ľahšie upraviteľný s naneseným Toppikom.

Pre čo najlepšie výsledky odporúčame naniesť na upravené vlasy niekoľko streknutí s lakom Toppik Fiberhold. Lak uzamkne vlákna na mieste a udrží účes upravený. Nádobu s Toppikom uzatvorte a uchovajte na suchom mieste.

RADY A TIPY

Pre dosiahnutie ešte prirodzenejšieho efektu použite Toppik aplikátor. Je to nádstavec, ktorý sa nasadí na nádobku a takto môžete Toppik aplikovať akoby sprejom. Výhodou je rovnomernejšie rozmiestnenie Toppik vlákien.

Toppik upravovač ofiny je jednoduchá pomôcka na realistické vytvarovanie línií v oblasti čela a kútov. Ideálne je ho používať v kombinácii s Toppik aplikátorom.

Odolný voči dažďu, vetru a potu

Prirodzený a nerozpoznateľný

Bezpečný a účinný

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
95 hodnotení
21,85 €
Účinné a super rýchle riešenie pre zahustenie riedkych vlasov na 30 dní.
Skladom - Odosielame okamžite
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
18,00 €
Kvalitné živicové tužidlo na použitie so zahusťovačom vlasov Toppik
Skladom - Odosielame okamžite
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
95 hodnotení
39,42 €
Účinné a super rýchle riešenie pre zahustenie riedkych vlasov na 75 dní.
Skladom - Odosielame okamžite
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
1 hodnotenie
19,00 €
Vlasy v spreji - nádstavec pre jednoduchšiu aplikáciu vlasových vlákien Toppik.
Skladom - Odosielame okamžite
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
6,00 €
Pomôcka na realistické vyformovanie ofiny pri úprave účesu zahusťovačom vlasov Toppik
Skladom - Odosielame okamžite